کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
(2014-05-06 ساعت 15:25)min@ نوشته:  سلام. من تو فرم اولیه که پارسال فرستادم قسمت 34 که مربوط به سربازی NO زدم. چون فکر کردم منکه پایان خدمت ندارم. اما چون بین قبولی ارشد با لیسانس 3ماه خدمت کردم در سال 90،و هنوز دانشجو ارشدم. فیش وثیقه ای که گذاشتم هم ترجمه کردم. به نظرتون فرم و اصلاح کنم؟

کسی نمیخوادجواب من و بده؟
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 03:04)min@ نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 15:25)min@ نوشته:  سلام. من تو فرم اولیه که پارسال فرستادم قسمت 34 که مربوط به سربازی NO زدم. چون فکر کردم منکه پایان خدمت ندارم. اما چون بین قبولی ارشد با لیسانس 3ماه خدمت کردم در سال 90،و هنوز دانشجو ارشدم. فیش وثیقه ای که گذاشتم هم ترجمه کردم. به نظرتون فرم و اصلاح کنم؟

اگر جایی در مدارکتون اشاره ای بهش نشده شما هم اشاره ای بهش نکنین چون وثیقه واسه کساییه که خدمت نرفتن و به نفعتون هم هست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ali_yari5 ، romance33
(2014-05-07 ساعت 04:49)aghaghia نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 03:04)min@ نوشته:  

اگر جایی در مدارکتون اشاره ای بهش نشده شما هم اشاره ای بهش نکنین چون وثیقه واسه کساییه که خدمت نرفتن و به نفعتون هم هست...
اشاره ای نشده. ولی بین اخذ مدرک لیسانس با قبولی ارشد 13 ماه فاصله است. افسر نمیگه با توجه با قانون ایران چطوری تو این فاصله خدمت نرفتی؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 10:57)min@ نوشته:  اشاره ای نشده. ولی بین اخذ مدرک لیسانس با قبولی ارشد 13 ماه فاصله است. افسر نمیگه با توجه با قانون ایران چطوری تو این فاصله خدمت نرفتی؟

خب اگر اینطوره فرم هاتون رو آپدیت کنید!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: romance33
سلام. تو فرم 230 برای بعضی سوالات(مثل 29,31) جای نام و فامیلی رو بر عکس نوشته بودم، به KCC ایمیل دادم و موضوع رو گفتم که در جواب گفتند: "This does not affect the processing of your case." این یعنی کلاً لازم نیست تصحیح کنم فرم هارو؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 22:14)aghaghia نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 10:57)min@ نوشته:  اشاره ای نشده. ولی بین اخذ مدرک لیسانس با قبولی ارشد 13 ماه فاصله است. افسر نمیگه با توجه با قانون ایران چطوری تو این فاصله خدمت نرفتی؟

میشه راهنمایی کنید چطور پر کنم؟
من سپاه خدمت کردم. قسمت مهندسی. ستوان3 بودم...
تشکر کنندگان:
(2014-05-09 ساعت 03:37)min@ نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 22:14)aghaghia نوشته:  

میشه راهنمایی کنید چطور پر کنم؟
من سپاه خدمت کردم. قسمت مهندسی. ستوان3 بودم...
من منتظر راهنمایی دوستان هستم..
تشکر کنندگان:
(2014-05-08 ساعت 22:34)bbahar نوشته:  سلام. تو فرم 230 برای بعضی سوالات(مثل 29,31) جای نام و فامیلی رو بر عکس نوشته بودم، به KCC ایمیل دادم و موضوع رو گفتم که در جواب گفتند: "This does not affect the processing of your case." این یعنی کلاً لازم نیست تصحیح کنم فرم هارو؟
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-09 ساعت 16:30)bbahar نوشته:  
(2014-05-08 ساعت 22:34)bbahar نوشته:  سلام. تو فرم 230 برای بعضی سوالات(مثل 29,31) جای نام و فامیلی رو بر عکس نوشته بودم، به KCC ایمیل دادم و موضوع رو گفتم که در جواب گفتند: "This does not affect the processing of your case." این یعنی کلاً لازم نیست تصحیح کنم فرم هارو؟
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
حدود شماره کیستون چنده؟ایا کارنت شدین یا نه؟اگه نرفتین مصاحبه فرمها رو مجددا پر کنید و برای مصاحبه ببرید...اگه کارنت نشدین میتونین به kcc ایمیل بزنین و روز مصاحبه پرینت این ایمیل رو ببرید.لطفا از طریق کنترل پنلتون امضا بسازید....
تشکر کنندگان: bbahar
(2014-05-10 ساعت 14:10)ffrfar نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 16:30)bbahar نوشته:  
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
حدود شماره کیستون چنده؟ایا کارنت شدین یا نه؟اگه نرفتین مصاحبه فرمها رو مجددا پر کنید و برای مصاحبه ببرید...اگه کارنت نشدین میتونین به kcc ایمیل بزنین و روز مصاحبه پرینت این ایمیل رو ببرید.لطفا از طریق کنترل پنلتون امضا بسازید....

کیسم 5XXX هستش ولی فرم ها رو تازه فرستادم از طریق ایمیل..هنوز نامه دومم نیومده.خوب به kcc ایمیل زدم که اینو جواب فرستادند. سوالم فقط اینه که منظورشون از این جوابشون چی بوده؟ منظورشون اینه که این موضوع تاثیری در ویزاگرفتن نداره و موضوع مهمی نیست ؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-10 ساعت 21:07)bbahar نوشته:  کیسم 5XXX هستش ولی فرم ها رو تازه فرستادم از طریق ایمیل..هنوز نامه دومم نیومده.خوب به kcc ایمیل زدم که اینو جواب فرستادند. سوالم فقط اینه که منظورشون از این جوابشون چی بوده؟ منظورشون اینه که این موضوع تاثیری در ویزاگرفتن نداره و موضوع مهمی نیست ؟

بله منظورشون اینه که این اشتباهی نیست که روی کیس شما اثر بذاره، شما اطلاعات صحیح رو در فرم ها بدین کافیه...
تشکر کنندگان: romance33 ، bbahar
سلام
سلام
برای ارسال فرم ds230 به انکارا 15 روز قبل مصاحبه باید دوباره عکس بچسبونم و part I قسمت 35 را امضا کنم؟
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:
(2013-11-06 ساعت 02:36)aghaghia نوشته:  
(2013-11-05 ساعت 23:05)آلیس-1980 نوشته:  همسرم در فرم DS-230 سوال 34 branch رو نوشت logistics &warehousing و rank رو هم ordinary soldier آیا این غلطه چون ایشان در سپاه خدمت کردند و در همان شاخه ای که نوشتیم یعنی پشتیبانی و انبار. آیا باید بنویسیم سپاه یا همین که نوشتیم درسته ؟ نیاز هست که فرم ها رو آپدیت کنیم یا به kcc اطلاع بدیم؟

[عکس: 60248853264698071518.png]

شاخه رو باید سپاه میزدید، درجه نظامی سرباز ساده، شغل در سربازی رو همون کار در پیشتیبانی و انبار باید میزدید، چون از روی کارت پایان خدمت خودشون متوجه میشن، البته من خیلی به این امور وارد نیستم، امیدوارم آقایون و یا خانم هایی که مسلط هستن به این موضوع راهنمایی کنند...
در قسمت شاخه اگه سپاه بود ترجمش چی میشه؟
همسر من چون فوق لیسانس بوده سرباز ساده نبوده درجه داشته.باید درجشو بنویسه یا بهتره سرباز بزنه؟هر کدوم ترجمهاش چی میشن؟
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2013-05-02 ساعت 00:59)shimoda نوشته:  این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230 ایجاد شده و در صورت مشاهده پست غیرمرتبط با عنوان تاپیک حذف خواهد شد.
فرم را می توانید از لینک زیر دانلود کنید
DS-230
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سالهای قبل تاپیکهای زیر را ببینید:
2013
2012

این فرم را برای تک تکِ اعضای کیس باید پر کنید و بفرستید...
يعني اگه برنده اصلي خانم باشه و يه همسر و فرزند هم دارن اين فرم را براي همسر و فرزند هم جداگانه پر كنند؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 18:49)Mahsa TA نوشته:  يعني اگه برنده اصلي خانم باشه و يه همسر و فرزند هم دارن اين فرم را براي همسر و فرزند هم جداگانه پر كنند؟؟؟

بله! فرم 122 فقط برای برنده و فرم 230 برای تک تک اعضای کیس...
تشکر کنندگان: romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان