کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-08-04 ساعت 17:02)Hassan2014 نوشته:  سلام دوستان
دارم غاطى ميكنم ديگه
مداركمو از دارالترجمه گرفتم ميبينم تو ترجمه ديپلمم از كلمه ديپلم هيچ خبرى نيست
نوشته : completion certificate of secondary school studies
دوستان ديپلمه نظام جديد كه مصاحبه رفتن راهنمايى كنن
پيشاپيش ممنونمSad[/php]
دوست عزیز ,ترجمه مدرک شامل ترجمه لغت به لغت و در بعضی موارد معادل کلمات موجود میباشد.تو دیپلم های جدید بجای کلمه دیپلم که ریشه انگلیسی دارد نوشته شده گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه که همون دیپلم میشه.بعضی از مترجمین هم بالای ترجمه High School Diploma مینویسن که محکم کاری بشه.در کل مشکلی پیش نمیاد.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Hassan2014 ، قصه گو
سلام
دوستانی که تجربه سفارت ابوظبی رو دارند، آیا ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی هم لازمه یا همون مدارک دانشگاهی کفایت میکنه؟
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان:
(2014-08-04 ساعت 23:09)essam نوشته:  سلام
دوستانی که تجربه سفارت ابوظبی رو دارند، آیا ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی هم لازمه یا همون مدارک دانشگاهی کفایت میکنه؟
سلام دوست عزیز
حتما ترجمه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی لازم است.
سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان: essam
دوستام سلام
راستش در مورد دارالترجمه نوید انقلاب می خواستم چند نکته مثبت و منفی رو بگم
1. مورد تایید دادگستریه و کیفیتش به شرط دریافت نسخه های درفت و کنترل آنها نسبتاً خوبه
2. جدیدا قیمتهاش رو خیلی بالا برده، لطفا در صورت مراجعه با جاهای دیگه مقایسه کنید. چون قبلترها می تونستید حتی چشم بسته برید اونجا
3. در مورد قول و قرار تحویل ترجمه ها، بسیار بدقوله و اگه عجله دارید اصلا توصیه نمیشه
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: aghamilad ، قصه گو ، reasonable
(2014-08-04 ساعت 17:02)Hassan2014 نوشته:  سلام دوستان
دارم غاطى ميكنم ديگه
مداركمو از دارالترجمه گرفتم ميبينم تو ترجمه ديپلمم از كلمه ديپلم هيچ خبرى نيست
نوشته : completion certificate of secondary school studies
دوستان ديپلمه نظام جديد كه مصاحبه رفتن راهنمايى كنن
پيشاپيش ممنونمSad[/php]

سلام دوست عزیز
احتمالا در اصل مدرک شما نوشته شده گواهی پایان تحصیلات متوسطه در هر صورت تفاوتی با دیپلم نمی کند ولی باز هم می توانستید از دارالترجمه درخواست کنید عنوان دیپلم را هم برای شما در مدرک ذکر کند که خیالتان راحت باشد ولی Secondary Education نیز همان مفهوم را می رساند.
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، Hassan2014
من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
من از برندگان ۲۰۱۵ هستم و فرمم رو هم پر کردم... تاریخ انقضای پاسپورتم ماه دیگس... وقتی پاسپورت جدید گرفتم باید درخواست بدم آنلاک کنن فرم رو و اطلاعات جدید رو وارد کنم یا همون روز مصاحبه پاس قدیمی همراهم باشه و اطلاع بدم کافیه؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 17:54)آزاده_امین نوشته:  من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
من از برندگان ۲۰۱۵ هستم و فرمم رو هم پر کردم... تاریخ انقضای پاسپورتم ماه دیگس... وقتی پاسپورت جدید گرفتم باید درخواست بدم آنلاک کنن فرم رو و اطلاعات جدید رو وارد کنم یا همون روز مصاحبه پاس قدیمی همراهم باشه و اطلاع بدم کافیه؟
سلام دوست عزیز
نیازی به این کار نیست شما می تونید همراهتون پاسپورت قدیمی رو هم ببرید و توضیح بدید مشکلی پیش نمیاد. البته این سوال رو در قسمت مربوط به تکمیل فرم می پرسیدید بهتر بود.
تشکر کنندگان: آزاده_امین
(2014-08-04 ساعت 23:09)essam نوشته:  سلام
سلام؛ حتمآ همراهتون باشه از ما همشو گرفتن.موفق باشید.
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: USA Grean Card ، babak12
سلام دوستان ترجمه مدرک کارشناسی من برای بک سال پیش که مدارک ارسال کزدم به kcc هست باید مجدد ترجمه کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-08 ساعت 08:09)khalaf01 نوشته:  سلام دوستان ترجمه مدرک کارشناسی من برای بک سال پیش که مدارک ارسال کزدم به kcc هست باید مجدد ترجمه کنم ؟

سلام دوست عزیز
اگه قصد ادامه تحصیل ندارید و مدرکتون مهر قدیمی وزارت خارجه رو نداشته باشه و فقط مهر مترجم روش خورده باشه همون قابل قبوله. در هر صورت بخواین دوباره هم انجام بدید هزینه زیادی نداره.
سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-08-08 ساعت 10:13)USA Grean Card نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 08:09)khalaf01 نوشته:  سلام دوستان ترجمه مدرک کارشناسی من برای بک سال پیش که مدارک ارسال کزدم به kcc هست باید مجدد ترجمه کنم ؟

سلام دوست عزیز
اگه قصد ادامه تحصیل ندارید و مدرکتون مهر قدیمی وزارت خارجه رو نداشته باشه و فقط مهر مترجم روش خورده باشه همون قابل قبوله. در هر صورت بخواین دوباره هم انجام بدید هزینه زیادی نداره.
سوالی بود در خدمتم

سلام . من الان دانشچوی ارشد هستم. پارسال که مدارک فرستادم ترجمه کردم و هفته اول سمتامبر مصاحبه دارم می رسم ترجمه کنم و پست کنم؟
(2014-08-08 ساعت 10:49)khalaf01 نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 10:13)USA Grean Card نوشته:  

سلام دوست عزیز
سوالی بود در خدمتم

سلام . من الان دانشچوی ارشد هستم. پارسال که مدارک فرستادم ترجمه کردم و هفته اول سمتامبر مصاحبه دارم می رسم ترجمه کنم و پست کنم؟

بله میرسین انکارا هم 15 روز قبل مصاحبه مدارک رو میخواهد
تشکر کنندگان: khalaf01 ، قصه گو
سلام . نامه بانک باید ترجمه بشود ، یا همین نامه ای که بانک انگلیسی می دهد کافی هستش ؟
(2014-08-09 ساعت 04:33)khalaf01 نوشته:  سلام . نامه بانک باید ترجمه بشود ، یا همین نامه ای که بانک انگلیسی می دهد کافی هستش ؟
دوست عزيز
همين نامه انگليسي كه بانك داده كفايت ميكنه.
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: khalaf01 ، قصه گو
سلام دوستان من امروز مراجعه کردم دانشگاه که اصل مدرک کارشناسی بگیرم . واحد جابه چایی داشتند مدرک من نتونسن پیدا کنند ؟ چه کار کنم من ترجمه شده را فرستادم kcc و الان اصل ترجمه پارسال دارم . لطفا راهنمایی کنید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان