کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2013-05-06 ساعت 22:27)hedipes نوشته:  من واسه ثبت نام لاتاری فامیلیمو اخرشو Y گذاشتم در صورتی که توی پاسم اخر فامیلیم I داره...چیکار باید کرد؟؟؟؟؟چطوری میتونم با KCC مکاتبه کنم؟؟؟متنش باید چی باشه؟؟؟

شما فرمها رو با توجه به پاسپورتتون پر کنید ،
من خودم اشتباه داشتم ایمیل زدم و جواب دادن که فرمها رو دوباره پر کنید وصحیحش رو بفرستید منم اینکارو کردم، شما هم یه ایمیل بزنید
برا اینکه بدونید چطور با kcc میتونید مکاتبه کنید تاپیک نمونه مکاتبه با kcc رو مطالعه کنید
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، Saeedv13 ، ehsansh ، KIMIA2005
من فامیلیم دو سیلابیه سیلاب آخرش و کلن ننوشتم تو فرم اولیه

الان باید تو فرم DSP-122 چیکار کنم دوستان؟

لازمه به KCC ایمیل بزنم؟

مرسی
تشکر کنندگان: hedipes ، pooya.n ، KIMIA2005
میدونم که باید به KCC ایمیل بزنم اما نمیدونم متنش چی باید باشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: KIMIA2005
دیشب یه ایمیل برای مشکلی که داشتم به KCC فرستادم امشب جوابشو فرستادن .

فکر نمیکردم انقدر زود جواب بدن گفتم 2 هفته دیگه جواب میدن Smile

با یکی از دوستان که اونم مشکل من رو داشت همزمان با هم فرستادیم برای اون جوابی ارسال نشده فعلا .
من با یاهو دادم اون با جیمیل .

(2013-05-06 ساعت 22:51)hedipes نوشته:  میدونم که باید به KCC ایمیل بزنم اما نمیدونم متنش چی باید باشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

شما یه متن فارسی از مشکلی که داری بنویس بعد بده هر کی زبانش خوبه یا یه افرادی که ترجمه میکنن برات ترجمه کنه ، نمیخوام زیاد رسمی باشه فقط کوتاه مشکل رو براشون بگو .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ojee
من هم تو لاتاری 2014 انتخاب شدم
شک دارم که تو مشخصات همسرم سال تاریخ تولدش رو 1982 زدم یا 1981..
چطور میتونم فرم اولیه رو ببینم تا از اشتباه خودم مطمئن بشم و برای اصلاحش اقدام کنم؟
آیا مشکل جدی برامون ایجاد میکنه یا نه؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2013-05-06 ساعت 23:46)masuodrh نوشته:  من هم تو لاتاری 2014 انتخاب شدم
چطور میتونم فرم اولیه رو ببینم تا از اشتباه خودم مطمئن بشم و برای اصلاحش اقدام کنم؟

متاسفانه امکانش نیست رجیستر فرم اولیه رو دید ولی با این حال مشخصات برنده ملاکه نه همسر برنده .

اگر سایر مشخصات درست باشه مشکلات جزئی مثل تاریخ تولد اونم تاریخ تولد همسر رو میشه تو سفارت حل کرد .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005 ، masuodrh
(2013-05-06 ساعت 23:46)masuodrh نوشته:  من هم تو لاتاری 2014 انتخاب شدم

شما از یک طریق می توانید این موضوع را چک کنید وارد سایتی که جوابتون را چک کردید بشوید و بجای وارد کردن confermation number گزینه ی forgot confermation number را انتخاب کنید و بعد صفحه ای وارد میشوید که باید سال 2014 را انتخاب کنید و بعد سایر مشخصات که یکی از آنها سال ماه و روز تولد می باشد را از شما سوال می کند شما می توانید هر دو را یکبار با 1981 و بار دیگر با1982 وارد کنید ببینید کدام متچ می شود و confermation number شما را در اختیارتان قرار می دهد؟.
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان: pooya.n ، shimoda ، m_yek ، KIMIA2005 ، زری وحدتی
بنده دچار شك و ابهام شدم كه آيا مدرك تحصيلي رو در فرم همسرم در موقع ثبت نام اوليه درست وارد كردم يا نه؟؟؟؟
اصلاً مطمئن نيستم.... چون زماني كه فرم رو پر ميكردم ايشون هم uni degree داشتن و هم دانشجو بودن ولي الان دو ترمه كه نميرن دانشگاه و نميتونن اشتغال به تحصيل جور كنن.... نگرانم............ !
چه كار كنم؟؟؟‌
(2013-05-06 ساعت 22:42)soroush23 نوشته:  من فامیلیم دو سیلابیه سیلاب آخرش و کلن ننوشتم تو فرم اولیه

الان باید تو فرم DSP-122 چیکار کنم دوستان؟

لازمه به KCC ایمیل بزنم؟

مرسی

سلام
شما دقیقا شرایط پارسال من رو دارین
برای رفع این مشکل این ارسال رو با دقت مطالعه کنین
اگر خواستین میتونین به من پیام خصوصی بزنین
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، shimoda ، گل نهال ، lilac ، KIMIA2005
سلام من در 2014 برنده شدم اما در فرم ثبت نام اولیه قبل از برنده شدنم در قسمت میدل نیم به دلیل ترجمه اشتباه اونو نام پدر متوجه شدم و در میدل نیم نام پدرمو نوشتم. حالا نمیدونم باید چی کار کنم. میشه راهنماییم کنید؟
کیس نامبر:**53****2014
رویت قبولی:2 می
ارسال فرمها:20 می
دعوت به مصاحبه:هفته دوم ايپريل
سفارت:ایروان
صدور ویزا: ١ يك ضرب، ١ كليرنس
مقصد:boston
ورود:
(2013-05-07 ساعت 10:22)peymanpak نوشته:  سلام من در 2014 برنده شدم اما در فرم ثبت نام اولیه قبل از برنده شدنم در قسمت میدل نیم به دلیل ترجمه اشتباه اونو نام پدر متوجه شدم و در میدل نیم نام پدرمو نوشتم. حالا نمیدونم باید چی کار کنم. میشه راهنماییم کنید؟

تنها راهتون مکاتبه با kcc و پر کردن فرمهای 122 و 230 با اطلاعات درست هستش
تشکر کنندگان: shimoda ، payam62 ، Szsanazsz ، lilac ، KIMIA2005
دوستان اسپل فامیل من با بابام توی پاسپورتامون آخرش یک H تفاوت داره به نظرتون اشکال میگریرن Sad به نظرتون چون برای من H نداره براه برای بابام هم نزارم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2013-05-07 ساعت 16:47)zzarin نوشته:  دوستان اسپل فامیل من با بابام توی پاسپورتامون آخرش یک H تفاوت داره به نظرتون اشکال میگریرن Sad به نظرتون چون برای من H نداره براه برای بابام هم نزارم

هیچ اهمیتی نداره, من هم همین وضعیت رو داشتم
حتی لازم نیست به کی سی سی اعلام کنید
همون طوری که توی پاسپورتشون هست فرم رو پر کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، Saeedv13 ، ehsansh ، lilac ، KIMIA2005
من اسم و فامیل رو جا به جا زدم به لطف یکی از مدیران سایت متنی برای من آماده کردند که براشون این مشکل رو توضیح بدم حالا دو تا سوال دارم یکی اینکه همراه این اصلاحیه که دارم میفرستم آیا احتیاج هست یه اسکن از پاسپورتم هم براشون ضمیمه میل کنم یا نه؟ آدرس میل این چی هست؟
مرسی
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
دوستان من برادرم موقع ثبت نام نوشتم دیپلم داره.درصورتی بعد از قبولی امسالش تازه رفته دنبال مدرک کارو دانش.البته سابقه کار هم داره. از لحاظ قبولی وضعیتش چطور می شه؟؟ خواهشا کامل راهنماییم کنید..مرسی واقعااااا..
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان