کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2014-06-04 ساعت 05:04)natasha نوشته:  سلام دوستان، کسی‌ میدونه اگه به جای پول سند سهام بانک پارسیانو (همون مقدار ۵۰ میلیون) واسه ۱ نفر نشون سفارت بدیم قبول می‌کنن؟ کسی‌ تجربه‌ی داشته؟ مرسی‌

دوست عزیز پول بزارید سند قابل قبول نیست مخصوصا ایروان اصلا سند خونه ماشین رو ازتون نمی گیره ریسک نکنید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: natasha ، محبت ، zepehr
(2014-06-02 ساعت 22:27)ara.y نوشته:  سلام
کسی در مورد گواهی بانک پارسیان اطلاعی داره؟
آیا گواهی لاتین میده؟
مثل بانک پاسارگاد

بله دوست عزیز لازم است که به یک شعبه ارزی بانک پارسیان بروید و در آنجا در عرض کمتر از 1 ساعت به شما برگه تمکن لاتین همراه با مهر برجسته خواهند داد
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: gema ، محبت ، zepehr ، shekari
کمک فوری ============== کمک فوری

سلام به همه دوستان.
لطفا هرکسی میتونه راهنمایی کنه.
من هفته آخر جون آنکارا مصاحبه دارم و تازه پولهام برای تمکن مالی اومد دستم و چون تقریبا 50 تومن هست و ما هم 2 نفر هستیم باید از 2 تا بانک مختلف یکی برای خودم و یکی برای همسرم نامه تمکن مالی بگیرم.
بانک من پاسارگاد و بانک همسرم پارسیان هست.
حالا از همه دوستان خواهش می کنم اگر شعبه ای از هرکدام از این 2 بانک را میشناسن که همون موقع که حساب پر میشه نامه تمکن بده لطفا لطفا لطفا به بنده اعلام کنه.
منتظر لطف و پاسخ کارگشای شما دوستان هستم.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 15:12)reasonable نوشته:  
آیا گواهی لاتین میده؟
مثل بانک پاسارگاد

بله دوست عزیز لازم است که به یک شعبه ارزی بانک پارسیان بروید و در آنجا در عرض کمتر از 1 ساعت به شما برگه تمکن لاتین همراه با مهر برجسته خواهند داد

سلام دوست گرامی
ممنون میشم شعبه ای که خودتون رفتید و فوری بهتون نامه تمکن دادن را معرفی کنید چون من به مشکل زمان برخوردم.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان:
دوستانی که نیاز به نامه تمکن دارند، در صورتیکه اطلاعاتتون توی شبکه بانکی کامل باشه ( به خصوص اسمتون به لاتین) تمامی شعبه های ارزی ریالی بهتون برگه تمکن رو باید زود بدن. بانکش هم فرقی نداره فقط باید شعبه ارزی باشه. من خودم از بانک ملت گرفتم. رفتم تو شعبه ای که حساب داشتم (با پاسپورت ) اطلاعاتم رو کامل کرد بعد گفت میدون 7تیر یه شعبه ارزی هست می تونی برو اونجا بگیر. اگه هم می خوای از همینجا اقدام کنی 2-3 روز طول می کشه. منم رفتم 7 تیر 5 دیقه ای برگمو گرفتم.
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: zepehr ، gema ، shadi79
(2014-06-06 ساعت 22:30)amohammadi348 نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 15:12)reasonable نوشته:  
آیا گواهی لاتین میده؟
مثل بانک پاسارگاد

سلام دوست گرامی
ممنون میشم شعبه ای که خودتون رفتید و فوری بهتون نامه تمکن دادن را معرفی کنید چون من به مشکل زمان برخوردم.

بلوار کشاورز، نرسیده به فلسطین ،روبروی هتل اسپیناس، تشریف ببرید طبقه دوم . مدارک شناسایی از جمله پاسپورت همراهتون باشه . همون لحظه که برگه را دادند چک کنید ببنید اگه مهر برجسته نزده بودند و ازشون بخواهید که بزنن.
موفق باشید
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: محبت ، gema
با سلام
به نظر شما گواهی موسسات مالی و اعتباری مثل کوثر قابل قبول هست?
تشکر کنندگان:
(2014-06-10 ساعت 15:34)pari1392 نوشته:  با سلام
به نظر شما گواهی موسسات مالی و اعتباری مثل کوثر قابل قبول هست?

دوست عزیز اگه میتونید از یه بانک خصوصی تهیه کنید که واسه آفیسر شناخته شده باشه
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: pari1392
سلام دوستان گواهي تمكن مالي چه مدت قبل از مصاحبه گرفته شود ؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان:
يكي از دوستان زحمت ترجمه اين را ميكشه؟
Financial Documents
Iranian applicants usually provide documents from their bank which show their total account holdings. Check carefully whether this total is listed in Iranian rials or tomans (one toman is ten rials), and check the conversion rate as the total in dollars is often an incorrect. Many applicants also submit titles and deeds to apartments and property. Keep in mind that the parcels and apartments are frequently divided into shares and thus the applicant might only actually own a fraction of the property that the documents state is wholly owned by the applicant.
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان:
(2014-06-13 ساعت 09:22)reza16 نوشته:  سلام دوستان گواهي تمكن مالي چه مدت قبل از مصاحبه گرفته شود ؟

هرچی نزدیکتر بهتر از 4 ماه بچه ها داشتند تا یه هفته قبل از مصاحبه...Cool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: shadi79
درود

مصاحبه من حدودا 1 ماه دیگر است و توی بانک صادرات حساب قدیمی دارم اما از آنجا که با توجه به تجربه ی برخی دوستان صادرات ممکن است دردسر ساز باشد می خواهم توی سامان یا پاسارگارد حساب جدید باز کنم و مثلا 20 روز بعد داخلش 50 میلیون یکروزه بریزم و بعد از گرفتن نامه بلافاصله حساب را خالی کنم.
به نظر شما آیا افتتاح حساب تنها 1 ماه قبل از مصاحبه + خالی بودن حساب در روز مصاحبه، حتی به طور احتمالی باعث ایجاد مشکل خواهد شد یا خیر؟

در ضمن آیا در صورت شک آفیسر ممکن است که وی یا از طرف سفارت مربوطه جهت استعلام موجودی با بانک تماس بگیرند؟! آیا اصلا همچین موردی تا حالا پیش آمده؟ یا اصلا آیا استعلام مانده موجودی در حیطه وظایف یک آفسیر هست؟

حال به نظر شما اگر نتوانم تا روز مصاحبه پول را در حسابم نگه دارم آیا ریسکی میشه؟ یا اینکه می تونم به آفیسر بگم که خودم عمدا به دلیل گران شدن روز به روز دلار کل پولم را بیرون کشیدم و باهاش دلار خریدم؟

با آرزوی بهترینها
Embassy: Yerevan
Case Number: 2014AS00008XXX
Interview Appointment: July 17th, 2014
Current Status: Administrative Processing
(Updates: Five Times (July 17th-18th-21st-25th-Sep 2nd
Consequence: I'll get my visa as soon as the visas becomes available again
تشکر کنندگان: shahrzad001
(2014-06-14 ساعت 03:34)mehrzad2013 نوشته:  درود

مصاحبه من حدودا 1 ماه دیگر است و توی بانک صادرات حساب قدیمی دارم اما از آنجا که با توجه به تجربه ی برخی دوستان صادرات ممکن است دردسر ساز باشد می خواهم توی سامان یا پاسارگارد حساب جدید باز کنم و مثلا 20 روز بعد داخلش 50 میلیون یکروزه بریزم و بعد از گرفتن نامه بلافاصله حساب را خالی کنم.
به نظر شما آیا افتتاح حساب تنها 1 ماه قبل از مصاحبه + خالی بودن حساب در روز مصاحبه، حتی به طور احتمالی باعث ایجاد مشکل خواهد شد یا خیر؟

در ضمن آیا در صورت شک آفیسر ممکن است که وی یا از طرف سفارت مربوطه جهت استعلام موجودی با بانک تماس بگیرند؟! آیا اصلا همچین موردی تا حالا پیش آمده؟ یا اصلا آیا استعلام مانده موجودی در حیطه وظایف یک آفسیر هست؟

حال به نظر شما اگر نتوانم تا روز مصاحبه پول را در حسابم نگه دارم آیا ریسکی میشه؟ یا اینکه می تونم به آفیسر بگم که خودم عمدا به دلیل گران شدن روز به روز دلار کل پولم را بیرون کشیدم و باهاش دلار خریدم؟

با آرزوی بهترینها
دوست عزیزاینقدر فکرتون رو مشغول نکنین ما هممون همین کار رو کردیم و الان ویزا. رو داریم اونها تمکن رو میزارن توی پرونده خیلی سوال بپرس8ن اگه جوان و بدون سابقه کار باشین میگن از کجا اوردین که دوستان گفتن خانواده کمک کرده همین
من خودم هم تمکن بانک ملی داشتم هم پاسارگاد چون مبلغ ملی بیشتر بود روز مصاحبه اون. رو دادم
تشکر کنندگان: mehrzad2013
درود
تمکن مالی حدود 16 هزار دلار از بانک ملت گرفتم ( یک نفر ) تو برگه ای که بهم دادن فقط مهر شعبه و قسمت دایره ارزی خورده و فقط اسم و فامیل و یک سری اطلاعات اعم از موجودی حساب به ریال و همچنین ارزی رو زده همین کفایت میکنه مشکلی که نیست؟ مهر برجسته ای نداره فقط همون مهر معمولی بانک هست .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من یه حساب بانک سپه باز کردم ۵۰ میلیون توش گذشتم، و تمکن مالی گرفتم، ولی‌ توش تاریخ افتتاح حساب داره و پریودشو هم داره که ۱ روز هست، مقدار پولامو به $ حساب نکرده، فقط قیمت $ رو داده که ۲۵۷۲ هست، به نظرتون مشکلی‌ پیش نمیاد؟
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان: shadi79

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان