کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2014-06-14 ساعت 15:22)natasha نوشته:  سلام دوستان، من یه حساب بانک سپه باز کردم ۵۰ میلیون توش گذشتم، و تمکن مالی گرفتم، ولی‌ توش تاریخ افتتاح حساب داره و پریودشو هم داره که ۱ روز هست، مقدار پولامو به $ حساب نکرده، فقط قیمت $ رو داده که ۲۵۷۲ هست، به نظرتون مشکلی‌ پیش نمیاد؟

نگران نباشید آفیسر خودش به دلار حساب می کنه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: natasha ، shahrzad001 ، anahita 62 ، ed2008
با سلام و تشکر بابت راهنمایی و به اشتراک گذاری نظرات مفیدتون

استدعا دارم که در مورد سوالم یک جواب قطعی و بر طبق منبع صحیح بدید:
مینیموم میزان مبلغ تمکن مالی برای 1 نفر چند دلار می شود؟
بر طبق گفته دوستان 11670 دلار ضربدر %125 می شود 14587 دلار. حال اگر کسی وسعش نرسید و کمتر تونست جور کنه بنظرتان دردسر میشه؟ مثلا 12000 تا؟
در ضمن چرا دوستان همان 11670 دلار را در نظر نمی گیرند و بر اساس چه قانون و منبعی میگن که بهتره ضربدر %125 بشه؟

سپاسگذارم...
Embassy: Yerevan
Case Number: 2014AS00008XXX
Interview Appointment: July 17th, 2014
Current Status: Administrative Processing
(Updates: Five Times (July 17th-18th-21st-25th-Sep 2nd
Consequence: I'll get my visa as soon as the visas becomes available again
تشکر کنندگان: anahita 62
(2014-06-14 ساعت 13:20)morteza-dm نوشته:  درود
تمکن مالی حدود 16 هزار دلار از بانک ملت گرفتم ( یک نفر ) تو برگه ای که بهم دادن فقط مهر شعبه و قسمت دایره ارزی خورده و فقط اسم و فامیل و یک سری اطلاعات اعم از موجودی حساب به ریال و همچنین ارزی رو زده همین کفایت میکنه مشکلی که نیست؟ مهر برجسته ای نداره فقط همون مهر معمولی بانک هست .

لطفا بنده رو راهنمایی کنید . مهری که زدند لاتین نیست همون مهر معمولی بانک و دایره ارزی هست .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان:
(2014-06-14 ساعت 18:21)shadi79 نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 15:22)natasha نوشته:  سلام دوستان، من یه حساب بانک سپه باز کردم ۵۰ میلیون توش گذشتم، و تمکن مالی گرفتم، ولی‌ توش تاریخ افتتاح حساب داره و پریودشو هم داره که ۱ روز هست، مقدار پولامو به $ حساب نکرده، فقط قیمت $ رو داده که ۲۵۷۲ هست، به نظرتون مشکلی‌ پیش نمیاد؟

نگران نباشید آفیسر خودش به دلار حساب می کنه

به نظرتون این دوره یه روزه مشکل ایجاد نمی‌کنه؟
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان:
چون سوالهاتون مثل همه باهم میگم اصلا مشکلی از نظر نوع بانک و یا شکل ظاهری گواهی نیست چون سفارتها انواع این گواهی رو دیدن و میشناسن اما در مورد مبلغ ب. اساس خط فقر امریکا برای یک نفر حدود 9000 تا و دو نفر 15000 تا سه نفر 20000 تا منبعش گمانم تو امضای عمو سعید بود بهر حال نمیدونم ضرب و تقسیم رو کی گفته اما ما همه بر همین اساس تمکن بردیم و اوکی بود. حالا شده یک روز قرض کنین ازکسی بریزین تو حساب اگر زیادی بالا هم باشه خوب نیست میپرسه از کجا اوردی چطور میبری
بابت تاریخ هم مشکلی نیست فقط یک جواب داشته باشین اگه پرسید که تا حالا نپرسیدن
تشکر کنندگان: mehrzad2013 ، gema ، دوستار
(2014-06-13 ساعت 09:25)reza16 نوشته:  يكي از دوستان زحمت ترجمه اين را ميكشه؟
Financial Documents
Iranian applicants usually provide documents from their bank which show their total account holdings. Check carefully whether this total is listed in Iranian rials or tomans (one toman is ten rials), and check the conversion rate as the total in dollars is often an incorrect. Many applicants also submit titles and deeds to apartments and property. Keep in mind that the parcels and apartments are frequently divided into shares and thus the applicant might only actually own a fraction of the property that the documents state is wholly owned by the applicant.
ترجمه
ایرانیها معمولا حساب بانکی به عنوان تمکن ارایه میکنن چک کنین به تومان هست یا ریال و اغلب نرخ تبدیل ارز در اونها غلط هست.
بسیاری هم سند ملک میارن که چون ملک به چند سهم تقسیم میشه دقت کنین اون فرد تمام ملک بنامش باشه
تشکر کنندگان: Sam2014
تمکن مالی حدود 16 هزار دلار از بانک ملت گرفتم ( یک نفر ) تو برگه ای که بهم دادن فقط مهر شعبه و قسمت دایره ارزی خورده و فقط اسم و فامیل و یک سری اطلاعات اعم از موجودی حساب به ریال و همچنین ارزی رو زده همین کفایت میکنه مشکلی که نیست؟ مهر برجسته ای نداره فقط همون مهر معمولی بانک هست .

در مورد بانک ملت مطمئن نیستم ولی در بانک ملی ،اگر همان برگه را به یکی از شعب ارزی ببرید برایتان مهر برجسته خواهند زد.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: exxedus
(2014-06-18 ساعت 19:18)reasonable نوشته:  

در مورد بانک ملت مطمئن نیستم ولی در بانک ملی ،اگر همان برگه را به یکی از شعب ارزی ببرید برایتان مهر برجسته خواهند زد.
سلام دوست عزیز
ما دونفر بودیم و از دوبانک مختلف تو یه روز تمکن مالی گرفتیم مال من که نفر اصلی بودم از بانک سامان بود که فکر نمیکنم مهربرجسته ای داشت اما مال همسرم از بانک پاسارگاد بود که خیلی تمیز و مرتب تر از مال من و مهر برجسته داشت. اون روز مصاحبه اول مال من و بعد مال همسرم رو گرفت هیچ مشکلی هم نبود. سخت نگیرید همه چی خیلی آسونه
موفق باشید
Tongue
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
تشکر کنندگان: shahrzad001 ، gema ، exxedus
دوستانی که نامه تمکن مالی از بانک اقتصاد نوین گرفتن لطفا بگن از کدوم شعبه بگیرم که مسلط باشن و دقیق و سریع کار رو انجام بدن
تشکر کنندگان:
(2014-06-20 ساعت 12:24)farzad40 نوشته:  دوستانی که نامه تمکن مالی از بانک اقتصاد نوین گرفتن لطفا بگن از کدوم شعبه بگیرم که مسلط باشن و دقیق و سریع کار رو انجام بدن
درود بر شما
فرقی نمیکنه همه شعب کارشون رو بلدند و رویه شون یکسانه.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: gema
کسی از بانک سرمایه گواهی تمکن مالی گرفته , کدوم شعبه اش برم که کارم سریع تر راه بیفته؟
تشکر کنندگان:
من بدلیلی که تو ایران نیستم نمیتونم تمکن مالی از بانک بگیرم و تو اینجا هم حساب بانکی نمیتونم داشته باشم، میتونم پول نقد با خودم ببرم سفارت نشون بدم؟
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-06-24 ساعت 17:43)javid.1353 نوشته:  من بدلیلی که تو ایران نیستم نمیتونم تمکن مالی از بانک بگیرم و تو اینجا هم حساب بانکی نمیتونم داشته باشم، میتونم پول نقد با خودم ببرم سفارت نشون بدم؟

سلام دوست عزیزم.
شما دارید میرید سفارتا... نه سوپر مارکت واسه خرید ;-) البته ببخشید شوخی بود.
شما هر جای دنیا باشید از طریق کنسولگری ایران یه وکالت به یکی از اعضای خانوادتون که ایران هستن یا هر شخص قابل اعتمادی... بدین و ازش خواهش کنید که یه روزه براتون پولی بزاره و تمکن بگیره. فکر کنم تنها راهتون همین باشه.
سرافراز باشید.
تشکر کنندگان: pouria.narimisa
نامه تمکن فقط به نام کیس اصلی بگیرم؟ اما موجودی به اندازه خودم و همسرم باشه درسته؟ ما دو نفریم

یه نامه کافیه دیگه؟
تشکر کنندگان: pouria.narimisa
سلام فقط موجودي حساب لازمه؟ ميانگين 6 ماه لازم نيست?
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان