کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-06-30 ساعت 22:52)love_everlife نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 17:44)niloosin نوشته:  من یه چیز رو دقیق نفهمیدم!!هر کی یه چیزی میگه!! اگه بعد از کارنت شدن عقد کنیم و این مسئله رو بهشون اطلاع بدیم,مصاحبه عقب میوفته و تایمش عوض میشه یا می گن روز مصاحبه همراه همسرتون بیاید و مدارک آپدیت شده رو بفرستید واسه آنکارا و همراه خودتون بیارید؟؟

هر تغیری رو بعد از ثبت نام یا بعد از ارسال مدارک رو باید حتما به کی سی سی اطلاع بدید. بدون اطلاع اصلا همسر شما رو به داخل سفارت راه نمیدن.
باید اطلاع بدین که برای ایشون هم نامه ارسال بشه

بله می دونم!من اصلا سوالم در مورد اطلاع دادن نبود!!راجع به اطلاع دادن بعد از کارنت شدن بود!!! میخوام بدونم اگه بعد کارنتی اطلاع بدیم ممکنه تاریخ مصاحبه عوض بشه یا اینکه میگن روز مصاحبه با اون شخص بیایم و پرینت ایمیلی رو هم که توش خودشون زدن که با شخص بیاین رو هم ببریم که اونو راه بدن؟؟
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان:
(2013-07-02 ساعت 10:45)niloosin نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 22:52)love_everlife نوشته:  
(2013-06-30 ساعت 17:44)niloosin نوشته:  من یه چیز رو دقیق نفهمیدم!!هر کی یه چیزی میگه!! اگه بعد از کارنت شدن عقد کنیم و این مسئله رو بهشون اطلاع بدیم,مصاحبه عقب میوفته و تایمش عوض میشه یا می گن روز مصاحبه همراه همسرتون بیاید و مدارک آپدیت شده رو بفرستید واسه آنکارا و همراه خودتون بیارید؟؟

هر تغیری رو بعد از ثبت نام یا بعد از ارسال مدارک رو باید حتما به کی سی سی اطلاع بدید. بدون اطلاع اصلا همسر شما رو به داخل سفارت راه نمیدن.
باید اطلاع بدین که برای ایشون هم نامه ارسال بشه

بله می دونم!من اصلا سوالم در مورد اطلاع دادن نبود!!راجع به اطلاع دادن بعد از کارنت شدن بود!!! میخوام بدونم اگه بعد کارنتی اطلاع بدیم ممکنه تاریخ مصاحبه عوض بشه یا اینکه میگن روز مصاحبه با اون شخص بیایم و پرینت ایمیلی رو هم که توش خودشون زدن که با شخص بیاین رو هم ببریم که اونو راه بدن؟؟
6- اگر بعد از كارنت شدن عقد نموديد پس از اطلاع به كي سي سي از اين مرجع به شما ايميل ميدهند كه مراتب به ما مربوط نيست و پرونده شما به سفارت ارسال شده است. در اين مقطع شما به سفارت ايميل زده و ازدواج خود را اطلاع ميدهيد و فرمهاي آپديت شده را ترجيحا ايميل مينماييد و پس از تاييد سفارت در صورتي كه سفارت مربوطه قبل از مصاحبه مدارك ميخواست تا 15 روز قبل مصاحبه كليه مدارك و موارد لازم را براي هر دو نفر كيس به همراه دو نسخه ترجمه قباله ازدواج به سفارت پست مينماييد.
7- اگر ازدواج شما كمي ديرتر از اين اتفاق بيفتد يعني سفارت براي فهميدن تغيير وضعيت تاهل شما وقت كافي نداشته باشد ممكن است كه مصاحبه شما دو نفر در يك روز نباشد.

صفحه 3 توضيحات كاملي دادم كه اين قسمت جواب سوال شما رو هم در خود دارد.اگر به اين پست بنده دقت كنيد كامل است.مورد 6 و 7 جواب سوال شماست
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: niloosin ، nina22 ، KIMIA2005 ، aghaghia ، love_everlife ، sejz ، mehdieb ، Saeedv13 ، ojee ، امین 13
با سلام و خسته نباشید به همه،۱. آیا تاریخ مشخصی‌ برای پایان مهلت فرستادن فرم‌های ۲۳۰ و ۱۲۲ وجود داره؟ من با جواب‌های مختلف در این مورد به شدت گمراه شدم،و تاا به امروز که ۱۲ تیر/۳ جولای باشه هنوز نفرستادم ۲.اونطور که فهمیدم میشه فرم‌ها رو مجدد فرستاد بخاطر تغییرات در شرایط،من اگه فرم هامو به صورت مجرد پر کردم اما بعد فرستادن اون‌ها ازدواج کنم دقیقا غیر از فرستادن فرم‌های جدید،آیا باید نامه با مضمونی خاص برای سفارت بفرستم یا خیر؟ پیشاپیش سپاسگزارم از کمکتون
تشکر کنندگان:
(2013-07-03 ساعت 15:09)armin anti نوشته:  با سلام و خسته نباشید به همه،۱. آیا تاریخ مشخصی‌ برای پایان مهلت فرستادن فرم‌های ۲۳۰ و ۱۲۲ وجود داره؟ من با جواب‌های مختلف در این مورد به شدت گمراه شدم،و تاا به امروز که ۱۲ تیر/۳ جولای باشه هنوز نفرستادم ۲.اونطور که فهمیدم میشه فرم‌ها رو مجدد فرستاد بخاطر تغییرات در شرایط،من اگه فرم هامو به صورت مجرد پر کردم اما بعد فرستادن اون‌ها ازدواج کردم دقیقا غیر از فرستادن فرم‌های جدید،آیا باید نامه با مضمونی خاص برای سفارت بفرستم یا خیر؟ پیشاپیش سپاس گذارم از کمکتون

تا سپتامبر 2014 فرصت داری ارسال کنید این گفته کی سی سیه ولی هیچ آدم عاقلی این کا رو نمیکنه. سریعتر باید ارسال بشه بنده هم ارسال نکردم هنوز.
بله فرمها رو میشه دوباره ارسال کرد . شما ایمل میزنید به کی سی سی و میگید که ازدواج کردید و اونها هم در جواب به شما میگن که فرمهای آپدیت شده رو مجدد ارسال کنید و شما فقط فرم 230 رو برای همسرتون پر میکنید و برای خودتون 230 و 122 رو مجدد ارسال میکنید. بقیه مدارک مثل عقد نامه و ... روز مصاحبه همراهتون باشه
تشکر کنندگان: armin anti ، 5ina ، ojee ، azar1348
به نظرتون اگه ۱/۲ هفته‌ای فرستادن مدارک رو عقب بندازم تا ازدواج کنم و یکباره فرم رو به صورت متأهّل بفرستم منطقی‌ تره؟
تشکر کنندگان: Szsanazsz
(2013-07-03 ساعت 15:29)armin anti نوشته:  به نظرتون اگه ۱/۲ هفته‌ای فرستادن مدارک رو عقب بندازم تا ازدواج کنم و یکباره فرم رو به صورت متأهّل بفرستم منطقی‌ تره؟

بتونی این کار رو بکنی و توی 2 هفته کارهاتو ردیف کنی بنظر من که خیلی بهتره برا فرستادن فرمها فعلافرصت داری
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: love_everlife ، armin anti ، ojee ، sejz ، Szsanazsz ، azar1348
مهاجرسرایی های عزیز جا داره یه نکته ای رو خدمتتون عرض کنم اگه قصد ازدواج دارید حتما تو زمان بندی و برنامه ریزی ازمایشات قبل ازدواج رو محاسبه کنید که دچار مشکل نشید اگه خدایی نکرده دچار کم خونی یا مشکلات ژنی با همسرتون باشید ار یک تا سه ماه زمان لازمه تا بتونید مجوز عقد رو بگیرید.

برای عقد به یه دفترخانه با کپی شناسنامه ،کارت ملی و یک عکس مراجعه کنید و یه معرفی نامه برای آزمایشگاههای مجاز نزدیک محل سکونت بگیرید.
در صورتیکه مشکلی نباشه تمام کارها یکروزه یا حداکثر 2 روزه انجام میشه .مجوز عقد یکماه اعتبار داره بعد از اون مجدد باید ازمایش اعتیاد بدید.

هزینه هاش تقریبی حداکثر 50 هزار تومان میشه.

مراحل:ابتدا ازمایش خون از اقا و ادرار برای خانم و اقا در صورتیکه مشکلی نباشه یه کلاس برای خانم و اقا و واکسن کزاز برای خانم چند تا مهر و امضا کار تمام.
در صورتیکه مشکلی در خون اقا دیده بشه خانم هم باید ازمایش خون بده اگه مشکلی نباشه مراحل مثل قبل اگه خانم هم اختلالات خونی داشته باشه دیگه میره تو مرحله درمان و ازمایشات تخصصی که عرض کردم تا 3 ماه هم میتونه زمان بر باشه و حدود 2 میلیون هزینه بسته به نوع بیماری و آزمایشات.

امیدوارم همه دوستان بدون مشکل این مرحله رو پشت سر بگذارند و پیوندتان مبارک .
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، cello86 ، azar1348 ، love_everlife ، armin anti

یک تا دو هفته بعد از کارنت شدن زمان و محل مصاحبه شما مشخص میشه و مدارک شما برای سفارت ارسال میشه بعد از اینکه مدارک به سفارت رسید شما به سفارت اعلام میکنید شرایطتون تغییر کرده و اونها هم میگن OK مشکلی نیست همسرتون به کیس اضافه شد به همین سادگی بدون تغییر تو هیچ چیز.

دوستان عزیز تمام مهاجر سرا بگردید هیچ کیس ریجکت شده ای مربوط به ازدواج بعد از قبولی وجود نداره.

من خودم یک هفته بعد از کارنت شدن عقد کردم عروسی هم نگرفتم لباس عروس و داماد ... در کار نبود یه عقد ساده تو دفتر خانه بدون عکس.
مدارک اضافه هم حدود 20 تا عکس مربوط به سالهای گذشته و چند تا پرینت ایمیل عشقولانه از یاهو.

یه نصیحت دوستانه خودتون رو ازار ندید برخی دوستان علاقه دارند استرس بیخو بدن از این قبیل
کیس شما ریجکت میشه
افیسر شما رو جداگونه مصاحبه میکنه
فیلم و عکس حتما داشته باشید
خیلی برخورد بدی داشتن
برای هیچکدوم از این حرفا مدرکی وجود نداره بنده 2013 خودمو نابود کردم اینقدر تحقیق کردم ازدواج حق شماست و هیچکس حق نداره به شما شک کنه یا برخورد بدی داشته باشه شما در ابتدای مصاحبه قسم میخورید به صحت مطالبی که میگین و اونها هم قبول میکنن به همین سادگی .
این مطلب رو در نظر داشته باشید کیس شما لاتری هست نه ازدواج پس نگران نباشید.
دوستان اگه سوالی داشتین من همه جوره در خدمتم پیام خصوصی بدید چون متاسفانه فرصت نمیکنم به تاپیکها سر بزنم.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: cello86 ، KIMIA2005 ، armin anti ، love_everlife ، khder ، Alpha1 ، massi63 ، بازگشت ، neda shz ، r.bazargan ، A_A ، امین 13 ، AliReza.Sh
(2013-07-06 ساعت 22:27)vmware نوشته:  

یک تا دو هفته بعد از کارنت شدن زمان و محل مصاحبه شما مشخص میشه و مدارک شما برای سفارت ارسال میشه بعد از اینکه مدارک به سفارت رسید شما به سفارت اعلام میکنید شرایطتون تغییر کرده و اونها هم میگن OK مشکلی نیست همسرتون به کیس اضافه شد به همین سادگی بدون تغییر تو هیچ چیز.

دوستان عزیز تمام مهاجر سرا بگردید هیچ کیس ریجکت شده ای مربوط به ازدواج بعد از قبولی وجود نداره.

من خودم یک هفته بعد از کارنت شدن عقد کردم عروسی هم نگرفتم لباس عروس و داماد ... در کار نبود یه عقد ساده تو دفتر خانه بدون عکس.
مدارک اضافه هم حدود 20 تا عکس مربوط به سالهای گذشته و چند تا پرینت ایمیل عشقولانه از یاهو.

یه نصیحت دوستانه خودتون رو ازار ندید برخی دوستان علاقه دارند استرس بیخو بدن از این قبیل
کیس شما ریجکت میشه
افیسر شما رو جداگونه مصاحبه میکنه
فیلم و عکس حتما داشته باشید
خیلی برخورد بدی داشتن
برای هیچکدوم از این حرفا مدرکی وجود نداره بنده 2013 خودمو نابود کردم اینقدر تحقیق کردم ازدواج حق شماست و هیچکس حق نداره به شما شک کنه یا برخورد بدی داشته باشه شما در ابتدای مصاحبه قسم میخورید به صحت مطالبی که میگین و اونها هم قبول میکنن به همین سادگی .
این مطلب رو در نظر داشته باشید کیس شما لاتری هست نه ازدواج پس نگران نباشید.
دوستان اگه سوالی داشتین من همه جوره در خدمتم پیام خصوصی بدید چون متاسفانه فرصت نمیکنم به تاپیکها سر بزنم.

واقعا ازتون ممنونم دقیقا همین جواب رو از کسی که تجربه ازدواج بعد از کارنت شدن داشته رو نیاز داشتم..موفق و خوشبخت باشید
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: Alpha1 ، massi63 ، بازگشت ، r.bazargan
سلام
من لاتاری 2014 برنده شدم
قبل از قبولی با کسی در رابطه بودم که دانشجوی هست در آمریکا
حالا ما قصد ازدواج داریم و خانواده ی من از ایشون خاستن که ایران بیاد
ولی مدرکی نداریم که ثابت کنه قبل از قبولی ما در رابطه بودیم از طرفی اگه ایشون بیاد ایران و با من به اتاق مصاحبه بیاد و ما ریجکت بشیم دیگه نمی تونه از طریق ویزای دانشجویی اقدام کنه
چه راهی رو به من می تونید پیشنهاد بدین که مطمئن باشم که ما اکسپت می شیم؟ چه مدرکی برای اثبات ارتباط ما لازمه؟پرینت تماس تلفنی قابل قبوله؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2013-07-08 ساعت 14:14)beha نوشته:  سلام
من لاتاری 2014 برنده شدم
قبل از قبولی با کسی در رابطه بودم که دانشجوی هست در آمریکا
حالا ما قصد ازدواج داریم و خانواده ی من از ایشون خاستن که ایران بیاد
ولی مدرکی نداریم که ثابت کنه قبل از قبولی ما در رابطه بودیم از طرفی اگه ایشون بیاد ایران و با من به اتاق مصاحبه بیاد و ما ریجکت بشیم دیگه نمی تونه از طریق ویزای دانشجویی اقدام کنه
چه راهی رو به من می تونید پیشنهاد بدین که مطمئن باشم که ما اکسپت می شیم؟ چه مدرکی برای اثبات ارتباط ما لازمه؟پرینت تماس تلفنی قابل قبوله؟

شما تا عقد نکنید نمیتونید ایشون رو به کیستون اضافه کنید عکس های عروسی با عکس خانوادگی و همون پرینت تماس تلفنی میتونه مفید باشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
دوستانی که ارسال هاشون به عدد 10 رسیده لطف کنن امضاشون رو درست کنند تا بهتر بشه جواب سوالاشون رو داد و راهنمایی شون کرد. Smile
برای ساختن امضا برین به کنترل پنل اکانت تون و قسمت تغییر امضا رو انتخاب کنید و امضا تون رو درست کنید، خیلی ساده ست...
همینطور اگر مایلید اطلاعات کیس تون رو به سرکار خانم زهرا وحدتی پور بدین تا وارد لیست شون کنن و ما هم مثل برندگان سالهای پیش یه منبع جامع از اطلاعات دوستان برنده امسال داشته باشیم که برای اطلاع از زمان کارنت شدن و مصاحبه خیلی کاربرد خوبی خواهد داشت
ممنون از توجهتون... Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: afshinghwink
(2013-07-10 ساعت 10:18)gol gol نوشته:  سلام لطفا جواب منو می دید من ویزامو گرفتم و شهریور ماه عازم هستم میخوام بدونم اگه با دوست پسرم ازدواج کنم بعد برم گرن کارتمو بگیرم برگردم چقدر زمان میبره ببرمش یا اینکه قبل از اینکه برم براش اقدام کنم ؟ لطفا منو راهنمایی کنید

قبل مشرف شدن اقدام کنید والا صبر ایوب میخواد 4-5 سال طول میکشه.
البته اینو هم بگم اگه ویزا رو گرفتید و اعلام کنید که ازدواج کردید ویزای شما باطل میشه دوباره با هر 2 نفر مصاحبه میشه و ویزا بهشون میدن.
تشکر کنندگان: 3pideh
(2013-07-10 ساعت 10:59)love_everlife نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 10:18)gol gol نوشته:  سلام لطفا جواب منو می دید من ویزامو گرفتم و شهریور ماه عازم هستم میخوام بدونم اگه با دوست پسرم ازدواج کنم بعد برم گرن کارتمو بگیرم برگردم چقدر زمان میبره ببرمش یا اینکه قبل از اینکه برم براش اقدام کنم ؟ لطفا منو راهنمایی کنید

البته اینو هم بگم اگه ویزا رو گرفتید و اعلام کنید که ازدواج کردید ویزای شما باطل میشه دوباره با هر 2 نفر مصاحبه میشه و ویزا بهشون میدن.

با توجه به اینکه دارییم به اواخر پروسه 2013 نزدیک میشیم و شمام هنوز اقدام نکردین به ازدواج یکمی ریسک داره که الان دوباره بخواین بگین پروندتون رو متاهلی کنن و به اون صورتی که love_everlife عزیز گفتن ویزاتون رو باطلو و با واسه ایشون دوباره ویزا صادر کنن.. چون این شرایط احتمال زیاد باعث چک خوردنه کیس میشه.. دیگه خود دانید.. برین اونجا اقدام کنین هم با توجه به شرایط فعلی شما روی 3 سال حساب کن..دارن رونده ازدواجی رو سریعتر میکنند..
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، yasejavan
(2013-07-11 ساعت 15:26)gol gol نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 17:46)sejz نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 10:59)love_everlife نوشته:  

با توجه به اینکه دارییم به اواخر پروسه 2013 نزدیک میشیم و شمام هنوز اقدام نکردین به ازدواج یکمی ریسک داره که الان دوباره بخواین بگین پروندتون رو متاهلی کنن و به اون صورتی که love_everlife عزیز گفتن ویزاتون رو باطلو و با واسه ایشون دوباره ویزا صادر کنن.. چون این شرایط احتمال زیاد باعث چک خوردنه کیس میشه.. دیگه خود دانید.. برین اونجا اقدام کنین هم با توجه به شرایط فعلی شما روی 3 سال حساب کن..دارن رونده ازدواجی رو سریعتر میکنند..

مرسی از راهنمایی تون

از قدردانیتون به اعضا تشکر می کنم؛ اما لطف کنید برای اینکه تعداد پست ها کمتر بشه و اعضا بتونن بهتر به نتیجه برسن برای تشکر کردن فقط از دکمه تشکر زیر همون پستی که بهتون جواب داده شده استفاده کنید.
موفق باشید. Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، ojee ، Saeedv13 ، gol gol ، masodsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان