کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-06-18 ساعت 15:18)mehdieb نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:47)aghaghia نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:31)rainyboy نوشته:  یعنی اگر بعد از رفتن به آمریکا بخوایم با یه نفر تو ایران ازدواج کنیم باید ۵ سال صبر کنیم ؟؟

بله، اینطوریه، کم کمش 3 سال اگر خوش شانس باشید!
اگر کسی رو مد نظر دارید بهترین راه اینه که الان ازداوج کنید وگرنه باید صبر ایوب داشته باشید!

تازه اگه به پای شما 3 یا 5 سال صبر کنه و شوهر نکنه !!Sad

خوشبختانه یا متاسفانه کسی وجود نداره که بخواد صبر کنه یا نه . حالا یه سوال دیگه به فرض اینکه من الان ازدواج کنم. من فرم ها رو فرستادم که ! میتونم دوباره بفرستم؟

تشکر کنندگان: love_everlife
(2013-06-20 ساعت 00:30)rainyboy نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:31)rainyboy نوشته:  یعنی اگر بعد از رفتن به آمریکا بخوایم با یه نفر تو ایران ازدواج کنیم باید ۵ سال صبر کنیم ؟؟

اگر کسی رو مد نظر دارید بهترین راه اینه که الان ازداوج کنید وگرنه باید صبر ایوب داشته باشید!

خوشبختانه یا متاسفانه کسی وجود نداره که بخواد صبر کنه یا نه . حالا یه سوال دیگه به فرض اینکه من الان ازدواج کنم. من فرم ها رو فرستادم که ! میتونم دوباره بفرستم؟

شما تا قبل از مصاحبه میتونید ازدواج کنید فرم هاتون رو آپدیت کنید و براشون بفرستید و روز مصاحبه هم سند ازدواج و غیره رو هم باید ترجمه کنید و همرا داشته باشید و همینطور عکس های عروسی و خانوادگی که مطمئن باشن ازدواج تون صوری نیست حتی ممکنه جداگانه ازتون مصاحبه کنند که در هر صورت اگر احساس کنند که شما صداقت دارین مشکلی پیش نمیاد.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2013-06-20 ساعت 02:17)aghaghia نوشته:  

شما تا قبل از مصاحبه میتونید ازدواج کنید فرم هاتون رو آپدیت کنید و براشون بفرستید و روز مصاحبه هم سند ازدواج و غیره رو هم باید ترجمه کنید و همرا داشته باشید و همینطور عکس های عروسی و خانوادگی که مطمئن باشن ازدواج تون صوری نیست حتی ممکنه جداگانه ازتون مصاحبه کنند که در هر صورت اگر احساس کنند که شما صداقت دارین مشکلی پیش نمیاد.

عکس عروسی !! چه باحال . حالا اگه یکی مثه من که خیلی اعتقادی به این جشنا ندارم ازدواج کردن ردش می کنن؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تشکر کنندگان: ghasoo ، r.bazargan
(2013-06-20 ساعت 02:28)rainyboy نوشته:  
(2013-06-20 ساعت 02:17)aghaghia نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:47)aghaghia نوشته:  بله، اینطوریه، کم کمش 3 سال اگر خوش شانس باشید!

عکس عروسی !! چه باحال . حالا اگه یکی مثه من که خیلی اعتقادی به این جشنا ندارم ازدواج کردن ردش می کنن؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

شما خودتون رو بزاريد جاي اونا، در چنين موردي چه فكري ميكنيد؟!!! در هر حال صلاح مملكت خويش خسروان دانند اين يك مسئله شخصيه كه كسي نميتونه به شما بگه حتما اين كاررو بكنيد يا نكنيد!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: rainyboy ، ghasoo
با سلام
من یه تجربه ای از 2013 دارم که بد نیست بدوند من اوایل قصد ازدواج داشتم که بنا به دلائلی کنسل شد و اون موقع یه مکاتبه با KCC انجام دادمو جواب زیر رو گرفتم:

Thank you for your inquiry.

Fiancées or common law spouses cannot be listed as a beneficiary on DV cases.
Once you are legally married, you may add your spouse to the case.

To add a spouse, please submit the following to KCC once you are married:

· Copy of marriage certificate with English translation
· Forms DS 230 Part I & II for spouse
· Updated DS 230 Part I for the principal applicant
· Passport style photo of the spouse

If you need additional copies of the forms, photocopies are acceptable or you may download them at http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.

یه خاطره ای رو هم بگم بد نیست :
من دفعه دوم که برای گرفتن ویزا رفتم با یه دختر خانومی اشنا شدم که با نامزدشون اومده بودن ودختره برنده شده بود ولی وقتی رفته بودن با چند تا وکیل صحبت کرده بودن اون وکیلهای محترم گفته بودن نباید ازدواج کنید وگرنه کیس شما کم لم یکن میشه در صورتی که این موضوع اشتباه .. اگر واقعا دوستانی باشن که از قبل با هم در رابطه باشن و مدارکی مثل عکس و ... را داشته باشند به سادگی می تونن ازدواج کنن و ( ان شا الله خوشبت بشن ) هر دوشون برن اونجا.... فقط کافیه باهاشون صادق باشین.
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: love_everlife ، میما ، r.bazargan
با سلام
دوستان عزیز من برنده لاتاری 2014 هستم والان 3 سال هست که توی یک رابطه هستم که تابستان امسال بنا به نامزدی ما بود ولی با توجه به نظرات دوستان ما هرچه زودتر باید عقد کنیم با توجه به اینکه case num من 6000 هست من چقد زمان دارم برای عقد و مراسم؟ اگه اشتباه نکنم مصاحبم یک سال بعد می شه درسته؟
2-دیروز از دو نفر از دوستانمون شنیدم که هر دو نفر شرایطشون مثل من بوده یکیشون دختر و یکی پسر و با عقد کردنشون سفارت کیسشون رو رد کرده این جریان هم خودم هم خوانوادم رو نگران کرده کمکم کنید لطفا
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

تشکر کنندگان: میما
(2013-06-30 ساعت 13:51)tina alin نوشته:  با سلام
دوستان عزیز من برنده لاتاری 2014 هستم والان 3 سال هست که توی یک رابطه هستم که تابستان امسال بنا به نامزدی ما بود ولی با توجه به نظرات دوستان ما هرچه زودتر باید عقد کنیم با توجه به اینکه case num من 6000 هست من چقد زمان دارم برای عقد و مراسم؟ اگه اشتباه نکنم مصاحبم یک سال بعد می شه درسته؟
2-دیروز از دو نفر از دوستانمون شنیدم که هر دو نفر شرایطشون مثل من بوده یکیشون دختر و یکی پسر و با عقد کردنشون سفارت کیسشون رو رد کرده این جریان هم خودم هم خوانوادم رو نگران کرده کمکم کنید لطفا

دوست عزیز نحوه کارنت کیس ها برای سال 2013 ماه سپتامبر1900 - اکتبر2350 - نوامبر2700 - دسامبر3400 - ژانویه4300 - فبریه5200 - مارچ6525 - آپریل7850 - می8900 - جوون9850
شما هر چه زودتر ازدواج کنید بهتر هستش و هیچ مشکلی هم بوجود نمیاره بالاخره عکس و مدارکی رو در مدت اشناییتون میتونید ارائه بدید مانند مورد شما زیاد بودند در سالهای قبل که بعد از قبولی ازدواج کردند و ویزاشون رو هم گرفتند -- با توجه به کیس نامبرتون حدودای فروردین و اردیبهشت زمان مصاحبه شما هستش
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: nina22 ، میما ، tina alin ، Alpha1 ، ojee
سلام
تبریک میگم دوست عزیز.بهتره که شما قبل از کارنت شدن کیستون ازدواج کنید تا مشکلی پیش نیاد.من دقیقا اطلاع ندارم که کیس شما چه زمانی کارنت میشه و مصاحبتون دقیقا چه زمانی هست.ولی اینو بدونین که ازدواج شما هیچ تاثیری در نتیجه مصاحبه شما نداره مگه اینکه آفیسر بفهمه که ازدواج سوری هست.
ما هم شرایط شمارو داشتیم.بهتره که با لباس عروسی چنتا عکس تهیه کنید و همراه با عکسهایی که از زمان آشناییتون داشتین، با خودتون ببرین. مطمئن باشید به خاطر ازدواج کیس شما رد نمیشه.سال پیش یکی از دوستان یکضرب هم گرفت حتی! موفق باشید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، love_everlife ، میما ، massi63 ، امین 13
(2013-06-30 ساعت 14:07)nina22 نوشته:  
سلام
تبریک میگم دوست عزیز.بهتره که شما قبل از کارنت شدن کیستون ازدواج کنید تا مشکلی پیش نیاد.من دقیقا اطلاع ندارم که کیس شما چه زمانی کارنت میشه و مصاحبتون دقیقا چه زمانی هست.ولی اینو بدونین که ازدواج شما هیچ تاثیری در نتیجه مصاحبه شما نداره مگه اینکه آفیسر بفهمه که ازدواج سوری هست.
ما هم شرایط شمارو داشتیم.بهتره که با لباس عروسی چنتا عکس تهیه کنید و همراه با عکسهایی که از زمان آشناییتون داشتین، با خودتون ببرین. مطمئن باشید به خاطر ازدواج کیس شما رد نمیشه.سال پیش یکی از دوستان یکضرب هم گرفت حتی! موفق باشید.

lممنون از شما دوست عزیز به من امید دادین
یعنی کلا کارنت شدن کیس ها مشخص نیست و بر اساس شماره کیس نمی شه مشخصش کرد؟ و اینکه من فرم هارو برای به جریان افتادن پروندم مجردی به kccفرستادم این مانعی برام ایجاد نمیکنه؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

تشکر کنندگان:
سلام من فرم هامو اول به صورت مجرد پر کردم و فرستادم ولی الان می خوام عقد کنم,,باید به صورت آپدیت شده کل صفحات فرم های 230 و 122 رو واسه خودم از اول پر کنم و بفرستم؟؟
واسه همسرم فرم 230 چه صفحاتی؟؟همراه عکسش؟؟
متن ایمیل ارسالی چی باشه خوبه که بگم مدارکم رو آپدیت شده مجددا فرستادم؟؟
ممنون ج بدید.
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان:
دوستان میدونم این سوالو قبلا همین جا پرسیدم ولی میخواستم ببینم کسی بوده اینجا که بعد از کارنت شدن ازدواج کرده باشه؟..چون اگه کارنت شدنها مثل 2012 باشه احتمال داره همون سری اول و دوم کارنت بشم و چون فعلا شرایط ازوداج مهیا نیست احتمال داره بعد کارنت شدن عقد کنیم..کسی یه همچین تجربه ای داشته؟ مرسی
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2013-06-30 ساعت 15:10)niloosin نوشته:  سلام من فرم هامو اول به صورت مجرد پر کردم و فرستادم ولی الان می خوام عقد کنم,,باید به صورت آپدیت شده کل صفحات فرم های 230 و 122 رو واسه خودم از اول پر کنم و بفرستم؟؟
واسه همسرم فرم 230 چه صفحاتی؟؟همراه عکسش؟؟
متن ایمیل ارسالی چی باشه خوبه که بگم مدارکم رو آپدیت شده مجددا فرستادم؟؟
ممنون ج بدید.

بله دقیقا ! توی ایمیل به کی سی سی حتما اشاره کنید به این قضیه و مدارکاتون رو اپدیت کنید و ارسال کنید زمان مصاحبه ایمیل ارسالی خودتون و جواب رو همراه داشته باشید
برای همسرتون هم فقط فرم 230 رو ارسال کنید با همون جوری که برای خودتون رو پر کردید برای ایشون هم پر کنید
122 برای فرد برندس

(2013-06-30 ساعت 15:26)cello86 نوشته:  دوستان میدونم این سوالو قبلا همین جا پرسیدم ولی میخواستم ببینم کسی بوده اینجا که بعد از کارنت شدن ازدواج کرده باشه؟..چون اگه کارنت شدنها مثل 2012 باشه احتمال داره همون سری اول و دوم کارنت بشم و چون فعلا شرایط ازوداج مهیا نیست احتمال داره بعد کارنت شدن عقد کنیم..کسی یه همچین تجربه ای داشته؟ مرسی

احتمالا زمان مصاحبه شما عقب تر میافته ولی باز هم مشکلی پیش نمیاد
اگه ویزا هم برای شما صادر شده باشه ولی هنوز ورود نکرده باشید به امریکا باز هم مشکلی نیست ویزا شما باطل میشه دوباره از هر 2 نفر ( یا با هم یا به صورت جداگانه) مصاحبه میشه و اگه سوری نباشه ازدواج و مطمئئن بشن از این بابت ویزا برای هر دو نفر صادر میشه
تشکر کنندگان: massi63
من یه چیز رو دقیق نفهمیدم!!هر کی یه چیزی میگه!! اگه بعد از کارنت شدن عقد کنیم و این مسئله رو بهشون اطلاع بدیم,مصاحبه عقب میوفته و تایمش عوض میشه یا می گن روز مصاحبه همراه همسرتون بیاید و مدارک آپدیت شده رو بفرستید واسه آنکارا و همراه خودتون بیارید؟؟
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان:
(2013-06-30 ساعت 14:42)tina alin نوشته:  lممنون از شما دوست عزیز به من امید دادین
یعنی کلا کارنت شدن کیس ها مشخص نیست و بر اساس شماره کیس نمی شه مشخصش کرد؟ و اینکه من فرم هارو برای به جریان افتادن پروندم مجردی به kccفرستادم این مانعی برام ایجاد نمیکنه؟
میشه تا حدودی مشخص کرد ولی فکر نمیکنم صددرصد باشه.بستگی داره چه تعداد کارنتی در هر ماه اعلام بشه.مثلا من 45xxبودم و مصاحبم توی اسفند ماه بود.
من هم فرمهارو بصورت مجردی پر کردم و به کی سی سی فرستادم.بعدش ازدواج کردم و قبل از کارنت شدنم همون فرمهای 122 و 230 رو بصورت آپدیت شده برای خودم و 230 رو برای همسرم به همراه عکس 5*5 برای خودم و همسرم(فکر کنم هرکدوم دو عدد) و 2عددترجمه عقدنامه و یک شرح موضوع به کی سی سی فرستادم و اونا هم قبول کردن.و الان هم ویزامون رو گرفتیم و هیچ مشکلی هم راجع به این مسئله نداشتیم.
یک نکته ای که باید بگم اینه که شما سعی کنید با کی سی سی راجع به این موضوع مکاتبه کنید.بعد از اینکه مدارک رو فرستادید چندروز بعد ازشون بخواهید ببینید ایا مدارک رسیده و قابل تایید برای کی سی سی هست یا نه.و وقتی جواب اوکی به شما دادن ازون ایمیل پرینت بگیرید و موقع مصاحبه داشته باشید.(فقط برای اطمینان خاطر خودتون میگم).
متن ایمیل بعد از چندروز ارسال مدارک هم اینجوری بنویس.
Case Number: 2014ASxxxx
Name: xxxx
Family Name: xxxx
Date of Birth: xxxx
DV Lottery
Country: Iran

Dear Sir / Madam

I sent forms DS-230 (Parts I & II) and DSP-122 with Post to KCC Address.
These Documents are updated to my new Marital Status (Married) and Included my Husband's Documents.
Is it received to you?

Thanks & Best Regards

(name and family name)
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، tina alin ، ghasoo ، امین 13
(2013-06-30 ساعت 17:44)niloosin نوشته:  من یه چیز رو دقیق نفهمیدم!!هر کی یه چیزی میگه!! اگه بعد از کارنت شدن عقد کنیم و این مسئله رو بهشون اطلاع بدیم,مصاحبه عقب میوفته و تایمش عوض میشه یا می گن روز مصاحبه همراه همسرتون بیاید و مدارک آپدیت شده رو بفرستید واسه آنکارا و همراه خودتون بیارید؟؟

هر تغیری رو بعد از ثبت نام یا بعد از ارسال مدارک رو باید حتما به کی سی سی اطلاع بدید. بدون اطلاع اصلا همسر شما رو به داخل سفارت راه نمیدن.
باید اطلاع بدین که برای ایشون هم نامه ارسال بشه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، امین 13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان