کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان 2014
زیر دیپلم
2.28%
12 2.28%
دیپلم
10.08%
53 10.08%
فوق دیپلم
6.84%
36 6.84%
کارشناسی(دانشجو یا فارغ التحصیل)
41.63%
219 41.63%
کارشناسی ارشد (دانشجو یا فارغ التحصیل)
29.85%
157 29.85%
دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته های پزشکی
3.80%
20 3.80%
دانشجو و یا فارغ التحصیل PHD
5.51%
29 5.51%
مجموع 526 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴
مثل اینکه این سوال هی مطرح می شه که آیا مدرک در شانس برنده شدن تاثیر داره یا نه. در برنده شدن تاثیر نداره. مطابق قانون انتخاب کاملا تصادفی است. حتی در تعیین زمان مصاحبه هم تاثیر نداره. زمان مصاحبه فقط بستگی به شماره پرونده و ارسال به موقع مدارک داره. در ادامه راه مدرک تحصیلی بالا دو تاثیر داره. یکی با توجه به رشته تحصیلی ممکنه برای ایرانی ها منجر به نیاز به کلیرنس بشه. اما تاثیر مثبت هم داره: با مدرک تحصیلی بالا شانس کار پیدا کردن بالا می ره و برای آفیسر قانع کننده تر هست که متقاضی سر بار دولت آمریکا یا public charge نخواهد شد.

مسلما متقاضی حداقل دیپلم رو باید داشته باشه.
تشکر کنندگان: aghaghia ، Sam2014 ، mehdieb ، nedaba ، gema
لطفا اگه کسی میدونه از بچه های سالهای گذشته کسی بوده با مدرک دیپلم هنرستان + فوق دیپلم ( بدون پیش دانشگاهی)ویزا گرفته باشهاسمش رو به من بگین. من این شرایز رو دارم و پیش دانشگاهی ندارم. خیلی نگرانم. ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
ساکن کشور آلمان
شماره کیس: 2014AS4500
محل مصاحبه : فرانکفورت آلمان
تاریخ مصاحبه: 01.04.2014
دریافت ویزا : 01.04.2014 (یک ضرب)
When there is a will, there is a way
تشکر کنندگان: philter
(2013-10-27 ساعت 00:36)honeybal2014 نوشته:  لطفا اگه کسی میدونه از بچه های سالهای گذشته کسی بوده با مدرک دیپلم هنرستان + فوق دیپلم ( بدون پیش دانشگاهی)ویزا گرفته باشهاسمش رو به من بگین. من این شرایز رو دارم و پیش دانشگاهی ندارم. خیلی نگرانم. ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

بله زیاد بودن ، شما مدرک دیپلم و فوق دیپلم + لیست نمرات برای اثبات پاس کردن دروس پیش دانشگاهی رو داشته باشید از بعضی ها میخوان از بعضی ها نمیخوان .

یه برگه کعادل سازی هم هست اونم بگیر پیشت باشه اگر لازم شد ازش استفاده کنی تو قسمت لاتاری از آغاز تا پایان نمونش هست .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: honeybal2014
(2013-10-27 ساعت 00:42)Danial_4139 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:36)honeybal2014 نوشته:  لطفا اگه کسی میدونه از بچه های سالهای گذشته کسی بوده با مدرک دیپلم هنرستان + فوق دیپلم ( بدون پیش دانشگاهی)ویزا گرفته باشهاسمش رو به من بگین. من این شرایز رو دارم و پیش دانشگاهی ندارم. خیلی نگرانم. ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

بله زیاد بودن ، شما مدرک دیپلم و فوق دیپلم + لیست نمرات برای اثبات پاس کردن دروس پیش دانشگاهی رو داشته باشید از بعضی ها میخوان از بعضی ها نمیخوان .

یه برگه کعادل سازی هم هست اونم بگیر پیشت باشه اگر لازم شد ازش استفاده کنی تو قسمت لاتاری از آغاز تا پایان نمونش هست .

مرسی از جوابتون. اون نامه رو هم گرفتم. ولی باز نگرانم که یه موقع قانع نشن چی/ وضعیت تحصیلی شما هم مثل من هست؟
ساکن کشور آلمان
تشکر کنندگان: shahryar7021
(2013-10-27 ساعت 00:57)honeybal2014 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:42)Danial_4139 نوشته:  

مرسی از جوابتون. اون نامه رو هم گرفتم. ولی باز نگرانم که یه موقع قانع نشن چی/ وضعیت تحصیلی شما هم مثل من هست؟
دوست عزیز
نگران نباش با برگه معادل سازی همه چیزش حله...ترجمش کن خیالت راحت
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: honeybal2014 ، nedaba ، philter
کسی نیست به من یکی دوتا ریفرنس بده از سالهای قبل که ویزا یک ضرب گرفته باشن با شرایط افرادی مثل من و خیال مارو هم راحت کنه؟ هر چی سفرنامه می خونم شرایط مثل خودم رو پیدا نمی کنم.

مدرک دیپلم هنرستان + فوق دیپلم ( بدون پیش دانشگاهی)
ساکن کشور آلمان
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 23:33)honeybal2014 نوشته:  کسی نیست به من یکی دوتا ریفرنس بده از سالهای قبل که ویزا یک ضرب گرفته باشن با شرایط افرادی مثل من و خیال مارو هم راحت کنه؟ هر چی سفرنامه می خونم شرایط مثل خودم رو پیدا نمی کنم.

خیالتون راحت منم همین شرایط رو دارم البته تا روز مصاحبه احتمالا کارشناسی رو میگیرم ولی از چند نفر از بچه ها پارسال هم پرسیدم هیچ مشکلی نداشتن حتی اون برگه معادل سازی رو نشون هم ندادن فقط از یکیشون لیست نمره خواسته بودن اونم داده بود .

اونا خودشون میدونن چی به چیه چند مورد که براشون پیش بیاد تو موارد بعدی دیگه نیازی به توضیح نیست مگر اینکه مصاحبه کننده جدید باشه یا تو مصاحبه ها به نمونه مشابهی بر نخورده باشه که براش سوال پیش بیاد که احتمالش خیلی کمه .

در هر حال شما خودتون رو برای بدترین شرایط آماده کنید که اگر نیاز به مدرک یا توضیح بود بتونین قانعشون کنید .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: honeybal2014
آخه می دونین چیه؟ مصاحبه من در فرانکفورت آلمان هست. از این می ترسم که مورد من براشون جدید باشه و قانع نشن ریجکت بشم.

(2013-10-28 ساعت 00:14)Danial_4139 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 23:33)honeybal2014 نوشته:  کسی نیست به من یکی دوتا ریفرنس بده از سالهای قبل که ویزا یک ضرب گرفته باشن با شرایط افرادی مثل من و خیال مارو هم راحت کنه؟ هر چی سفرنامه می خونم شرایط مثل خودم رو پیدا نمی کنم.

خیالتون راحت منم همین شرایط رو داریم البته تا روز مصاحبه احتمالا کارشناسی رو میگیرم ولی از چند نفر از بچه ها پارسال هم پرسیدم هیچ مشکلی نداشتن حتی اون برگه معادل سازی رو نشون هم ندادن فقط از یکیشون لیست نمره خواسته بودن اونم داده بود .

اونا خودشون میدونن چی به چیه چند مورد که براشون پیش بیاد تو موارد بعدی دیگه نیازی به توضیح نیست مگر اینکه مصاحبه کننده جدید باشه یا تو مصاحبه ها به نمونه مشابهی بر نخورده باشه که براش سوال پیش بیاد که احتمالش خیلی کمه .

در هر حال شما خودتون رو برای بدترین شرایط آماده کنید که اگر نیاز به مدرک یا توضیح بود بتونین قانعشون کنید .

آخه می دونین چیه مصاحبه من در فرانکفورت آلمان هست و می ترسم مورد من واسشون جدید باشه و تا حالا همچین کیسی نداشته باشن.
ساکن کشور آلمان
تشکر کنندگان:
تو بعضی پست ها دیدم درخصوص اینکه بعضی رشته های تحصیلی حساسند و امکان داره کلیرنس بخورن صحبت کرده بودند، این رشته ها کدومند؟ شامل رشته های انسانی مثل حقوق و یا حقوق بشر هم میشه؟
کیس نامبر **23 / ارسال مدارک 7 جولای/ کارنت اکتبر/ دریافت نامه دوم 20 نوامبر/ تاریخ مصاحبه: هفته اول ژانویه/ آپدیتها: 7 ژانویه ، 26 ژانویه ، 10 فوریه، 28 می و 30 می / کلییر 1 جون/ اخذ ویزا 17 جون.
تشکر کنندگان:
(2013-07-25 ساعت 19:59)aghaghia نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:34)Ali.kh نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 18:46)5ina نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 18:16)Ali.kh نوشته:  سلام به همه دوستان
قبل از مطرح کردن مسئله خودم می خواستم بگم من در مورد این مسئله تو سایت سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم در صورتی که این موضوع قبلا مطرح شده از مدیران صفحه عذر خواهی می کنم و خواهشا منو به صفحه مربوطه لینک بدن
من دیپلم تجربی نظام متوسطه هستم یعنی پیش دانشگاهی نخوندم و مدرک MCSE ماکروسافت دارم
همانطوری که می دونید تو سایت گفته دیپلم 12 ساله و یا دو سال سابقه کاری که تو لیست Onet باشه و من نزدیک به 10 سال سابقه کاری تو فیلد شبکه دارم.
می خواستم بدونم با توجه به این که من مدرک پیش دانشگاهی ندارم ممکنه به مشکل بربخورم؟
و یا اینکه به KCC ایمیل و یا زنگ بزنم می تونم جواب درستی بگیرم ؟

به نظر من داشتن مدرک پیشدانشگاهی بهتر از ارائه سابقه کار هستش. سابقه کار میدونید کلی‌ دردسر داره.به نظر من برید تو یکی‌ از این مدارسی که غیر حضوری ثبت نام می‌کنن ثبت نم کنین و تا پایان سپتامبر ۲۰۱۴ فرصت دارین که مدرک پیش دنشگاهیتان رو تحویل بدین. ترجیحا یه رشته سبک مثل هنر انتخاب کنین که حجم درسش و سختیش نسبت به رشتهٔ ریاضی‌ یا تجربی‌ کمتر هستش.
اگه بخواین از طریق سابقه کار اقدام کنید شغل شما (که نیاز به ۲سال دورهٔ تخصصی) داره باید در رنک شغل هایی که معرفی‌ کردن باشه یعنی‌ یه چیزی 7<x<8 اگه اشتباه می‌کنم دوستان با تجربه اصلاح کنن.

موفّق باشین

سلام
تخصص من جزء رنکهای بالای 7 هست ولی داستان اینجاست ولی هیچ جا تو education اون اشاره مستقیم به مدرک نکرده و اینجاس که یه کم شک بر انگیز می شه
در مورد گرفتن مدرک پیش دانشگاهی خوب قطعا مصاحبه من زودتر از خرداد سال آینده می شه و خوب من باید مدرک و تو مصاحبه ارائه بدم نمی شه که بعدا این کار رو بکنم

دوست عزیز در این شرایط شما نقص مدرک میخورید و میتونید بعدا مدرکتون رو ارائه بدین در واقع تا اواخر شهریور وقت دارید مدرکتون رو ارائه بدین پس بهتره بدنبال گرفتن مدرک پیش باشید.

سلام منظور از رنكهاي ٧و٨ چي هست؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-06 ساعت 00:45)Alireza 2014 نوشته:  سلام من با ديپلم ١٢ سال مشكلي برام پيش مياد؟

نه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Alireza 2014
(2013-12-06 ساعت 00:45)Alireza 2014 نوشته:  سلام من با ديپلم ١٢ سال مشكلي برام پيش مياد؟

نخیر دوست عزیز . اگر دیپلم نظام قدیم داری مشکلی نداری.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: Alireza 2014
(2013-11-25 ساعت 04:43)sksara نوشته:  تو بعضی پست ها دیدم درخصوص اینکه بعضی رشته های تحصیلی حساسند و امکان داره کلیرنس بخورن صحبت کرده بودند، این رشته ها کدومند؟ شامل رشته های انسانی مثل حقوق و یا حقوق بشر هم میشه؟

آقا این حرفا الکیه شما فقط دیپلم داشته باش دیگه به بقیش کار ندارن عزیز
تشکر کنندگان: amaka747

سلام من خودم برنده امسال بودم دیپلم هم نداشتم و هیچ مکلی هم پیش نیومد
کیس نامبر:2014AS17## تاریخ رویت قبولی 22 اکتبر(6 ماه بعد از قبولی)تاریخ مصاحبه:20 Mar آنکارا-تعداد نفرهای کیس 2 نفر نصفی.آپ دیتها 10 آپریل و 15 می-28مي(با ایمیل)-12 جون.24 جون(با ایمیل).31 جون(با ایمیل).1 آگوست(با ایمیل).11 آگوست.22 آگوست.27 آگوست.2و9و12و17سپتامبر(با ایمیل ).به جا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان:
[/quote]
سلام من خودم برنده امسال بودم دیپلم هم نداشتم و هیچ مکلی هم پیش نیومد
[/quote]

چه شکی شما بدون دیپلم مشکلی نداشتید؟12 سال تحصیل الزامی نیست مگه؟!
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان