کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روشهای پیدا کردن خانه اجاره ای در آمریکا
سلام دوستان، من حدود یک هفته هست که به کالیفرنیا ،ایرواین مهاجرت کردم، به شدت دنبال یک همخونه ای میگردم،کسی می تونه کمکم کنه؟

ابوظبی *** 4xox *** ملاقات با افیسر: نیمه دوم مارچ *** وضعیت: کلییر 27 جولای*** ورود 4 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، ما براي مستقر شدن در آمريكا حدودا يك ماه است كه اومديم كانزاس، پيش يكي از آشنايان، و همچنان دنبال كار مي گرديم كه زودتر رفع زحمت كنيم.
چند وقته دنبال خونه هستيم ولي اغلب سايت ها يك ساله اجاره ميدن. ما هم چون هنوز شهرمون مشخص نيست نمي تونيم ريسك كنيم و قرار داد يك ساله ببنديم.
شهرهاي مورد نظرمون سياتل و سن ديه گو هستن.
اگر دوستان كمك يا توصيه اي دارن ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-12 ساعت 19:50)vidatanha نوشته:  لطفا درباره اجاره اتاق از خانواده های آمریکایی برای افراد مجرد هم توضیح بدید. یا سایتی هست که بشه پیدا کرد؟

سلام
این سایت و چک کنین ..

craiglist.com
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016
(2015-08-28 ساعت 21:19)HTQ نوشته:  
(2015-08-23 ساعت 08:02)آسمان نوشته:  سلام دوستان كسي هست كه بتونه محدوده سن حوزه راهنمايي كنه ما يه آپارتمان يه خوابه براي حدود يك ماه بگيريم من و همسرم هستيم خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد يا اگه هتل مناسب بشه پيدا كرد

دوست عزیز ما هم خیلی برای پیدا کردن جای مناسبی برای استقرار یک ماهه تلاش کردیم.اما در نهایت ناچار گزینه ای به جز استفاده از سایت booking برای رزرو هتل پیدا نکردیم.به هر حال برای کسانی که اولین سفرشون هست و اقامت اولشون هم کوتاهه این مشکلات هست و در نهایت نباید سخت گرفت.شما می تونید تو سایت booking شهر مورد نظرتون رو سرچ کنید و بازه قیمتی رو مشخص کنید.احتمالا می تونید متلی با قیمت تقریبا مناسب پیدا کنید.

سلام این سایت و چک کنین خیلی کمک میکنه بهتون
craigslist.com

(2015-09-10 ساعت 19:34)nimamp3 نوشته:  سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه سیاتلی بودین یه کارایی میشد کرد حیف TongueSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: Amir.AA
با سلام خدمت دوستان عزیز
من تازه وارد آمریکا شدم و در دالاس پلینو هستم و شدیدا دنبال یه آپارتمان با هم خونه ای میگردم چون حقوق کمی میگیرم باید هم خونه بگیرم که بهم فشار مالی نیاد
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چطور به این موضوع دست پیدا کنم چون من با مسائل مربوط به اینجا آشنا نیستم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید یا اگه کیسی دارید بهم پیشنهاد بدید
با تشکر و سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-02 ساعت 10:30)HTQ نوشته:  
(2015-08-30 ساعت 21:20)manah نوشته:  دوستان اگه فقط بخوام حدودا یک هفته اقامت داشته باشم و برگردم کجا رو پیشنهاد میکنید؟ یک ماه دیگه میام مریلند ...

از سایت بوکینگ اقدام کنیدبه رزرو.گزینه هایی هم هست که استودیو در داخل هتل مستقر شده و امکانات خوبی مثل آشپزخانه و ... هم داره

کسی که کریدیت نداره چجوری میتونه از بوکینگ استفاده کنه
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016
دوستان یه سایت خیلی خوب برای پیدا کردن خونه معرفی میکنم .امیدوارم به دردتون بخوره Cool
www.realtor.com
کافیه اسم شهر مورد نظرتون رو با علامت اختصاری ایالت بنویسید تا براتون بیاره..
مثلا : Charlotte, NC
که NC مخفف ایالت کارولینای شمالی و Charlotte نام یکی از شهرهاشه
باران تویی! به خاکِ من بزن
بازا ببین! که بی‌ مه‌ِ تو من هوای پر زدن ندارم!
پاسخ
تشکر کنندگان: sina35 ، Amir.AA ، alirezafarhang81
یک واحد اپارتمان یکخوابه در منطقه وست هایمر & هیل کرافت از 15 اکتبر تا اخر نوامبر جهت همخوانه منظم موجود میباشد. تماس 8322791775 . هزینه ماهی 450
پاسخ
تشکر کنندگان: Amir.AA
سلام دوستان آیا با داشتن یک بچه میشه خونه یه خوابه کرایه کنیم یا حتما باید دو خواب باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-27 ساعت 19:18)elahe-nini نوشته:  سلام دوستان آیا با داشتن یک بچه میشه خونه یه خوابه کرایه کنیم یا حتما باید دو خواب باشه؟

سلام. کدوم ایالت و شهر هستین؟ ایالت با ایالت فرق میکنه قوانین. اینحا بچه ۱۸ ماهه به بعد رو میگن باید دو خوابه بگیرید
تعداد اعضا : ۲نفر ، شماره کیس : **۱۲، تاریخ رویت قبولی : ۹ می، ارسال فرمها : جولای، محل مصاحبه : ایروان، تاریخ مصاحبه : ۲۲ دسامبر، تاریخ دریافت ویزا : فوریه، تاریخ مهاجرت : ۲۹ می ۲۰۱۳ ، ایالت ورودی : سن دیگو، کالیفرنیا، زندگی در حال حاظر : استرلینگ، ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 03:18)Srod نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 03:07)mozhgangh نوشته:  [quote='elahe-nini' pid='676420' dateline='1445957312']
سلام دوستان آیا با داشتن یک بچه میشه خونه یه خوابه کرایه کنیم یا حتما باید دو خواب باشه؟

سلام. کدوم ایالت و شهر هستین؟ ایالت با ایالت فرق میکنه قوانین. اینحا بچه ۱۸ ماهه به بعد رو میگن باید دو خوابه بگیرید

به قول خودشون میگن :
Two Heartbeet Per Bedroom
البته بازم هستن مجتمع هایی که حتی استودیو رو به خانواده با بچه اجاره میدن
بگردین حتما پیدا میکنین
[/qu

واقعا ممنونم که جواب دادید من ایالت نوادا شهر رینو مد نظرم هست
البته دارم تحقیق میکنم نیومدم هنوزCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوبم من بهمن ماه بمدت ١ ماه ميرم به لس انجلس براي فعال سازي گرين كارتم و بر مي گردم ايران دوباره .اگه خانمي شرايط من رو داره خوشحال مي شم همسفر و همخونه داشته باشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام مسئله ای که برای من پیش آمده اینکه خواهرم و همسرشان بزودی وارد دالاس خواهند شد و من که ساکن کانادا هستم سعی می کنم از همینجا برای ایشان اطاق/آپارتمانی اجاره کنم. واقعا قدم به قدم مشکلات پیش بینی نشده ای پیش می آید، بعضا می خواهند برای اجاره حضور فیزیکی داشته باشم، بعضا هم آپارتمان را پیدا میکنم و تمام مدارک را آماده و اسکن نموده برایشان ارسال می دارم اما در قدم آخر مشخص می شود طی چند ساعتی که مشغول انجام این کارها بوده ام، اطاق را دیگری گرفته. اگر از دوستان نظرات و پیشنهاداتی دارند ممنون خواهم شد که راهنمایی فرمایند. ضمنا سایت هایی که برای پیدا کردن خانه باشد را می دانم و از روی همین سایت ها مشغول پیدا کردن آپارتمان مورد نظر هستم ولی فعلا نتیجه ای نتوانسته ام بگیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun
سلام دوستان
من تا دو هفته دیگه حدود 20 نوامبر عزم دالاس هستم
اگه کسی هست که همخونه میخاد یا توی همون تاریخا میاد خوشحال میشم همخونه بشیم
لطفا پیام خصوصی بدین
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيزم من براي بهمن ماه مدت كوتاهي به امريكا ميام اگر خانمي شرايط من رو داره با هم همسفر باشيم و خونه اي رو پيدا كنيم خيلي خوشحال مي شم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان