کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوشنبه هفته اینده یعنی6 مرداد شروع تعطیلی ابو ظبی است.
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، nedaba ، amirarsalan20 ، آلیس-1980
تعطیلات عید فطر در امارات
http://www.officeholidays.com/countries/uae/
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، قصه گو ، nedaba ، amirarsalan20 ، آلیس-1980
(2014-07-16 ساعت 01:39)shad52 نوشته:  دوستان سلام ممکنه راهنمایی بفرمایید :من جمعه اینده بلیط گرفتم برای دبی تصمیم داریم عصر بریم nmc ایا جواب رو تا یکشنبه میدن ببریم سفارت وایا سفارت یکشنبه ها بازه ممنون از جوابتون

یعنی سوم مرداد عازم دبی هستیم

شما دارید تو تعطیلات عید فطر میرین دوبی!!!!
کلی باید اونجا بمونین وممکنه ویزا اماراتتون تمام بشه یه سوالی بکنید قبل رفتن.
تعطیلات عید فطر در امارات
http://www.officeholidays.com/countries/uae/
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، nedaba ، amirarsalan20
سلام دوستان .....من یه سوال داشتم از خدمتتون.......ما کیسمون سه نفره است....دخترم 7 ماهشه...به نطرتون از نطر هزینه رفتن به دوبی با رفتن مستقیم به ابوذبی خیلی فرق دارن؟ اگه مستقیم بریم ابوذبی چقدر تفاوت قیمتی داره؟....و کلا رفتن به دوبی چه مزیت هایی داره؟
امید و بلند پروازی حق ماست
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، nedaba ، amirarsalan20
(2014-07-23 ساعت 20:08)tari نوشته:  سلام دوستان .....من یه سوال داشتم از خدمتتون.......ما کیسمون سه نفره است....دخترم 7 ماهشه...به نطرتون از نطر هزینه رفتن به دوبی با رفتن مستقیم به ابوذبی خیلی فرق دارن؟ اگه مستقیم بریم ابوذبی چقدر تفاوت قیمتی داره؟....و کلا رفتن به دوبی چه مزیت هایی داره؟
1-دبی پرواز به ایران هر روز داره ابوظبی نداره2-دبی لیدر بیشتر داره 3-دبی دکتر مدیکالش فارسی بلده4- دبی مترو داره ابوظبی نداره باید تاکسی بگیرد5-ابوظبی هتل هاش تمیز تره به نسبت قیمتش6-ابوظبی لازم نیست پول رفتو امد به دبی و ابوظبی رو بدید7-ابوظبی مدیکالش سرشون خلوتتره ..
نکاته دیگری هم هست و شما باید نسبت به شرایطتون ببنید کدوم برای شما راحتر هست
موفق باشید
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: tari ، pouria.narimisa ، soli asali ، m_yek ، amin arefi ، پدی ، قصه گو ، lighter ، nedaba
سلام دوستان

من اواخر آگوست مصاحبه دارم در ابوظبی. کسی از دوستان هست که اون موقع باشه مصاحبش؟
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: soli asali ، nedaba ، amirarsalan20 ، آلیس-1980
دوست عزیز پیشنهاد من دبی هست. چون هم تنوع پرواز هم توریستی بودن. مترو هم برای خودش غنیمتی هست. موفق باشید
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: soli asali ، amin arefi ، amirarsalan20 ، nedaba
(2014-07-23 ساعت 21:00)shandiz نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 20:08)tari نوشته:  سلام دوستان .....من یه سوال داشتم از خدمتتون.......ما کیسمون سه نفره است....دخترم 7 ماهشه...به نطرتون از نطر هزینه رفتن به دوبی با رفتن مستقیم به ابوذبی خیلی فرق دارن؟ اگه مستقیم بریم ابوذبی چقدر تفاوت قیمتی داره؟....و کلا رفتن به دوبی چه مزیت هایی داره؟
1-دبی پرواز به ایران هر روز داره ابوظبی نداره2-دبی لیدر بیشتر داره 3-دبی دکتر مدیکالش فارسی بلده4- دبی مترو داره ابوظبی نداره باید تاکسی بگیرد5-ابوظبی هتل هاش تمیز تره به نسبت قیمتش6-ابوظبی لازم نیست پول رفتو امد به دبی و ابوظبی رو بدید7-ابوظبی مدیکالش سرشون خلوتتره ..
نکاته دیگری هم هست و شما باید نسبت به شرایطتون ببنید کدوم برای شما راحتر هست
موفق باشید

ما ابوظبي رو انتخاب كرديم.هتل نووتل عالي از سايت بوكينگ كرديم ، علاوه بر فرمايشات دوست خوبمون شانديز، مديكال ابوظبي ٣٧٥ درهمه،يعني ارزونتر از دوبي.ولي پروازمون از طريق دوبي بود. ابوظبي هم ديدنيه،هرچند با دختر گلتون توي اين گرما، مي ترسم اذيت بشه، هر چند همه جا كولر داره.موفق باشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، آلیس-1980 ، shandiz ، lighter ، soli asali ، poem ، lida55 ، amin arefi ، amirarsalan20 ، nedaba ، babak12 ، tari
سلام دوستان..من و همسرم دنبال هتل در ابوظبی هستیم.. کسی هتل ارزون تو ابوظبی میشناسه ؟!
تشکر کنندگان: nedaba ، soli asali ، amirarsalan20
(2014-07-28 ساعت 15:40)narin نوشته:  سلام دوستان..من و همسرم دنبال هتل در ابوظبی هستیم.. کسی هتل ارزون تو ابوظبی میشناسه ؟!

طبق سفرنامه ها دوستان از هتل کریستال و هتل مینا در ابوظبی راضی بوده اند. اگر در سایت بوکینگ هم قیمت را فیلتر کنید میتوانید هتلها رابر اساس قیمت مشاهده کنید.
آیا شما با پرواز مستقیم به ابوظبی میروید؟ یا اینکه پروازتان به دوبی است؟
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: nedaba ، narin ، soli asali ، lida55 ، amin arefi ، آلیس-1980
(2014-07-28 ساعت 17:09)reasonable نوشته:  
(2014-07-28 ساعت 15:40)narin نوشته:  سلام دوستان..من و همسرم دنبال هتل در ابوظبی هستیم.. کسی هتل ارزون تو ابوظبی میشناسه ؟!

طبق سفرنامه ها دوستان از هتل کریستال و هتل مینا در ابوظبی راضی بوده اند. اگر در سایت بوکینگ هم قیمت را سد غیرقابل عبور کنید میتوانید هتلها رابر اساس قیمت مشاهده کنید.
آیا شما با پرواز مستقیم به ابوظبی میروید؟ یا اینکه پروازتان به دوبی است؟
خیلی ممنون از راهنمایی! به دبی!
تشکر کنندگان: reasonable ، nedaba ، soli asali ، amirarsalan20
دوستان کسی تا بحال با پرواز مستقیم به ابوظبی رفته؟
اگر دراین مورد اطلاعات یا تجربه ای دارید خوشحال میشم با من در میان بگذارید.
دیگه حوصله طی کردن مسیر بین دوبی و ابوظبی را ندارم میخواستم اگر پروازی مستقیم به ابوظبی میره از همون استفاده کنم.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: nedaba ، soli asali
(2014-07-29 ساعت 00:19)reasonable نوشته:  دوستان کسی تا بحال با پرواز مستقیم به ابوظبی رفته؟
اگر دراین مورد اطلاعات یا تجربه ای دارید خوشحال میشم با من در میان بگذارید.
دیگه حوصله طی کردن مسیر بین دوبی و ابوظبی را ندارم میخواستم اگر پروازی مستقیم به ابوظبی میره از همون استفاده کنم.

سلام الاتحاد از تهران به ابوظبی پرواز داره اینم سایتش میتونین چک کنین www.ethihad.com
دفترشون رو به روی پارک ملت تو ساختمان سایه است تلفن 22055556 البته با اژانسها هم قیمت رو چک کنین
تشکر کنندگان: reasonable ، amin arefi ، soli asali ، AbbasHTC
(2014-07-25 ساعت 00:43)essam نوشته:  سلام دوستان

من اواخر آگوست مصاحبه دارم در ابوظبی. کسی از دوستان هست که اون موقع باشه مصاحبش؟

سلام دوست عزیز بله...ما هستیم
تشکر کنندگان: soli asali
سلام دوستان.....یه سوال دارم طبق معمول Smile ما اواخر اگوست مصاحیه ابوذبی داریم....دوستان میگن از همین الان باید بلیط بگیریم چون او موقع گیر نمیاد
من برام این سوال پیش اومد که بهتره با تور بریم.....یا بلیط جدا بگیریم و خودمون هتل رزرو کنیم؟
چه مورد روپیشنهاد میکنین؟
اگه مورد دوم از چه سایتی رزرو کنیم؟چون خیلی از سایتا رو که من رفتم نمیشد راه نمیداد رزرو کنی
ممنون از همیشه بودنتون که دلگرمیه
تشکر کنندگان: soli asali ، amirarsalan20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان