کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-08-05 ساعت 18:51)shiva201 نوشته:  سلام. میشه لطف کنید آدرس NMC تو دوبی و ابوظبی رو بگید؟
ممنونم

مدیکال در ابوظبی :
New Medical Center
P. O. Box 6222 Dr. C. R. Shetty ABU DHABI Dr. A. George Joseph TEL. NO: 02-6332255 FAX NO: 02-6332256 EMAIL : nmch@emirates.net.ae FOR DR. SHETTY : newmedcr@emirates.net.ae FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
Ahalia
مدیکال در دوبی
میتوانید با ایمیل یا تماس تلفنی نوبت بگیرید البته الزامی نیست ولی برای اطمینان از حضور دکتر در روز مورد نظر شما مفید است.در ضمن بهتراست روز مورد نظرتان را دقیقا اعلام کنید تا زودتر پاسخ درخواست شمارابدهند. شنبه ها هم باز است. انجام مدیکال حدود دوساعت زمان میخواهد و معمولا فردای آن روز جوابش حاضر است. وقتی با دکتر مکاتبه میکنید وقت مصاحبه تون و تعداد نفرات و این که بچه دارید یا نه و سن شون رو هم مشخص کنید، خودشون بهتون وقت مناسب رو اعلام میکنند.جمعه ها فقط برای گرفتن جواب مدیکال میتوانید مراجعه کنید
Dr. Shukla
Dr. SANDHYA .R.SHENOY
Medical Director, NMC Hospital, Deira, Dubai,
Tel: 009714 2689800, 2683131,Fax: 0097142682353
برای گرفتن وقت از nmc دوبی، میتونین به این آدرس میل بزنین:
appointmentdeiradxb@nmc.ae
در صفحه اول همین تایپیک اطلاعات بیشتری هست
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: shiva201 ، amin arefi ، soli asali ، reasonable ، babak12 ، tari ، georgia1 ، قصه گو ، آلیس-1980
از دوستانی که به تازگی ابوظبی مصاحبه داشتن، کسی هست که بتونه بگه اوضاع ویزا چطور بوده؟
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-08-05 ساعت 19:28)shandiz نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 18:51)shiva201 نوشته:  سلام. میشه لطف کنید آدرس NMC تو دوبی و ابوظبی رو بگید؟
ممنونم

مدیکال در ابوظبی :
New Medical Center
P. O. Box 6222 Dr. C. R. Shetty ABU DHABI Dr. A. George Joseph TEL. NO: 02-6332255 FAX NO: 02-6332256 EMAIL : nmch@emirates.net.ae FOR DR. SHETTY : newmedcr@emirates.net.ae FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
Ahalia
مدیکال در دوبی
میتوانید با ایمیل یا تماس تلفنی نوبت بگیرید البته الزامی نیست ولی برای اطمینان از حضور دکتر در روز مورد نظر شما مفید است.در ضمن بهتراست روز مورد نظرتان را دقیقا اعلام کنید تا زودتر پاسخ درخواست شمارابدهند. شنبه ها هم باز است. انجام مدیکال حدود دوساعت زمان میخواهد و معمولا فردای آن روز جوابش حاضر است. وقتی با دکتر مکاتبه میکنید وقت مصاحبه تون و تعداد نفرات و این که بچه دارید یا نه و سن شون رو هم مشخص کنید، خودشون بهتون وقت مناسب رو اعلام میکنند.جمعه ها فقط برای گرفتن جواب مدیکال میتوانید مراجعه کنید
Dr. Shukla
Dr. SANDHYA .R.SHENOY
Medical Director, NMC Hospital, Deira, Dubai,
Tel: 009714 2689800, 2683131,Fax: 0097142682353
برای گرفتن وقت از nmc دوبی، میتونین به این آدرس میل بزنین:
appointmentdeiradxb@nmc.ae
در صفحه اول همین تایپیک اطلاعات بیشتری هست
تو دبی بگین nmc رو به روی ایستگاه مترو ابوهیل اگرم با مترو میرین ایستگاه ابوهیل که پیاده شین nmc جلوتونه چون دبی دو تا nmc داره
تشکر کنندگان: shiva201 ، shandiz ، soli asali ، reasonable ، قصه گو
سلام
اجازه میخام ازتجربه خودم برای اقامت در دبی بگم خدمتتون:
من برای اقامت رفتم پانسیونی که دوستان معرفی کردن. متروی بنی یاس. پیش فردی به نام "علی هندی". البته کاملا به فارسی تسلط داره و فرد خوبی هم هست.
ادم مومنیه و می تونید بهش اعتماد کنید. مدارک مهمتون رو می تونید بهش بسپرید و براتون میذاره توی گاوصندوق.
محل اقامت یه واحد ساختمون تو یه مجتمع هست که خیلی هم نزدیک مترو بنی یاس هست. شاید نزدیک به یک دقیقه فاصله داره.
بعد هم اینکه 4 تا اتاق داره که مثل سربازخونه از این تخت های دو طبقه داره . تو هر اتاق 2-3 جفت تخت هست.
سرویس بهداشتی هاش هم تمیزه و خود علی هندی مسئولیت نظافت پانسیون رو بر عهده داره. انصافا هم بچه تمیزی هست.
خوبیه پانسیون در مقایسه با هتل اینه که اشپزخونه داره و میتونید غذا بپزید یا از بیرون کنسرو تهیه کنید و اونجا گرم کنید.
راستی مغازه هم اطراف محل اقامت هست. یه مغازه داره به نام سوپر مدینه که حتی بعضی جنس های ایرانی هم توش پیدا میشه. پیشنهاد می کنم که کنسرو نبرید با خودتون و از همون جا تهیه کنید. حتی من توی مغازه "تی تاپ " ایرانی دیدم. Smile
از نظر قیمت هم شبی 60 درهم هست که اگه بیشتر از 3-4 شب بمونید بهتون تخفیف میده و میشه شبی 50 درهم.
از نظر شلوغی واینا منطقه ش مث بازار بزرگ تهران میموونه.
افرادیکه میان تواین پاننسیون تقریبا همه ایرانی هستن. اون موقع که من رفتم غیرایرانی توشون اصن نبود.
یخچال هم داره هر اتاق و می تونین خوردنی هاتون رو اونجا بزارین و کسی بهش دست نمیزنه.
موقع ورود بهتون ملحفه تمیز و بالشت و روبالشتی میده.

آدرسش میدان جمال عبدالناصر روبروی فروشگاه فاشن کرادو ساختمان العویس طبقه 6 واحد 604
علی هندی 00971507658657

در صورت سوال تو تاپیک بپرسید تا دوستان هم استفاده کنن.
شاد باشید.آرش
**2014as39 / ابوظبی / مصاحبه : 12 اسفند
هزینه های سفر مصاحبه : ویزا 250 تومن/ اقامت 3شب 200 تومن پانسیون (فقط مجردی) /خورد وخوراک / بلیط 750 تومن.
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، USA2014 ، lida55 ، قصه گو
(2014-08-13 ساعت 11:44)arash1392 نوشته:  سلام
اجازه میخام ازتجربه خودم برای اقامت در دبی بگم خدمتتون:
من برای اقامت رفتم پانسیونی که دوستان معرفی کردن. متروی بنی یاس. پیش فردی به نام "علی هندی". البته کاملا به فارسی تسلط داره و فرد خوبی هم هست.
ادم مومنیه و می تونید بهش اعتماد کنید. مدارک مهمتون رو می تونید بهش بسپرید و براتون میذاره توی گاوصندوق.
محل اقامت یه واحد ساختمون تو یه مجتمع هست که خیلی هم نزدیک مترو بنی یاس هست. شاید نزدیک به یک دقیقه فاصله داره.
بعد هم اینکه 4 تا اتاق داره که مثل سربازخونه از این تخت های دو طبقه داره . تو هر اتاق 2-3 جفت تخت هست.
سرویس بهداشتی هاش هم تمیزه و خود علی هندی مسئولیت نظافت پانسیون رو بر عهده داره. انصافا هم بچه تمیزی هست.
خوبیه پانسیون در مقایسه با هتل اینه که اشپزخونه داره و میتونید غذا بپزید یا از بیرون کنسرو تهیه کنید و اونجا گرم کنید.
راستی مغازه هم اطراف محل اقامت هست. یه مغازه داره به نام سوپر مدینه که حتی بعضی جنس های ایرانی هم توش پیدا میشه. پیشنهاد می کنم که کنسرو نبرید با خودتون و از همون جا تهیه کنید. حتی من توی مغازه "تی تاپ " ایرانی دیدم. Smile
از نظر قیمت هم شبی 60 درهم هست که اگه بیشتر از 3-4 شب بمونید بهتون تخفیف میده و میشه شبی 50 درهم.
از نظر شلوغی واینا منطقه ش مث بازار بزرگ تهران میموونه.
افرادیکه میان تواین پاننسیون تقریبا همه ایرانی هستن. اون موقع که من رفتم غیرایرانی توشون اصن نبود.
یخچال هم داره هر اتاق و می تونین خوردنی هاتون رو اونجا بزارین و کسی بهش دست نمیزنه.
موقع ورود بهتون ملحفه تمیز و بالشت و روبالشتی میده.

آدرسش میدان جمال عبدالناصر روبروی فروشگاه فاشن کرادو ساختمان العویس طبقه 6 واحد 604
علی هندی 00971507658657

در صورت سوال تو تاپیک بپرسید تا دوستان هم استفاده کنن.
شاد باشید.آرش

این باید بهش زنگ زد یا هر کی بره همینطوری بهش جا میده?
تشکر کنندگان: shiva201 ، soli asali
سلام.
کسی از ساعت کار اتوبوسایی که از دبی میرن ابوظبی اطلاع داره؟ صبح از چه ساعتی هستن؟
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو
(2014-08-13 ساعت 17:58)shiva201 نوشته:  سلام.
کسی از ساعت کار اتوبوسایی که از دبی میرن ابوظبی اطلاع داره؟ صبح از چه ساعتی هستن؟

فکر کنم 5 یا 5: 15 بود . با اتوبوس حدود 8:15 میرسید در سفارت.
تشکر کنندگان: shiva201 ، azadeh2014 ، soli asali ، قصه گو ، حاجی واشنگتن
سلام.میشه لطف کنید ایمیل سفارت امریکا تو ابوظبی رو بگید.فقط فوری. مرسی
سلام.میشه لطف کنید ایمیل سفارت امریکا تو ابوظبی رو بگید.فقط فوری. مرسی
http://abudhabiivo.net/ivocontactus1.aspx
تشکر کنندگان: soli asali ، amin arefi ، قصه گو ، حاجی واشنگتن ، niki88
میشه خواهش کنم از دوستانی که به تازگی رفتن ابوظبی، جریان تموم شدن ویزا رو بگن چیه دقیقا؟
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: soli asali ، amirarsalan20
با توجه به اینکه کمتر از دوماهتا اخر پروسه لاتاری مونده و اعتبار ویزاهای دبی دوماهه. به نظرتون اینکه قبل کلیر شدن درخواست ویزا کنیم کار درستیه؟ نیازی هست به اژانس بگیم ویزای دوماهه میخایم یا همه ویزاها همین قدر اعتبار دارن؟ کسی این کارو کرده ؟
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، آلیس-1980 ، قصه گو
سلام دوستان عزیز خواستم زمانیکه پاس را جهت دادن ویزا بسفارت میدهیم چند روز بعد تحویل میدن
تشکر کنندگان: amirarsalan20 ، soli asali ، آلیس-1980 ، قصه گو
(2014-08-17 ساعت 00:02)omid2014 نوشته:  سلام دوستان عزیز خواستم زمانیکه پاس را جهت دادن ویزا بسفارت میدهیم چند روز بعد تحویل میدن

معمولا 2 یا 3 روز کاری ولی تازگیا حساب و کتاب نداره....
تشکر کنندگان: lida55 ، آلیس-1980 ، قصه گو
(2014-08-15 ساعت 16:46)teacherm نوشته:  با توجه به اینکه کمتر از دوماهتا اخر پروسه لاتاری مونده و اعتبار ویزاهای دبی دوماهه. به نظرتون اینکه قبل کلیر شدن درخواست ویزا کنیم کار درستیه؟ نیازی هست به اژانس بگیم ویزای دوماهه میخایم یا همه ویزاها همین قدر اعتبار دارن؟ کسی این کارو کرده ؟
دوست عزیز حتی اگر بخواهین میتونین ویزای صادر شده رو با مبلغ کمی تغییر تا ریخ بدین البته تو شهریور دبی ازدحام مسافر نداره اما گاهی بی دلیل اسم مسافر میره قسمت امنیه و یک هفته علافی پیش میاد پس بگیرین این ویزا رو تا بزودی ویزای بعدی
تشکر کنندگان: teacherm ، آلیس-1980 ، poem ، soli asali ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان