کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-08-17 ساعت 11:31)lida55 نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 16:46)teacherm نوشته:  با توجه به اینکه کمتر از دوماهتا اخر پروسه لاتاری مونده و اعتبار ویزاهای دبی دوماهه. به نظرتون اینکه قبل کلیر شدن درخواست ویزا کنیم کار درستیه؟ نیازی هست به اژانس بگیم ویزای دوماهه میخایم یا همه ویزاها همین قدر اعتبار دارن؟ کسی این کارو کرده ؟
دوست عزیز حتی اگر بخواهین میتونین ویزای صادر شده رو با مبلغ کمی تغییر تا ریخ بدین البته تو شهریور دبی ازدحام مسافر نداره اما گاهی بی دلیل اسم مسافر میره قسمت امنیه و یک هفته علافی پیش میاد پس بگیرین این ویزا رو تا بزودی ویزای بعدی

رفتم ویزا بگیرم گفتن باید تاریخ بلیطت معلوم باشه و اگه پونزده روز از تاریخ اعلام شده برای بلیطت بگذره جریمه میشی. منم چون معلوم نیست کی کلیر شم گفتم نه نمیخام :/
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، azadeh2014
(2014-08-19 ساعت 06:46)teacherm نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 16:46)teacherm نوشته:  با توجه به اینکه کمتر از دوماهتا اخر پروسه لاتاری مونده و اعتبار ویزاهای دبی دوماهه. به نظرتون اینکه قبل کلیر شدن درخواست ویزا کنیم کار درستیه؟ نیازی هست به اژانس بگیم ویزای دوماهه میخایم یا همه ویزاها همین قدر اعتبار دارن؟ کسی این کارو کرده ؟
دوست عزیز حتی اگر بخواهین میتونین ویزای صادر شده رو با مبلغ کمی تغییر تا ریخ بدین البته تو شهریور دبی ازدحام مسافر نداره اما گاهی بی دلیل اسم مسافر میره قسمت امنیه و یک هفته علافی پیش میاد پس بگیرین این ویزا رو تا بزودی ویزای بعدی

رفتم ویزا بگیرم گفتن باید تاریخ بلیطت معلوم باشه و اگه پونزده روز از تاریخ اعلام شده برای بلیطت بگذره جریمه میشی. منم چون معلوم نیست کی کلیر شم گفتم نه نمیخام :/
دوست عزیز ما نزدیک دو هفته است که ویزای امارات گرفتیم و کسی تاریخ بلیط نخواست ازما .
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، USA2014 ، azadeh2014 ، niki88

دوست من اگر کمک میخوای برای ویزا و بلیط با من تماس بگیر خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد....
تشکر کنندگان: poem ، قصه گو ، azadeh2014 ، teacherm
(2014-08-19 ساعت 11:01)rainolf نوشته:  

دوست من اگر کمک میخوای برای ویزا و بلیط با من تماس بگیر خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد....
دوست عزیز من بار دوم ویزای دبی رو در حالی گرفتم که بلیط سیستمی اسمان رو فقط رزرو کرده بودم سعی کنین از طریق اژانسهایی که مستقیم کفیل دارن ویزا بگیرین که اکثرا اژانسهای بزرگ و عمده هستند
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، poem ، azadeh2014
سلام خدمت همه ی دوستان....روزتون خوش....من یه سوال داشتم از خدمتتون.....من به راهنمایی دوستان با تور قراره که دوبی بریم برای مصاحبه ...اما اتفاق غیر منتطره ای افتاده که منو نگران کرده.....دو هفته پیش با یه ازانس تماس گرفتیم....الان بعد دو هفته ویزای من و دخترم اومده ولی هنوز ویزای همسرم نیومده.....شنبه و یه شنبه سفارت هم تعطیله...ما هم 5 شنبه مصاحبه داریم و دوشبه برای مدیکال باید اونجا باشیم......چه راهکاری پیشنهاد میکنین؟ایا اگه دیر ویزامون بیاد سه شنبه برسیم مدیکالمون انجام میشه؟ازانسه میگه همسرتون شاید مشکلی داشته که ویزاش نیومده؟...در حالی که من فکر میکنم گرفتن ویزا ربطی به مشکل نداره.....لطفا راهنمایی کنید من خیلی استرس دارم
امید و بلند پروازی حق ماست
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-08-22 ساعت 18:20)tari نوشته:  سلام خدمت همه ی دوستان....روزتون خوش....من یه سوال داشتم از خدمتتون.....من به راهنمایی دوستان با تور قراره که دوبی بریم برای مصاحبه ...اما اتفاق غیر منتطره ای افتاده که منو نگران کرده.....دو هفته پیش با یه ازانس تماس گرفتیم....الان بعد دو هفته ویزای من و دخترم اومده ولی هنوز ویزای همسرم نیومده.....شنبه و یه شنبه سفارت هم تعطیله...ما هم 5 شنبه مصاحبه داریم و دوشبه برای مدیکال باید اونجا باشیم......چه راهکاری پیشنهاد میکنین؟ایا اگه دیر ویزامون بیاد سه شنبه برسیم مدیکالمون انجام میشه؟ازانسه میگه همسرتون شاید مشکلی داشته که ویزاش نیومده؟...در حالی که من فکر میکنم گرفتن ویزا ربطی به مشکل نداره.....لطفا راهنمایی کنید من خیلی استرس دارم

شما سه شنبه هم میتونین مدیکال انجام بدین.. اگر هم خیلی فوریت داشته باشه، میتونین یک روزه انجام بدین همون چهارشنبه که البته هزینه بیشتری باید بدین
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: tari ، soli asali
البته اون مدیکال یه روزه که گفتم برای بزرگسالان هست و برای کودکان زیر 14 سال 48 ساعت طول میکشه دادن نتایج
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: tari ، soli asali
برای مدیکال مجدد کسی رفته؟ اگه پول اضافه بدیم امکان داره فرداش جواب بدن؟ ینی چهارشنبه مدیکال بدیم و پنجشنبه صبح جواب بدن؟ برای کودک زیر دوسال که تست سل نداره

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-08-22 ساعت 22:35)teacherm نوشته:  برای مدیکال مجدد کسی رفته؟ اگه پول اضافه بدیم امکان داره فرداش جواب بدن؟ ینی چهارشنبه مدیکال بدیم و پنجشنبه صبح جواب بدن؟ برای کودک زیر دوسال که تست سل نداره

دوست عزیز من دیدم ملیکا برای یه اقایی 1 روزه گرفت پولم نگرفته بود اون جوری که خودش میگفت (حالا پول بعدن از خودشون گرفته یا دوبله حساب کرده پول رفتو امد مدیکالشو نمیدونم)
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: teacherm ، soli asali
(2014-08-22 ساعت 22:53)shandiz نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 22:35)teacherm نوشته:  برای مدیکال مجدد کسی رفته؟ اگه پول اضافه بدیم امکان داره فرداش جواب بدن؟ ینی چهارشنبه مدیکال بدیم و پنجشنبه صبح جواب بدن؟ برای کودک زیر دوسال که تست سل نداره

دوست عزیز من دیدم ملیکا برای یه اقایی 1 روزه گرفت پولم نگرفته بود اون جوری که خودش میگفت (حالا پول بعدن از خودشون گرفته یا دوبله حساب کرده پول رفتو امد مدیکالشو نمیدونم)

خوب پس میشه. هزینه اش هرچی باشه کمتر از یه روز تو دبی موندنه

تشکر کنندگان: USA2014 ، soli asali
میشه قبل از 8:30 برین nmc 250 نفری اضافه بدین و جواب فوری رو همون شب بگیرین
تشکر کنندگان: teacherm ، soli asali ، babak12
دوستان کسی میدونه که آیا هواپیمایی امارات توی ایران دفتر داره؟ کسی میدونه کجاست و یا شماره تلفنشو داره ؟
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: amirarsalan20 ، soli asali
(2014-08-24 ساعت 12:20)reasonable نوشته:  دوستان کسی میدونه که آیا هواپیمایی امارات توی ایران دفتر داره؟ کسی میدونه کجاست و یا شماره تلفنشو داره ؟

داشتنش داره
میدونم توی ولیعصر پایین تر از میدان ونک هست
شماره ای ازش ندارم
اگه اشتباه نکنم پایین تر از پارک ساعی
2014ASx1xx ابوظبی، 1 نفر، یکضرب،
تشکر کنندگان: amin arefi ، reasonable ، soli asali
(2014-08-24 ساعت 12:20)reasonable نوشته:  دوستان کسی میدونه که آیا هواپیمایی امارات توی ایران دفتر داره؟ کسی میدونه کجاست و یا شماره تلفنشو داره ؟
درود
خیابان ولی عصر روبروی توانیر
تشکر کنندگان: poem ، reasonable ، soli asali
سلام دوستان من از برندگان 2015 هستم لطف میکنید لیست هزینه های سفر به ابوظبی رو بزارید برام . اگه به جزییات هم نگید اشکالی نداره لطف کنید کل هزینه ها چقدر میشه ؟ من بنابدلایلی میخوام سفارتم رو از انکارا به ابوظبی عوض کنم . هتل قیمت متوسط در ابوظبی و دوبی چقدره ؟ بچه هایی که رفتین دوبی هتل گرفتین یا ابوظبی ؟
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: reasonable ، babak12 ، soli asali ، sepideh jan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان