کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-09-16 ساعت 22:32)KIMIA2005 نوشته:  
[font=Times New Roman]نرخ پـــــــــــــــــــــروازهاي ايــــــــــــــــــــــــروان[/font]

آقا یک ذره جدول نامفهوم بود. اما مرسی که زحکت کشیدین....
علی آقا اینا 1 نامه میزنن پاشم امضا میزنن. اما در عمل 1 چیز دیگست. ما باید به فکر همون بلیط 1100000 تومانی باشیم قکر کنم.Sad
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، amin arefi ، محبت
(2013-09-16 ساعت 22:58)H Pier نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 22:32)KIMIA2005 نوشته:  
[font=Times New Roman]نرخ پـــــــــــــــــــــروازهاي ايــــــــــــــــــــــــروان[/font]

آقا یک ذره جدول نامفهوم بود. اما مرسی که زحکت کشیدین....
علی آقا اینا 1 نامه میزنن پاشم امضا میزنن. اما در عمل 1 چیز دیگست. ما باید به فکر همون بلیط 1100000 تومانی باشیم قکر کنم.Sad
اسمان واسه ایروان دو نرخ داره یکی C/OW 11000.000 ریال و دیگری C/RT 7150000 ریال
حسن اقا ناامید نباش دادش در نامیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است Big Grin
راستی فراموش نکن که : خـــــــواستن تـــــــــوانستن اســـت اگــــر او بـــــخواهــــد یا حق
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، amin arefi ، godot ، mohammad19911991 ، امین 13 ، EKAM ، noobnoobi ، aghaghia
سلام
دوستان خوبم حتما حتما یه نگاهی به این سایت بندازید CSC Visa Information Serviceخصوصا بخش سوالات متداول
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان:
پست موقت

دوستانی که تمایل به شرکت در گردهمایی برندگان 2014 دارند به لینک زیر مراجعه کنند :

http://mohajersara.com/thread-6819-post-...#pid415251
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، محبت ، Azi2014 ، گل نهال
سلام
برای ویزای ارمنستان اگه بخویم با هواپیما بریم آیا باید ویزا را توی فرودگاه ارمنستان دریافت کنیم ؟ فرماشا از کجا بیاریم ؟
ممنون
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
تشکر کنندگان:
(2013-09-17 ساعت 09:50)امین 13 نوشته:  سلام
برای ویزای ارمنستان اگه بخویم با هواپیما بریم آیا باید ویزا را توی فرودگاه ارمنستان دریافت کنیم ؟ فرماشا از کجا بیاریم ؟
ممنون

میخواستم جواب بدم. اما دیدم تایپیک 11 صفحه بیشتر نیست... فرم رو علی آقا زحمت کشیدند تو یکی از این صفحات آپ کردند. که البته پیشنهاد میکنم برای اطلاعات خودتون صفحات رو بخونید.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، EKAM ، aghaghia ، محبت ، NEURON
دوستان عزیز نرخ بلیط دوسره ایروان یک میلیون تومان هستش من خودم امروز خریدم ظاهرا این قضیه 1100 رو آژانس ها الکی میندازن وسط ولی شما تا بگی من خودم قیمت کردم قیمت دقیقش 1,004,500 تومان هست که تازه آزانس 4500 هم تخفیف داد شد یک تومان رند آژانس داخل خیابان بهشتی بعد از میرعماد داخل فرورفتگی خیابان هستش ولی خیلی آژانسهای دیگه هم همین قیمت راضی میشن من چون نزدیکم بود رفتم اینجا دلار هم که شده 3070 تومان برید حالشو ببرید Smile !!
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
تشکر کنندگان: ali1220 ، maryam_fo ، KIMIA2005 ، H Pier ، محبت ، noobnoobi ، pari pariaaa ، amin arefi ، NEURON
این فرمی که علی آقا زحمت کشیدن رو دانلود کردم تو دو صفحه میاد ولی فکر کنم درستش توی یک صفحه است اگه کسب درستش رو می دونه میشه لطفا توضیح بدین یا اگه فرم یک صفحه ای رو دارین مجددا زحمتشو بکشین / در ضمن یه فرم هم یکی از دوستان گذاشتن که یک صفحه ای هست ولی لوگو و اینهای سفارت رو نداره !! Sad
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
تشکر کنندگان:
(2013-09-17 ساعت 15:04)amiekin نوشته:  این فرمی که علی آقا زحمت کشیدن رو دانلود کردم تو دو صفحه میاد ولی فکر کنم درستش توی یک صفحه است اگه کسب درستش رو می دونه میشه لطفا توضیح بدین یا اگه فرم یک صفحه ای رو دارین مجددا زحمتشو بکشین / در ضمن یه فرم هم یکی از دوستان گذاشتن که یک صفحه ای هست ولی لوگو و اینهای سفارت رو نداره !! Sad

دوست عزیز همون فرم رو که بقول شما لوگو داره و دانلود کردید در دو صفحه هستش تکمیل کنیدو پشت و رو پرینت بگیرید..
تشکر کنندگان: ffrfar ، H Pier ، محبت ، noobnoobi
(2013-09-17 ساعت 15:04)amiekin نوشته:  این فرمی که علی آقا زحمت کشیدن رو دانلود کردم تو دو صفحه میاد ولی فکر کنم درستش توی یک صفحه است اگه کسب درستش رو می دونه میشه لطفا توضیح بدین یا اگه فرم یک صفحه ای رو دارین مجددا زحمتشو بکشین / در ضمن یه فرم هم یکی از دوستان گذاشتن که یک صفحه ای هست ولی لوگو و اینهای سفارت رو نداره !! Sad

سلام
یه کوچولو این پست رو بخون http://mohajersara.com/thread-6801-post-...#pid415033 بخدا هیچ ضرری که نداره منفعتم داره حالا یه امتحان کن.

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، noobnoobi
سلام دوستان ببخشید اگه اینجا سوالمو مطرح میکنم تاپیکای دیگرو خوندم اما به جواب نرسیدم۰ من نوبت مصاحبه برام افتاده دوشنبه و اگه قرار باشه معاینات پزشکیم برم پس باید دو روز قبلش اونجا باشم که به تعطیلی آخر هفته ارمنستان میخوره تازه میخام با اتوبوس برم حالا موندم چطوری برنامه بچینم میشه راهنماییم کنید ۰ بازم از لطفتون سپاسگزارم۰
کیس:سه رقمی/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:1می/ مصاحبه:هفته اول نوامبر/کلیرنس بعد از 233روز/مقصد NY
به امید فردایی زیبا Smile
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$
تشکر کنندگان:
[font=Times New Roman]نقشه ایروان تحت وب[/font]
بهمراه مشخص نمودن مکانهای مورد لزوم در ایروان

با تشکر و سپاس از iman63ir عزیز
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، aghaghia ، محبت ، noobnoobi ، H Pier ، EKAM ، raihaneh.az90 ، kage.omid ، amin arefi ، ziza ، امین 13 ، Hedieh20 ، godot ، ojee
مکان یابی با استفاده از Google Earth

برای نصب برنامه گوگل ارت وارد سایت زیر شوید.
google earth
برروی "موافقت و دانلود" کلیک کنید تا درخواست دانلود google earth setup.exe فعال شود. گزینه save را انتخاب کنید. پس از دانلود برنامه دانلود شده را اجرا کنید تا مراحل نصب تکمیل شود.
پس از نصب ، هنگامی که وارد برنامه میشوید ، متوجه میشوید که منوی برنامه پارسی است. سایت گوگل ارت با توجه به IP شما محل دانلود را تشخیص داده و به همان زبان مبادرت به نصب میکند. ترجیح این است که از زبان انگلیسی استفاده کنید. منهم در ادامه کار توضیحات را با توجه به منو انگلیسی خواهم داد.
طریق عوض کردن زبان برنامه
وارد منوی "ابزار " شوید. "گزینه ها ..." را انتخاب کنید.به بخش "عمومی " بروید.در دومین کادر زبان english را انتخاب کنید.سپس "اعمال" و "تائید " را کلیک کنید.
برنامه را ببندید و مجددا اجرا کنید.منوها را به زبان انگلیسی خواهید دید.

نقشه ارمنستان تحت گوگل ارث

با تشکر و سپاس از mhpz عزیز
(2013-09-17 ساعت 21:40)hamidrezapir1 نوشته:  سلام دوستان ببخشید اگه اینجا سوالمو مطرح میکنم تاپیکای دیگرو خوندم اما به جواب نرسیدم۰ من نوبت مصاحبه برام افتاده دوشنبه و اگه قرار باشه معاینات پزشکیم برم پس باید دو روز قبلش اونجا باشم که به تعطیلی آخر هفته ارمنستان میخوره تازه میخام با اتوبوس برم حالا موندم چطوری برنامه بچینم میشه راهنماییم کنید ۰ بازم از لطفتون سپاسگزارم۰

سلام به این تاپیک مراجعه کن http://mohajersara.com/thread-6803.html شما با خود دکتر ها تماس بگیری راهنمائیت میکنن زمان رسیدنت با اتوبوس رو به ایروان محاسبه کن باید حداکثر جمعه صبح برا مدیکال در بیمارستان مربوطه باشی.پستی رو هم که داخل امضاء من برای ایروانه مطالعه کن.

آقا چند وقت قبل مصاحبه بليط براي ارمنستان بايد رزرو كرد؟از همين حالا يا يه راست چند روز قبلش بريم ترمينال ميتونيم بليط بگيريم منظورم زميني هست گفتم اگر نيس همين حالا رزرو كنيم
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان