کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بالاخره تکلیف ما هم واسه مکان مصاحبه روشن شد دوستان اگر کسی نرم افزار جی پی اس (اندروید) واسه ارمنستان رو گیر آورد بذاره با تشکر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: نسرین ظ ، noobnoobi ، storagemeter ، H Pier ، pari pariaaa ، reza_top60
من امروز بلیط رفت و برگشت ایروان رو از یک آژانس هواپیمایی تو خیابان تخت طاووس (تهران) رزرو کردم یک میلیون تومان اگه کسی از جایی ارزانتر تهیه کرده لطفا اطلاع بدید از کجا و چگونه ؟؟

اگر کسی هتل خوب با قیمت مناسب جایی رزرو کرده لطفا بگه ماهم بگیریم قیمتهاشون خیلی بالا پائین داره ادم سر در نمیاره
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، storagemeter ، amin arefi ، melina132 ، noobnoobi ، H Pier ، pari pariaaa ، ghasoo ، reza_top60 ، godot
دوستايي كه ارمنستان ميخواين هتل يا آپارتمان بگيرين اگه كمكي ميخواين پيام بدين يه شماره از اونجا بهتون بدم كه كمكتون كنن.
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: SaraBanoo ، KIMIA2005 ، vistac ، noobnoobi ، H Pier ، مامان خانم ، ghasoo ، reza_top60
[font=Times New Roman]دوستان عزیز لطف بفرمایید اطلاعات خودتون رو در رابطه با اجاره آپارتمان و خانه و نیزهرگونه اطلاعات دیگر در رابطه با سفر به ایروان را در این تاپیک به اشتراک بگذارید تا دیگر دوستان نیز از اطلاعات مفید شما عزیزان بهره مند گردند با تشکر[/font]
تشکر کنندگان: EKAM ، SaraBanoo ، noobnoobi ، aghaghia ، H Pier ، pari pariaaa ، amin arefi ، ghasoo ، reza_top60 ، godot ، asalasali
(2013-09-14 ساعت 00:23)KIMIA2005 نوشته:  بالاخره تکلیف ما هم واسه مکان مصاحبه روشن شد دوستان اگر کسی نرم افزار جی پی اس (اندروید) واسه ارمنستان رو گیر آورد بذاره با تشکر

فکر کنم این نرم افزار به کارتون بیاد
http://www.downloadha.com/1390/04/%d9%86...%a7%d8%b3/
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، SaraBanoo ، noobnoobi ، H Pier ، pari pariaaa ، amin arefi ، NEURON
(2013-09-14 ساعت 14:41)amiekin نوشته:  من امروز بلیط رفت و برگشت ایروان رو از یک آژانس هواپیمایی تو خیابان تخت طاووس (تهران) رزرو کردم یک میلیون تومان اگه کسی از جایی ارزانتر تهیه کرده لطفا اطلاع بدید از کجا و چگونه ؟؟

اگر کسی هتل خوب با قیمت مناسب جایی رزرو کرده لطفا بگه ماهم بگیریم قیمتهاشون خیلی بالا پائین داره ادم سر در نمیاره

سلام
آقای amiekin آیا پرواز شما چارتر هستش؟ شرایط برگشت به چه صورته؟ چون تخمین زمان برگشت یک کمی مشکله و پروازهای هوایی هم همه روزه نیست! من الان با یک هواپیمایی تو شهرمون تماس گرفتم گفتند که فرضا اگه پرواز 24 اکتبر روز پنج شنبه باشه و پنجشنبه بعد برگشت، میشه یک میلیون و سیصد هزار تومان!
اما اگه الان پرواز باشه میشه حدود هشتصد و خوردی هزار تومان..
اسم آژانس هواپیمایی شما و شماره تماسش رو میشه لطف کنید؟ مرسی
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، pari pariaaa ، amin arefi ، reza_top60
(2013-09-14 ساعت 14:41)amiekin نوشته:  من امروز بلیط رفت و برگشت ایروان رو از یک آژانس هواپیمایی تو خیابان تخت طاووس (تهران) رزرو کردم یک میلیون تومان اگه کسی از جایی ارزانتر تهیه کرده لطفا اطلاع بدید از کجا و چگونه ؟؟

ترجیحا هتل آپارتمان بگیرین یا خونه هایی که بچه ها زیاد اینجا شماره هاشونو گذاشتن. هتل ها الکی گرونه.
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، SaraBanoo ، godot ، noobnoobi ، H Pier ، amin arefi
[font=Times New Roman]چگونگی عبور از مرز زمینی ارمنستان[/font]

برای رسیدن به مرز ارمنستان باید به استان آذربایجان شرقی،شهرستان جلفا،مرز نوردوز بیایید.این مرز تا تبریز حدود 140 کیلومتر فاصله دارد.پس از ورود به مرز به ترتیب اقدامات زیر را لازمست انجام دهید:

1- کلیه وسایل همراهتان را از وسیله نقلیه(چه اتوبوس و چه سواری شخصی) برداشته و همراه خودتان به داخل ساختمان گمرک ببرید

2- از بانک داخل گمرک فیش بگیرید و با پرداخت 10هزار تومان به ازای هرنفر به شماره حساب مشخص شده بابت عوارض خروجی رسید آنرا دریافت کنید.
3- کلیه وسایل خود به ماموران گمرک نشان داده و از گمرک عبور کنید.
4- فیش بانکی را ضمیمه پاسپورت نموده و جهت ثبت کامپیوتری و مهر خروجی به مامور نیروی انتظامی مستقر در محل تحویل دهید.
5- پاسپورت خود را دریافت و از ساختمان خارج شده،به سمت گمرک ارمنستان حرکت کنید.
6- اگر با اتوبوس آمده اید وسایل و بار خود را مجددا داخل اتوبوس بگذارید ،اتوبوس شما را به گمرک ارمنستان خواهد آورد.
7- اگر با سواری آمده اید وسایل خود را بردارید و حدود 500 متر فاصله تا گمرک ارمنستان را قدم بزنید.
8- در حین عبور از گمرک ایران به سمت ارمنستان ،پاسپورت خود را در دسترس داشته باشید چراکه مرزبانان دو کشور خروج و ورود شما را با بررسی پاسپورت و تطبیق چهره نظارت می کنند.
9- پس از ورود به گمرک ارمنستان به شما فرمی داده می شود که باید به زبان انگلیسی ،مشابه فرمهای نمونه پر شده تکمیل نمایید.
10- پس از تکمیل فرم به همراه پاسپورت و مبلغ 3000 درام به گیشه مربوطه مراجعه و ویزای 21روزه دریافت کنید.نمونه فرم ویزا

[عکس: 3535890617_294cfe3408_o.jpg]

11- پس از دریافت ویزا،کلیه وسایل همراهتان را به مامورین گمرک ارمنستان نشان دهید و از ساختمان خارج شوید.
12- اگر با اتوبوس نیامده اید وسایل خود را برداشته و به سمت در خروجی قدم بزنید،راننده های زیادی به استقبال شما می آیند.
13- کرایه یک خودرو با 4 نفر ظرفیت از مرز تا ایروان از 100 تا 140 دلار بسته به نوع خودرو و شلوغی یا خلوتی مسافرتها متغیر است.
14- فاصله مرز تا ایروان حدود 400کیلومتر است که بین 6تا 10 ساعت زمان میبرد
تشکر کنندگان: vistac ، noobnoobi ، aghaghia ، storagemeter ، SaraBanoo ، kage.omid ، H Pier ، amin arefi ، EKAM ، samansaba ، NEURON ، محبت ، fa15
من که میخواستم با شما دوستای گلم همسفر شم بریم خوش بگذرونیم. مصاحبه همه مشخص شد غیر خودم. ایشالا همه یه ضرب بگیرین Smile

تشکر کنندگان: noobnoobi ، kage.omid ، KIMIA2005 ، H Pier ، godot ، amin arefi
(2013-09-14 ساعت 20:19)rainyboy نوشته:  من که میخواستم با شما دوستای گلم همسفر شم بریم خوش بگذرونیم. مصاحبه همه مشخص شد غیر خودم. ایشالا همه یه ضرب بگیرین Smile

دوست عزیز اصلا نگران نباش تا چند روزآینده نامه دوم رو میگیری و با هم همسفر میشیم و خوش میگذرونیم Big Grin
تشکر کنندگان: H Pier ، godot ، noobnoobi ، rainyboy ، ghasoo ، reza_top60

دوستانی که برای سفارت ارمنستان هستند من یه آماری گرفتم که اواسط مهر به بعد low Season پس عجله نکنید چون قیمت بلیط حدود 100 تومان پایین میاد و طبیعتا هتل هم!
ولی وقتی الان رزرمو کنید قیمت الان که گرونتره با توجه به رفت وآمد زیاد توریست رو باهاتون حساب میکنن !
از اول مهر به بعد خوبه بگیرید................
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، godot ، H Pier ، noobnoobi ، amin arefi ، ali1220 ، ghasoo ، reza_top60 ، SaraBanoo
[font=Times New Roman]سایت هواپیمائی ملی ارمنستان " آرماویا "[/font]

http://www.aas-co.org/default.aspx
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، H Pier ، noobnoobi ، maryam_fo ، amin arefi ، godot ، reza_top60 ، محبت
(2013-09-15 ساعت 00:20)KIMIA2005 نوشته:  [font=Times New Roman]سایت هواپیمائی ملی ارمنستان " آرماویا "[/font]

سلام
ممنون.. اما قیمت های این سایت کلاً خیلی بالاتر از حتی گران ترین آژانس هایی است که خودمون باهاشون تماس می گیریم!
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، noobnoobi ، محبت ، godot
(2013-09-15 ساعت 00:34)نسرین ظ نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 00:20)KIMIA2005 نوشته:  [font=Times New Roman]سایت هواپیمائی ملی ارمنستان " آرماویا "[/font]

سلام
ممنون.. اما قیمت های این سایت کلاً خیلی بالاتر از حتی گران ترین آژانس هایی است که خودمون باهاشون تماس می گیریم!

درسته نسرین خانم قیمتها این سایت به نسبت اسمان بالاتر هستش تنها جهت اطلاع دوستان قرار گرفت ..
تشکر کنندگان: H Pier ، noobnoobi ، نسرین ظ ، amin arefi ، EKAM ، محبت ، godot
site for rent apartment in yerevan
http://www.yerevanapartment.net

http://www.estate.am/en

http://www.rentapartment.am/en
تشکر کنندگان: noobnoobi ، godot ، aghaghia ، reza_top60 ، H Pier ، EKAM ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان