کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
کسی هست هتل رزرو کرده باشه؟ کجاها خوبو ارزونه؟

تشکر کنندگان: storagemeter ، ghasoo
بهترین زمان سفر به ارمنستان

قابل توجه دوستانی که ایروان مصاحبه دارند..بهترین زمان برای سفر به ارمنستان در فصل پاییز (اواسط شهریور تا اواسط آذر) و فصل بهار می باشد. اگر از سرمای زمستان گریزانید هر زمانی بین اردیبهشت تا آذر زمان خوبی برای سفر شما می باشد, اینو گفتم که دوستانی که توی این فاصله زمانی واسه مصاحبه دعوت میشن خوش بحالشون بشه Big Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، rainyboy ، storagemeter ، نسرین ظ ، amin arefi ، noobnoobi ، SaraBanoo ، ffrfar ، reza_top60 ، H Pier ، ghasoo ، godot ، n-az ، hamid_fs3
(2013-08-31 ساعت 16:48)vistac نوشته:  یه سوال شاید غیر مرتبط من پاسپورتم تا 95 وقت داره و خانومم تا ماه 10 سال 93 حالا یه سوال داشتم حالا چون ویزایی ک تو پاسپورت میزنند رو حداقل 5 سال باید داشته باشیم این چطور میشه؟چون پاسپورت تعویض بشه سوراخش میکنند و دیگه ارزشی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید همسفران

توی خود ساین آمریکا همین موضوع رو اشاره کرده و گفته شده که اصلا مهم نیست و شما باید هر 2 تا پاس همراهتون باشه. حتی وقتی که ویزا گرفتی و هنوز نرفتی و پاست رو عوض کردی موقع ورود هر 2تا پاس همراهت باشه
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: noobnoobi ، vistac ، H Pier ، EKAM ، ffrfar
سلا م بر دوستان
توی تمام سفرنامه ها وتاپیکای مربوط به ارمنستان تمام مسایل مثبت و خوب به نظر میرسه به جز راننده تاکسیها و کرایه هاش .. ..اعداد به زبان ارمنی خیلی ساده هستند که یه توضیح کوچولو دادم ....میتونید رو یه کاغذ بنویسید و قبل از سوار شدن باشون کرایه رو طی کنید مثل ایران...

mek=1
yerkoo=2
3=yereq
chors=4
hing=5
vets=6
yot=7
Oot=8
9=Inne
10=tas
100=haryoor
hazar=1000

حالا دویست میشه 2+100 یعنی yerkoo haryoor.......,و 2000 میشه 2+1000 یعنی yerkoo hazar
هشتصد میشه oot haryoor هشت هزار oot hazar ششصد vets haryoor هفتصد میشه yot haryoor و به همین ترتیب ......

خورده هاشم دیگه بیخیال بدین بهشون حالشو ببرن...
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
(2013-09-04 ساعت 19:53)maziar irani نوشته:  سلا م بر دوستان
توی تمام سفرنامه ها وتاپیکای مربوط به ارمنستان تمام مسایل مثبت و خوب به نظر میرسه به جز راننده تاکسیها و کرایه هاش .. ..اعداد به زبان ارمنی خیلی ساده هستند که یه توضیح کوچولو دادم ....میتونید رو یه کاغذ بنویسید و قبل از سوار شدن باشون کرایه رو طی کنید مثل ایران...

mek=1
yerkoo=2
3=yereq
chors=4
hing=5
vets=6
yot=7
Oot=8
9=Inne
10=tas
100=haryoor
hazar=1000

حالا دویست میشه 2+100 یعنی yerkoo haryoor.......,و 2000 میشه 2+1000 یعنی yerkoo hazar
هشتصد میشه oot haryoor هشت هزار oot hazar ششصد vets haryoor هفتصد میشه yot haryoor و به همین ترتیب ......

خورده هاشم دیگه بیخیال بدین بهشون حالشو ببرن...

با تشکر از دوستمون بخاطر توضیح بالا ! منم تجربمو بگم که میتونید ماشین حساب موباسلتونو بیارید و ازش بخواید اونجا بزنه بعد شمام قیمت مورد نظرتونو بزنید تا به توافق برسید !
دوستان من یه سوالی برام پیش اومده که چرا بلیط هواپیما به ایروان از استانبولو .. هم گرون تره ! 1100 ایروانه ولی استانبول 750 و انکاراهم که ارزون تره ! اونجا که مسیرش نزدیکتره ، من شنیده بودم ایروان خرج کمتر میشه ولی ظارها خرج سفرت که بیشتره !Cool
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: سانازی ، noobnoobi ، maziar irani ، H Pier ، EKAM ، ghasoo ، احمد حبیبی
(2013-09-04 ساعت 21:09)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-09-04 ساعت 19:53)maziar irani نوشته:  

با تشکر از دوستمون بخاطر توضیح بالا ! منم تجربمو بگم که میتونید ماشین حساب موباسلتونو بیارید و ازش بخواید اونجا بزنه بعد شمام قیمت مورد نظرتونو بزنید تا به توافق برسید !
دوستان من یه سوالی برام پیش اومده که چرا بلیط هواپیما به ایروان از استانبولو .. هم گرون تره ! 1100 ایروانه ولی استانبول 750 و انکاراهم که ارزون تره ! اونجا که مسیرش نزدیکتره ، من شنیده بودم ایروان خرج کمتر میشه ولی ظارها خرج سفرت که بیشتره !Cool
درود
بخاطر اینکه فقط یک خط هوایی بین تهران و ایروان پرواز داره و اونهم ما ل هواپیمایی اسمان و هر جور بخواهد قیمت میده البته یکی از دوستان پیگیر تخلف شرکت هواپیمایی بود اما هنوز خبری نشده
تشکر کنندگان: godot ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، maziar irani ، reza_top60 ، H Pier ، EKAM ، ghasoo ، HodHod Golestani ، pari pariaaa
بچه ها فرم ویزایی که واسه ارمنستانه رو باید دستی پر کنیم یا اول تایپ کنیم بعد پرینت کنیم؟ عکس که نمی خواد؟

تشکر کنندگان: H Pier ، ghasoo
(2013-09-05 ساعت 18:27)rainyboy نوشته:  بچه ها فرم ویزایی که واسه ارمنستانه رو باید دستی پر کنیم یا اول تایپ کنیم بعد پرینت کنیم؟ عکس که نمی خواد؟

فایلی که قرار داده شده قابلیت تایپ رو داره اونوقت پرینت بگیرید . نیاز به عکس نیست
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: noobnoobi ، rainyboy ، amin arefi ، H Pier ، ghasoo ، hamid_fs3 ، HodHod Golestani ، pari pariaaa
دوست عزيز mechanicalengineer
لينك "مدارک معاینه پزشکی ایروان وتماس دکتر" داخل امضا شما قابل استفاده نيست!!
(يون مورد نظر پيدا نشد)

لطفا رسيدگي كنيد
با كمال تشكر..
تشکر کنندگان: H Pier ، reza_top60
(2013-09-07 ساعت 13:42)ghasoo نوشته:  دوست عزيز mechanicalengineer
لينك "مدارک معاینه پزشکی ایروان وتماس دکتر" داخل امضا شما قابل استفاده نيست!!
(يون مورد نظر پيدا نشد)

لطفا رسيدگي كنيد
با كمال تشكر..

دوست عزیز یه بار دیگه چک کن درست کردم!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: نسرین ظ ، vistac ، ghasoo ، SaraBanoo ، بازگشت ، HodHod Golestani
دوستان عزیز . البته جای جای سایت لیست مدارکی که باید ببریم نوشته شده ولی من واسه خودم یه لیست درست کردم که گفتم اینجا هم بنویسم شاید بدردتون خورد.
۱- اصل شناسنامه + ترجمش + کپی
۲- اصل کارت ملی + ترجمش + کپی
۳- اصل کارت خدمت + ترجمش +‌ کپی
۴- ۵ تا ۶ کپی از صفحه اول گذرنامه (‌قبلش امضا باید بزنیم)
۵- پرینت نامه اول ترجیحا ۲ نسخه
۶- پرینت نامه دوم ۲ نسخه
۷- گواهی تمکن
۸- اصل دیپلم + ترجمش +‌ کپی
۹- اصل پیش دانشگاهی + کپی +‌ ترجمش
۱۰- اصل لیسانس + ترجمش + کپی
۱۱- ریزنمرات دیپلم + ترجمش + کپی
۱۲- ریز نمرات پیش + ترجمش + کپی
۱۳- ریز نمرات لیسانس+ ترجمش + کپی
۱۴- کارت دانشجویی + ترجمش + کپی
۱۵- گواهی اشتغال + ترجمش + کپی
۱۶- ریز نمرات لاتین غیر رسمی فوق تا حال حاضر
۱۷- عکس - ۶ تا ۳*۴ و ۶ تا ۵*۵ جدید + عکس های قدیمی که تو فرم اولیه فرستادیم
۱۸- سند ماشین خونه و .... + ترجمه + کپی
۱۹- کارت زرد + آزمایش آنتی بادی
۲۰- فرم پر شده ویزای ارمنستان + ۲ ۳ تا نسخه پر نشده - جهت احتیاط و اینکه شاید یه دوستی پیدا کردین که نداشت Big Grin
21- سند ازدواج (طلاق) -ترجمه - کپی
22- مدارک اسپانسر ( برای کسانی که اسپانسر دارند)
23-هزینه مدیکال زیر15 سال هر نفر77دلار بالای 15 سال هر نفر 110 دلار و سفارت هم هر نفر 330 دلار
24- یه نقشه خوب از شهر ایروان - نقشه آفلاین گوگل ترجیحا
25- پرینت آدرس سفارت و بیمارستان به زبان ارمنی

به این میگن یه چک لیست سفر خوب فقط اینها را هم لطفا اضافه کنیم:
21- سند ازدواج (طلاق) -ترجمه - کپی
22- مدارک اسپانسر ( برای کسانی که اسپانسر دارند)
23-هزینه مدیکال زیر15 سال هر نفر77دلار بالای 15 سال هر نفر 110 دلار و سفارت هم هر نفر 330 دلار
24- یه نقشه خوب از شهر ایروان
25- پرینت آدرس سفارت و بیمارستان به زبان ارمنی ( جهت ارائه به راننده تاکسی محترم) Cool ببخشید بلد نبودم آدرسهارو هایپر لینک کنم
26- تعهد نامه مبنی بر اینکه رفتین اونور آب جوگیر نشید ایران و ایرانی رو یادتون بره Smile Big Grin
تشکر کنندگان: amin arefi ، noobnoobi ، rainyboy ، H Pier ، ghasoo ، pari pariaaa ، بازگشت ، HodHod Golestani ، gema
(2013-09-09 ساعت 20:37)rainyboy نوشته:  دوستان عزیز . البته جای جای سایت لیست مدارکی که باید ببریم نوشته شده ولی من واسه خودم یه لیست درست کردم که گفتم اینجا هم بنویسم شاید بدردتون خورد. توضیح اینکه من دانشجو فوق هستم.
۱- اصل شناسنامه + ترجمش + کپی
۲- اصل کارت ملی + ترجمش + کپی
۳- اصل کارت خدمت + ترجمش +‌ کپی
۴- ۵ تا ۶ کپی از صفحه اول گذرنامه (‌قبلش امضا باید بزنیم)
۵- پرینت نامه اول ترجیحا ۲ نسخه
۶- پرینت نامه دوم ۲ نسخه
۷- گواهی تمکن
۸- اصل دیپلم + ترجمش +‌ کپی
۹- اصل پیش دانشگاهی + کپی +‌ ترجمش
۱۰- اصل لیسانس + ترجمش + کپی
۱۱- ریزنمرات دیپلم + ترجمش + کپی
۱۲- ریز نمرات پیش + ترجمش + کپی
۱۳- ریز نمرات لیسانس+ ترجمش + کپی
۱۴- کارت دانشجویی + ترجمش + کپی
۱۵- گواهی اشتغال + ترجمش + کپی
۱۶- ریز نمرات لاتین غیر رسمی فوق تا حال حاضر
۱۷- عکس - ۶ تا ۳*۴ و ۶ تا ۵*۵ جدید + عکس های قدیمی که تو فرم اولیه فرستادیم
۱۸- سند ماشین خونه و .... + ترجمه + کپی
۱۹- کارت زرد + آزمایش آنتی بادی
۲۰- فرم پر شده ویزای ارمنستان + ۲ ۳ تا نسخه پر نشده - جهت احتیاط و اینکه شاید یه دوستی پیدا کردین که نداشت Big Grin

ریزنمرات فکر نکنم برای سفارت لازم باشه
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
تشکر کنندگان: rainyboy ، SaraBanoo ، ghasoo ، EKAM ، godot ، HodHod Golestani ، NEURON
(2013-09-10 ساعت 10:41)vistac نوشته:  ریزنمرات فکر نکنم برای سفارت لازم باشه

اره فقط ریز نمرات آخرین مقطع لازمه ولی من واسه احتیاط همه رو ترجمه کردم. ضرر که ندارهBig Grin

تشکر کنندگان: H Pier ، noobnoobi ، ffrfar ، ghasoo ، pari pariaaa ، HodHod Golestani ، hamid_fs3
بچه ها چقدر دلار بگیریم بسه؟ فک کنم حداقل ۱۰۰۰ تایی لازمه . واسه یه کیس ۱ نفره . اگه میشد واسه پول و لوازمی که لازمه با خودمون ببریم هم چک لیست درست می کردیم عالی بود

تشکر کنندگان: godot ، noobnoobi ، H Pier ، KIMIA2005 ، ghasoo ، HodHod Golestani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان