کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوستان آیا کسی میدونه که آیا میشه معاینات پزشکی مربوط به سفارت آنکارا را در استانبول انجام داد یا نه؟
تشکر کنندگان:
[/quote]
چقدر خشن دعوا کردیدSad خوب آخه در جواب ایمیلی که زده بودم دو تا جواب متضاد اومده بود من هم شک کردم بهم حق بدید که نگران بشم و دچار استرس بشم... در هر صورت مرسی که باز هم وقت گذاشتی و جواب دادی
[/quote]
سلام
دوست خوب یه دونه از ایمیلها که برات اومده اتوریپلای بوده و جوابی برای شما نداشته فقط شرایط رو گفته پس تضادی در کار نبوده . موفق باشیWink

(2013-08-28 ساعت 20:02)byazdani نوشته:  دوستان آیا کسی میدونه که آیا میشه معاینات پزشکی مربوط به سفارت آنکارا را در استانبول انجام داد یا نه؟
خیر تو سایت سفارت دیگه در این مورد مطلبی نیست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: Soap McTavish ، behfaza ، rezagh ، EKAM ، tenese
(2013-08-27 ساعت 21:34)الدورادو نوشته:  دوستان من به علت شک و تردید زیاد و نگرفتن جواب درست حسابی از NMC با خانم ملیکا تماس گرفتم و ایشون گفتند برای ابوظبی ۲ روز قبل از مصاحبه واسه انجام مدیکالتون دبی باشید(علی رغم اینکه من یک دختر ۴ ساله دارم) .یعنی اگر دوشنبه مصاحبه دارید شنبه اونجا باشید ...گفتند برای آنکاراست که باید ۴ روز قبل اونجا باشید...فعلا یک هیچ بنفع ابوظبی ها Wink

من خودمم میخواستم روی شنبه برنامه ریزی کنم ولی ایمیلی که از طرف NMC برام اومد گفته اگه دوشنبه وقت مصاحبه داری 5شنبه 8:30 اینجا باش!!
البته این ها دست بالا میگیرن که خدای نکرده کارا هول هولکی نشه Big Grin
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: rezagh ، EKAM ، الدورادو ، ojee ، philter ، estanfordbineh
بچه ها منم بالاخره از دكتر كريستين وقت گرفتم.دقيقا هم دوشنبه مصاحبه دارم و پنجشنبه گفته اونجا باشم!!!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: محبت ، rezagh ، EKAM ، noobnoobi ، mrpahlevani ، ojee ، NEURON ، shayesteh
(2013-08-28 ساعت 23:28)pari pariaaa نوشته:  بچه ها منم بالاخره از دكتر كريستين وقت گرفتم.دقيقا هم دوشنبه مصاحبه دارم و پنجشنبه گفته اونجا باشم!!!

به خاطر این که شنبه و یکشنبه تعطیله... جمعه جواب مدیکال رو بهتون میدن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: behfaza ، Soap McTavish ، rezagh ، EKAM ، ojee ، noobnoobi
من خواستم از سايت nmc براي دوبي وقت بگيرم نه تو nmc specialty نه تو nmc deira اسم دكتر شوكلا رو نميبينم البته بگم بخش general clinic رو نگاه كردم كجاي كارم ميلنگه ؟!!!!
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، الدورادو ، ojee
(2013-08-28 ساعت 23:41)aghaghia نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 23:28)pari pariaaa نوشته:  بچه ها منم بالاخره از دكتر كريستين وقت گرفتم.دقيقا هم دوشنبه مصاحبه دارم و پنجشنبه گفته اونجا باشم!!!

به خاطر این که شنبه و یکشنبه تعطیله... جمعه جواب مدیکال رو بهتون میدن...

بله مدیر جان دقیقا همینطوره ،من گفتم با پرواز 5شنبه میخوام بیام اگه میشه جمعه مدیکال باشه اما گفت شنبه پاره وقت هستیم و اگر بخوام 2شنبه نتیجه ام آماده میشه که ریسک نکردم و همون 5شنبه رو ok کردم .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، min@
Big Grin
(2013-08-29 ساعت 09:15)EKAM نوشته:  من خواستم از سايت nmc براي دوبي وقت بگيرم نه تو nmc specialty نه تو nmc deira اسم دكتر شوكلا رو نميبينم البته بگم بخش general clinic رو نگاه كردم كجاي كارم ميلنگه ؟!!!!

'EKAM عزیز
nmc دبي برعکس آنکارا فقط یه دکتر معتمد نداره برای همین شما باید از nmc deira وقت بگیرین. برای این کار شما به appointmentdeiradxb@nmc.ae ایمیل بزنین و وقت بگیرین
راستش من خودم به دکتر شوکلا ایمیل زدم ولی جوابم رو نداد و ایمیلم رو ارجاع داده به همین ادرس بالا و این ها برام وقت ست کردن Big Grin
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: سی سی ، behfaza ، EKAM ، philter ، perperok
(2013-08-29 ساعت 10:48)nedafarsi نوشته:  Big Grin
(2013-08-29 ساعت 09:15)EKAM نوشته:  من خواستم از سايت nmc براي دوبي وقت بگيرم نه تو nmc specialty نه تو nmc deira اسم دكتر شوكلا رو نميبينم البته بگم بخش general clinic رو نگاه كردم كجاي كارم ميلنگه ؟!!!!

'EKAM عزیز
nmc دبي برعکس آنکارا فقط یه دکتر معتمد نداره برای همین شما باید از nmc deira وقت بگیرین. برای این کار شما به appointmentdeiradxb@nmc.ae ایمیل بزنین و وقت بگیرین
راستش من خودم به دکتر شوکلا ایمیل زدم ولی جوابم رو نداد و ایمیلم رو ارجاع داده به همین ادرس بالا و این ها برام وقت ست کردن Big Grin

مرسي دوستم سايتي ميخواستم وقت بگيرم كه همون تاريخي كه ميخوام بشه يادمه به ايميلت ٣ روز قبل مصاحبه وقت دادن.... پس ترجيحا بدون وقت ميرمCool
UAE→USA
تشکر کنندگان: behfaza ، nedafarsi ، ojee
سلام دوستان. کیس نامبر من 32XX هست. من میخوام یه عمل زیبایی انجام بدم که ممکنه تا زمان مصاحبم کامل بهبود پیدا نکرده باشم و مجبور بشم با عصا باشم... میخواستم ببینم به نظر شما این قضیه میتونه برای معاینات پزشکیم مشکلی ایجاد کنه؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-30 ساعت 00:16)B@H@R نوشته:  سلام دوستان. کیس نامبر من 32XX هست. من میخوام یه عمل زیبایی انجام بدم که ممکنه تا زمان مصاحبم کامل بهبود پیدا نکرده باشم و مجبور بشم با عصا باشم... میخواستم ببینم به نظر شما این قضیه میتونه برای معاینات پزشکیم مشکلی ایجاد کنه؟؟

دوست عزيز براي معاينه پزشكي مشكلي پيش نمياد ولي بايد فكر رفت و امد سفرتون باشين كه به عمل زيباييتون لطمه نزنه
UAE→USA
تشکر کنندگان: B@H@R ، Soap McTavish ، behfaza ، ojee ، noobnoobi
(2013-08-30 ساعت 12:31)EKAM نوشته:  
(2013-08-30 ساعت 00:16)B@H@R نوشته:  سلام دوستان. کیس نامبر من 32XX هست. من میخوام یه عمل زیبایی انجام بدم که ممکنه تا زمان مصاحبم کامل بهبود پیدا نکرده باشم و مجبور بشم با عصا باشم... میخواستم ببینم به نظر شما این قضیه میتونه برای معاینات پزشکیم مشکلی ایجاد کنه؟؟

دوست عزيز براي معاينه پزشكي مشكلي پيش نمياد ولي بايد فكر رفت و امد سفرتون باشين كه به عمل زيباييتون لطمه نزنه

به نظر من هم بهتره این عمل را بندازید برای بعد از گرفتن ویزاتون.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: kouroshd ، H Pier ، aghaghia ، behfaza ، noobnoobi ، B@H@R ، ojee
دوستان من به دکتر شوکلا ایمیل زدم برای وقت گرفتن ولی الان بیشتر از 2 روزه که جواب نداده. اصلا به خود دکتر ایمیل بزنیم وقت میده؟ یا باید به بیمارستان ایمیل بزنیم؟ الان چیکار کنم؟؟!!!
تشکر کنندگان:
(2013-08-30 ساعت 18:36)siminzakavand نوشته:  دوستان من به دکتر شوکلا ایمیل زدم برای وقت گرفتن ولی الان بیشتر از 2 روزه که جواب نداده. اصلا به خود دکتر ایمیل بزنیم وقت میده؟ یا باید به بیمارستان ایمیل بزنیم؟ الان چیکار کنم؟؟!!!

اگه چند پست قبلي رو ميخونديد متوجه ميشديد دوستان به دكتر ايميل زدن جواب نگرفتن بايد به اين ادرس ايميل بزنين appointmentdeiradxb@nmc.ae
UAE→USA
تشکر کنندگان: aghaghia ، siminzakavand ، behfaza ، محبت ، noobnoobi ، ghafari88 ، ojee
دوستان گفتند هزینه ویزیت در ابوظبی 100$ بدون واکسن اعلام شده .آیا نرخ دبی هم کسی گرفته؟.چون پارسال بچه های 2013 گفته بودند 425 درهم.می خوام بدونم کدوم به صرفه تره .اینکه از اول بری ابوظبی و همه کاراتو انجا انجام بدی یا مدیکالو دبی و برای مصاحبه بری ابوظبی.
***2014AS3 ‫-مصاحبه مارچ-ابوظبی.
تشکر کنندگان: سی سی ، behrayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان