کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2013-09-01 ساعت 11:50)EKAM نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 18:02)siminzakavand نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 15:25)htity نوشته:  سلام
براي منم همچين جوابي اومده
منم ميخاستم صبح اونجا باشم ، گفته بعد از ظهر
در ضمن اين قضيه يك ماه بعد جديدا مد شده يا قبلا بوده؟؟؟

(2013-08-31 ساعت 14:03)uranus88 نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 12:42)Aryan2014 نوشته:  منم به فاصله ۲ روز به هر دوتا آدرس ایمیل زدم و بعد از ۳ روز امروز جواب دادن. البته من برای بعد از ظهر وقت خواسته بودم ولی نوشته که وقت شما برای ۸ صبح اوکی شده! مشکلی نیستش که من بعد از ظهر برم؟ راستی درباره مورد مشکوک تو عکس قفسه سینه یه چیزی نوشته که من قبلا ندیده بودم. اینم متن جوابشون:
Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.  Your appointment is scheduled for xxxxxx at 8.00a.m.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal.  Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities, issuance of the report will be one month later.

No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED425. In case of urgency (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), additional charges of AED225 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.
Documents required to be brought along are: Original passport, 3 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter.

Please bring this mail along with you when you come for the medicals

Thank you and Good Day!

واسه منم یه همچین جوابی اومده منتها بجز خط اول که براتون نوبت زده. Sadبجاش آخرش زده چه روزی میخاید بیاید تا ما براتون نوبت رزرو کنیم.!!!!! عجباااااااااا

واسه من هم این ایمیل اومده ولی چرا نوشته جوابو بعد از 2 روز میدن؟!!مگه فرداش نمیدن جوابو؟؟!! من 8 oct مصاحبه دارم و 6 ام وقت گرفتن الان چه جوری میشه قضیه؟؟!!!

مينويسه 2 روز ولي شما جوابو تا فرداش ميگيرين براي بعضيا تا ساعت 8.5 شب آماده شده
پس چرا من هرچی اییمیل میزنم به من هیچ جوابی نمی دن 3 بار تا حالا ابمبل ردم
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، behfaza
پس چرا من هرچی اییمیل میزنم به من هیچ جوابی نمی دن 3 بار تا حالا ابمبل ردم
[/quote]

به همين appointmentdeiradxb@nmc.ae ايميل زدين !!!!! اكثرا سريع جواب گرفتيم
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، behfaza ، ojee
(2013-09-02 ساعت 15:30)EKAM نوشته:  پس چرا من هرچی اییمیل میزنم به من هیچ جوابی نمی دن 3 بار تا حالا ابمبل ردم

[/quote]

آره هر ۳ بار به همین ادرس زدم متن ارسالی شما چی بوده شاید مشکل از متن من باشه
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، behfaza ، ojee
(2013-09-02 ساعت 15:46)pardis58 نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 15:30)EKAM نوشته:  پس چرا من هرچی اییمیل میزنم به من هیچ جوابی نمی دن 3 بار تا حالا ابمبل ردم

[/quote]

To whom it may concern,

Having received my exact date of interview on October ... at the U.S. Embassy Consular in Abu Dhabi for a diversity immigration visa, I'm requesting a medical appointment on October ... for me.

Thanks in advance for your kindness.

,Regards,
Name Family
فقط اين جاي كاماها رو درست كن هر كار كردم نشدWink
UAE→USA
تشکر کنندگان: Aida.s ، SaraBanoo ، زری وحدتی ، محبت

[/quote]

منم سه بار ایمیل زدم
یبار به دکتر شوکلا که جواب نداد.
یبار به: hospitaldxb@nmc.ae که جواب داد ولی نوبتی برام رزرو نکرد. شرایط کلی مدیکال و هزینه ها بود. یه ایمیل کلی بود که به همه میدن
یبارم به appointmentdeiradxb@nmc.ae که بازم جواب ندادن.
توسایت خود nmc هم مشخصات دادم و درخواست نوبت کردم ولی بازم خبری نشد. اینا هرکدوم به فاصله یکی دوروز بوده ها.
نمیدونم دیگه چیکار کنم !!!
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: EKAM ، زری وحدتی ، behfaza ، محبت
(2013-09-02 ساعت 15:46)pardis58 نوشته:  

[/quote]

منم یه بار زدم جواب نداد، یه نامه پیگیری که زدم فرداش جواب داد
حواستون باشه روزهای جمعه یا روزهای تعطیل دبی ایمیل نزنین چون ممکنه ایمیل ها زیاد بشه، ایمیلتون بره اون آخرها گم شه Cool
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: EKAM ، زری وحدتی ، behfaza ، محبت ، ojee ، philter

(2013-08-31 ساعت 14:03)uranus88 نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 12:42)Aryan2014 نوشته:  منم به فاصله ۲ روز به هر دوتا آدرس ایمیل زدم و بعد از ۳ روز امروز جواب دادن. البته من برای بعد از ظهر وقت خواسته بودم ولی نوشته که وقت شما برای ۸ صبح اوکی شده! مشکلی نیستش که من بعد از ظهر برم؟ راستی درباره مورد مشکوک تو عکس قفسه سینه یه چیزی نوشته که من قبلا ندیده بودم. اینم متن جوابشون:
Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.  Your appointment is scheduled for xxxxxx at 8.00a.m.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal.  Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities, issuance of the report will be one month later.

No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED425. In case of urgency (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), additional charges of AED225 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.
Documents required to be brought along are: Original passport, 3 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter.

Please bring this mail along with you when you come for the medicals

Thank you and Good Day!

واسه منم یه همچین جوابی اومده منتها بجز خط اول که براتون نوبت زده. Sadبجاش آخرش زده چه روزی میخاید بیاید تا ما براتون نوبت رزرو کنیم.!!!!! عجباااااااااا

واسه من هم این ایمیل اومده ولی چرا نوشته جوابو بعد از 2 روز میدن؟!!مگه فرداش نمیدن جوابو؟؟!! من 8 oct مصاحبه دارم و 6 ام وقت گرفتن الان چه جوری میشه قضیه؟؟!!!

مينويسه 2 روز ولي شما جوابو تا فرداش ميگيرين براي بعضيا تا ساعت 8.5 شب آماده شده

8:30 همون شب؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: EKAM ، زری وحدتی ، behfaza ، محبت ، philter
(2013-09-02 ساعت 13:58)EKAM نوشته:  مينويسه 2 روز ولي شما جوابو تا فرداش ميگيرين براي بعضيا تا ساعت 8.5 شب آماده شده

من روز دوشنبه مصاحبه ام هست، وقت مدیکال برای روز 5شنبه بهم داده بودن، یه ایمیل زدم که آقا من بلیط گرفتم و ... مدیکالم رو بندازین شنبه، اول جواب ندادن بعد از 2-3 روز امروز دوباره follow up زدم که چی شد؟؟
بلاخره قبول کردن شنبه 8:30 برم مدیکال..... هورراااا Tongue

پ.ن: شدیداً عاشق وحدت رویه در پاسخ هاشون هستم، متن نامه اول توسط جناب Paul با نامه دوم خانم Banu یه تفاوت هایی داشت و تو نامه دوم متذکر شده بودن که نامه رزرو وقت مدیکال رو حتماً همراه داشته باشیم.
[/quote]

من ديروز ايميل زدم كه يكشنبه ميام مديكال اونا بلافاصله جواب دادن اكي صبح بيا ولي من كه صبح پرواز دارم حالا ايميل بزنم ظهر مزاحمشون ميشم ؟!
[/quote]

EKAM جون فقط حواست باشه مدیکال 9 تا 12 انجام میشه یعنی با توجه به این که خودش 2 ساعت طول میکشه پس شما ماکزیموم 10 باید اونجا باشی
تشکر کنندگان: EKAM ، زری وحدتی ، behfaza ، محبت ، .YAS ، philter
(2013-09-02 ساعت 22:15)nedafarsi نوشته:  

(2013-08-31 ساعت 14:03)uranus88 نوشته:  واسه منم یه همچین جوابی اومده منتها بجز خط اول که براتون نوبت زده. Sadبجاش آخرش زده چه روزی میخاید بیاید تا ما براتون نوبت رزرو کنیم.!!!!! عجباااااااااا

8:30 همون شب؟؟

اره تو سفرنامه ها خوندم گفتن ٦ بيا تا ساعت ٨.٥ طول كشيده
UAE→USA
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، محبت
(2013-09-02 ساعت 22:18)nedafarsi نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 13:58)EKAM نوشته:  مينويسه 2 روز ولي شما جوابو تا فرداش ميگيرين براي بعضيا تا ساعت 8.5 شب آماده شده

من روز دوشنبه مصاحبه ام هست، وقت مدیکال برای روز 5شنبه بهم داده بودن، یه ایمیل زدم که آقا من بلیط گرفتم و ... مدیکالم رو بندازین شنبه، اول جواب ندادن بعد از 2-3 روز امروز دوباره follow up زدم که چی شد؟؟
بلاخره قبول کردن شنبه 8:30 برم مدیکال..... هورراااا Tongue

پ.ن: شدیداً عاشق وحدت رویه در پاسخ هاشون هستم، متن نامه اول توسط جناب Paul با نامه دوم خانم Banu یه تفاوت هایی داشت و تو نامه دوم متذکر شده بودن که نامه رزرو وقت مدیکال رو حتماً همراه داشته باشیم.

من ديروز ايميل زدم كه يكشنبه ميام مديكال اونا بلافاصله جواب دادن اكي صبح بيا ولي من كه صبح پرواز دارم حالا ايميل بزنم ظهر مزاحمشون ميشم ؟!
[/quote]

EKAM جون فقط حواست باشه مدیکال 9 تا 12 انجام میشه یعنی با توجه به این که خودش 2 ساعت طول میکشه پس شما ماکزیموم 10 باید اونجا باشی
[/quote]
ميگن تا ١ انجام ميدن !!!!! منم ميخوام از فرودگاه مستقيم برم اونجا اگه تاخير نباشه تا ١٠.٥ ميرسم انشالااااااا حالا نشد هم ساعت ٤ ميرم بعدازظهر ساعت چند شروع ميكنن؟؟!!!
UAE→USA
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، محبت ، philter
سلام
دوستان لطفا نظر بدهند
1-ساعت مدیکال فقط صبح ها شده یعنی نسبت به قبل تغییر کرده؟
2-این قضیه که کیسهای مشکوک به بیماری باید 1 ماه صبر کنند برای جواب ،جدیده و برای همه NMC ها است؟
3- 2 روز کازی برای جواب یه مساله جدیده و یا فرمالیته است ؟
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، behfaza ، .YAS
(2013-09-02 ساعت 23:28)htity نوشته:  سلام
دوستان لطفا نظر بدهند
2-این قضیه که کیسهای مشکوک به بیماری باید 1 ماه صبر کنند برای جواب ،جدیده و برای همه NMC ها است؟

پیرو پیگیریهای قبلی برای وقت مصاحبه از nmc :
1- ایمیل زدم که وقت مصاحبه من فلان روزه و درخواست وقت کردم برای بعد از ظهر 2 روز قبلش، که جواب دادن برای همون روز ساعت 8 صبح تشریف بیارید Big Grin
2- دوباره ایمیل زدم که : دوست عزیز پدرت خوب، مادرت خوب. اگه میتونستم صبح بیام که نمیگفتم بعداز ظهر وقت بدین و نوشتم که صبح پرواز دارم و ....
3- امروز جواب دادن که : همونطور که در ایمیل قبلی گفتیم 2 روزکاری برای جواب آزمایشها لازم هست و .... ولی آخرش نوشته که شما نهایتا تا ساعت 11 صبح یا 4 بعد از ظهر اینجا باشین.
یعنی عملا گفته که میتونین بعد از ظهر بیاین.
نتیجه: برای مدیکال سفارت ابوظبی میتونین صبح یا بعد از ظهر(ساعت 4) 2 روز قبل از مصاحبه تشریف ببرین nmc دبی.
اینم متن ایمیل آخرشون
Dear Sir,

As mentioned in the mail the results will be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities, issuance of the report will be one month later.

You can come on XXXXXXX latest by 11.00a.m. or by 4.00 p.m.
[font=Trebuchet MS]
2014xxx/2/ANKARA-->Abudhabi/October
[/font]
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، behfaza ، .YAS
(2013-09-03 ساعت 12:40)Aryan2014 نوشته:  
دوستان لطفا نظر بدهند

1- ایمیل زدم که وقت مصاحبه من فلان روزه و درخواست وقت کردم برای بعد از ظهر 2 روز قبلش، که جواب دادن برای همون روز ساعت 8 صبح تشریف بیارید Big Grin
2- دوباره ایمیل زدم که : دوست عزیز پدرت خوب، مادرت خوب. اگه میتونستم صبح بیام که نمیگفتم بعداز ظهر وقت بدین و نوشتم که صبح پرواز دارم و ....
3- امروز جواب دادن که : همونطور که در ایمیل قبلی گفتیم 2 روزکاری برای جواب آزمایشها لازم هست و .... ولی آخرش نوشته که شما نهایتا تا ساعت 11 صبح یا 4 بعد از ظهر اینجا باشین.
یعنی عملا گفته که میتونین بعد از ظهر بیاین.
نتیجه: برای مدیکال سفارت ابوظبی میتونین صبح یا بعد از ظهر(ساعت 4) 2 روز قبل از مصاحبه تشریف ببرین nmc دبی.
اینم متن ایمیل آخرشون
Dear Sir,

As mentioned in the mail the results will be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities, issuance of the report will be one month later.

You can come on XXXXXXX latest by 11.00a.m. or by 4.00 p.m.

پس یعنی شما مثلاً سه شنبه مصاحبه داری، یکشنبه بهتون وقت دادن درسته؟؟
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza ، .YAS ، ojee
(2013-09-03 ساعت 13:34)nedafarsi نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 12:40)Aryan2014 نوشته:  
دوستان لطفا نظر بدهند

..........................................................

پس یعنی شما مثلاً سه شنبه مصاحبه داری، یکشنبه بهتون وقت دادن درسته؟؟
بله.
[font=Trebuchet MS]
2014xxx/2/ANKARA-->Abudhabi/October
[/font]
تشکر کنندگان: nedafarsi ، محبت ، behfaza ، .YAS
بالاخره منم نوبت مدیکالم اوکی شد. انقد ایمیل زدم تا یه جواب درست دادن. Big Grin اینطور که من فهمیدم باید تاریخو خودمون پیشنهاد بدیم اونا تایید کنن. Wink
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: behfaza ، SaraBanoo ، amin arefi ، EKAM ، ffrfar ، محبت ، noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان