کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
بالاخره ماهم نوبت مدیکال واسمون اوکی شد ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: amin arefi ، aghaghia ، محبت ، behfaza ، pooyan1920 ، EKAM ، ali1220 ، Soap McTavish ، ojee ، mahdibashoma
(2013-09-15 ساعت 14:30)siminzakavand نوشته:  دوستان میشه یکی دقیق بگه واسه مدیکال عکس چند در چند باید باشه؟
دوست عزیز الان که خودش همونجا عکس میگیرند.ولی‌ یادمه ۵*۵زمینه سفید تمام رخ بدون رتوش بود.Smile

(2013-09-15 ساعت 14:59)KIMIA2005 نوشته:  بالاخره ماهم نوبت مدیکال واسمون اوکی شد ...
خدا را شکر.Big Grin
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، siminzakavand ، محبت ، EKAM ، behfaza
(2013-09-15 ساعت 14:30)siminzakavand نوشته:  دوستان میشه یکی دقیق بگه واسه مدیکال عکس چند در چند باید باشه؟
3 recent photos ( 3*4 cm) for each person
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: amin arefi ، aghaghia ، behfaza ، Soap McTavish ، gema
دوستان یه سوال
ما 24 آبان وقت مصاحبه داریم کی واکسن بزنیم که دیر نشه و زودم نباشه؟

ابوظبی هم هست
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: behfaza ، ojee
سلام. لطفا راهنمایی کنیید
ما مصاحبمون روز دوشنبه شده. میخوام ببینم تعطیلات سفارت، مدیکال و خود ترکیه چه روزایی هست که برای وقت دکتر به مشکل بر نخوریم. ممنون
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-09-15 ساعت 14:50)kooshamostofi نوشته:  سلام،
کسی اطلاع داره که ارمنستان تا چه حد کارت زرد ایران رو قبول داره ؟
سلام
کاملا قبول دارن دوست خوبم
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: behfaza ، EKAM ، ojee
دوستان اگه در دبی اقامت داشته باشم بهتر اینه که به مدیکال دبی مراجعه کنم یا ابوظبی؟؟
برای وقت گرفتن از دبی به همون ایمیلی که دوستان گفتن appointmentdeiradxb@nmc.ae میل بزنم؟
زمان پیشنهادی در میلم بدم یا خیر فقط زمان خود مصاحبه رو بگم خودشون زمان رو مشخص می کنند؟؟؟
من هفته اول نوامبر هستم از الان اقدام به وقت گذفتن کنم؟؟
شماره کیس: 2014AS19XX
سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه:6 Nov
تعداد کیس : فقط خودم
خدا خواست و ویزای یکضرب گرفتم
تاریخ ورود به آمریکا 11Nov
همه چی تموم شد و بخش دیگه ای شروع شد Smile
(2013-09-15 ساعت 22:41)pooyan1920 نوشته:  دوستان اگه در دبی اقامت داشته باشم بهتر اینه که به مدیکال دبی مراجعه کنم یا ابوظبی؟؟
برای وقت گرفتن از دبی به همون ایمیلی که دوستان گفتن appointmentdeiradxb@nmc.ae میل بزنم؟
زمان پیشنهادی در میلم بدم یا خیر فقط زمان خود مصاحبه رو بگم خودشون زمان رو مشخص می کنند؟؟؟
من هفته اول نوامبر هستم از الان اقدام به وقت گذفتن کنم؟؟
. سوال چهارم بله اقدام کنید اگر جواب دادند که چه بهتر.اگرنه چندروزی صبرکنید و دوباره ...
جواب سه سوال اول شما اینجا هست
http://mohajersara.com/thread-6800-post-...#pid399232
تشکر کنندگان: EKAM ، محبت
(2013-09-15 ساعت 16:16)farnama نوشته:  دوستان یه سوال

ابوظبی هم هست

شما بايد واكسناتونو از همين فردا شروع كنيد
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: aghaghia ، amin arefi ، behfaza ، ojee
(2013-09-16 ساعت 01:19)EKAM نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 16:16)farnama نوشته:  دوستان یه سوال

ابوظبی هم هست

شما بايد واكسناتونو از همين فردا شروع كنيد
و البته پیگیری بعدی این سوالتو در تاپیک واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی بپرس و تقریبا تمام سوالهاتون جوابهاش هست در مورد واکسن .
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: EKAM ، behfaza
من روز سه شنبه وقت مصاحبه دارم ... به nmc دبی ایمیل دادم و بهم شنبه صبح ساعت 8 وقت دادن ... به نظر شما اگه همون شنبه صبح برم دبی و عصر برم واسه مدیکال (بدون نوبت ) مشکلی پیش میاد ؟ آخه دوبار ایمیل دادم که وقتم رو یکم دیرتر بدین جوابی ندادن .
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:1 اکتبر 2014
سرویس سنترکالیفرنیا
پ.د :8 اکتبر 2014
تاريخ اپروو: 24 فوریه 2015
دريافت كيس نامبر: 19 می 2015 -ابوظبی
دوستای عزیزم سلام
باور کنید من تاپیک ها را خوندم ولی به موردی مث خودم برخورد نکردم جز یکی از 2013 که سوالش مثل من بود و جوابی بهش نداده بودند.
من مصاحبم روز سه شنبه است. اینجوری که بوش میاد باید واسه شنبه وقت پزشکی بگیرم و جمعه شب از تهران حرکت کنم. ولی پروازها واسه جمعه نیست. میشه من دوشنبه صبح زود برم پزشک و بعد از ظهرش جواب بگیرم؟ این کارو میکنه دکتر یا نه؟
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان:
(2013-09-16 ساعت 11:21)basi2014 نوشته:  دوستای عزیزم سلام
باور کنید من تاپیک ها را خوندم ولی به موردی مث خودم برخورد نکردم جز یکی از 2013 که سوالش مثل من بود و جوابی بهش نداده بودند.
من مصاحبم روز سه شنبه است. اینجوری که بوش میاد باید واسه شنبه وقت پزشکی بگیرم و جمعه شب از تهران حرکت کنم. ولی پروازها واسه جمعه نیست. میشه من دوشنبه صبح زود برم پزشک و بعد از ظهرش جواب بگیرم؟ این کارو میکنه دکتر یا نه؟

دوست عزیز امضاتون رو درست کنید، تا دوستان بتونن برحسب سفارت مورد نظر بهتون جواب بدن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: EKAM ، KIMIA2005 ، behfaza ، ojee
(2013-09-16 ساعت 11:10)cpd نوشته:  من روز سه شنبه وقت مصاحبه دارم ... به nmc دبی ایمیل دادم و بهم شنبه صبح ساعت 8 وقت دادن ... به نظر شما اگه همون شنبه صبح برم دبی و عصر برم واسه مدیکال (بدون نوبت ) مشکلی پیش میاد ؟ آخه دوبار ایمیل دادم که وقتم رو یکم دیرتر بدین جوابی ندادن .
من ایمیل زدم وقت خواستم واسه 1شنبه بعد از ظهر اونا جواب دادن 1 شنبه صبح بیا. گفتم نمیتونم بیام اونا گفتن نهایتا تا ساعت 11صبح یا 4 بعداز ظهر اینجا باش. منم گفتم چشم..... اینقدر سخت نگیر . همون بعد از ظهر شنبه بری ردیفه. ما که بعد از ظهر یکشنبه میریمBig Grin
[font=Trebuchet MS]
2014xxx/2/ANKARA-->Abudhabi/October
[/font]
يه سوال من زنگ زدم به دكتر كريستين ، منشيش يه وقت به من داد ولي بعدشم گفت كه يه ايميل هم به خود دكتر بزن و فرمها رو ازش درخواست كن منظورش از فرمها چيه كسي ميتونه راهنمايي كنه؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان