کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2013-09-30 ساعت 23:34)romance33 نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 23:16)abtin2015 نوشته:  از دوستان سوالی که دارم اینه اگر با ویزای توریستی بخوام به خانوادم ملحق بشم قبل از فرم 130 باید در خواست ویزای توریستی کنم و قدم بعدی فرم 130 را کامل کنم
به مشکل نمیخورم برای ویزای f2خانوادگی ؟
آیا وکیل بگیرم سریع کارم پیش میره ؟

دوست عزیز تجربه میگه که قبلش اقدام کنید ولی با عرض پوزش زیاد روش حساب نکنید.کتگوری ازدواج مطمئن ترینه.وکیل هیچ کاری برای صدور ویزای توریستی نمیتونه انجام بده شمایی که باید برگشتت رو به آفیسر ثابت کنی نه وکیل.ایشون رو حتی همراه شما به سفارت راه نمیدن.موفق باشین.
دوست عزیز وکیل را برای ویزای خانوادگی گفتم نه توریستی پس منظور شما اینه که اول ویزای توریستی بگیرم بعدش فرم 130 و برای f2 اقدام کنم درسته؟
و دیگه اینکه کسانی که فرزند زیر 14 سال دارند و بازمانده لاتاری هستن آیا در اولویت هستند یا نه ( کنسول به من گفت کارات پیش بره 6 ماه طول میکشه )؟
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، powerb ، آلیس-1980 ، alireza51
سلام دوستان
من با یک وکیل صحبت کردم:
اول گقت که خانمت 2 سال باید اونجا باشه
دوم اینکه کارت 2 سال طول می کشه
در مورذ following to joint benefit که اصلا نمی دونست
این مدت باید در امریکا خونه اجاره کنی

به هر شکل که بد حالی بهمون داد

نظر شما چیه؟؟؟
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، romance33 ، powerb ، آلیس-1980 ، alireza51
(2013-09-30 ساعت 00:56)mrr777 نوشته:  من هم از جا مونده های ۲۰۱۳ هستم و همسر و ۲ فرزندم نزدیک ۲ ماه است که در آمریکا اقامت دارند.
من می خواستم بدونم آیا امکانش هست که درخواست ویزای توریستی کرد ...
(2013-09-30 ساعت 23:16)abtin2015 نوشته:  از دوستان سوالی که دارم اینه اگر با ویزای توریستی بخوام به خانوادم ملحق بشم قبل از فرم 130 ...
(2013-10-01 ساعت 14:05)dpt نوشته:  من با یک وکیل صحبت کردم:
...

سلام به همگی
من یکی دو بار برای ویزای توریستی اقدام کردم . دفعه آخر نامه ی یک نماینده ی کنگره را هم همراهم داشتم و خودشم با سفیر صحبت کرده بود . نمیتونم به شما بگم اینکار را نکنید این حق شماست . میدونم که دلتون میخواد هر چه زودتر در کنار خانواده باشید و زمان دوری ها را کم کنید .
همیشه احتمال موفقیت در ویزای توریستی حتی برای کسانی که مشکلی ندارند خیلی کمه . چه برسه به ما که یا خانواده مون اونجا هستند یا ویزای مهاجرتی دارند . در مورد ما این احتمال نزدیک به صفره . چطوری میخواهید افسر کنسولی را قانع کنید که نمیخواهید برید امریکا و بمانید در حالی که همه ی خانواده شما یا در آمریکا هستند یا ویزای مهاجرتی تو پاسشون دارند ؟!
نکته ی بعدی در مورد وکیل . وکیل اگر درست باشه در نهایت کار شما رو درست پیش میبره نه سریع . سرعت کار و پرونده ی شما دست وکیل نیست .
در مورد اشکالی که تو پرونده ی خودم پیش آمده بود وکیله به خانمم گفته بود 3000 دلار میگیرم از طریق USCIS و NVC پیگیری میکنم . من به NVC نامه داده بودم ، اونها جواب دادن نامه ی 797 را برامون بفرست خودمون بجای تو از USCIS پیگیری میکنیم !
اگر به چندتا صفحه عقب تر برگردید من قبلا هم گفته ام...
مهاجرت یک جنگه! شجاعت میخواد ، پول میخواد ، اطلاعات میخواد ، استراتژی میخواد ، عملکرد درست میخواد ، قدرت تصمیم گیری میخواد و از همه مهمتر صبر و تحمل میخواد تا پیروز بشی! وقتی پا در مسیر مهاجرت میذاری ، باید خودتو برای روبرو شدن با هر چیزی آماده کنی!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سلام مجدد
ما اخر نفهمیدیم خانمم میتونه پاس سفید بگیره بیاد و پرونده ما جاری باشه یا گرفتن پاس سفید درخواست مهاجرت خانوادگی رو بامشکل روبرو میکنه
ممنون
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، آلیس-1980 ، زری وحدتی ، alireza51
(2013-10-01 ساعت 17:35)dpt نوشته:  سلام مجدد
ما اخر نفهمیدیم خانمم میتونه پاس سفید بگیره بیاد و پرونده ما جاری باشه یا گرفتن پاس سفید درخواست مهاجرت خانوادگی رو بامشکل روبرو میکنه
ممنون

خانمتون میتونه بعد از اینکه درخواست را برای شما فرستاد و رسیدش را دریافت کرد . پاس سفید بگیره و برگرده! فراموش نکنید که فرم g-1145 را هم پر کنید که از طریق ایمیل هم بتونید اطلاعات پرونده تون را دریافت کنید . دریافت پاس سفید خانمتون زمانی به پرونده ی شما ربط پیدا میکنه که برای غیبت از ایالات متحده توجیه منطقی نداشته باشه . در آنصورت گرین کارت ایشون را ازش میگیرن و پرونده ی شما هم باطل میشه . ولی (من اینو خودم از کنسول پرسیدم) موندن همسرتون پیش شما تا زمانی که پروسه ی گرین کارت شما کامل بشه از نظر اداره ی مهاجرت توجیه منطقی محسوب میشه . هرچند خیلی قطعی نیست .
توجه کنید پاس سفید یا Re-entry Permit فقط برای یکبار و به مدت 2 سال صادر میشه . قبل از اتمام این زمان همسرتون باید به امریکا برگرده و همونجا بمونه تا گرین کارت خودش ، پروسه ی سیتیزن شدنش و پرونده ی شما با مشکل مواجه نشه!
البته ما اینکار را نکردیم چون دخترم باید مدرسه میرفت و خانمم ترجیح داد اونجا بمونه!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2013-10-01 ساعت 15:08)Shahabpk نوشته:  
(2013-09-30 ساعت 00:56)mrr777 نوشته:  من هم از جا مونده های ۲۰۱۳ هستم و همسر و ۲ فرزندم نزدیک ۲ ماه است که در آمریکا اقامت دارند.
(2013-09-30 ساعت 23:16)abtin2015 نوشته:  از دوستان سوالی که دارم اینه اگر با ویزای توریستی بخوام به خانوادم ملحق بشم قبل از فرم 130 ...
...

سلام به همگی
من یکی دو بار برای ویزای توریستی اقدام کردم . دفعه آخر نامه ی یک نماینده ی کنگره را هم همراهم داشتم و خودشم با سفیر صحبت کرده بود . نمیتونم به شما بگم اینکار را نکنید این حق شماست . میدونم که دلتون میخواد هر چه زودتر در کنار خانواده باشید و زمان دوری ها را کم کنید .
همیشه احتمال موفقیت در ویزای توریستی حتی برای کسانی که مشکلی ندارند خیلی کمه . چه برسه به ما که یا خانواده مون اونجا هستند یا ویزای مهاجرتی دارند . در مورد ما این احتمال نزدیک به صفره . چطوری میخواهید افسر کنسولی را قانع کنید که نمیخواهید برید آمریکا و بمانید در حالی که همه ی خانواده شما یا در آمریکا هستند یا ویزای مهاجرتی تو پاسشون دارند ؟!
نکته ی بعدی در مورد وکیل . وکیل اگر درست باشه در نهایت کار شما رو درست پیش میبره نه سریع . سرعت کار و پرونده ی شما دست وکیل نیست .
در مورد اشکالی که تو پرونده ی خودم پیش آمده بود وکیله به خانمم گفته بود 3000 دلار میگیرم از طریق USCIS و NVC پیگیری میکنم . من به NVC نامه داده بودم ، اونها جواب دادن نامه ی 797 را برامون بفرست خودمون بجای تو از USCIS پیگیری میکنیم !
مهاجرت یک جنگه! شجاعت میخواد ، پول میخواد ، اطلاعات میخواد ، استراتژی میخواد ، عملکرد درست میخواد ، قدرت تصمیم گیری میخواد و از همه مهمتر صبر و تحمل میخواد تا پیروز بشی! وقتی پا در مسیر مهاجرت میذاری ، باید خودتو برای روبرو شدن با هر چیزی آماده کنی!

شما در پست خودتون نوشتید که آفیسر اماده بود که هر گونه همکاری برای ویزای توریستی با شما داشته باشه و حتی با شما گریه هم کرد و دلیل ندادن ویزای توریستی به شما رو اقدام قبلی برای ویزای خانوادگی و عدم امکان درخواست همزمان دو نوع ویزا ذکر کرده بودید.
آیا نمی شه این نتیجه رو گرفت که اگر قبل از تکمیل فرم ای ۱۳۰ و اقدام برای ویزای مهاجرت خانوادگی، برای ویزای توریستی اقدام می کردید، امکان دریافت اون خیلی بالا بود؟
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، User ، powerb ، آلیس-1980 ، زری وحدتی ، alireza51
یکی از دوستان در پیغام خصوصی نوشته:

--- نوشته: من یه فرزند 24 ساله دارم که مجرده- ما (پدر مادر) اسممون درامد و عازمیم- من چطور میتونم واسه فرزندم اقدام کنم
-کدوم فرم رو پر کنم؟
کی اقدام کنم؟
چقدر طول میکشه؟

اگه ما واسش اقدام کنیم فرزندم میتونه واسه دانشجویی اپلای کنه یا اون موقع جلوی کارش گرفته میشه؟
همچنین اگه ما براش اقدام کنیم خودشم میتونه واسه لاتاری بعدی ثبت نام کنه یا دیگه نباید اینکار بکنه؟
اصلا اگه واسه دانشجویی اپلای کنه یا واسه لاتاری بعدی ثبت نام کنه بیشتر به صلاح هست یا اینکه از کانال ما اقدام کنه؟

اینها جواب صددرصد و قطعی نیست تا جایی که من می دونم جوابتون رو می دهم شاید بقیه دوستان کمک بیشتری بتوانند بکنند:
- از راه فرم I-130 و ارسال آن به ادرسی که در یکی از ارسال های بالا نوشته ام. البته یک سری هم مدارک باید همراهش فرستاده شود. مدرک اثبات کننده فرزندی، سن و اثبات اینکه دانشجو است.

- فرم I-124 را پر کنید و بقیه فرم های همراه. مثل فرم اطلاعات بیوگرافی و ارسال ایمیل. رجوع کنید به ارسال قبلی در صفحه قبلی

کی اقدام کنم؟ هر چه زودتر بهتر. منتها اول باید وارد آمریکا شوید. گرین کارت خود را دریافت کنید ادرس ثابتی داشته باشید بعد اقدام کنید.

-چقدر طول می کشه؟ نمی دانم.
-اگر براش پرونده مهاجرتی تشکیل دهید به احتمال زیاد دیگر ویزای غیر مهاجری به او نمی دهند. چه دانشجویی چه ویزیتوری. چون مشخص است که فرد می اید که بماند.
- ایشان هر زمان بخواهد می تواند در لاتاری شرکت کند. منعی ندارد بهتر هم هست!
- به نظرم شما برایش پرونده مخهاجرتی تشکیل بدهید مطمئن تر است. چون در آن صورت می تواند لاتاری هم شرکت کند.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Saeedv13 ، Shahabpk ، romance33 ، پدی ، powerb ، زری وحدتی ، alireza51
(2013-10-01 ساعت 15:08)Shahabpk نوشته:  ... در مورد اشکالی که تو پرونده ی خودم پیش آمده بود وکیله به خانمم گفته بود 3000 دلار میگیرم از طریق USCIS و NVC پیگیری میکنم . من به NVC نامه داده بودم ، اونها جواب دادن نامه ی 797 را برامون بفرست خودمون بجای تو از USCIS پیگیری میکنیم !
...
شهاب عزیز، با تمام حرفات کاملا موافقم.
در مورد پرونده ات هم لازمه بگم که اصلا نگران نباش، مخصوصا حالا که NVC گفته برات پیگیری می کنه. چیزی که تا به حال به تجربه به من ثابت شده اینه که آمریکایی ها خیلی ریلکس تشریف دارن و خیلی راحت مثل آب خوردن در کارشون اشتباه می کنن. این بارها برای من و سایر دوستان مهاجرسرا اتفاق افتاده. اما تفاوتشون با ایرانی ها و ادارات داخل ایران اینه که خیلی راحت می تونی بهشون ثابت کنی که اشتباه کردن، و در این صورت ازت می پذیرن و دیگه باهات نمی جنگن و لج نمی کنن.
بنابراین ناامید نباش.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
(2013-10-02 ساعت 10:31)frozen mind نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 15:08)Shahabpk نوشته:  ... در مورد اشکالی که تو پرونده ی خودم پیش آمده بود وکیله به خانمم گفته بود 3000 دلار میگیرم از طریق USCIS و NVC پیگیری میکنم . من به NVC نامه داده بودم ، اونها جواب دادن نامه ی 797 را برامون بفرست خودمون بجای تو از USCIS پیگیری میکنیم !
...
شهاب عزیز، با تمام حرفات کاملا موافقم.
در مورد پرونده ات هم لازمه بگم که اصلا نگران نباش، مخصوصا حالا که NVC گفته برات پیگیری می کنه. چیزی که تا به حال به تجربه به من ثابت شده اینه که آمریکایی ها خیلی ریلکس تشریف دارن و خیلی راحت مثل آب خوردن در کارشون اشتباه می کنن. این بارها برای من و سایر دوستان مهاجرسرا اتفاق افتاده. اما تفاوتشون با ایرانی ها و ادارات داخل ایران اینه که خیلی راحت می تونی بهشون ثابت کنی که اشتباه کردن، و در این صورت ازت می پذیرن و دیگه باهات نمی جنگن و لج نمی کنن.
بنابراین ناامید نباش.
frozen mind عزیز
از توجه تون بسیار متشکرم و باید بگم که اصلا ناامید نیستم . هیچوقت نبودم ! بلکه همیشه سعی کردم واقع بین باشم . چیزی که اون بالا نوشتم شعار نیست ! تا چند روز دیگه 2 سال میشه که همسرم و دخترم امریکا هستن و به خاطر ملاحظات اقتصادی حتی تابستون ها هم به ایران نیومدند. فکر میکنی اگر نا امید بودم انقدر دوام میاوردم؟ برعکس یاد گرفته ام که بجای حرص خوردن و منتظر نشستن ، خودمو مشغول کنم! کار ، فراگیری چند تا زبان ، مطالعه ی زمینه های کاری تو امریکا (که با توجه به سن و سالم و تجربه های کاریم بتونم انجام بدم) ، کمک به دیگران ...
اون جمله ی "مهاجرت یک جنگه ..." را اولین بار یکی از عمو هام که 40 سال پیش به امریکا مهاجرت کرده بود بهم گفت! همیشه به خودم میگم وقتی اون که 40 سال پیش اومده اونجا این حرف را میزنه پس تکلیف ما روشنه! Big Grin
این که میگی آمریکایی ها خیلی ریلکسن را خانمم هم میگه!! Smile)
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
(2013-10-02 ساعت 03:38)mrr777 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 15:08)Shahabpk نوشته:  
...

سلام به همگی
همیشه احتمال موفقیت در ویزای توریستی حتی برای کسانی که مشکلی ندارند خیلی کمه . چه برسه به ما که یا خانواده مون اونجا هستند یا ویزای مهاجرتی دارند . در مورد ما این احتمال نزدیک به صفره . چطوری میخواهید افسر کنسولی را قانع کنید که نمیخواهید برید آمریکا و بمانید در حالی که همه ی خانواده شما یا در آمریکا هستند یا ویزای مهاجرتی تو پاسشون دارند ؟!

شما در پست خودتون نوشتید که آفیسر اماده بود که هر گونه همکاری برای ویزای توریستی با شما داشته باشه و حتی با شما گریه هم کرد و دلیل ندادن ویزای توریستی به شما رو اقدام قبلی برای ویزای خانوادگی و عدم امکان درخواست همزمان دو نوع ویزا ذکر کرده بودید.
آیا نمی شه این نتیجه رو گرفت که اگر قبل از تکمیل فرم ای ۱۳۰ و اقدام برای ویزای مهاجرت خانوادگی، برای ویزای توریستی اقدام می کردید، امکان دریافت اون خیلی بالا بود؟

دوست عزیز پست منو یکبار دیگه با دقت بخون تا جوابتو بگیری!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، romance33 ، پدی ، آلیس-1980 ، alireza51
دوست عزیز Shahabpk شما بالاخره کی میرین امریکا یعنی ما هم مثل شما باید این مدت منتظر بمونیم میگن تمام درخواستهای خانوادگی کارنت هستن کسی را سراغ دارین که مدت کوتاهی رفته باشه
اگر کسی دیگه هم اطلاعی داره ممنون میشم اعلام کنه
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، romance33 ، dpt ، powerb ، آلیس-1980 ، alireza51
(2013-10-02 ساعت 22:31)abtin2015 نوشته:  دوست عزیز Shahabpk شما بالاخره کی میرین آمریکا یعنی ما هم مثل شما باید این مدت منتظر بمونیم میگن تمام درخواستهای خانوادگی کارنت هستن کسی را سراغ دارین که مدت کوتاهی رفته باشه
اگر کسی دیگه هم اطلاعی داره ممنون میشم اعلام کنه

نگران نباشین! من زود تر از همتون میرم Big Grin
زمانی که این اتفاق برای من افتاد کیس های F2A تقریبا 3 سال عقب بودند . همون موقع به خودم گفتم پسر باید 3 سال صبر کنی! ولی تابستان امسال طرحی در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد که بر اساس اون تمام کیس های F2A کارنت شدن . شما ها خیلی شانس آوردین! الان هنوز 2 ماه نشده که کیس ها کارنت هستن! یکسر به تاپیک پرونده های خانوادگی بزنین ، بچه های اونجا کاملا در جریان هستند . معمولا پرونده های خانوادگی از همین ماه اکتبر یعنی بعد از اتمام لاتاری ها شروع میشن . احتمالا اثرش را به زودی میبینین . مگر اینکه این جریان تعطیلی دولت آمریکا روش اثر بگذاره . خب اونجوری ممکنه یکم بیشتر طول بکشه!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
سلام به همه دوستان منتظر.یه چیزی میخوام بهتون بگم تو رو خدا ناراحت نشید چون برام مهم هستین اینطوری رک و پوست کنده بهتون میگم.دوستای گلم به جای این که هی بیان تو تاپیک و انرژی منفی رو زیاد کنید و هی راجع به زمان انتظار بپرسید اول تاپیک رو از اول با دقت بخونید تا بدونین چه مراحلی رو باید انجام بدین وبه جای دست دست کردن زودتر وارد آمریکا بشین تا بتونین زودتر پروسه رو شروع کنید.الان با این وضعیت ویزا بولتن فقط باید در تشکیل پرونده سریع عمل کنید تا زودتر هم به نتیجه برسین.با صبر بی مورد الانتون هیچ چیزی درست نمیشه باید حرکت کنید و از موقعیت هاتون به درستی استفاده کنید.من وتمام دوستانی که در این کتگوری هستیم از هیچ کمکی به شما دریغ نداریم.فقط بسم الله رو بگین حرکت کنید.به امید موفقیت برای همه شما عزیزان.
ارادتمند romance33
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2013-10-02 ساعت 23:13)romance33 نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر.یه چیزی میخوام بهتون بگم تو رو خدا ناراحت نشید چون برام مهم هستین اینطوری رک و پوست کنده بهتون میگم.دوستای گلم به جای این که هی بیان تو تاپیک و انرژی منفی رو زیاد کنید و هی راجع به زمان انتظار بپرسید اول تاپیک رو از اول با دقت بخونید تا بدونین چه مراحلی رو باید انجام بدین وبه جای دست دست کردن زودتر وارد آمریکا بشین تا بتونین زودتر پروسه رو شروع کنید.الان با این وضعیت ویزا بولتن فقط باید در تشکیل پرونده سریع عمل کنید تا زودتر هم به نتیجه برسین.با صبر بی مورد الانتون هیچ چیزی درست نمیشه باید حرکت کنید و از موقعیت هاتون به درستی استفاده کنید.من وتمام دوستانی که در این کتگوری هستیم از هیچ کمکی به شما دریغ نداریم.فقط بسم الله رو بگین حرکت کنید.به امید موفقیت برای همه شما عزیزان.
ارادتمند romance33

ای خدا عمرت بده romance33 جان! حرف حق را زدی!
تازه با اخبار سیاسی ای که این روز ها میرسه و سرعتی که این تحولات داره اتفاق میافته هیچ بعید نیست که امروز فردا هم ویزا ها مون را از همین تهران خودمون بگیریم ، هم با پرواز مستقیم بریم آمریکا!
اینم از انرژی مثبت! Big Grin
اون کسی موفق میشه و به ته راه میرسه که متوقف نشه!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، AsemanAbee ، parsush ، khmp ، dpt ، User ، dana ، frozen mind ، powerb ، آلیس-1980 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
ممنون شهاب عزیز به امید مصاحبه و ویزای یک ضرب شماBig Grin چون ما چیزی غیر از این نمیخوایم.Big Grin و به امید موفقیت تمام دوستان.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، parsush ، پدی ، dpt ، dana ، powerb ، آلیس-1980 ، زری وحدتی ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان