کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-17 ساعت 12:44)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 11:41)mohamad92 نوشته:  با سلام به دوستان یک ضربی
یک سوال؟؟؟؟
ما هم کسی رو نداریم و نمی دونیم وقتی رفتیم مصاحبه باید چه آدرسی بدیم شما ها که کسی رو نداشتید تو اون دوتا قسمت فرم چی نوشتید آخر؟؟
ممنون از پاسخ هاتونSmile

می تونید از ایمیگرانجل کمک بگیرید.

باتشکر از پاسختون اما یعنی همه یه ضربی ها که آدرس نداشتن از این استفاده کردن؟؟؟دوستای عزیزی که یک ضرب گرفتن میشه بیشتر توضیح بدنSad
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba ، atlantis770
(2013-11-20 ساعت 15:26)mohamad92 نوشته:  
یک سوال؟؟؟؟
ما هم کسی رو نداریم و نمی دونیم وقتی رفتیم مصاحبه باید چه آدرسی بدیم شما ها که کسی رو نداشتید تو اون دوتا قسمت فرم چی نوشتید آخر؟؟
ممنون از پاسخ هاتونSmile

باتشکر از پاسختون اما یعنی همه یه ضربی ها که آدرس نداشتن از این استفاده کردن؟؟؟دوستای عزیزی که یک ضرب گرفتن میشه بیشتر توضیح بدنSad

نه لزوماً . شما بهرحال باید یک نشانی در آمریکا رو بدید تا مدارکتون از قبیل گرین کارت و این ها به اونجا ارسال بشه. حالا دوستان ؛

1- یا کسی رو اونجا داشته اند و آدرس ایشان رو دادند
2- یا از دوستان در ایمیگرانجل استفاده کردند و کمک گرفتند
3- یا نشانی یک هتل یا جایی از این دست رو دادند به عنوان محل سکونت موقتشون که البته با توجه به هزینه ای که باید برای این قبیل مکان ها کرد زیاد به صرفه نیست و عمدتاً دو گزینه اول رو انتخاب کردند.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
(2013-11-20 ساعت 11:04)mehdieb نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 17:05)nedafarsi نوشته:  به نام خدا
همین جوری....الکی میخوام اطلاع رسانی کنم Tongue
من واسه سفر اول بلیط گرفتم
تهران-دوحه-هیوستون.....ایرلاین قطری
10 مارچ میرم---- 3 اپریل برمیگردم
خیلی یهویی شد، آخه یه آفر بهم دادن بلیط رو با 2,800 گرفتم
نظرتون چیه؟؟ Shy

سلام . من هم رزو کردم با همین قیمت ولی از لوفتانزا هم گرفتم چون میخوایم بریم dallas وقطر به دالاس 3 پروازه است و خسته کننده.Sad

چه خوب گرفتین!!
آخه شنیده بودم لوفتانزا گرونه خیلی Wink
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، آلیس-1980 ، EKAM ، pari pariaaa ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
(2013-11-20 ساعت 15:26)mohamad92 نوشته:  
یک سوال؟؟؟؟
ممنون از پاسخ هاتونSmile

ما سه شنبه مصاحبه داشتیم ازمون درباره جایی که میخوایم بریم هیچ سوالی نکرد
فقط ازمون سوال کرد چرا میخواید برید آمریکا و ازمون یک جواب درست و حسابی میخواست
نامبر 2014AS000021XX - دو نفر - ویزا : شکر خدا یکضرب - ورود: 5 می 2014
پاسخ
یک سوال؟؟؟؟
ممنون از پاسخ هاتونSmile

سلام دوست عزیز
بنظرم شما اگه شهرتون رو برای اقامت تو آ م ر ی ک ا پیدا کردید تو مهاجرسرا پیغام بذا:رید و از دوستان مهاجرسرایی که تو اون شهر یا ایالت هستند آدرس بگیرید
دوستان اینجا همه مهربان و دلسوزند حتما به شما کمک خواهند کرد
موفق باشیدSmile
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
پاسخ
(2013-11-20 ساعت 21:47)nedafarsi نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 11:04)mehdieb نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 17:05)nedafarsi نوشته:  به نام خدا
همین جوری....الکی میخوام اطلاع رسانی کنم Tongue
من واسه سفر اول بلیط گرفتم
تهران-دوحه-هیوستون.....ایرلاین قطری
10 مارچ میرم---- 3 اپریل برمیگردم
خیلی یهویی شد، آخه یه آفر بهم دادن بلیط رو با 2,800 گرفتم
نظرتون چیه؟؟ Shy

سلام . من هم رزو کردم با همین قیمت ولی از لوفتانزا هم گرفتم چون میخوایم بریم dallas وقطر به دالاس 3 پروازه است و خسته کننده.Sad

چه خوب گرفتین!!
آخه شنیده بودم لوفتانزا گرونه خیلی Wink

اره خوب لوفتانزا 4.4 میلیون نفری هست ولی تاریخش بهتره قطر هم یک روز به تاریخ رفتت اضافه کنی میشه 3.800 میلیون .!! خلاصه حسابی داریم گیج و ویج میزنیم که چیکار کنیم ؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
پاسخ
دوستا میشه بگید بلیط تهران تا لس آنجلس حدودا چقدر میشه؟ ممنون
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
سلام دوستان عزیزم. یه سوال داشتم .اونایی که مدت طولانی قراره بمونن پول رو چه جوری می برن؟ آخه فقط 5000 تا می شه برد و من نمی دونم انتقال پول از ایران چه جوریه..از یه طرف هم می گن دفعه اول هر پولی که ببری بهش مالیات نمی خوره..فروزگاه آم ریکا حساسیت داره که ما چقدر پول می بریم با خودمون؟
واقعا ممنون! بد گیجم!
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، m.mina ، alirezanz ، قصه گو ، anahita 62 ، زری وحدتی ، nedaba
(2013-11-21 ساعت 17:51)abiha نوشته:  سلام دوستان عزیزم. یه سوال داشتم .اونایی که مدت طولانی قراره بمونن پول رو چه جوری می برن؟ آخه فقط 5000 تا می شه برد و من نمی دونم انتقال پول از ایران چه جوریه..از یه طرف هم می گن دفعه اول هر پولی که ببری بهش مالیات نمی خوره..فروزگاه آم ریکا حساسیت داره که ما چقدر پول می بریم با خودمون؟
واقعا ممنون! بد گیجم!

سلام
فرودگاه اونور کاری نداره که شما چقدر وارد آمریکا می کنید ولی در فرودگاه ایران بیشتر از 5000 تا بصورت قانونی نمیتونید. هر چند من تو همین فروم دیدم یه سری گفتند 20000 دلار هم قایم کردن و بردن. اگر مبالغ بیشتر از اینا بخواین باید از طریق یه صرافی معتبر و مورد اطمینان پول رو انتقال بدید. پول رو میگیره و از طریق حساب اونور واریز براتون میکنه. البته این کار هم ریسک بالای خودشو دارهو این چیزی بود که به ذهنم رسید Smile
پاسخ
(2013-11-21 ساعت 17:45)vistac نوشته:  دوستا میشه بگید بلیط تهران تا لس آنجلس حدودا چقدر میشه؟ ممنون
vistac عزیز
قیمت ها به طور باور نکردنی متفاوت و این اختلاف قیمت ها گاهی قابل ملاحظه است و دلیلش را هم " کسی نمی داند ".
اگه اون طرف آب کسی و داری برات بگیره اقدام کن .
دوست من برای اواخر نوامبر برای LA پرواز ایرفلوت از اون طرف آب برایش گرفتند ... (رفت و برگشت 1100$)
اینجا خیلی پیچیده است و مواظب باش درگیری این آ ژ ا ن س های واسطه و دلال نیفتید و خوبه خوب تحقیق کنید . Wink
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
(2013-11-21 ساعت 19:35)Sam2014 نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 17:45)vistac نوشته:  دوستا میشه بگید بلیط تهران تا لس آنجلس حدودا چقدر میشه؟ ممنون
vistac عزیز
قیمت ها به طور باور نکردنی متفاوت و این اختلاف قیمت ها گاهی قابل ملاحظه است و دلیلش را هم " کسی نمی داند ".
دوست من برای اواخر نوامبر برای LA پرواز ایرفلوت از اون طرف آب برایش گرفتند ... (رفت و برگشت 1100$)
اینجا خیلی پیچیده است و مواظب باش درگیری این آ ژ ا ن س های واسطه و دلال نیفتید و خوبه خوب تحقیق کنید . Wink

الان هواپیمایی قطر رفت و برگشت رو زده دو میلیون و 44 هزار تومن
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، زری وحدتی ، nedaba
(2013-11-21 ساعت 19:50)vistac نوشته:  
vistac عزیز

الان هواپیمایی قطر رفت و برگشت رو زده دو میلیون و 150 هزار تومن
از سایتش قیمت رو گرفتی یا از آژانس؟ معمولاً قیمت سایت مناسبه.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، زری وحدتی ، nedaba
(2013-11-21 ساعت 19:52)Sam2014 نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 19:50)vistac نوشته:  
vistac عزیز

الان هواپیمایی قطر رفت و برگشت رو زده دو میلیون و 150 هزار تومن

از سایتش
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، Sam2014 ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
[/quote]

از سایتش
[/quote]

ممکنه لینکش بگدارید چون من هرچقدر سرج کردم قطر مسیر تهران لس انجلس راکمتر از چهار ونیم میلیون پیدا نکردم با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
دوستان یه سوال .. با این که فکر میکنم مشکلی نباشه طبق اطلاعات قبلیم ولی خب این روزها یکم .... بماند. Smile
سوال اینه که من توی فرم ها و کلا روز مصاحبه ادرس LA دادم ولی الان یه مدت میرم به ایالت دیگه.. میخواستم بدونم لزوما باید ادرس جدید تو اون ایالت رو بدم یا همون قبلی مشکلی نداره و تغییرش ندم؟ بعد مثلا گرین کارت که اومد, واسم ازونجا(لس انجلس) اشنامون پست کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، gema ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان