کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-31 ساعت 23:30)ooraman نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 23:14)majid7 نوشته:  
(2013-10-31 ساعت 21:04)ooraman نوشته:  سلام
من یه مسئله ای برام پیش اومد

(2013-10-31 ساعت 21:40)ooraman نوشته:  دل و زدم به دریا ودوباره پر کردم تاییدیه رو هم داد بهم
حالا یه مشکل دیگه دارم
داشتم برای چند نفر ثبت نام میکردم فرم تاییدیه خودم رو اشتباها روی یکی از تاییدیه های اونا سیو کردم!Big Grin
حالا چجوری دوباره میتونه کدش و بگیره؟

زمان اعلام نتایج میتونه دوباره بازیابیش کنه
تو همون صفحه قسمتی که کانفر میشن رو وارد میکنید برای چک کردن یه گزینه داره
فهمیدم پیغامه چی میگه Big Grin منظورم این بود که واسه چی داره میگه
مرسی از جوابتون

چون برگشته عقب احساس کرده شما برگردوندیش Big Grinو خواسته کمکت کنه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: ooraman
سلام
من چند واحد تو دانشگاه پیام نور گذروندم ولی یهو ول کردمو و دیگه سراغش هم نرفتم حالا مدرکمو چی بزنم ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 02:33)sarvenaz20 نوشته:  سلام
من چند واحد تو دانشگاه پیام نور گذروندم ولی یهو ول کردمو و دیگه سراغش هم نرفتم حالا مدرکمو چی بزنم ؟؟؟

اگرمدرک تو دانشگاه گرفتی بنویس اگر نه اگه پیش داری بزن دیپلم
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: sarvenaz20 ، King Eagle
سلام
1 - سوالی دارم مثلا کسانی ازدواج کردن و چند تا فرزند هم دارند اما فرزندان آنها بالای 21 سال است آیا باید در گذینه 14 که نوشته تعداد فرزندادن را بنویسید آیا میشود تعداد فرزندادن بالای 21 سال را هم نوشت یا فقط باید تعداد زیر 21 سال را نوشت

2 - و کسانی که خیلی قدیم مثلا 20 یا 30 سال قبل دیپلم گرفتن حالا باید کدام گذینه را انتخاب کنند که مشکلی نداشته باشه و برای ویزا دادن و یا مصاحبه مشکلی پیش نیاد و نگن این مدرک کمه یا کافی نیست

3 - حالا کسانی که تازه دیپلم گرفتن و رشته فنی حرفه ای است اما کلا دیپلم کامل حساب میشود کدام گذینه را برای مدرک باید انتخاب کنند که مشکلی نداشته باشه و برای ویزا دادن و یا مصاحبه مشکلی پیش نیاد و نگن این مدرک کمه یا کافی نیست

4 - سوال دیگر آیا باید با همان ایمیلی که سالهای قبل ثبت نام کردیم دوباره ثبت نام کنیم یا ایمیل جدید درست کنیم

ممنون
خداحافظ
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 02:43)userlove نوشته:  سلام
1 - سوالی دارم مثلا کسانی ازدواج کردن و چند تا فرزند هم دارند اما فرزندان آنها بالای 21 سال است آیا باید در گذینه 14 که نوشته تعداد فرزندادن را بنویسید آیا میشود تعداد فرزندادن بالای 21 سال را هم نوشت یا فقط باید تعداد زیر 21 سال را نوشت
2 - و کسانی که خیلی قدیم مثلا 20 یا 30 سال قبل دیپلم گرفتن حالا باید کدام گذینه را انتخاب کنند که مشکلی نداشته باشه و برای ویزا دادن و یا مصاحبه مشکلی پیش نیاد و نگن این مدرک کمه یا کافی نیست
3 - حالا کسانی که تازه دیپلم گرفتن و رشته فنی حرفه ای است اما کلا دیپلم کامل حساب میشود کدام گذینه را برای مدرک باید انتخاب کنند که مشکلی نداشته باشه و برای ویزا دادن و یا مصاحبه مشکلی پیش نیاد و نگن این مدرک کمه یا کافی نیست
4 - سوال دیگر آیا باید با همان ایمیلی که سالهای قبل ثبت نام کردیم دوباره ثبت نام کنیم یا ایمیل جدید درست کنیم
ممنون
خداحافظ

http://mohajersara.com/thread-6851-post-...#pid438896
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-11-01 ساعت 02:43)userlove نوشته:  سلام

ممنون
خداحافظ

سلام
1 فقط تعداد و مشخصات فرزندان زیر 21 سال
2 خیلی قدیم Shy و جدیدش مهم نیست اگر دوازده سال درس خوانده باشد درست است .
3 اگر دیپلم دارند باید گزینه high school no digree را انتخاب کنند و البته یک سری هم به اینجا بزنید
4 ایمیل مقوله کاملا اختیاریست و نیازی به ایمیل جدید ندارند
نه مدرک ندارم

نباید گزینه ی تعدادی واحد دانشگاهی رو بزنم ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 03:04)sarvenaz20 نوشته:  نه مدرک ندارم

نباید گزینه ی تعدادی واحد دانشگاهی رو بزنم ؟؟؟

اگر مدر ک نداری نه نمیخواد و بزن دیپلم(باید پیش هم داشته باشی)
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: sarvenaz20 ، King Eagle
(2013-11-01 ساعت 09:27)alisarvareharchiabi نوشته:  اگر عکس روتوش بشه اشکال داره؟ منو باش هنوز عکس هم نگرفتم دقیقه 90 + وقت اضافه
غلی آقا این عکس مهم نیست شما بعد از قبولی نیاز به یه عکس جدید داری پس حتی اگه عکست شبیه هالوونی هم شده موردی نداره اصن روتوشش نکنBig Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: battosai
سلام
اگه یه آدرس ایمیل رو واسه دو یا سه تا کیس بنویسیم اشکالی نداره؟
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 11:34)alisarvareharchiabi نوشته:  تمام عکاسیها بدون استثنا عکس ها رو روتوش میکنن .

اشکال نداره برای منم روتوش شده بود

(2013-11-01 ساعت 11:59)Masbafa نوشته:  سلام
اگه یه آدرس ایمیل رو واسه دو یا سه تا کیس بنویسیم اشکالی نداره؟

نه مشکلی نداره ولی بهتره برای هرکدوم یکی جدا بفرستین
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Masbafa ، ffrfar ، battosai
سلام دوستان من همه چيز رو براي پبت نام آماده كرده بودم اما وسط ثبت نام يهو ديدم عكسمو كه روي دسكتاپ سيو بود نيست و چون بلد نبودم تو سيستمم پيداش كنم و هرچي گشتم نبود وسط ثبت نام كنسل اينتراي رو انتخاب كردم بعد هم صفحشو كلا بستم حالا تكليفم چيه ؟
اين ثبت نام به حساب ميادئ يا نه؟

ثبت نام مجددم ممنوعه؟

تا همون قسمت كه بايد عكس آپلود كنيم فرم رو پر كرده بودم
تشکر کنندگان:
(2013-11-02 ساعت 03:24)tabassom نوشته:  سلام دوستان من همه چيز رو براي پبت نام آماده كرده بودم اما وسط ثبت نام يهو ديدم عكسمو كه روي دسكتاپ سيو بود نيست و چون بلد نبودم تو سيستمم پيداش كنم و هرچي گشتم نبود وسط ثبت نام كنسل اينتراي رو انتخاب كردم بعد هم صحرف زشتو كلا بستم حالا تكليفم چيه ؟
اين ثبت نام به حساب ميادئ يا نه؟

ثبت نام مجددم ممنوعه؟

تا همون قسمت كه بايد عكس آپلود كنيم فرم رو پر كرده بودم

نه دوست من تازمانی که ثبت نام به پایان نرسیده و کانفرمیشن نگرفتی یعنی ثبت نام نکردی
زودباش تا وقت داریBig Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: tabassom
(2013-11-02 ساعت 07:27)alisarvareharchiabi نوشته:  یکی از دوستان برای دخترشون که زیر 21 سال هست هم زیر مجموعه خودش و به طور مجزا برای بچش پر کرده مشکلی پیش میاد ؟

اگه دخترش دارای شرایط لازم باشه، دیپلم داشته باشه یا دو سال سابقه کار، هیچ مشکلی نداره
من دارم ثبت نام میکنم و اطلاعات رو پر کردم ادامه رو زدم و okکردم ولی دوباره پرید صفحه ی فرم و دیگه پایینه صفحه continue هم نداره ,باید چی کار کنم؟؟؟؟
ما برنده ایم اگر لحظه های شیرین امروز را قربانی اتفاقات تلخ دیروز نکنیم.
پس نه در حسرت دیروز و نه در رویای فردا.
"فقط برای امروز"
تشکر کنندگان: behzad2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان