کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
بچه ها من دانشگاه ثبت نام کردم ولی حتی یه واحد هم پاس نکردم!
آخرین مدرکی که گرفتم پیش دانشگاهی تجربی بود، به نظرتون تو قسمت تحصیلات چی بزنم؟
High School degree یا Some University Courses ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-23 ساعت 23:42)bigarash نوشته:  بچه ها من دانشگاه ثبت نام کردم ولی حتی یه واحد هم پاس نکردم!

Some University Courses
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: fairy
(2013-10-24 ساعت 00:09)majid7 نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 23:42)bigarash نوشته:  بچه ها من دانشگاه ثبت نام کردم ولی حتی یه واحد هم پاس نکردم!

Some University Courses
some university
تشکر کنندگان:
(2013-10-21 ساعت 13:29)shafar نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 23:11)King Eagle نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 16:50)kurosh2100 نوشته:  خیلی ممنونم بابت توضیحاتت
من امروز رفتم دانشگاه گفتن که مدرک موقت رو نمیشه بهت بدیم تا زمانیکه کارت سبز سربازی بیاری!Sad
حالا بایستی چکار کنم؟
خواهش می کنم، وظیفستSmile
این کارت سبز که میگی رو من نمیدونم چیه، اما اگه منظورت کارت پایان خدمت که تا اون زمان مدرک اصل رو بهت نمیدن، اما مدرک موقت رو به شما ارائه میدن، هر پسر مشمولی که هنوز پایان خدمت نگرفته مدرک موقت میگیره.

بعد از اینکه درخواست بدیم برای اعزام به سربازی، یه کارت از طرف نظام وظیفه به عنوان "کارت سبز" صادر میشه. بعدش میریم پادگان.
دانشگاه که تماس گرفتم می گفت به هیچ وجه بدون کارت سبز مدرک موقت نمیدیم. شما می فرمایید که باید بهمون بدن! به نظرتون اونها اطلاع ندارن؟ یا اینکه من باید از سازمان مرکزی دانشگاه توی تهران اقدام کنم واسه مدرک موقت؟

مرسی
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان:
(2013-10-24 ساعت 23:54)kurosh2100 نوشته:  بعد از اینکه درخواست بدیم برای اعزام به سربازی، یه کارت از طرف نظام وظیفه به عنوان "کارت سبز" صادر میشه. بعدش میریم پادگان.
دانشگاه که تماس گرفتم می گفت به هیچ وجه بدون کارت سبز مدرک موقت نمیدیم. شما می فرمایید که باید بهمون بدن! به نظرتون اونها اطلاع ندارن؟ یا اینکه من باید از سازمان مرکزی دانشگاه توی تهران اقدام کنم واسه مدرک موقت؟

مرسی

وا لا قاعدتا باید بدن . اگه میتونستی به صورت سوری توی یه دانشگاه ثبت نام میکردی میتونستی مدرک موقت رو بگیری و بعدشم راحت از دانشگاه انصراف بدی خیلی راحت Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: kurosh2100
(2013-10-25 ساعت 00:40)King Eagle نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 23:54)kurosh2100 نوشته:  بعد از اینکه درخواست بدیم برای اعزام به سربازی، یه کارت از طرف نظام وظیفه به عنوان "کارت سبز" صادر میشه. بعدش میریم پادگان.

مرسی

وا لا قاعدتا باید بدن . اگه میتونستی به صورت سوری توی یه دانشگاه ثبت نام میکردی میتونستی مدرک موقت رو بگیری و بعدشم راحت از دانشگاه انصراف بدی خیلی راحت Big Grin
اگه منظورت اینه که به بهانه ادامه تحصیل خارج کشور معافیت موقت بگیرم، بایستی 15 میلیون تومن وثیقه بزارم. اگه مجبور بشم این کارو می کنم
کلا به جز مدرک موقت جور دیگه ای نمیشه ثابت کرد که لیسانس دارم؟
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 01:05)kurosh2100 نوشته:  اگه منظورت اینه که به بهانه ادامه تحصیل خارج کشور معافیت موقت بگیرم، بایستی 15 میلیون تومن وثیقه بزارم. اگه مجبور بشم این کارو می کنم
کلا به جز مدرک موقت جور دیگه ای نمیشه ثابت کرد که لیسانس دارم؟

نه عزیز من منظورم ثبتنام داخل کشور بود.شما باید یه جور اثبات کنی که لیسانس داری و اونهم راحی نداره جز گواهی موقت یت دائم فعلا هم بیخیالش شو اگه قبول شدی میری دنبالش
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: kurosh2100
سلام دوستان من دانشجوی دندانپزشکی هستم میخواستم ببینم الان دکترا بزنم یا چند واحد دانشگاهی؟
Some University Courses
یا
Some Doctorate Level Courses
؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 14:26)zeus1 نوشته:  سلام دوستان من دانشجوی دندانپزشکی هستم میخواستم ببینم الان دکترا بزنم یا چند واحد دانشگاهی؟
Some University Courses
یا
Some Doctorate Level Courses
؟؟؟؟

اگه دانشجوی دکترا هستین Some Doctorate Level Courses بزنین
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: zeus1
سلام وقت بخیر
من مدرک فوق دیلم از دانشگاه دارم و در حال تحصیل در مقطع کارشناسی مباشم .لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 19:19)mahdi1037 نوشته:  سلام وقت بخیر
من مدرک فوق دیلم از دانشگاه دارم و در حال تحصیل در مقطع کارشناسی مباشم .لطفا راهنمایی کنید

شما باید گزینه some university courses را انتخاب کنید Shy
تشکر کنندگان:
(2013-10-25 ساعت 19:19)mahdi1037 نوشته:  سلام وقت بخیر

some university courses

تشکر کنندگان:
من دانشجوي دندانپزشكي سال ٤ در تهران هستم در فرم زدم some doctorate course ايا اشتباه كردم يا بايد مي زدم some university course? لطفا راهنماييم كنيد
تشکر کنندگان:
(2013-10-26 ساعت 00:29)Roya91b نوشته:  من دانشجوي دندانپزشكي سال ٤ در تهران هستم در فرم زدم some doctorate course ايا اشتباه كردم يا بايد مي زدم some university course? لطفا راهنماييم كنيد

درست زدین

تشکر کنندگان: satin
با سلام
من داروسازم و مدرکم PharmD هستش الان باید مدرکم رو دکتری بزنم یا لیسانس؟
آخه تو امریکا هم مدرک Bsc داده میشه هم (PharmD (Doctor of pharmacy
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان