کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
با سلام
یه نفر امسال اسم نوشته و مدرکش رو زده دبیرستان ناتمام چون دیپلمش کامل نیست،فنی و حرفه ای حسابداری خونده ولی هنوز تموم نکرده،اگر قبول بشه باید چیکار کنه? خیلی استرس داره،امیدوارم اینجا ج بگیرم از دوستان
پریدن باور پرنده ای است که پرواز را باور دارد،وگرنه دلیل پریدن، پر نیست...!
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 19:45)fazila نوشته:  با سلام
یه نفر امسال اسم نوشته و مدرکش رو زده دبیرستان ناتمام چون دیپلمش کامل نیست،فنی و حرفه ای حسابداری خونده ولی هنوز تموم نکرده،اگر قبول بشه باید چیکار کنه? خیلی استرس داره،امیدوارم اینجا ج بگیرم از دوستان

بعد از اینکه مدرک دیپلم فنی رو گرفتن باید مدر پیش دانشگاهی تو هر رشته ای دوست داشت بگره چون باید 12 سال درس خونده باشه و نیاز به مدرک پیش هست و بعد از قبولی تو فرمهای ارسالی مینویسند که مدرک دیپلم هم گرفتند.
به همین راحتی
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle
ممنون از جوابتون...
ایشون 33 ساله هست و تنها مهارت فنی اش مونده و تا اردیبهشت نمی تونه برای ادامه تحصیلش اقدام کنه،یه مدرک فنی مهارت ای سی دی ال هم داره،می تونه اون رو ارایه کنه?

جایی هست که دیپلم و پیش رو پولی بدن?
پریدن باور پرنده ای است که پرواز را باور دارد،وگرنه دلیل پریدن، پر نیست...!
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 20:03)fazila نوشته:  ممنون از جوابتون...
ایشون 33 ساله هست و تنها مهارت فنی اش مونده و تا اردیبهشت نمی تونه برای ادامه تحصیلش اقدام کنه،یه مدرک فنی مهارت ای سی دی ال هم داره،می تونه اون رو ارایه کنه?

گمون نمیکنم ای سی دی ال رو قبول کنن چون اون یک مهارت جانبی خارج از تحصیلات اصلیه . ایشون اگر اردیبهشت به امید خدا قبول شدن میتونن همون وقع اقدام به گرفتن پیششون کنن که خیلی هم راحته و سریع فقط کافیه مراجعه کنن به یک دبیرستان
تشکر کنندگان: fazila
(2013-10-27 ساعت 19:27)King Eagle نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 19:22)kurosh2100 نوشته:  من لیسانسم. پدرم هم فارغ تحصیل آمریکاست. گرین کارت داره ولی 20 ساله که آمریکا نبوده

به به بر این پدرSmile شما یه نگاه به اینجا بندازی بد نیست قسمت های مختلف غیر گرین کارت رو بخون

http://mohajersara.com/forum-4.html

اصلا باید ببینی گرین کارت پدرت به علت این وقفه 20ساله اعتبار داره یا نه چون تا اونجایی که من میدونم بید مدام چند وقت یکباری داخل خاک اونجا زندگی کنی وگرنه گرین کارتت میپره
توی این لینک دقیقا در مورد همین سوال من بحث شده. آماری از مدارک تحصیلی برندگان گرفتن!
http://mohajersara.com/thread-4321.html
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان: King Eagle
سلام
دوستان من حساب کردم، مدرک دیپلم 11 ساله س (5 + 3 + 3)
اگر 11 ساله س که با دیپلم نمیشه واسه لاتری ثبت نام کرد.
مدرک پیش دانشگاهی 12 ساله س.
بهشت و دوزخ ما در این جهان در دستان خود ماست . نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی . نتیجه زندگی ما حاصل اعمال ماست .
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 14:38)kurosh2100 نوشته:  سلام

درستشم همینه دوست عزیز بدون پیش دانشگاهی نمیشه
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: behzad2013 ، kurosh2100
(2013-10-28 ساعت 14:38)kurosh2100 نوشته:  سلام
منظور از دیپلم همون دبیرستان و پیشه مامیگیم پیش اونا کلا 4 سالش رو میگن دبیرستان
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: kurosh2100 ، soroosh yz ، storagemeter
درود
یکی از دوستان من مدرک تحصیلیش تا دوم دبیرستان ولی گواهینامه فنی وحرفه ای را داره ، به نظر شما برای ثبت نام کدوم گزینه را باید بزنه .
سپاس ار راهنمایی تون
شماره کیس:+++2013AS0002 --------- اخذویزا : MARCH 7
تاریخ رویت قبولی: 5 MAY
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: 28 JUNE
مصاحبه: ایروان 27 دسامبر - کلیرنس
کلیر : FEB 8
تشکر کنندگان:
primary school only تا بعدا تا برن و مدرک مقطع پیش دانشگاهی را تو یکی از رشته ها بگیرن
گواهینامه فنی وحرفه ای به عنوان مدرک جانبی احتساب میشه و مدرک رسمی باید مدرک 12ساله تحصیلی باشه
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: behzad2013 ، kurosh2100
(2013-10-28 ساعت 19:28)majid7 نوشته:  primary school only تا بعدا تا برن و مدرک مقطع پیش دانشگاهی را تو یکی از رشته ها بگیرن
گواهینامه فنی وحرفه ای به عنوان مدرک جانبی احتساب میشه و مدرک رسمی باید مدرک 12ساله تحصیلی باشه

این سوال برای من پیش اومد که با این primary school only اصلا" تو قرعه کشی شرکت میدن یا نه؟
و دوم اینکه ایشون با داشتن مدرک دوم دبیرستان چطور میتونند تا قبل از مصاحبه ( تو این مهلت کم ) مدرک پیش دانشگاهی بگیرند؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-28 ساعت 19:25)alih نوشته:  درود
یکی از دوستان من مدرک تحصیلیش تا دوم دبیرستان ولی گواهینامه فنی وحرفه ای را داره ، به نظر شما برای ثبت نام کدوم گزینه را باید بزنه .
سپاس ار راهنمایی تون

ایشون بزنن high school no degree بعدا میتونن دیپلم 12 سالشون رو تکمیل کنن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: behzad2013
دوستان بهترین و ساده ترین راه اخذ پیش دانشگاهی برای کسانی که دیپلم فنی یا کاردانش دارند چی هستش؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 14:38)reza_khoshtip نوشته:  دوستان بهترین و ساده ترین راه اخذ پیش دانشگاهی برای کسانی که دیپلم فنی یا کاردانش دارند چی هستش؟
ممنون

بری یه دبیرستان ثبت نام کنی
البته اگر هم تونستی یه صحبتی در رابطه با نوع امتحان نوع دبیر ها و نوع سوال ها کلا نوع نمره هم بکنی بد نیست راحتر میگیریBig Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: reza_khoshtip ، King Eagle
(2013-10-29 ساعت 14:58)majid7 نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 14:38)reza_khoshtip نوشته:  دوستان بهترین و ساده ترین راه اخذ پیش دانشگاهی برای کسانی که دیپلم فنی یا کاردانش دارند چی هستش؟
ممنون

بری یه دبیرستان ثبت نام کنی
البته اگر هم تونستی یه صحبتی در رابطه با نوع امتحان نوع دبیر ها و نوع سوال ها کلا نوع نمره هم بکنی بد نیست راحتر میگیریBig Grin

دوست عزیز ممنون از راهنماییت
چه زمانهایی میشه ثبت نام کرد؟
برای یه پسر 28 ساله فکر نمیکنم هر دبیرستانی ثبت نام کنه
حدود هزینش چقدره؟
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان