کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-07-07 ساعت 09:12)a4542 نوشته:  دوستان سلام مگه مدرکی که دانشگاه به ما میده مورد تایید وزارت علوم نیست که باید به فرموده دوستان برای تایید به وزارت علوم ببریم.آیا مدرکی که از دانشگاه سراسری هم گرفته ایم باید به تایید وزارت علوم برسانیم و بعد ترجمه کنیم؟چون من تازه میخوام برم دانشگاه و اصل مدرکمو بگیرم.همسرم هم با وجودیکه اصل مدرکشو از دانشگاه آزاد گرفته فکر نمیکنم به تایید وزارت علوم رسونده باشه؟

سلام
من مدرکم از دانشگاه سراسری بود و تایید وزارت علوم رو هم نگرفتم... فقط دارالترجمه ترجمه رسمی کرد... سفارت هم قبول کرد... Smile
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، bahar101 ، hamed shayan
با سلام دوستان من یک گواهی پلیس از ترکیه گرفتم چون 2 سال انجا اقامت داشتم که به ترکی است ولی چون به تایید کنسولگری ایران در ترکیه نرسیده (عموما کنسول ایران این گواهیهای پلیس را اگر برای مهاجرت باشد تایید نمیکند)در ایران قابل ترجمه رسمی نیست و فقط ترجمه غیررسمی انجام میشود ایا ترجمه غیررسمی مورد قبول سفارت ابوظبی هست؟
تشکر کنندگان:
دوست عزيز سوء پيشينه رو ببريد سفارت تركيه تو ايران مهر كنه بهتره البته من خودم گرفتم واسه اكراين ولي چون سفارت ارمنستان هست ترجمه نميخواد ولي بازم بايد زنگ بزنم

تشکر کنندگان: nara
مرسی از پاسختون ایا تایید این گواهی پلیس در سفارت ترکیه الزامیه و در این صورت خود سفارت اون رو ترجمه میکنه؟
تشکر کنندگان:
اينجور كه من فكر ميكنم بلاخره بايد اين مدرك ترجمه بشه اگه تو تركيه به انگليسي ترجمه بشه خودشون مهر اشون قبول دارن خوب ترجمه مي كنن اگه ايران باشه بايد سفارت تركيه تاءيد كنه كه ببرين ترجمه ولي ميدونم اذيت مي كنن به من اصلا نداد سفارت اكراين در ايران .باز فردا يه زنگ بزن سفارت تركيه بپرسين به منم بگين هرچي كار درست تر انجام بشه بهتره

تشکر کنندگان:
دوست عزیز من این گواهی رو شخصا بطور حضوری از ترکیه گرفتم از دادگستری استانبول و حتی ازشون خواستم که به انگلیسی بدن که گفتند فقط به ترکی صادر میشود و در ضمن برای ترجمه در ایران من از چند دارالترجمه پرسیدم گفتند به تایید کنسولگری ایران در ترکیه احتیاج است که انها هم برای مهاجرت این کار انجام نمیدهند ولی حرفی از تاییدیه سفارت ترکیه در تهران نزدند .
تشکر کنندگان:
والا من در مورد تركيه نميدونم.من خودم برام رفتن حضوري از اداره پليس گرفتن سوء پيشينه رو اداره پليس ميده كه شما تو اون مدت كاري نكردي.دارالترجه درست ميگه شما به نظر من ٢ حالت داره .اونا معلومه به تركي صادر ميكنن اگه ميتونيد بديد اونجا بيرون ترجمه كنه چيزه خاصي نيست مدرك خودشونه دارالترجمه خودشون ترجمه ميكنه.٢.اينجا زنگ بزنيد سفارت تركيه تو ايران يه مهر ميزنه بعد ميشه ترجمه كرد.باز اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه

تشکر کنندگان:
دوستان برای سفارت آنکارا فقط ترجمه مدارک را باید بفرستیم؟
کدام سرویس پستی بهتر و مطمین تر است برای ارسال مدارک به آنکارا؟
و اینکه تمام مدارک بدون مهر دادگستری قابل قبول است؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 13:31)sohrabyy نوشته:  دوستان برای سفارت آنکارا فقط ترجمه مدارک را باید بفرستیم؟

فقط ترجمه ها
پست DHL یا TNT
بله
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh
(2015-07-08 ساعت 14:19)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 13:31)sohrabyy نوشته:  دوستان برای سفارت آنکارا فقط ترجمه مدارک را باید بفرستیم؟

فقط ترجمه ها
پست DHL یا TNT
بله

خیلی ممنون از جوابتون فقط اینکه مدارک به چه صورت یا فرمتی ارسال بشن؟
منظورم اینه که برای تمام اعضا باید پاکت جدا استفاده شود و اینکه مشخصات فرستنده و گیرنده به چه صورت تنظیم میشود؟
آیا برای ارسا مدارک نیاز به ثبت نام در سایت usvisa-info هم هست؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 16:58)eeift نوشته:  با سلام دوستان من یک گواهی پلیس از ترکیه گرفتم چون ۲ سال انجا اقامت داشتم که به ترکی است ولی چون به تایید کنسولگری ایران در ترکیه نرسیده (عموما کنسول ایران این گواهیهای پلیس را اگر برای مهاجرت باشد تایید نمیکند)در ایران قابل ترجمه رسمی نیست و فقط ترجمه غیررسمی انجام میشود ایا ترجمه غیررسمی مورد قبول سفارت ابوظبی هست؟
ببرش سفارت ترکيه (و يا کنسولگري ترکيه) تاييدش کنه، بعد ببرش وزارت خارجه تاييدش مي کنه. بعدش هم که مترجم ترجمه اش مي کنه. به مترجم ببريد، کامل راهنمايي تون ميکنند. مترجم ابتدا به فارسي و سپس به هر زبان ديگر (مثل انگليسي) ترجمه مي کنه.
موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
دوستان اگر این گواهی پلیس را به ترکیه ببرم و توسط یک مترجم رسمی ترکیه به انگلیسی ترجمه کنم مورد قبول سفارت خواهد بود؟
تشکر کنندگان:
بله فرقي نميكنه بايد ترجمه بشه حالا اونجا باشه راحت تره اينجا هم يه مهر بدين سفارت بزنه ترجمه ميكنن

تشکر کنندگان:
دوستان من هر روز یک اشتباه تازه توی فرمها پیدا می کنم بخدا وسواس شدم. تاریخ تولد دخترم توی فرمهای من و همسرم ماه و سالش درسته اما چند روز اختلاف داره اما در فرم خودش دقیقا درست خورده به نظرتون اشکالی داره؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 22:57)bahar101 نوشته:  دوستان من هر روز یک اشتباه تازه توی فرمها پیدا می کنم بخدا وسواس شدم. تاریخ تولد دخترم توی فرمهای من و همسرم ماه و سالش درسته اما چند روز اختلاف داره اما در فرم خودش دقیقا درست خورده به نظرتون اشکالی داره؟

نه
قبل از قسم خوردن ب آفیسر بگین
در ضمن یا شما توضیح بدین یا آقاتونBig Grin با هم نگین آفیسر گیج بشهSmile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، areb1356

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان