کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-07-05 ساعت 19:32)Sara01 نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 18:40)Sara01 نوشته:  سلام به همه دوستان،مدرك ليسانس من تاييديه وزارت علوم رانداره حالا اگه امروز در خو است بدم چقدرطول ميكشه تاجوابش بياد چون من تهران نيستم،درضمن سه هفته ديگه مصاحبه دارم!

يه سؤال ديگه هم دارم من مدرك فوق ليسانس دارم ايا بأيد ريزنمرات دوره ليسانس وديپلم را هم همراه داشته باشم؟ودرضمن مدارك تحصيلى دبستان وپيش دانشگاهى بچه هايم راهم بأيد ترجمه كنم؟

مدارکو که پست میکنی 4 -5 روز بعد میاد در خونتون
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 00:01)آزاده_امین نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 23:42)SAMI 71 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﯾﻪ ﺳﺆﺍﻝ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﭙﺮﺳﻢ.ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻤﮑﻦ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﺎﻧﮏ ﺻﺎﺩﺭﺍﺕ ﻣﯿﺸﻪ ؟

سلام
بله میشه دوست عزیز ، من خودم از صادرات گرفتم، فقط بدیش اینه که نرخ دلار روز رو ننوشته توی نامه و بهشون هم که گفتم گفتن که فرمت نامه هاشون همینجوریه .. ولی اونم مسااله ای نیس چون خود سفارت نرخ دلار رو‌ میدونه
kheyli mmnon az rahnamiiton
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: آزاده_امین
سلام دوستان آنکارایی برای تاییدیه وکانفرمشن PTT (پست ترکیه) که باید همراه مدارک ارسالی به سفارت خود سفارت گفته باید آدرس ونام پست رو مشخص کرده وکانفرمشن پست رو هم گرفته وبفرستیم لطفا راهنمایی کنید نحوه ارتباط با پست رو همون پستی که شنبه ها هم باز با تشکر خواهشمندم از کسانی که اطلاع دارند جواب بدهند
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
سلام با عرض پوزش ایا برای تمکن مالی میشه از بانک رفاه تمکن مالی داشته باشم ممنون میشم جواب بدین

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk
کارنت شدن کیس:
دریافت کلیرنس:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
بله بانکه دیگه مشکل نداره.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 12:38)رضا2015 نوشته:  بله بانکه دیگه مشکل نداره.
موفق باشید.
ممنون از راهنماییتون چون من شنیدم که بانک خصوصی بهتره اگه کسی از رفاه تمکن مالی گرفته لطف کنه راهنمایی کنه چون من زمان کمی تا مصاحبه دارم
کارنت شدن کیس:
دریافت کلیرنس:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2015-07-05 ساعت 01:19)amirshariati نوشته:  
(2015-07-05 ساعت 00:52)Iaccept نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 23:23)amirshariati نوشته:  دوستان نامه اشتغال به کار باید به چه صورت باشه یعنی باید به نام کجا بخوره؟؟؟؟؟؟
اگه اصل دیپلمو پیش دانشگاهی با ریز نمره داری
بیخیل شو

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
ندارم،من فنی حرفه ای بودم،خیلی مهم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

دوست عزیز
بهترین کار سرچ تو مهاجرسرا و یا خوندن تاپیک مشابه 2014 و 2013 هست
گودلاک
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Aghaman
دوستان واسه کپی گرفتن از ترجمه ها فقط صفحه اول که انگلیسیه و ترجمه است باید کپی گرفته بشه؟
و اینکه کپی کفایت می کنه یا باید کپی برابر اصل بشن؟
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 17:49)bahar101 نوشته:  دوستان واسه کپی گرفتن از ترجمه ها فقط صفحه اول که انگلیسیه و ترجمه است باید کپی گرفته بشه؟
و اینکه کپی کفایت می کنه یا باید کپی برابر اصل بشن؟

کپی از صفحه اصلی ترجمه کافیه. درضمن کپی برابر اصل برا وقتیه که شما اصل اون مدرکو ارائه نکنید. اونموقع الزامآ باید کپی حاوی مهر برابر اصل باشه.
اینجا اصل ترجمه موجوده پس برابر اصل کردن کپیش نیاز نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، bahar101 ، Aghaman
(2015-07-03 ساعت 18:37)sadegh25 نوشته:  دوستان در ترجمه مدارک من چند تا غلط تایپی وجود داره : مثلا یکجا Tehran رو نوشته Tegran ! یا تاریخ صدور ریز نمره رو اشتباه زده و چند تا چیز دیگه.
لازم هست که دوباره بدم دارالترجمه تا اصلاحشون کنه ؟
حتما بدید درست کنند تا مشکلی پیش نیاد
تشکر کنندگان:
(2015-06-27 ساعت 18:08)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 17:17)ali1980 نوشته:  ممنون از پاسختان
در فرم 260 من مدرک خانمم را فوق دیپلم زدم. حالا اگر اصل دیپلم و پیش دانشگاهی را ترجمه کنم ببرم و به قول شما موقت فوق دیپلم را بدون ترجمه در کنار خودم داشته باشم تا در صورت نیاز ارایه کنم. این باعث تناقض در ارایه مدرک نمی شود. و یا اینکه خودم همون اول بهشون بگم بهتر نیست؟
با تشکر

علی جان مسلمآ باید ان چیزی که تو فرم اعلام کردین رو ارائه کنید. پس یا مدرک همسر رو اماده کن یا در روز مصاحبه قبل از قسم بگو اصل کاردانی اماده نشده و موقت رو نشون بده. معمولا حساسیتی به مدارک همراه نشون نمیدن
سلام، یادتون نره علاوه بر ترجمه اصل مدارک رو ببریدد بخصوص شخص برنده .
تشکر کنندگان:
سلام.من مدرک اصل پیش دانشگاهیم آماده نیست موقتش رو قبول میکنن ؟
کارنت شدن کیس:
دریافت کلیرنس:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
دوستان سلام مگه مدرکی که دانشگاه به ما میده مورد تایید وزارت علوم نیست که باید به فرموده دوستان برای تایید به وزارت علوم ببریم.آیا مدرکی که از دانشگاه سراسری هم گرفته ایم باید به تایید وزارت علوم برسانیم و بعد ترجمه کنیم؟چون من تازه میخوام برم دانشگاه و اصل مدرکمو بگیرم.همسرم هم با وجودیکه اصل مدرکشو از دانشگاه آزاد گرفته فکر نمیکنم به تایید وزارت علوم رسونده باشه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-07-07 ساعت 09:12)a4542 نوشته:  دوستان سلام مگه مدرکی که دانشگاه به ما میده مورد تایید وزارت علوم نیست که باید به فرموده دوستان برای تایید به وزارت علوم ببریم.آیا مدرکی که از دانشگاه سراسری هم گرفته ایم باید به تایید وزارت علوم برسانیم و بعد ترجمه کنیم؟چون من تازه میخوام برم دانشگاه و اصل مدرکمو بگیرم.همسرم هم با وجودیکه اصل مدرکشو از دانشگاه آزاد گرفته فکر نمیکنم به تایید وزارت علوم رسونده باشه؟

سلام دوسته عزيز
بله بعد از اينكه اصل مدرك رو از دانشگاه گرفتين بايد ببرين وزارت علوم و تاييدش كنين. اونجا يه مهر پشت مدركتون ميزنن و تو سيستمشون ثبت ميشه و براي ترجمه رسمي ديگه مشكلي باقي نميمونه. شما ميتوني تو گوگل سرچ كني سايت وزارت علوم رو بياري و شرايط تاييد مدرك رو بخوني
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101
(2015-07-07 ساعت 09:12)a4542 نوشته:  دوستان سلام مگه مدرکی که دانشگاه به ما میده مورد تایید وزارت علوم نیست که باید به فرموده دوستان برای تایید به وزارت علوم ببریم.آیا مدرکی که از دانشگاه سراسری هم گرفته ایم باید به تایید وزارت علوم برسانیم و بعد ترجمه کنیم؟چون من تازه میخوام برم دانشگاه و اصل مدرکمو بگیرم.همسرم هم با وجودیکه اصل مدرکشو از دانشگاه آزاد گرفته فکر نمیکنم به تایید وزارت علوم رسونده باشه؟

اگه دانشنامه دانشگاه آزاد دارند نیازی به تاییدیه وزارت علوم نیست. ببرید براتون ترجمه میکنن.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان