کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان
میخواستم ببینم مدرک پیش دانشگاهی رو از کجا باید بگیرم تا بتونم ترجمه کنم.
دست دانشگاه محل لیسانسه یا همون جایی که پیش رو خوندیم؟
تشکر کنندگان: rbrb-2015
سلام دوستان.یه سوال داشتم.گواهی عدم سو پیشینه رو از کجا باید بگیرم؟من 2 سال مالزی بودم
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 01:32)mohad00 نوشته:  سلام دوستان.یه سوال داشتم.گواهی عدم سو پیشینه رو از کجا باید بگیرم؟من 2 سال مالزی بودم

سلام این پست را مطالعه کنید.
http://www.mohajersara.com/thread-6955-p...#pid496584
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: محبت ، mohad00
(2014-05-23 ساعت 12:20)ostaad نوشته:  سلام دوستان

منم همین سوال رو دارم ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن
آیا ریز نمرات دوره دبیرستان هم لازمه؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
با سلام من چندسال پیش برای پرونده مهاجرت به کانادا همه مدارکم را ترجمه رسمی کردم و الان موجود دارم ایا با توجه به ترجمه قبل میشه همون ها را ارایه کرد یا باید دوباره ببرم دارالترجمه ---لاتاری 2015
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان و پیشکسوتان عزیز. به لطف خدا ما هم برنده شدیم در لاتاری2015 . فقط یه سئوال داشتم اخرین مدرک تحصیلی من لیسانس هست. ولی مدرک دیپلمم مال هنرستان میخاستم بدونم نیاز هست مدرک دیپلمم رو معادل کنم برای پیش دانشگاهی یا نه؟ ممنون میشم کسی راهنماییم کنه مرسیییی.Shy
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 13:57)joybar نوشته:  با سلام من چندسال پیش برای پرونده مهاجرت به کانادا همه مدارکم را ترجمه رسمی کردم و الان موجود دارم ایا با توجه به ترجمه قبل میشه همون ها را ارایه کرد یا باید دوباره ببرم دارالترجمه ---لاتاری 2015

تا اونجایی که اطلاع دارم ترجمه نه زمان اعتبار داره (مث مدرک آیلتس) نه بر اساس جایی که قراره ارائه بشه تنظیم میشه! و در واقع ماهیتش تغییری نمیکنه. به نظرم از همون ترجمه ها میتونید استفاده کنید. من که شخصا همین کارو میکنم. موفق باشید
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: joybar
(2014-05-24 ساعت 15:33)farhad_syd نوشته:  سلام به همه دوستان و پیشکسوتان عزیز. به لطف خدا ما هم برنده شدیم در لاتاری2015 . فقط یه سئوال داشتم اخرین مدرک تحصیلی من لیسانس هست. ولی مدرک دیپلمم مال هنرستان میخاستم بدونم نیاز هست مدرک دیپلمم رو معادل کنم برای پیش دانشگاهی یا نه؟ ممنون میشم کسی راهنماییم کنه مرسیییی.Shy

سلام دوست اگر امکان معادل کردن وجود داره این کار رو بکنید وگرنه ریزنمرات دوره لیسانس همواهتون باشه که مشخص بشه دروس دوره پیشدانشگاهی رو به عنوان پیش نیاز در دانشگاه گذروندین...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 13:43)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 12:20)ostaad نوشته:  سلام دوستان

منم همین سوال رو دارم ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن
آیا ریز نمرات دوره دبیرستان هم لازمه؟

سلام
باید به دانشگاهی که درس خواندید مراجعه کنید قطعا مدرکتان آنجاست
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 14:07)ajab1 نوشته:  دوستان چرا ما ایرانی ها اینطوری هستیم؟؟؟؟
بابا مردم از سال پیش دارن میگن برای سفارت مهر دادگستری احتیاجی نیست اونوقت میرید دوباره مهر میزنید و میایید به بقیه هم توصیه میکنید؟؟؟
من مطمئنم ما ایرانی ها خودمون با دست خودمون همدیگه رو نابود میکنیم مثل همینجا که همش زیر آب هم رو میزنیم و نمیذاریم کسی پیشرفت کنه اونجا هم بریم باز هم از این بدتر میکنیم
متاسفم
همین

البته دوست عزيز اين رو در نظر داشته باشيد كه مهر دادگستري و وزارت خارجه درسته كه براي مصاحبه سفارت لازم نيست، ولي كسي از فرداي خودش خبر نداره، اگر دوستان به امريكا بيان و تصميم بگيرن كه ادامه تحصيل بدن مداركشون بدون مهر دادگستري و وزارت خارجه هيچ اعتباري نداره
و اونوقت اگر تصميم بگيريد دوباره مدارك را ترجمه كنيد و مهر بزنيد و براتون بفرستند امريكا هزينه بسيار زيادتري متقبل مي شويد تا الان.
من توصيه م اينه كه دوستاني كه اصلا قصد ادامه تحصيل ندارن مداركشون رو مهر نزنن، ولي اگر حتي يك درصد احتمال ميديد بعد از ورود به امريكا ميخواهيد وارد سيستم دانشگاهي شويد شك نكنيد كه مهر كردن مدارك لازمه مگر اينكه تا اون موقع قانون عوض شه يا دانشگاهي كه ميخواهيد اپلاي كنيد بر حسب اتفاق مدارك مهر شده نخواهد.
تشکر کنندگان: lighter ، r.bazargan ، rbrb-2015
دوستان برای بار 1000000 ام عرض میکنم و همینطور بقیه دوستانم گفتن که برای ترجمه مدارک مهر دادگستری و امور خارجه احتیاجی نیست در سایت سفارت هم درج شده که این موضوع احتیاجی به تایید نداره، مردم آدم ها انسان های ایران زمین بیایید لطف کنیم در حق هم و ریشه ی خودمان رو خودمان نزنیم و کاری نکنیم که نه تنها الان بلکه آیندگان هم که بخوان بیان متحمل هزینه بشن، بیایید اندکی روحیه جمع گرایی ما ایرانی ها هم داشته باشیم و فقط به جیبمان نگاه نکنیم بلکه به شعور اجتماعیمان بیندیشیم.
هم وطن، ایرانی، دوست خوبم، عشقم، نفس، نیازی به مهر دادگستری و امور خارجه برای ترجمه های موقع مصاحبه نیس لطفا دقت کن، خدا پدر و مادرت رو بیامرزه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Aamed ، milad.nas ، ریحانا ، satanicboy1 ، r.bazargan ، rezamehrzad ، ben123
(2014-05-25 ساعت 07:08)3rip نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 14:07)ajab1 نوشته:  دوستان چرا ما ایرانی ها اینطوری هستیم؟؟؟؟
بابا مردم از سال پیش دارن میگن برای سفارت مهر دادگستری احتیاجی نیست اونوقت میرید دوباره مهر میزنید و میایید به بقیه هم توصیه میکنید؟؟؟
من مطمئنم ما ایرانی ها خودمون با دست خودمون همدیگه رو نابود میکنیم مثل همینجا که همش زیر آب هم رو میزنیم و نمیذاریم کسی پیشرفت کنه اونجا هم بریم باز هم از این بدتر میکنیم
متاسفم
همین

البته دوست عزيز اين رو در نظر داشته باشيد كه مهر دادگستري و وزارت خارجه درسته كه براي مصاحبه سفارت لازم نيست، ولي كسي از فرداي خودش خبر نداره، اگر دوستان به امريكا بيان و تصميم بگيرن كه ادامه تحصيل بدن مداركشون بدون مهر دادگستري و وزارت خارجه هيچ اعتباري نداره
و اونوقت اگر تصميم بگيريد دوباره مدارك را ترجمه كنيد و مهر بزنيد و براتون بفرستند امريكا هزينه بسيار زيادتري متقبل مي شويد تا الان.
من توصيه م اينه كه دوستاني كه اصلا قصد ادامه تحصيل ندارن مداركشون رو مهر نزنن، ولي اگر حتي يك درصد احتمال ميديد بعد از ورود به امريكا ميخواهيد وارد سيستم دانشگاهي شويد شك نكنيد كه مهر كردن مدارك لازمه مگر اينكه تا اون موقع قانون عوض شه يا دانشگاهي كه ميخواهيد اپلاي كنيد بر حسب اتفاق مدارك مهر شده نخواهد.

من حرف شما رو تایید میکنم ولی برادر من برای ادامه تحصیل کسی که ویزا گرفته که دیگه شناسنامه ایرانش رو نمیخوان ( پاسپورتش رو میگیرن ) مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم نمیخوان ( ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانسش رو میگیرن) داداش کسی اگر میخواد برای ادامه تحصیل در 1 قرن دیگه هم بره فقط کافیه ریز نمرات لیسانس و فوقش رو بده وزارت علوم تایید و سپس مهر دادگستری و امور خارجه و فقط همین مدرک نیاز هست برای تایید اونم برای ادامه تحصیل، در ضمن شما خواهی یا نخواهی ترجمه ها رو سفارت از شما میگیره و اصلش رو به شما بر میگردونه و باید برای ادامه تحصیلت دوبره بدی ترجمه پس بیایید بهم احترام بذاریم و اطلاعاتمون رو درست انتقال بدیم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: baabaak
سلام، واقعا نمیدونم چرا این سوالات تکراری رو میپرسید. اینقدر از این سوالات بی محتوا پرسیدییمممم تا تاپیک.پر کردن فرم رو.بستن.لطفا اگه اینقدر براتون مهمه این چند صفحه خوندنش زیاد طول نمیکشه ،لطفا، خواهشا قبل از سوال بخونید یا حداقل اگه حوصله ندارید سوال اختصاصی بپرسید یعنی پیام بدین، مطلب واضحه برای مصاحبه کلیه مدارکتون رو فقط ترجمه کنید و.مهر دالترجمه.کافیه، اما اگه.دوست دارید اونجا ادامه تحصیل بدین ، باید بروید ساکن شین.از وضعیت اونجا اشنایی لازم رو.به نست بیارین.بعد برین سراغ.ترجمه میتونید مدارک رو.همینجا بگذارید.یه نفر.براتون ترجمه کنه با.مهرهایی که شما زمان.تاییدیه از دانشگاه مقصد گرفتین.بگین.ترجش رو.با پستهای بینالمللی براتون.بفرستن.، لطفا شروع کننده یک سبک جدید نباشین.، اول بروید مصاحبه بدون مهر دادگستری ووزارت امور خارجه، بعد از برگشت.از مصاحبه.به فکر ادامه تحصیل باشید .
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: rezamehrzad
با سلام
من خانمم برنده شده. ایشون خانه دار هستند و بدون سابقه کار فقط دیپلم نظام جدید بعلاوه مدرک پیش دانشگاهی دارند. من تمامی مطالب رو خوندم ولی هنوز متوجه نشدم آیا علاوه بر ترجمه مدارک، ریز نمرات ایشون هم باید ترجمه شوند یا خیر؟

در مورد خودم مدرک فوق لیسانس دارم. آیا هیچ نیازی به مدارک تحصیلی یا کاری من هست یا خیر و من فقط در مورد خودم باید مدارک عمومی از قبیل سند ازدواج، شناسنامه ، کارت ملی و ... رو ترجمه و ارسال کنم؟ روز مصاحبه چطور مدارک کاری و تحصیلی خودم مورد نیاز هست؟

ممنون از کمکتون.
تشکر کنندگان: Darious
سلام دوستان
من امروز زنگ زدم ایمیگرنجل و پرسیدم آیا مدارک باید مهر وزارت خارجه و دادگستری را داشته باشه یا نه؟ اونا میگن لازمه.
حالا من الان گیج شدم. اخر سر لازمه یا لازم نیست. دوستانی که نظرشون اینه که لازم نیست ایا این مطلبو جائی خوندن و یا از روی تجربه این نظر رو دارن؟
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: