کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام دوستان ببخشید تا حالا کسی شده بخاطر اینکه تاریخ افتتاح حسابش تو نامه تمکن خیلی نزدیک به تاریخ نامش باشه ایرادی ازش گرفته باشه آفیسر ؟ چون من بانک هایی که توش حساب دارن نامه گرفتن ازشون دردسر داره و میفرستن تهران و طول میکشه میخوام از یه بانکی که راحت بهم میده از اونجا بگیرم
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 17:30)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان ببخشید تا حالا کسی شده بخاطر اینکه تاریخ افتتاح حسابش تو نامه تمکن خیلی نزدیک به تاریخ نامش باشه ایرادی ازش گرفته باشه آفیسر ؟ چون من بانک هایی که توش حساب دارن نامه گرفتن ازشون دردسر داره و میفرستن تهران و طول میکشه میخوام از یه بانکی که راحت بهم میده از اونجا بگیرم

سلام
تا الان کسی در رابطه با مشکل گرفتن از تاریخ افتتاح چیزی نگفته._بودن که امروز افتتاح کردن فردا نامه گرفتن...
شما بهتر طوری بر نامه ریزی کنید که حدودا یک ماه به مصاحبه نامتون صادر بشه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، t_arian_n
سلام بر دوستان عزیز و بهداد عزیز من پست شما رو خوندم و راجع به موجودی کمی گیج شدم دوستان عزیرز مهاجر سرا گفتند برای هر نفر باید حدودا 75 مبلبون تمکن گرفت یعنی ما که خانواده 4 نفره هستیم حدود 300 میلیون تمکن ولی در پست آقا بهداد نوشته 19663 دلار برای 2 نفر ک0 حدود 70 میلیون برای 2نفر میشه یا جایی دیگه تو پست ها نو شته 100 میلیون برای 4 نفر میشه منو راهنمایی کنید
سئوال دیگه من 14 آپریل 25 فروردین ایروان مصاحبه دارم ولی تا سه روز دیگه میتونم تمکن بگیرم خیلی زود نیست؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-25 ساعت 23:07)مریم معینی نوشته:  سلام بر دوستان عزیز و بهداد عزیز من پست شما رو خوندم و راجع به موجودی کمی گیج شدم دوستان عزیرز مهاجر سرا گفتند برای هر نفر باید حدودا 75 مبلبون تمکن گرفت یعنی ما که خانواده 4 نفره هستیم حدود 300 میلیون تمکن ولی در پست آقا بهداد نوشته 19663 دلار برای 2 نفر ک0 حدود 70 میلیون برای 2نفر میشه یا جایی دیگه تو پست ها نو شته 100 میلیون برای 4 نفر میشه منو راهنمایی کنید
سئوال دیگه من 14 آپریل 25 فروردین ایروان مصاحبه دارم ولی تا سه روز دیگه میتونم تمکن بگیرم خیلی زود نیست؟

دوست عزیز شما باید بر اساس امار و ارقام اعلام شده در سایتهای معتبر دولت امریکا عمل نمایید. طبق اعلام بانک مرکزی امریکا و با توجه به خط فقر در سال 2014 باید برای 4 نفر حدود 30 هزار دلار تمکن تهیه کنید که با نرخ دلار ازاد در حال حاضر (3500 تومان) حدود 105 میلیون تومان میشود. جهت تکمیل عرایض بنده به لینک زیر مراجعه و مطالعه بفرمایید.
http://www.mohajersara.com/thread-7027-p...#pid513142

در مورد سوال دوم اگر تاریخ تمکن به مصاحبه نزدیکتر باشد یعنی کمتراز یکماه باشد بهتر است
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358
(2015-02-25 ساعت 23:20)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-25 ساعت 23:07)مریم معینی نوشته:  سلام بر دوستان عزیز و بهداد عزیز من پست شما رو خوندم و راجع به موجودی کمی گیج شدم دوستان عزیرز مهاجر سرا گفتند برای هر نفر باید حدودا 75 مبلبون تمکن گرفت یعنی ما که خانواده 4 نفره هستیم حدود 300 میلیون تمکن ولی در پست آقا بهداد نوشته 19663 دلار برای 2 نفر ک0 حدود 70 میلیون برای 2نفر میشه یا جایی دیگه تو پست ها نو شته 100 میلیون برای 4 نفر میشه منو راهنمایی کنید

دوست عزیز شما باید بر اساس امار و ارقام اعلام شده در سایتهای معتبر دولت آمریکا عمل نمایید. طبق اعلام بانک مرکزی آمریکا و با توجه به خط فقر در سال 2014 باید برای 4 نفر حدود 30 هزار دلار تمکن تهیه کنید که با نرخ دلار ازاد در حال حاضر (3500 تومان) حدود 105 میلیون تومان میشود. جهت تکمیل عرایض بنده به لینک زیر مراجعه و مطالعه بفرمایید.

در مورد سوال دوم اگر تاریخ تمکن به مصاحبه نزدیکتر باشد یعنی کمتراز یکماه باشد بهتر است
ممنونم از راهنمایی شما ولی من هم رقم35775 رو که شما هم فرمودید در جدول دیدم که حدودا همین حدود یعنی حدود 125 میلیون میشه ولی امروز دوستان در مهاجرسرا به من گفتند نفری 75 میلیون برای این من شک کردم
در مورد تاریخ هم تا چند روز آینده پول تو حساب دارم بعدش برداشت میشه به نظر شما تاریخیک ماه و نیم به مصاحبه زیاده
زیز در مهاجرسرا امروز به من نفری 75 میلیون رو گفتند
تشکر کنندگان:

دوست عزیز شما باید بر اساس امار و ارقام اعلام شده در سایتهای معتبر دولت آمریکا عمل نمایید. طبق اعلام بانک مرکزی آمریکا و با توجه به خط فقر در سال 2014 باید برای 4 نفر حدود 30 هزار دلار تمکن تهیه کنید که با نرخ دلار ازاد در حال حاضر (3500 تومان) حدود 105 میلیون تومان میشود. جهت تکمیل عرایض بنده به لینک زیر مراجعه و مطالعه بفرمایید.

ممنون از شما من هم رقم 35775دلار رو در جدول دیدم که حدود 120 میلیون میشه ولی دوستان مهاجرسرا به من همین امروز گفتند نفری 75 که من شک کردم از اونجایی که 2 روز دیکه میخوام تمکن رو بگیرم سر در گم شدم
در مورد تاریخ هم من تا چند روز دیگه پول تو حساب دارم بعدش خالی میشه به نظر شما یک ماه و نیم قبل مصاحبه مشکل ایجاد میکنه
تشکر کنندگان:
شما باید براساس ۱۲۵٪ خط فقر آمریکا محاسبه کنید نه 150% (ستون 125% جدول) که برا 4نفر مقداری زیر 30هزار دلار میشه.
برا تاریخم تصمیم نهایی با شماست ولی نظر پیشکسوتها بر این است که به زمان مصاحبه نزدیکتر باشد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-02-26 ساعت 00:19)مریم معینی نوشته:  

ممنون از شما من هم رقم 35775دلار رو در جدول دیدم که حدود 120 میلیون میشه ولی دوستان مهاجرسرا به من همین امروز گفتند نفری 75 که من شک کردم از اونجایی که 2 روز دیکه میخوام تمکن رو بگیرم سر در گم شدم
در مورد تاریخ هم من تا چند روز دیگه پول تو حساب دارم بعدش خالی میشه به نظر شما یک ماه و نیم قبل مصاحبه مشکل ایجاد میکنه
تشکر کنندگان:
(2015-02-27 ساعت 06:28)SNSH نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 00:19)مریم معینی نوشته:  

من هم حدود چهل روز قبل گرفته بودم مشكلي نبود ولي روز مصاحبه پرسيد همين الان توي حسابت چقدر پول داري كه من گفتم نصف اون رقم توي حسابم هست.
تشکر کنندگان: k1_m_1358
[/quote]
[/quote]

در مورد مقدار که همانگونه دوستان گفتند طبق جدول خط فقره ولی اینکه ارقام درشت تر توسط بعضی دوستان ذکر میشه بخاطر اینه که محکم کاری بشه و مثلا اگر ازتون آفیسر پرسید چکار میخواهید بکنید و گفتید مثلا تحصیل باید حساب پر و پیمان تری داشته باشید یا اگر ایالتی که میخواهید وارد شوید از ایالتهای مرفه تر هست مثل کالیفرنیا باید حسابتون قویتر باشه تا آفیسر از این نظر دچار شک و تردید نشه. از نظر زمانی محدودیتی ذکر نشده ولی از نظر منطقی زمان گرفتن موجودی نه باید زیاد نزدیک به مصاحبه باشه نه زیاد دور حدود دو تا سه هفته قبل از مصاحبه معقوله. در ضمن با اینکه لازم نیست ولی اگر توانستید گردش حسابتون را هم همراهتان ببرید که این هم بابت اطمینان خاطر به آفیسره و لازم نیست. (مثل ریز نمره که هیچ جا ذکر نشده ولی برای محکمکاری همراه برده میشود)
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
اگه ممكنه يكي كمكم كنه !
من يه نفر رو تو US دارم كه با كلي استرس بالاخره جرات كردم و بهش زنگ زدم تا ببينم حاضره اسپانسرم بشه يا نه ؟
كه خوشبختانه قبول كرد
ميخوام ببينم دقيقا بايد ازش چي بخوام ؟
آيا تكميل فرم 134- I كفايت ميكنه ؟
آيا بايد تايپ شده باشه يا دست نويس هم ميشه؟
اين نوتورايز كردن دقيقا چيه و آيا حتما لازمه؟
در مورد مدارك مربوط ماليات و ... دقيقا بايد ازش چي بخوام ؟
در مورد نحوه گرفتن تمكن مالي از بانك و همينطور ارزش گذاري ملك هم اگر اطلاعي داريد ممنون ميشم
تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 16:03)mohajermoj نوشته:  دوستان سلام
اگه ممكنه يكي كمكم كنه !
من يه نفر رو تو US دارم كه با كلي استرس بالاخره جرات كردم و بهش زنگ زدم تا ببينم حاضره اسپانسرم بشه يا نه ؟
كه خوشبختانه قبول كرد
در مورد نحوه گرفتن تمكن مالي از بانك و همينطور ارزش گذاري ملك هم اگر اطلاعي داريد ممنون ميشم
... سلام.
در صفحه اول همین تاپیک کامل میتونید به جواب هاتون برسید...SmileSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 26 آپریل مصاحبه دارم
الانا نامه تمکن رو بگیرم که میشه یه ماه قبل مصاحبه خیلی زود نیست؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 16:03)mohajermoj نوشته:  دوستان سلام
اگه ممكنه يكي كمكم كنه !
كه خوشبختانه قبول كرد
دوست عزیز اسپانسر شما باید کپی برگه سیتی زن شیپ و برگه موجودی حساب بانکی همچنین برگه پرداخت مالیات سالهای 2012-2013 و 2014 را برای شما ارسال کند بهمراه آدرس دقیق
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
خواستم یه یاداوری بکنم که الان تقریبا نیمی از سال مالی 2015 گذشته و همه بچه های مهاجرسرایی با استفاده از راهنمایی که جناب کویر از ابتدا زحمتش رو کشیده بودند و من فقط کمی آپدیتش کردم تمکن گرفتند و هیچ موردی از بهانه گیری آفیسر مشاهده نشده. حتی جالبیش اینجاست که دیگه اونقدر ایرانی ها تمکن دقیق برده اند که بعضا آفیسرها مدرک تمکن رو حتی نمیگیرند!! یا میگیرند هیچ سئوالی نمیپرسند.
این پست جهت پز دادن نیست. به جهت دادن آرامش خاطر به دوستانه که بیجهت نگران مدرک تمکن نباشند. این راهنما رو بخونید و مطابقش رفتار کنید و مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد. راهنما تا حد ممکن ساده و جامع نوشته شده و نیم ساعت مطالعه اش بیشتر وقت شما رو نمیگیره و شما رو از نگرانی بابت یک مدرک که دغدغه بزرگ ایرانی هاست و حقیقتا مدرک مهمی نیست راحت میکنه.

امیدوارم نیمه دوم سال مالی هم دوستان با رعایت اصول نوشته شده در راهنما تمکن بدون مشکلی به سفارت ارائه بدن.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: varchandi ، babak12 ، ali3875 ، hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان