کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2015-03-28 ساعت 09:51)behdadK نوشته:  خواستم یه یاداوری بکنم که الان تقریبا نیمی از سال مالی 2015 گذشته و همه بچه های مهاجرسرایی با استفاده از راهنمایی که جناب کویر از ابتدا زحمتش رو کشیده بودند و من فقط کمی آپدیتش کردم تمکن گرفتند و هیچ موردی از بهانه گیری آفیسر مشاهده نشده. حتی جالبیش اینجاست که دیگه اونقدر ایرانی ها تمکن دقیق برده اند که بعضا آفیسرها مدرک تمکن رو حتی نمیگیرند!! یا میگیرند هیچ سئوالی نمیپرسند.
این پست جهت پز دادن نیست. به جهت دادن آرامش خاطر به دوستانه که بیجهت نگران مدرک تمکن نباشند. این راهنما رو بخونید و مطابقش رفتار کنید و مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد. راهنما تا حد ممکن ساده و جامع نوشته شده و نیم ساعت مطالعه اش بیشتر وقت شما رو نمیگیره و شما رو از نگرانی بابت یک مدرک که دغدغه بزرگ ایرانی هاست و حقیقتا مدرک مهمی نیست راحت میکنه.

امیدوارم نیمه دوم سال مالی هم دوستان با رعایت اصول نوشته شده در راهنما تمکن بدون مشکلی به سفارت ارائه بدن.
دقیقا همینطوره که شما عرض کردید
به ما هم گفت مدارک مالی رو بدید. ما هم دادیم اصلا و ابدا نگاهش هم نکرد هیچی هم نپرسید افیسر هم هیچ چیزی در مورد تمکن نپرسید. اصلا انگار این مدرک وجود نداشت....
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، varchandi ، sarasara1 ، Joje mohajer
(2015-03-28 ساعت 09:29)varchandi نوشته:  سلام دوستان
من 26 آپریل مصاحبه دارم
الانا نامه تمکن رو بگیرم که میشه یه ماه قبل مصاحبه خیلی زود نیست؟
دوست عزیز گرفتن نامه تمکن کاری نداره، بزارین قبل از سفر بگیرین با خیال راحت ببرین. هرچند الان هم بگیرید مشکلی نداره
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
با سلام به همه من 94/01/10 مصاحبه داشتم و فقط 15000 دلار تمكن براي 2 نفر برده بودم كه آفيسر گير داد و گفت حتما بايد يه اسپانسر براي برنده جور كنيم .مثل اينكه بخواد يه سنگ بزرگ جلوي ما بندازه .خلاصه بهتره براي هر كسي 15000 دلارو ببريد كه مثل ما نشيد
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-05 ساعت 12:26)shahsha نوشته:  با سلام به همه من 94/01/10 مصاحبه داشتم و فقط 15000 دلار تمكن براي 2 نفر برده بودم كه آفيسر گير داد و گفت حتما بايد يه اسپانسر براي برنده جور كنيم .مثل اينكه بخواد يه سنگ بزرگ جلوي ما بندازه .خلاصه بهتره براي هر كسي 15000 دلارو ببريد كه مثل ما نشيد

خوب درست گفته شما اگه به صفحه اول تاپیک نداشتن اسپانسر میرفتین ، میدیدین که خط فقر در امریکا واسه خانواده دو نفره بین 20000 دلار تا 23 هزار دلاره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60
من شرط میبندم اون 15000 دلار رو هم شما با دلار مبادلاتی حساب کردید که میشه 12 هزار دلار از نظر آفیسر!
مطابق جدول 20 هزار دلار با دلار آزاد حساب میکردید به مشکل نمیخوردید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، varchandi ، hilda60 ، laleht ، m.ghoreishi
با سلام خدمت تمام دوستان گرامی
یه سوال داشتم میخواستم بدونم میشه فقط با سند ملک هم تمکن مالی رو اثبات کرد یا باید پول هم همراهش باشه ؟
ممنون از تمام اهالی مهاجرسرا
Smile
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-04-08 ساعت 18:41)Ali.ghz نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان گرامی
یه سوال داشتم میخواستم بدونم میشه فقط با سند ملک هم تمکن مالی رو اثبات کرد یا باید پول هم همراهش باشه ؟
ممنون از تمام اهالی مهاجرسرا
Smile

فکر نکنم به این راحتی قبول کنن
پست اول این تاپیک اطلاعات خوبی داره اگه به جواب نرسیدین به نظرم آقا بهداد شاید بتونه بیشتر راهنماییتون کنه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
اگه یکی نقص مدرک بخوره، کی به مصاحبه میره؟ بعد از رفع نقص چقدر طول میکشه دوباره به مصاحبه بره؟ امکان داره یکی نقص مدرک بخوره ولی یکضرب بگیره و آفیسر بگه رفع نقص کن و بیا ویزاتو بگیر؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
اره بستگی به اون نقص مدرک داره ولی تا مدارک رو کامل نکنید ویزا رو بهتون نمیدن!
تشکر کنندگان: bidad ، hilda60
من نامه تمکن مالی که از بانک گرفتم اسم و فامیل داخلش ننوشته. گفتن فقط شماره حساب مینویسندو مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز و مدیر عزیز بهداد جان . من نامه مالی از محضر گرفتم که پدرم اسپانسر من خواهد بود و سند ملکی و یک سپرده حساب از بانک مهراقتصاد (مربوط ب پدرم)ترجمه کردم و همچنین میخواهم قبل از مصاحبه مبلغ 50 میلون ب حساب خودم انتقال بدم (ک حسابم در بانک مهراقتصاد هست )و هم چنین مبلغ و نامه گردش مالی و مبلغی که در روز اخر در حساب پدرم هست را ارایه دهم(که ب احتمال زیاد مبلغ 50 میلیون خودم را از پدرم ب مدت چند روز وارد حسابم کنم و سپس نامه تمکن بگیرم و همون لحظه ب حساب پدرم وارد کنم و ی نامه تمکن هم از حساب پدرم بگیرم).اولا ایا بانک مهر اقتصاد مشکلی ایجاد میکنه مثله بانک قوامین؟دوما این همه کاری که من دارم انجام میدم کافیه یا موجب ابهام برای افیسر میشه؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-07 ساعت 12:20)طاها99 نوشته:  من نامه تمکن مالی که از بانک گرفتم اسم و فامیل داخلش ننوشته. گفتن فقط شماره حساب مینویسندو مشکلی پیش نمیاد؟

دوست عزیز این نامه مشکل شمارو حل نمیکنه. حتمآ از بانک بخواهید اسم و فامیل صاحب حساب که شما هستید رو قید کنه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 13:23)P.E نوشته:  سلام دوستان عزیز و مدیر عزیز بهداد جان . من نامه مالی از محضر گرفتم که پدرم اسپانسر من خواهد بود و سند ملکی و یک سپرده حساب از بانک مهراقتصاد (مربوط ب پدرم)ترجمه کردم و همچنین میخواهم قبل از مصاحبه مبلغ 50 میلون ب حساب خودم انتقال بدم (ک حسابم در بانک مهراقتصاد هست )و هم چنین مبلغ و نامه گردش مالی و مبلغی که در روز اخر در حساب پدرم هست را ارایه دهم(که ب احتمال زیاد مبلغ 50 میلیون خودم را از پدرم ب مدت چند روز وارد حسابم کنم و سپس نامه تمکن بگیرم و همون لحظه ب حساب پدرم وارد کنم و ی نامه تمکن هم از حساب پدرم بگیرم).اولا ایا بانک مهر اقتصاد مشکلی ایجاد میکنه مثله بانک قوامین؟دوما این همه کاری که من دارم انجام میدم کافیه یا موجب ابهام برای افیسر میشه؟

سلام این کار شما مصداق چرخاندن لقمه دور سرتان است . فقط و فقط پول نقد بریز تو حساب خودت (نه شخص دیگری) و نامه تمکن بر اساس اخرین موجودی (نه گردش مالی) بگیر و تمام. مبلغ برای یکنفر حدود 15000 دلار معادل 50 میلیون تومان
تشکر کنندگان:
(2015-04-09 ساعت 11:14)bidad نوشته:  اگه یکی نقص مدرک بخوره، کی به مصاحبه میره؟ بعد از رفع نقص چقدر طول میکشه دوباره به مصاحبه بره؟ امکان داره یکی نقص مدرک بخوره ولی یکضرب بگیره و آفیسر بگه رفع نقص کن و بیا ویزاتو بگیر؟

اگه نقص مدرک داشته باشی و شرایط یکضرب باشه اون مدرک رو ازت میخوان تا ویزا صادر بشه.نوبتی برای مصاحبه مجدد نمیدن. ولی اگه خدایی نکرده اپ بخوری تو برگه ابی رنگ (رنگای مختلف در سفارتهای مختلف) اون مدارک ناقص رو اعلام میکنن که بعداز کلییر شدن همراه با پاسپورت جهت صدور ویزا به سفارت تحویل بدی.
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 14:00)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 13:23)P.E نوشته:  سلام دوستان عزیز و مدیر عزیز بهداد جان . من نامه مالی از محضر گرفتم که پدرم اسپانسر من خواهد بود و سند ملکی و یک سپرده حساب از بانک مهراقتصاد (مربوط ب پدرم)ترجمه کردم و همچنین میخواهم قبل از مصاحبه مبلغ 50 میلون ب حساب خودم انتقال بدم (ک حسابم در بانک مهراقتصاد هست )و هم چنین مبلغ و نامه گردش مالی و مبلغی که در روز اخر در حساب پدرم هست را ارایه دهم(که ب احتمال زیاد مبلغ 50 میلیون خودم را از پدرم ب مدت چند روز وارد حسابم کنم و سپس نامه تمکن بگیرم و همون لحظه ب حساب پدرم وارد کنم و ی نامه تمکن هم از حساب پدرم بگیرم).اولا ایا بانک مهر اقتصاد مشکلی ایجاد میکنه مثله بانک قوامین؟دوما این همه کاری که من دارم انجام میدم کافیه یا موجب ابهام برای افیسر میشه؟

سلام این کار شما مصداق چرخاندن لقمه دور سرتان است . فقط و فقط پول نقد بریز تو حساب خودت (نه شخص دیگری) و نامه تمکن بر اساس اخرین موجودی (نه گردش مالی) بگیر و تمام. مبلغ برای یکنفر حدود 15000 دلار معادل 50 میلیون تومان
ممنون از پاسخت.فقط از بانک مهر اقتصاد باشه ایرادی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان