کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات شما از شرکت پاریز تراول (پرواز سبز آرزو)
(2015-05-13 ساعت 14:18)Nazem نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 12:41)amirrezaaaaa نوشته:  سلام ایا ترجمه پیش دانشگاهی مدرک موقت مورد قبول است یاخیر

بله اما بهتره تاییدیه تحصیلی هم بگیرید.
با سلام یه سوالی داشتم...من دانشجوی ارشد هستم و در ثبت نام لاتاری اونو ذکر کردم.اولا که چون هنوز مدرک ندارم تو قسمت مدارک گرفته شده نمی نویسم . و همزمان کار می کنم و درس می خونم ولی آیا باید در قسمت بعد از اینکه شغل اصلی رو پرسید و بعدش می پرسه شغل دیگه ای هم دارید بله رو بزنم و دانشجوی ارشد بودن رو ذکر کنم؟تا اونجا که ممکنه دوست دارم حقیقت رو بنویسم ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 21:15)ahriman نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:02)hadir نوشته:  معذرت می خوام مدام سوال می پرسم ولی در روز همایش دوستان مهاجر سرایی به من گفتند که فوق رو نگم.و اگر پرسید بگم هنوز مدرک نگرفتم یا ترک تحصیل کردم . اگه با گفته صحیح شما پیش برم ،یعنی در فرم ds 260 باید در قسمت مشاغل، دانشجوی ارشد بودن را هم ذکر کنم؟و بعد روز مصاحبه گواهی اشتغال به تحصیل ببرم؟یا در فرم ds 260 لازم نیست ذکر کنم ممنون
سلام
همیشه گفتن حقیقت بهتره
در ضمن وقتی که در قسمت مشاغل وارد کنی دیگه می تونی کار هم وارد نکنی
بله اشتغال به تحصیل

(2015-05-18 ساعت 08:29)hadir نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 14:18)Nazem نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 12:41)amirrezaaaaa نوشته:  سلام ایا ترجمه پیش دانشگاهی مدرک موقت مورد قبول است یاخیر

بله اما بهتره تاییدیه تحصیلی هم بگیرید.
با سلام یه سوالی داشتم...من دانشجوی ارشد هستم و در ثبت نام لاتاری اونو ذکر کردم.اولا که چون هنوز مدرک ندارم تو قسمت مدارک گرفته شده نمی نویسم . و همزمان کار می کنم و درس می خونم ولی آیا باید در قسمت بعد از اینکه شغل اصلی رو پرسید و بعدش می پرسه شغل دیگه ای هم دارید بله رو بزنم و دانشجوی ارشد بودن رو ذکر کنم؟تا اونجا که ممکنه دوست دارم حقیقت رو بنویسم ممنون

توی فرم DS260 فقط باید مدارک تحصیلی ای رو بنویسید که تاکنون اخذ کردید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Aghaman
با سلام مادر من برنده لاتاری هستند چندتا سوال داشتم:
۱ - در قسمتی که در مورد تعداد بچه ها و اینکه ایا میخواهند با شما مهاجرت کنند یا نه؟ (بهتره که بله جواب بدیم یا خیر؟ ) اگر بچه ها بالای 21 سال داشته باشن
مرسی . (چون بعد از سیتیزنی میخوان برای ما اقدام کنن)
2 - ایشون کارمند بازنشسته بهداری هستند و اصل مدرک دیپلمشون را گم کردند ولی کپیشو دارن که دارالترجمه میگه ما اینو ترجمه نمیکنیم. چکار باید بکنند؟ آیا سابقه کارشون کفایت میکنه بجای مدرک دیپلم یا هردو باید باشه؟
3 - پدرم هم استاد بازنشسته دانشگاه پزشگی هستند و 73 سال سن دارن و سربازی در سپاه دانش خدمت کرده بودن که 1 دفترچه سپاه دانش دارن که اونم دارالترجمه میگه ما ترجمه نمیکنیم. آیا برای ایشون لازم هست کارت پایان خدمت و یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
تشکر کنندگان:
سلام من و شوهرم میخواهیم برای یکماه یک اتاق در منطقه حوالی down town لس آنجلس اجاره کنیم میخواستم ببینم شرکت شما پیشنهادی برای ما داره،هزینه ما محدوده
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
دوستان شماره اقای سپهر عوض شده?نه موبایل جواب میدن نه شرکت!!!!فکر کنم تغییر کرده
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 13:45)neda733 نوشته:  دوستان شماره اقای سپهر عوض شده?نه موبایل جواب میدن نه شرکت!!!!فکر کنم تغییر کرده

نمیدونم کدام شماره دفتر را دارید ، قبلا که تو سمیه بودن با پیش شماره 8 ولی الان پیش شماره شون 4 است یعنی همین شماره ای که تو تبلیغاتشون هست و تو سایت میبینید
آقای سپهر هم من جدیدا باهاشون صحبت کردم
ممکنه ایران نباشند با وایبر یا لاین باهاشون ارتباط برقرار کنید
بنده خدا همیشه جوابگوست ، حتی به من که همیشه اذیتش میکنم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
. . . دیروز با آقا سپهر صحبت کردم
44622214
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
مرسی دوستان!من شماره قبلی رو میگرفتم
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
(2015-06-09 ساعت 13:45)neda733 نوشته:  دوستان شماره اقای سپهر عوض شده?نه موبایل جواب میدن نه شرکت!!!!فکر کنم تغییر کرده

سلام موبایل من همونه ولی شماره دفتر عوض شده و شماره های جدید 16-44622214-021 هست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
اقای سپهر توی محدوده سن خوزه هم خونه اجاره می دید?!!!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
. . . آقا سپهر . . . درخواست ویزاهای توریستی آمریکا رو هم دریابید لطفا .....سپاس
تشکر کنندگان:
با درود
الان اومدم واسه choose of agent با case number vd invoice id برم log in کنم این پیغام اومد

Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error

تازه دبروز nvc welcome letter اومده ... این دیگه چیه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 21:09)Rooz نوشته:  صمیمانه از شرکت پرواز سبز آرزو و گروه ایمیگرنجل و پاریس تراول و تمامی همکارانشان کمال تشکر و قدردانی را در خصوص برگزاری نخستین همایش برندگان ویزای گونه گونی مهاجرت به آمریکا و نحوه تکمیل فرم های مرتبط دارم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت های بیشتر را دارم.
با سپاس از آقایان سپهر، معصومی، مهدوی، نیک وان، مسعودی و خانم ها مظفریان و محسنی و تمامی دوستان و همکاران.

با سپاس فراوان،
همواره موفق و پیروز باشید

احتمال اينكه سه شنبه آزمايش بدين و پنجشنبه جواب بدهند خيلي زياده، من خودم سه شنبه آزمايش دادم بهشون گفتم پنج شنبه مصاحبه دارم چهارشنبه شب بهم جواب دادند
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
ببخشید یک سوال

برای گرفتن نامه تمکن مالی هم خدماتی دارین؟

ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که عکسها رو برای آنکارا باید به فرمهای ۲۶۰ چسبانده شود یا جدا در پاکت فرستاد دو هفته قبل از مصاحبه وضمنا مدا رک همه افراد کیس در یک پاکت نامه پست بکنیم یا افراد یک کیس رو جداجدا پست کنیم ممنون از پاسختون پیشاپیش .
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان