کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2015-08-05 ساعت 16:58)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 19:02)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز آیا فقط عکس ها را پشت نویسی کنیم یا همه مدارک نیاز به پشت نویسی دارند؟ ببخشید سوالم تکراریه. استرسیم

ایروان دکتر کریستین از ما خواست اسم و فامیل و امضا پشت عکس کنیم اما سفرت نمیخاد
موفق باشید
متشکرم دوست عزیز امیدوارم سریعا ویزاتونو بگیرید.درضمن آیا مدارکتون رو هم پشت نویسی کردید؟ شاد باشید
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2015-07-31 ساعت 13:29)Azer نوشته:  
(2015-07-31 ساعت 10:35)mbsamani نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 20:06)joybar نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 17:26)hamed shayan نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 09:26)ahmad3ptop نوشته:  من از بانك ملي گرفتم و مهر برجسته نداره فقط مهر بانك رو داره

من نمي دونم چرا بعضي از دوستان مطالبي رو اينجا مي نويسند كه نه تنها كمكي به كسي نمي كنه بلكه فقط باعث تشويش افكار بقيه مي شه لطفا مطالبي كه اطميناني از صحت اونها نداريد ننويسيد خواهشاً
آقای ahmad3ptop با عرض ادب .مهر برجسته بر روی نامه تمکن مالی لااقل برخی ازدوستان زده شده است.شما هم بهتر است روزه شک دار نگیری وبا مراجعه بهایوای بانک پارسیان از صحت وصغم موضوع اطمینان حاصل و با طنابهای فرسوده داخل چاه نروید.پوزش می طلبم
دوستان عزیز ، یک موضوع خدمت شما عرض کنم "بطور کلی به غیر آز پاسپورت که یک سند بین المللی هست..روی بقیه اوراق به میزانی که ما تصور میکنیم حساس نیستند مثل همین تمکن مالی ، تازه حتی ترجمه شناسنامه ها نیز چک نمکنند چه رسد به مهر برجسته یا غیر برجسته ، فرض انها بر صحت است و اعتماد به شما مگر خلافش ثابت شود.اگر غیر از این بود که مثل جاهای دیگه مهر دادکستری و وزارت خارجه و غیره.....هم میخواستند.تازه مطمین باشید که هر نوع خطا بعدا در مقصد یک روزی دردسر ساز میشه که د یگه عذری هم پذیرفته نیست .لذا موضوع را ساده تر بگیرید و ریلکس باشید .

دوستان عزیز
من الان دبی هستم، یکی از هموطنانمون اینجا ویزا یکضرب گرفت ، چون بحث تمکن شد میگم، این دوستمون تمکن مالی نداشت، فقط یه وکالت داشت از یه خونه، که خودش گفت اصلا از من نگرفت که نگاهش کنه.میخوام بگم که زیاد درگیر این نشید که مهر داره یا نداره و غیره... این نمونه واقعی بود از یک مورد که چهارشنبه رفت مصاحبه یکضرب گرفت.نگران نباشید

آورين، آورين، لپ مطلب را گفتيد. در ضمن برخي از بانک ها مهرشون برجسته است (معمولاً دولتي ها و قديمي ها) و برخي ها مهر معمولي دارند. مثلاً بانک اقتصاد نوين شعبه کوي نصر تهران مهرش يک مهر معمولي است.
که یزدان کسی را که دارد نگاه نگردد ز سرما و گرما تباه (چه برسد به تمکن)
Take it easy.
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 19:28)hamed shayan نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 19:02)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز آیا فقط عکس ها را پشت نویسی کنیم یا همه مدارک نیاز به پشت نویسی دارند؟ ببخشید سوالم تکراریه. استرسیم

موفق باشید
متشکرم دوست عزیز امیدوارم سریعا ویزاتونو بگیرید.درضمن آیا مدارکتون رو هم پشت نویسی کردید؟ شاد باشید

خیر دوست عزیز مدارک که اسمتون داخلش هست ونیازی به پشت نویسی نداره
در ضمن کادت ملی نمیخاد ریز نمدات نمیخاد مدارک تحصیلی هم فقط نفر برنده فرم ds 260 نمیخاد کانفرم نمیخاد
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ریحانا
(2015-07-29 ساعت 17:20)hamed shayan نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 20:34)ebrahim1e نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 19:51)hamed shayan نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 20:59)niloo_980 نوشته:  کسی از بانک پارسیان تمکن گرفته؟ مهر یا مهر برجسته نداره؟ نامه یکی از دوستای من فقط امضا داره. از تهران هم گرفته. باید درخواست میکرد برای مهر یا همینجوری اشکالی نداره؟
دوست عزیز من فقط میدونم که هم بانک ملی وهم قوامین مهر برجسته میزنن جون خودم گرفتم.بهتره ریسک نکنید با مهر بهتره

دوست عزیز خواهش میکنم به دوستان استرس ندهید
من هم از ملی اصفهان گرفتم
مهر برجسته نزد و حتی تاریخ گشایش حساب هم نزد و به نظر من هیچکدام از این موارد مشکل نیست علیرغم اینکه بعضی دوستان توصیه کرده اند حتما تاریخ گشایش حساب را برو درست کن
اما من مصاحبه با همین مدرک میروم و مطمعنم هیچ مشکلی پیش نمی آید
موفق باشید
دوست عزیزتر شما بهتر بود ابتدا میرفتی مصاحبه میدادی وبرمیگشتی.اگر ازتون اشکالی نمیگرفتن اون موقع نگران آسایش دیگر دوستان میشدی.اطمینان شما صرفا برای شما صد درصد میباشد.با امتنان

سلا دوست عزیز
بالاخره ما هم مصاحبه رفتیم و خدا را شکر هیچ گیری به تمکن مالی ندادند
تمکن ما از بانک ملی بود فقط موجودی حساب بدون مهر برجسته و بدون تاریخ گشایش حساب. واسه دوستانی میگم که بعد از این به مصاحبه میروند که بدانند جای هیچ نگرانی در مورد این موصوع وجود ندارد
موفق باشد
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان:
(2015-08-06 ساعت 01:31)ebrahim1e نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 19:51)hamed shayan نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 20:59)niloo_980 نوشته:  کسی از بانک پارسیان تمکن گرفته؟ مهر یا مهر برجسته نداره؟ نامه یکی از دوستای من فقط امضا داره. از تهران هم گرفته. باید درخواست میکرد برای مهر یا همینجوری اشکالی نداره؟
دوست عزیز من فقط میدونم که هم بانک ملی وهم قوامین مهر برجسته میزنن جون خودم گرفتم.بهتره ریسک نکنید با مهر بهتره

مهر برجسته نزد و حتی تاریخ گشایش حساب هم نزد و به نظر من هیچکدام از این موارد مشکل نیست علیرغم اینکه بعضی دوستان توصیه کرده اند حتما تاریخ گشایش حساب را برو درست کن
موفق باشید
دوست عزیزتر شما بهتر بود ابتدا میرفتی مصاحبه میدادی وبرمیگشتی.اگر ازتون اشکالی نمیگرفتن اون موقع نگران آسایش دیگر دوستان میشدی.اطمینان شما صرفا برای شما صد درصد میباشد.با امتنان

سلا دوست عزیز
تمکن ما از بانک ملی بود فقط موجودی حساب بدون مهر برجسته و بدون تاریخ گشایش حساب. واسه دوستانی میگم که بعد از این به مصاحبه میروند که بدانند جای هیچ نگرانی در مورد این موصوع وجود ندارد
موفق باشد

من هم از بانک سامان گرفتم بدون مهربرجسته که به نظرم مهم نیست، فقط اسم دارنده حساب بدون ذکر شماره پاسپورت یا شماره شناسنامه یا کد ملی که برام عجیب بود. برای شما هم همینطوره؟
تشکر کنندگان: shayan seyfi
سلام دوستان
با توجه به اینکه همسرم برنده اصلیه و من شغل فعلیم رو در فرم دانشجو عنوان کردم، چه مدارکی ضروریه که از دانشگاه بگیرم و برای مصاحبه ببرم. ممنون می شم دوستانی که تجربه مشابه داشتن راهنماییم کنن
تشکر کنندگان:
(2015-08-06 ساعت 01:57)soho نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 19:51)hamed shayan نوشته:  دوست عزیز من فقط میدونم که هم بانک ملی وهم قوامین مهر برجسته میزنن جون خودم گرفتم.بهتره ریسک نکنید با مهر بهتره

موفق باشید

سلا دوست عزیز
موفق باشد

من هم از بانک سامان گرفتم بدون مهربرجسته که به نظرم مهم نیست، فقط اسم دارنده حساب بدون ذکر شماره پاسپورت یا شماره شناسنامه یا کد ملی که برام عجیب بود. برای شما هم همینطوره؟

سلام من هم از بانک سامان گرفتم، بدون مهر بر جسته ولی تاریخ حساب داشت، به نظرم نامه بانک سامان خوبه
تو مصاحبه هم هیچ ویرادی نگرفتن و برای یک نفر 63 میلیون
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: ebrahim1e
(2015-08-06 ساعت 09:27)shayan seyfi نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 20:34)ebrahim1e نوشته:  دوست عزیز خواهش میکنم به دوستان استرس ندهید
موفق باشید

سلا دوست عزیز
موفق باشد

سلام من هم از بانک سامان گرفتم، بدون مهر بر جسته ولی تاریخ حساب داشت، به نظرم نامه بانک سامان خوبه

شما که از بانک سامان گرفتین فقط اسم دارنده حساب نوشته شده؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-06 ساعت 12:04)soho نوشته:  
(2015-07-29 ساعت 17:20)hamed shayan نوشته:  دوست عزیزتر شما بهتر بود ابتدا میرفتی مصاحبه میدادی وبرمیگشتی.اگر ازتون اشکالی نمیگرفتن اون موقع نگران آسایش دیگر دوستان میشدی.اطمینان شما صرفا برای شما صد درصد میباشد.با امتنان

سلا دوست عزیز
موفق باشد

اسم دارنده حساب، نوع حساب، تاریخ افتتاح حساب،موجودی روز
به نظر من نامه بانک سامان خوبه
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: soho
(2015-08-06 ساعت 13:17)shayan seyfi نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 01:31)ebrahim1e نوشته:  سلا دوست عزیز
موفق باشد

گواهی من هم همینطوره، ولی فقط اسمم رو نوشته. شماره پاسپورت یا شماره ملی نداره. شما هم همینطور بوده؟
تشکر کنندگان:
من امروز رفتم پیش دکتر کیریستین کارام تموم شد موند مصاحبه ام ;-)
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، ebrahim1e
(2015-08-06 ساعت 13:46)soho نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 13:17)shayan seyfi نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 01:57)soho نوشته:  من هم از بانک سامان گرفتم بدون مهربرجسته که به نظرم مهم نیست، فقط اسم دارنده حساب بدون ذکر شماره پاسپورت یا شماره شناسنامه یا کد ملی که برام عجیب بود. برای شما هم همینطوره؟

گواهی من هم همینطوره، ولی فقط اسمم رو نوشته. شماره پاسپورت یا شماره ملی نداره. شما هم همینطور بوده؟

بله همینطوره، ایشالا یه ضرب می گیری
فقط خدا
تشکر کنندگان: soho ، bahar101
سلام
من دیروز از بانک تمکن مالی گرفتم. حساب مشترک من و همسرم بود و دو نسخه مشابه هم دادن که اسم هردومون رو هر دو تاش نوشته شده. آیا باید برای هر کسی فقط اسم خودش نوشته بشه یا با توجه به اینکه حساب مشترکه همینطوری که دادن درسته؟ خود کارمند بانک هم نمی دونست از من پرسید. اگر دوستان تجربه حساب مشترک دارن راهنمایی کنن. ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-08-06 ساعت 00:40)ebrahim1e نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 19:28)hamed shayan نوشته:  

موفق باشید

خیر دوست عزیز مدارک که اسمتون داخلش هست ونیازی به پشت نویسی نداره
در ضمن کادت ملی نمیخاد ریز نمدات نمیخاد مدارک تحصیلی هم فقط نفر برنده فرم ds 260 نمیخاد کانفرم نمیخاد
با سلام ، دوست عزیز :ابراهیم انشاله که مصاحبه خوبی پشت سر گذاشته باشی یک سوال دارم شما در جواب دوستمون گفتید که فرم 260 وحتی کانفیرمیشن ش هم نمبخواهد ببرید !؟ یعنی در ارمنستان برگ کانفیرمیشن 260 را موقعه تحویل مدارک از شما نخواستند و شما هم خودتان تحویل ندادید ؟؟
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: ebrahim1e
(2015-08-06 ساعت 14:48)soho نوشته:  سلام
من دیروز از بانک تمکن مالی گرفتم. حساب مشترک من و همسرم بود و دو نسخه مشابه هم دادن که اسم هردومون رو هر دو تاش نوشته شده. آیا باید برای هر کسی فقط اسم خودش نوشته بشه یا با توجه به اینکه حساب مشترکه همینطوری که دادن درسته؟ خود کارمند بانک هم نمی دونست از من پرسید. اگر دوستان تجربه حساب مشترک دارن راهنمایی کنن. ممنون
دوست عزیز. توی حسابهای مشترک نام هر دونفر رو میزنه و جلوش درصد سهم هر کدوم رو میزنه. ما از پارسیان گرفتیم, دو نسخه بهمون داد, یکی به نام من و یکی به نام خانمم. توش نوشته که حساب مشترکه. مجموع این دو نسخه ارزشش با کل موجودیتون یکی میشه.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: soho

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان