کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
با سلام ما زمان مصاحبه كه چهارماه پيش بود برايcsc اقدام كرديم و با ايميل مربوط و شماره باكس رفتيم آنكارا ولي رفتيم تو ليست اف بي آي چك والان ايميل كليرنس ما اومد،سوالم اينه كه آيا بايد دوباره براي cscاقدام كنيم يا همون باكس هاي قبلي كه رزرو كرديم برامون محفوظه؟متشكر از راهنماييتون
كيس نامبر:2015as2xxx
تعداد:٣
تاريخ مصاحبه:١٤ژانويه
مكان مصاحبه:آنكارا
تاريخ ايميل كلير:٢٨آپريل
تشکر کنندگان: Mahboy
سلام
برای پست کردن مدارک یک فرم csc کافیه یا به ازای هر کدام از نفرات کیس باید یک کپی بفرستم ؟ ممنون
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS00005XXX / سفارت : آنکارا / تعداد افراد کیس : 4 نفر /رویت قبولی : May 1 / فرستادن مدارک : June 12 / تاریخ کارنت : 14 April / نامه دوم : 24 April/ مصاحبه : 8 june / سه تا یکضرب یکنفر AP / کلیرنس 25 august / صدور ویزا 27 august
تشکر کنندگان: Mahboy
به ازاي هر فرد يك كپي بذاريد اگه دو تايين دوتا.

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: doyar2004
امروز به راحتی در CSC ثبت نام کردیم، انتخابمون دفتر پست مرکزی تکسیم در استانبول بود. چون قصد داریم یک هفته ای بعد از مصاحبه اونجا باشیم و حتی اگه AP هم بخوریم ترجیح میدیم در استانبول منتظر پاسپورت های مزین به ویزا بمونیم.

PTT - TAKSİM MERKEZI
Address:
CUMHURIYET KOCATEPE
İSTANBUL(AVR) ,
34438

امروز به راحتی در CSC ثبت نام کردیم، انتخابمون دفتر پست مرکزی تکسیم در استانبول بود. چون قصد داریم یک هفته ای بعد از مصاحبه اونجا باشیم و حتی اگه AP هم بخوریم ترجیح میدیم در استانبول منتظر پاسپورت های مزین به ویزا بمونیم.

PTT - TAKSİM MERKEZI
Address:
CUMHURIYET KOCATEPE
İSTANBUL(AVR) ,
34438
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
اگه مثل ما فراموش کردید قبل از پرینت تائیدیه، زبان رو به انگلیسی تغییر بدید و بعد دوباره وارد اکانت شدید و گزینه پرینت رو بالای صفحه ندید باید روی گزینه View Confirmation در پائین صفحه کلیک کنید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
با سلام
بعد از کلیر شدن باید دوباره تو csc برای پست ثبت نام کرد؟ ما یکبار برای مصاحبه که رفته بودیم ثبت نام کرده بودیم به اسم خانومم که برنده اصلی بود. الان من به نام حودم باید دوباره ثبت نام کنم یا همون پرینت سری اول کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-05 ساعت 06:38)آتوسا٣٩ نوشته:  با سلام ما زمان مصاحبه كه چهارماه پيش بود برايcsc اقدام كرديم و با ايميل مربوط و شماره باكس رفتيم آنكارا ولي رفتيم تو ليست اف بي آي چك والان ايميل كليرنس ما اومد،سوالم اينه كه آيا بايد دوباره براي cscاقدام كنيم يا همون باكس هاي قبلي كه رزرو كرديم برامون محفوظه؟متشكر از راهنماييتون
كيس نامبر:2015as2xxx
تعداد:٣
تاريخ مصاحبه:١٤ژانويه
مكان مصاحبه:آنكارا
تاريخ ايميل كلير:٢٨آپريل

سلام
با تبريك كلير شدنتون
همون برگه پستي كه قبلا ثبت نام كرديد كافيه دوست عزيز
ضمنا پيشنهاد ميكنم دوستان از اين پست پيگيري من از پست Yenisehir در آنكارا رو ببينن فكر ميكنم كمكتون كنه.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 12:12)doyar2004 نوشته:  سلام
برای پست کردن مدارک یک فرم csc کافیه یا به ازای هر کدام از نفرات کیس باید یک کپی بفرستم ؟ ممنون
پيشنهاد ميكنم براي ثبت نام در CSC، اول نفر اصلي ثبت نام كنه و بعد ساير اعضاي كيس بعنوان اعضاي خانواده در همان ثبت نام اضافه بشن تا يك برگه ثبت نام كه حاوي اسامي تمام نفرات هست رو داشته باشيد كه بعدا ممكنه اين سيستم به دردتون بخوره CoolCool به ازاي هر نفر بايد يك كپي از اين برگه تاييد ثبت نام را به سفارت تحويل بدبد.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من کیس ویزای مهاجرتی هستم و موقع ثبت نام CSC به این پیام می رسم:

خلاصه متقاضی
‪لطفاً توجه کنید که یک وقت تعیین نکرده اید. منظور سفر که شما انتخاب کرده اید فقط برای اطلاع است. برای تعیین وقت باید با کلیک کردن روی "تعیین وقت" در پایین صفحه، یک منظور دیگر از سفر را انتخاب کنید.

کسی می تونه من رو راهنمایی کنه؟؟؟؟

سوال دوم:

ققط بخش اطلاعات خودم دگمه ویرایش داره ، چطور می تونم اداره پست رو تغییر بدم؟؟
البته پستی که انتخاب کردم این هست اگه کسی اطلاعی داره بگه ممنون می شم.

پیک: Turkish Post
محل تحویل:
محل: PTT - ADLİYESARAYIPTT -ANK. MERKEZI
نشانی:

ATATÜRK KIZILAY
ANKARA ,
6251
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟:-( :-(
تشکر کنندگان:
سلام تو صفحات ٢ يا ٣ يكي از بچه ها فرم رو و اينكه چطور بايد پر بشه رو گذاشتن خيلي راهنماي خوبيه. در مورد سوال دومتون پست خونه mithatpasha اگه درست نوشته باشم هست كه باز هم تو همون صفحات ٢ تا ٥ دوستان آدرس صحيحشو نوشتن چطور انتخاب كنيد. چون اين پست خونه شنبه ها هم بازه

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
در صورتی که تجربه مشابه دارید لطفا سریعا راهنمایی کنید
بفرمایید ptt مدارک همسرم و فرزندم را با توجه به انکه انها به انکارا نیامده اند و برنده همسرم است و در زمان ثبت نام پست من و پسرم به فرم ایشان اضافه شه ایم و جداگانه ثبت نام نکرده ایم ، به من تحویل می دهد ؟ با تشکر
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام
یک تجربه
دوستانی که بین زمان مصاحبه و امدن ایمیل کلیر شدنشان ( انهایی که اف بی ای چک می خورند ) پاس خود را تغییر داده اند حتما مجددا پست ثبت نام کنند چون ثبت نام قبلی مربوط به شماره پاسی است که دیگر باطل شده است . با تشکر
تشکر کنندگان: kimfar
(2015-05-25 ساعت 14:54)moghadas نوشته:  با سلام و احترام
یک تجربه
دوستانی که بین زمان مصاحبه و امدن ایمیل کلیر شدنشان ( انهایی که اف بی ای چک می خورند ) پاس خود را تغییر داده اند حتما مجددا پست ثبت نام کنند چون ثبت نام قبلی مربوط به شماره پاسی است که دیگر باطل شده است . با تشکر

سلام دوست عزیز ما الان همین شرایطو داریم یعنی همه خانواده بعلت اینکه پاسمون اعتبارش کم بود پاسمونو عوض کردیم موندم حالا چیکار کنیم برای پست ...چون کلیرنس خوردیم .شما مطمئن هستین که باید دوباره یه اکانت جدید درست کنیم و چطور شما این تجربه رو بدست آوردین خودتون این شرایطو داشتین...متشکر میشم اگه منو راهنمایی کنین...
تشکر کنندگان:
سلام.
ما يك ماه ديگ مصاحبمونه همه چي اوكي شده اما مشكل اينجاس كه اكانت ptt رو ك ساختم اما نميتونم پدرمو اضافه كنم ب ليست همش ميزنه ارور تو ايجاد اپليكنت ! هزار بار تلاش كردم
بقيمون رو تونستم اضافه كنما !
الان چ كنمممم دوستان ??
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان