کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام دوستان مصاحبه ما در انکارا و 18 نوامبر هست من 12 نوامبر نوبت دکتر گرفتم البته 4 نفریم حالا باید منتظر باشیم از دکتر ایمیلی برای ما بیاد ؟و چیزی رو باید پرینت بگیریم و با خودمون داشته باشیم و ایا الان میتونیم بلیط رو هم بگیریم ؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سوال من اینه که برای گرفتن وقت دکتر برای مصاحبه سفارت در آنکارا، آیا حتما باید قبل از گرفتن وقت دکتر، بلیط و هتل رو گرفته باشیم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید
سپاس
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 13:23)Rooz نوشته:  دوستان عزیز سوال من اینه که برای گرفتن وقت دکتر برای مصاحبه سفارت در آنکارا، آیا حتما باید قبل از گرفتن وقت دکتر، بلیط و هتل رو گرفته باشیم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید
سپاس
سلام دوست عزیز
این پست مطاالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Rooz
خواستم به عرض برسونم وقت دکتر شوکلا رو فکر میکنم بالاخره گرفتیم. یعنی به نامه ما اتوریپلای جواب دادند و آخرش گفتند که اگر میخواهید وقت بگیرید بگید!
تا قبل از حدود یکماه به مصاحبه حتی همین جواب هم نمی آمد

دوستان مطلع باشن بیخودی زودتر از 1 ماه دست و پا نزنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، A_A ، areb1356 ، مریم فتوحی ، samane1363 ، AliReza.Sh
دوستاني كه جديدا براي مديكال آنكارا رفتند لطفا راهنمايي كنند
توي سايت دكتر نوشته براي بچه هاي بين ٢-١٥ سال دو روز كاري لازمه؟
بالاخره دو روز يا چهار روز ؟
كسي هست كه جديدا جواب مديكال كودك رو دو روزه گرفته باشه؟

تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 01:17)Melon2015 نوشته:  دوستاني كه جديدا براي مديكال آنكارا رفتند لطفا راهنمايي كنند
دوست عزیز طبق اعلام سایت دکتر ابرای کودکان 2 تا 15 سال 4 روز کاری نیازه
از اینجا می تونید ملاحضه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Melon2015 ، laleht ، A_A
(2014-10-15 ساعت 01:34)babak12 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 01:17)Melon2015 نوشته:  دوستاني كه جديدا براي مديكال آنكارا رفتند لطفا راهنمايي كنند
بله اون قسمتو خوندم كه نوشته چهار روز
ولي وقتي ميخوام وقت بگيرم ميگه كودك بين ٢-١٥ سال دو روز كاري
نميدونم به اين دو روز ميشه اعتماد كرد يا خير؟

تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 02:58)Melon2015 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 01:34)babak12 نوشته:  
بله اون قسمتو خوندم كه نوشته چهار روز
ولي وقتي ميخوام وقت بگيرم ميگه كودك بين ٢-١٥ سال دو روز كاري
نميدونم به اين دو روز ميشه اعتماد كرد يا خير؟
به نظر من با دكتر مستقيما مكاتبه كنيد
نگران نباشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Melon2015 ، A_A ، HERMES7
داخل سايت دكتر اوگان مراحل تست خانوادگي دقيقا نوشته براي بچه ها يك تستي هست كه 72 ساعت طول ميكشه بهمين خاطر پنجشنبه ها نبايد براي بچه 2-15 سال نوبت بگيريد چون يكشنبه مطب دكتر تعطيله ويا روزي كه 72 ساعت بعدش تعطيل رسمي توي آنكارا باشه (تعطيل رسمي را از سايت سفارت امريكا توي آنكار چك كنيد)چون اين ازمايش بايد راس 72 ساعت توسط دكتر چك بشه و اينكه يكي از دوستانم كه 15 اكتبر مصاحبه داشت گفت اين وقتهاي كه اينترنتي ميدهند دكتر خيلي هم پايبندش نيستند يعني دوستم گفت يكي امده بود غير نوبت مدارك همراش بود ازمايش و تستها را انجام دادند
تشکر کنندگان: Mahboy
ايميل كانفرميشن دكتر اونگان معمولا چقد بعد رجيستر كردن مياد؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
سلام
منم الان دوروز میشه که وقت رو اوکی کردم اما هنوز ایمیلی مبنی بر تایید وقت برام نیومده . تا کی زمان میبره که تایید بشه ؟؟ ایا نیاز هست که دوباره وقت بگیریم یا نه ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
دوستان عزیز سلام
من چند روز پیش از سایت دکتر اونگان وقت گرفتم. روز بعد از درخواست وقت دکتر، یک ایمیل برام اومد که مشخصات فردیم برای وقت نوشته شده بود، اما هیچ کجای ایمیل ننوشته بود که وقت شما تایید شده. بعد از اون هم چندین بار در سایت دکتر چک کردم و هر بار پیغام تایید نشدن وقت رو اعلام می کنه. بعضی از دوستان میگن که همون ایمیلی که برام اومده به معنی تایید وقت هستش. اما هیچ جای ایمیل شفاف و واضح نگفته که وقت شما تایید شده. حالا من موندم که چی کار کنم. لطفا دوستان اگر امکان داره کمک کنید و راهنمایی کنید.
سپاس از همتون که به همدیگه کمک می رسونید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
(2014-10-19 ساعت 10:08)jupiterx نوشته:  سلام
منم الان دوروز میشه که وقت رو اوکی کردم اما هنوز ایمیلی مبنی بر تایید وقت برام نیومده . تا کی زمان میبره که تایید بشه ؟؟ ایا نیاز هست که دوباره وقت بگیریم یا نه ؟؟
باتشکر

دوستان کسی نظری نداره ؟؟ من هنوز ایمیل تاییدی از دکتر برام نیومده .باید چیکار کنم ؟؟؟
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
سلا م به همه ی دوستان . من 7 روز پیش تو سایت دکتر وقت گرفتم 4 روز بعد ایمیل تایید ِ وقت رو گرفتم ولی وقتی میرم تو خود سایت شمارم رو وارد میکنم میگه که هنوز وقت درخواستیم موافقت نشده .درصورتی که توی ایمیلشون خبر دادن که موافقت شده. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
(2014-10-20 ساعت 11:07)mkamyab نوشته:  سلا م به همه ی دوستان . من 7 روز پیش تو سایت دکتر وقت گرفتم 4 روز بعد ایمیل تایید ِ وقت رو گرفتم ولی وقتی میرم تو خود سایت شمارم رو وارد میکنم میگه که هنوز وقت درخواستیم موافقت نشده .درصورتی که توی ایمیلشون خبر دادن که موافقت شده. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز خُب من هم همین مشکل رو دارم دیگه. 2 تا پست قبل از پست شما این موضوع رو عنوان کردم. اما کسی نه پست شما و نه پست من رو جواب نمی ده. اینم متن پست من:
(دوستان عزیز سلام
من چند روز پیش از سایت دکتر اونگان وقت گرفتم. روز بعد از درخواست وقت دکتر، یک ایمیل برام اومد که مشخصات فردیم برای وقت نوشته شده بود، اما هیچ کجای ایمیل ننوشته بود که وقت شما تایید شده. بعد از اون هم چندین بار در سایت دکتر چک کردم و هر بار پیغام تایید نشدن وقت رو اعلام می کنه. بعضی از دوستان میگن که همون ایمیلی که برام اومده به معنی تایید وقت هستش. اما هیچ جای ایمیل شفاف و واضح نگفته که وقت شما تایید شده. حالا من موندم که چی کار کنم. لطفا دوستان اگر امکان داره کمک کنید و راهنمایی کنید.
سپاس از همتون که به همدیگه کمک می رسونید)

فقط من یه سوال از شما دارم: من در هیچ جایی از ایمیلی که از دکتر برای تایید وقت برام ارسال شده ندیدم که گفته باشه وقت شما تایید شده. صرفا یه ایمیل با مشخصات ثبت نامی و اعلام اینکه شما برای وقت درخواست دادید. همین. آیا در ایمیل شما به صراحت در جمله ای گفته که وقت شما تایید گردیده؟

لطفا راهنمایی کنید. ممنون از همه
تشکر کنندگان: Melon2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان