کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان میشه لطف کنین من را راهنمایی کنین که چجوری باید کلیرنس همسرمو چک کنم واقعا بلد نیستم

از همسره من پرسید تو سربازی چه میکردی و چه سمتی داشتی!!! و گفت احتمال دآره بهتون بدن هیچ چیز غیر ممکن نیست
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW
از همسره من پرسید تو سربازی چه میکردی و چه سمتی داشتی!!! و گفت احتمال دآره بهتون بدن هیچ چیز غیر ممکن نیست
Case number:7605
Interview:13 August
Embassy:yeravan
Updates:14,18,21.28
10،11،14Sep
تشکر کنندگان: smpf ، ebrahim1e ، ریحانا ، bahar101 ، ARSAMNEW ، hamed shayan
(2015-08-12 ساعت 14:59)SAMI 71 نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 14:38)badsajad نوشته:  
(2015-08-12 ساعت 13:26)SAMI 71 نوشته:  سلام بچه ها من به خاطر پیش دانشگاهیم ریجت شدم.اموزش از راه دور بود

منم متاسفم می دونم که خیلی ناراحت کنندست

کودوم افسر ریجکت کرد؟
تشکر کنندگان: smpf
سلام بر دوستان عزیز مهاجرسرا
با کمک و راهنمایی دوستان عزیز یک آپارتمان از hyurservice.com رزرو کردم. البته از طریق سایت booking.com با مبلغ شبی 21000 درام .. Sad
هر چی ارزونترش رو انتخاب میکردم میگفت خالی نیست.
خواستم ببینم دوستانی که رفتن اونجا این آپارتمانا از نظر امنیت و کلید خوری چطورن؟ مثلا بنظرتون میشه لپ تاپ همرام ببرم یا نه؟
به هرحال ممکنه آدم بره بیرون و یه سری وسایل رو همراش نبره. خواستم بینم از نظر امنیت چطورن.
مرسی
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، smpf
(2015-08-15 ساعت 16:34)mehdi610 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز مهاجرسرا
با کمک و راهنمایی دوستان عزیز یک آپارتمان از hyurservice.com رزرو کردم. البته از طریق سایت booking.com با مبلغ شبی 21000 درام .. Sad
خواستم ببینم دوستانی که رفتن اونجا این آپارتمانا از نظر امنیت و کلید خوری چطورن؟ مثلا بنظرتون میشه لپ تاپ همرام ببرم یا نه؟
به هرحال ممکنه آدم بره بیرون و یه سری وسایل رو همراش نبره. خواستم بینم از نظر امنیت چطورن.
مرسی

دوست عزیز ما یک آپارتمان گرفته بودیم که بسیار امن بود و محله نسبتا شلوغی بود. مدارک رو موقع خروج جاسازی می کردیم ولی هیچ موردی هم پیش نیامد فکر نکنم ناامن باشه
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، smpf
(2015-08-15 ساعت 17:05)bahar101 نوشته:  
(2015-08-15 ساعت 16:34)mehdi610 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز مهاجرسرا
مرسی

دوست عزیز ما یک آپارتمان گرفته بودیم که بسیار امن بود و محله نسبتا شلوغی بود. مدارک رو موقع خروج جاسازی می کردیم ولی هیچ موردی هم پیش نیامد فکر نکنم ناامن باشه
ما دو بار رفتیم ارمنستان هر دو مورد از Hyur اجاره کردیم عالی بودن ، امن و تمیز
موقع رزرو چونه بزنید تخفیف میدن
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: Amir.AA ، ebrahim1e ، bahar101 ، mehdi610 ، smpf
با سلام به دوستای خوبم
بهجت خانوم و سایر دوستان یه مطلبی در مورد ون شماره 67 فرموده بودن که بهتره با اون بریم.
منظورتون از ون چیه؟ من توی نت گشتم و حتی یه اپ هم به اسم yerevan route دانلود کردم. یه مینی بوس زردرنگ رو نشون میده که انگار از جمهوری و بیمارستان و سفارت رد میشه، منظور دوستان همون بوده؟
(2015-08-16 ساعت 17:11)mehdi610 نوشته:  با سلام به دوستای خوبم
بهجت خانوم و سایر دوستان یه مطلبی در مورد ون شماره 67 فرموده بودن که بهتره با اون بریم.
منظورتون از ون چیه؟ من توی نت گشتم و حتی یه اپ هم به اسم yerevan route دانلود کردم. یه مینی بوس زردرنگ رو نشون میده که انگار از جمهوری و بیمارستان و سفارت رد میشه، منظور دوستان همون بوده؟

دوست عزیز اول خیابون امیریان به سمت میدون یه ایستگاه هست توی اون ایستگاه وای میسین ، ون 67 میاد سوار میشین میرین بیمارستان ، درست روبروی بیمارستان ایستگاه داره پیاده میشین .و برگشتنی هم بالعکس والسلام و موفق باشین .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، bahar101 ، mehdi610 ، smpf ، Amir.AA ، ahmad120

دوست عزیز اصلا خودت را درگیر این موضوع نکن چون نهایتش شما دوبار میری موراتسان و یکبار هم میری سفارت که هر دفعه اگه راننده تاکسی، تاکسیمترش روشن باشه 600 درام بیشتر نمیشه بعدشم کلی این ونها شلوغ هستند و گرم هستند من فقط یکبار استفاده کردم اما خب عوضش قیمتش کمه هر بار که سوار میشین 100 درام پرداخت میکنید و تقریبا همه ونهایی که من دیدم میدون جمهوری میرفتن
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: mehdi610 ، smpf
مرسی از دوستان
پس همون تاکسی بهتره فک کنم. به ریسک و اذیت شدنش هم نمی ارزه.
ممنونم
تشکر کنندگان: smpf ، ebrahim1e
مرسی از دوستان
پس همون تاکسی بهتره فک کنم. به ریسک و اذیت شدنش هم نمی ارزه.
ممنونم
تشکر کنندگان: smpf ، ebrahim1e
(2015-08-16 ساعت 20:53)ebrahim1e نوشته:  

دوست عزیز اصلا خودت را درگیر این موضوع نکن چون نهایتش شما دوبار میری موراتسان و یکبار هم میری سفارت که هر دفعه اگه راننده تاکسی، تاکسیمترش روشن باشه 600 درام بیشتر نمیشه بعدشم کلی این ونها شلوغ هستند و گرم هستند من فقط یکبار استفاده کردم اما خب عوضش قیمتش کمه هر بار که سوار میشین 100 درام پرداخت میکنید و تقریبا همه ونهایی که من دیدم میدون جمهوری میرفتن
موفق باشید
سلام منظور من از ون تقریبا مثل مینی بوسهای خودمونه که از میدان جمهوری رد میشه جلوی سفارت ایستگاه داره از سفارت هم برمیگرده میدان جمهوری نگه میدلره خیلی هم راحت و کم هزینه بود باز هرجور صلاح خودتونه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
ما با خط 67 رفتیم چند بار هم رفتم سفارت فقط باید قبل از سفارت بهش بگی پیاده میشم چون اگه مسافر نباشه وای نمیسته خیلی هم راحت بود

بهجت خانم شما الان ایرانید یا اونورید؟
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ed2008 ، behjat ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf
(2015-08-18 ساعت 09:15)مهدی هژ نوشته:  ما با خط 67 رفتیم چند بار هم رفتم سفارت فقط باید قبل از سفارت بهش بگی پیاده میشم چون اگه مسافر نباشه وای نمیسته خیلی هم راحت بود

سلام من الان یکماه و چندروزه که لس آنجلس هستم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، m.ghoreishi ، hamed shayan ، mel ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf
(2015-08-18 ساعت 11:53)behjat نوشته:  [quote='مهدی هژ' pid='649081' dateline='1439873123']
ما با خط 67 رفتیم چند بار هم رفتم سفارت فقط باید قبل از سفارت بهش بگی پیاده میشم چون اگه مسافر نباشه وای نمیسته خیلی هم راحت بود

سلام من الان یکماه و چندروزه که لس آنجلس هستم
[/quot

به سلامتی خوش باشی
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: behjat ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان