کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام به شما . می خواستم بدونم شما که برای مصاحبه رفتیید به ارمنستان .یک سوالی بپرسم .من خودمم نفر اصلی هستم . ایا مدارک سابقه شغلی شوهر و تحصیلی ایشان باید همراه خود در سفارت داشته باشم هم اصل وهم ترجمه ویا لازم نیست فقط باید مدارک هویتی ایشان باشد. وایا مهر دارالترجمه کافی است یا باید به تایید قضاییه و دادکستری برسید . لطفا راهنماییمم کنید.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، smpf
(2015-08-18 ساعت 20:07)MSDJVD نوشته:  سلام به شما . می خواستم بدونم شما که برای مصاحبه رفتیید به ارمنستان .یک سوالی بپرسم .من خودمم نفر اصلی هستم . ایا مدارک سابقه شغلی شوهر و تحصیلی ایشان باید همراه خود در سفارت داشته باشم هم اصل وهم ترجمه ویا لازم نیست فقط باید مدارک هویتی ایشان باشد. وایا مهر دارالترجمه کافی است یا باید به تایید قضاییه و دادکستری برسید . لطفا راهنماییمم کنید.

دوست عزیز مهر دارالترجمه کافی است . مدارک سابقه شغلی شوهر نیاز نیست ولی مدارک تحصیلی ایشون همراهتون باشه هم اصل و هم ترجمه.سفارت ایروان معمولا به ریز نمرات و کارت ملی کاری نداره.
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، smpf ، ARSAMNEW
سلام
از دوستان کسی هست از سایت yerevanapartment.com واحد گرفته باشه؟قیمتهاش به نسبت بقیه سایتها خیلی خوبه
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، smpf ، ARSAMNEW
(2015-08-18 ساعت 22:52)h_researcher نوشته:  سلام
از دوستان کسی هست از سایت yerevanapartment.com واحد گرفته باشه؟قیمتهاش به نسبت بقیه سایتها خیلی خوبه؟

اپارتمانهاش خوبه ولی چطوری میشه رزرو کرد؟!!
تشکر کنندگان: h_researcher ، ARSAMNEW ، smpf
(2015-08-20 ساعت 16:50)babak 2000 نوشته:  
از دوستان کسی هست از سایت yerevanapartment.com واحد گرفته باشه؟قیمتهاش به نسبت بقیه سایتها خیلی خوبه.

منم دنبال همینم!Wink
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf
با سلام.سوالم از کسانی که مصاحبه رفتند اینه که من مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمم دارم ولی مدرک دانشگاهیم با اینکه فارغ التحصیل شدم هنوز آماده نشده. فکر نکنم تا حدود یک ماه دیگه که زمان مصاحبه هست آماده بشه.مدرک موقت هم دانشگاه نمیده.فکر میکنید مشکلی پیش میاد یا نه؟ آخه خیلیا میگن مدرک پیش دانشگاهی کافیه و بعضی میگن آخرین مدرک دانشگاهی باید باشه. با تشکر
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، smpf
(2015-08-26 ساعت 13:12)amiralikhan نوشته:  با سلام.سوالم از کسانی که مصاحبه رفتند اینه که من مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمم دارم ولی مدرک دانشگاهیم با اینکه فارغ التحصیل شدم هنوز آماده نشده. فکر نکنم تا حدود یک ماه دیگه که زمان مصاحبه هست آماده بشه.مدرک موقت هم دانشگاه نمیده.فکر میکنید مشکلی پیش میاد یا نه؟ آخه خیلیا میگن مدرک پیش دانشگاهی کافیه و بعضی میگن آخرین مدرک دانشگاهی باید باشه. با تشکر

اگه توی فرم به آخرین مدرک اشاره کردید و نوشتید باید دنبالتون باشه . ممکنه ازتون بخواد
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: smpf
(2015-08-28 ساعت 17:22)bahar101 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 13:12)amiralikhan نوشته:  با سلام.سوالم از کسانی که مصاحبه رفتند اینه که من مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمم دارم ولی مدرک دانشگاهیم با اینکه فارغ التحصیل شدم هنوز آماده نشده. فکر نکنم تا حدود یک ماه دیگه که زمان مصاحبه هست آماده بشه.مدرک موقت هم دانشگاه نمیده.فکر میکنید مشکلی پیش میاد یا نه؟ آخه خیلیا میگن مدرک پیش دانشگاهی کافیه و بعضی میگن آخرین مدرک دانشگاهی باید باشه. با تشکر

اگه توی فرم به آخرین مدرک اشاره کردید و نوشتید باید دنبالتون باشه . ممکنه ازتون بخواد

مهم دیپلم و پیشدانشگاهیه، بقیه حله

(2015-08-20 ساعت 17:10)h_researcher نوشته:  
(2015-08-20 ساعت 16:50)babak 2000 نوشته:  
از دوستان کسی هست از سایت yerevanapartment.com واحد گرفته باشه؟قیمتهاش به نسبت بقیه سایتها خیلی خوبه.

منم دنبال همینم!Wink

با ایمیل!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
بچه ها سلام.
دوستایی که رفتن برای مصاحبه به ارمنستان یا جای دیگه.. آیا لازم هست که لپ تاپ ببریم باهامون یا مثلا اگه فقط هارد ببریم، اونجا کافی نتی چیزی هست که اگه نیاز شد کاری انجام بدیم؟؟
ممنون میشم کمک کنید
چه سوالي پرسيدين بله كافي نت هست اينترنت كه بستگي به جايه كه ميرين خيلي رستوران ها كافه ها دارن نهايت نت موبايل رو شير ميكنين با لپ تاب وصل ميشين.باز اگه زياد نيست فلش كافيه

تشکر کنندگان: mehdi610 ، smpf
مرسی آقا وحید. بیشتر از این جهت پرسیدم که آیا اصلا لازم هست ببریم باهامون و توی پروسه مصاحبه بهش نیاز پیدا میکنیم یا نه؟
ضمن اینکه از لحاظ امنیت میشه وسایل رو گذاشت خونه و رفت بیرون یا نه؟ چون من آپارتمان گرفتم.
به نظرم نه اولا همه مدارك رو پرينت گرفتيم يه فلش كافيه كه اونم به نظرم لازم نيست.به هر حال فرق هتل با اپارتمان همينه.منم امشب ميرم و اپارتمان ميگيرم ايشالا كه امنه

مرسی آقا وحید. منم به نظرم اینجوره. ایشالا که امنه. من از hyurservice.com رزرو کردم.
تشکر کنندگان: smpf ، ehsan_pars ، h_researcher
منم از اينجا ميگيرم ولي رزرو نكردم رسيدم زنگ ميزنم مشكل زبان ندارم .چند جا رو ببينيم بعد اكي كنيم.ايشالا ويزا رو يه ضرب بگيريم

تشکر کنندگان: smpf ، ریحانا ، ebrahim1e
ایشالا میریم واسه ویزای یه ضرب..
تشکر کنندگان: smpf ، ریحانا ، ebrahim1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان