کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-02 ساعت 16:17)behjat نوشته:  سلام دوستان مییخواستم برای اطمینان بپرسم غیر از نامه قبولی و نامه دوم کدام قسمت از فرم ۲۶۰راببرم صفحه آخر را؟ ودیگه هفته آینده مصاحبه ایروان دارم لطفا برام دعا کنید به امید خدا،دوستان هیچوقت برای شروعدوباره دیر نیست اگر خدا برای ما خواسته ما هم تمام تلاشمون رامیکنیم،من۵۵و شوهرم ۶۴سال داریم ولی برای شروع جدید آماده ایم .به امید موفقیت همه دوستان.

ضمن عرض ادب و احترام و تایید فرمایشات شما باید عرض کنم پرینت از فرم 260 از این بابت مهمه که شما تا قبل از مصاحبه میتونید اونو مطالعه کنید و امادگی برای پاسخگویی به سوالات افیسر رو داشته باشین چون معمولا از همونا میپرسه و میخواد که شما تایید کنید.پس یکسری کامل پرینت همراتون داشته باشید. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: laleht ، t_arian_n ، behjat ، hilda60 ، sam11 ، mandikhanum
در راه ایروان...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، laleht ، behjat ، hilda60
(2015-02-02 ساعت 16:17)behjat نوشته:  سلام دوستان مییخواستم برای اطمینان بپرسم غیر از نامه قبولی و نامه دوم کدام قسمت از فرم ۲۶۰راببرم صفحه آخر را؟ ودیگه هفته آینده مصاحبه ایروان دارم لطفا برام دعا کنید به امید خدا،دوستان هیچوقت برای شروعدوباره دیر نیست اگر خدا برای ما خواسته ما هم تمام تلاشمون رامیکنیم،من۵۵و شوهرم ۶۴سال داریم ولی برای شروع جدید آماده ایم .به امید موفقیت همه دوستان.
.

مطین باشید حتمن موفق خواهید بود. با کلی انرژی مثبت برین/
منتظر خبرای خوب هستیم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-02-02 ساعت 17:25)h_researcher نوشته:  در راه ایروان...
سفر بی خطر امیدوارم که با دست پر برگردین.
شما زمینی دارین میرید؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
(2015-02-02 ساعت 19:11)k1_m_1358 نوشته:  
شما زمینی دارین میرید؟
ممنونم،
بله
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، hilda60
(2015-02-02 ساعت 19:11)k1_m_1358 نوشته:  
شما زمینی دارین میرید؟

با آرزوی ویزای یک ضرب . حتما از سفرمامه تون مارو با خبر کنین. مرسی
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، h_researcher ، hilda60 ، m.ghoreishi
دوستان ما از سفارت ارمنستان تو تهران برگه های مربوطه رو گرفتیم فقط چند تا سوال؟
دوتا برگه منگنه شده بهمون دادن که گفتن اینو پرکنید حالا تو همین تاپیک خوندم که باید برگه پشت و رو باشه وگرنه قبول نمیکنن.. حالا الان دو برگه جداست چطور میشه؟
یه نسخه بگیریم با کپی؟ یا کلا دو نسخه داشته باشیم؟
این پولی که تو سفارت ایران میدیدم کافیه یا اونجا هم بازم ازمون میگیرن؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، sam11 ، mandikhanum

به سلامتی و خوش خبری انشالا . . Wink
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: h_researcher ، k1_m_1358
سلام دوستان ما الان تو راه ایروان هستیم زمینی اومدیم از دیروز ساعت یک و نیم بعد ازظهر که راه افتادیم تا حالا تو راهیم برف شدید جده مثل جاده چالوس خلاصه یک وضعی شاید عاقلانه تر بود با هواپیما می اومدیم تازه میگه ۵ساعت دیگه میرسیم البته متاسفانه راننده اتوبوس تا میتونست گازوییل قاچاق بار ماشین کرده برای رستوران تو راه ارمنستانو بقیه آورده یک پولی به جیب بزنه خوبیش اینه که من ۶روز زودتر برنامه ریزی کردم که مشکلی پیش نیاد خیلی سرد است لباس گرم فراموش نشه مراحل گمرک سادهاست ما هم فرم سفارت رو از تهران گرفتیم عکس هم نخواست نفری ۳۰۰۰درام دادیم دلار را تو مرزایران ۴۶۰درام تبدیل کردم خوب بود فعلا تا فرد که وقت مدیکال داریم خداحافظ
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، k1_m_1358 ، hilda60 ، rbrb-2015 ، shadi79 ، Aghaman ، tajhizgaran ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، bia2mob ، sam11 ، mandikhanum
(2015-02-05 ساعت 13:39)behjat نوشته:  سلام دوستان ما الان تو راه ایروان هستیم زمینی اومدیم از دیروز ساعت یک و نیم بعد ازظهر که راه افتادیم تا حالا تو راهیم برف شدید جده مثل جاده چالوس خلاصه یک وضعی شاید عاقلانه تر بود با هواپیما می اومدیم تازه میگه ۵ساعت دیگه میرسیم البته متاسفانه راننده اتوبوس تا میتونست گازوییل قاچاق بار ماشین کرده برای رستوران تو راه ارمنستانو بقیه آورده یک پولی به جیب بزنه خوبیش اینه که من ۶روز زودتر برنامه ریزی کردم که مشکلی پیش نیاد خیلی سرد است لباس گرم فراموش نشه مراحل گمرک سادهاست ما هم فرم سفارت رو از تهران گرفتیم عکس هم نخواست نفری ۳۰۰۰درام دادیم دلار را تو مرزایران ۴۶۰درام تبدیل کردم خوب بود فعلا تا فرد که وقت مدیکال داریم خداحافظ

موفق باشى دوست عزيز خير پيش ايشالا همه چيز خوب پيش بره و با دست پر و دل شاد برگردين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، behjat ، tajhizgaran ، bia2mob
(2015-02-05 ساعت 13:39)behjat نوشته:  سلام دوستان ما الان تو راه ایروان هستیم زمینی اومدیم از دیروز ساعت یک و نیم بعد ازظهر که راه افتادیم تا حالا تو راهیم برف شدید جده مثل جاده چالوس خلاصه یک وضعی شاید عاقلانه تر بود با هواپیما می اومدیم تازه میگه ۵ساعت دیگه میرسیم البته متاسفانه راننده اتوبوس تا میتونست گازوییل قاچاق بار ماشین کرده برای رستوران تو راه ارمنستانو بقیه آورده یک پولی به جیب بزنه خوبیش اینه که من ۶روز زودتر برنامه ریزی کردم که مشکلی پیش نیاد خیلی سرد است لباس گرم فراموش نشه مراحل گمرک سادهاست ما هم فرم سفارت رو از تهران گرفتیم عکس هم نخواست نفری ۳۰۰۰درام دادیم دلار را تو مرزایران ۴۶۰درام تبدیل کردم خوب بود فعلا تا فرد که وقت مدیکال داریم خداحافظ
موفق باشید.
منتظر خبرای خوب هستیم
با انرژی پیش برین.

تشکر کنندگان: behjat
(2015-02-04 ساعت 20:12)hilda60 نوشته:  دوستان ما از سفارت ارمنستان تو تهران برگه های مربوطه رو گرفتیم فقط چند تا سوال؟
دوتا برگه منگنه شده بهمون دادن که گفتن اینو پرکنید حالا تو همین تاپیک خوندم که باید برگه پشت و رو باشه وگرنه قبول نمیکنن.. حالا الان دو برگه جداست چطور میشه؟

دوستان کسی جواب منو نمیدونه؟؟؟؟SadSadSadSad
یه چیز دیگه اینکه از فرم 260 از قسمت review که در اخر فرم 260 میتونستیم داشته باشیم همون کافیه پرینت داشته باشیم ؟ یا از تک تک صفحاتی که تو فرم پر کردیم پرینت بگیریم؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: sam11
(2015-02-05 ساعت 16:07)hilda60 نوشته:  
(2015-02-04 ساعت 20:12)hilda60 نوشته:  دوستان ما از سفارت ارمنستان تو تهران برگه های مربوطه رو گرفتیم فقط چند تا سوال؟

دوستان کسی جواب منو نمیدونه؟؟؟؟SadSadSadSad
یه چیز دیگه اینکه از فرم 260 از قسمت review که در اخر فرم 260 میتونستیم داشته باشیم همون کافیه پرینت داشته باشیم ؟ یا از تک تک صفحاتی که تو فرم پر کردیم پرینت بگیریم؟
یعنی شما از سفارت ارمنستان توی تهران اقدام به گرفتن ویزا کردین؟
اگه اینطور باشه که دیگه به اون برگه ها نیاز نیست
اون برگه ها رو دوستانی که یا سر مرز و یا فرودگاه ایروان میخان ویزا بگیرن نیاز دارند.
در مورد فرم 260 برای سفارت فقط همون کانفرمیشن که بارکد داره کافی هست. حالا واسه اینکه بدونید که توی فرم ها چی نوشتید و یه مروری بشه پرینت بقیه صفحات هم بد نیست داشته باشید.

تشکر کنندگان: laleht ، sam11 ، mandikhanum
برگه آبی که از پیش تعیین شده است(واسه من که خیلی تابلو بود)،نصیب من شد.
مشکل اینجا فقط زبانه،مردمش انگلیش خیلی ضعیفا،خیییییییلی،حتی بیمارستان.اصلا نگران مصاحبه نباشید،خیلی ساده و راحته.
هوای ایروان خوبه،شبا یه کم باد داره.
تشکر کنندگان: faravaz ، rbrb-2015 ، laleht ، k1_m_1358 ، behjat ، mandikhanum
(2015-02-05 ساعت 23:45)h_researcher نوشته:  برگه آبی که از پیش تعیین شده است(واسه من که خیلی تابلو بود)،نصیب من شد.
مشکل اینجا فقط زبانه،مردمش انگلیش خیلی ضعیفا،خیییییییلی،حتی بیمارستان.اصلا نگران مصاحبه نباشید،خیلی ساده و راحته.
هوای ایروان خوبه،شبا یه کم باد داره.
اقا ایشالا که سریع کلیر میشین اصلن نگران نباشید.
مرسی از اطلاع رسانی
منتظر سفرنامه هستیم

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان