کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-01-24 ساعت 19:47)hilda60 نوشته:  دوستان سلام
بخدا این تغییر سفارت انقدر به من و همسرم استرس وارد کرده که خدا میدونه . بخدا چند روز پیش هم از استرس زیاد مشکل معده پیدا کردم وچند روزی تو بیمارستان بودم...
من چون سفارتم آنکارا انتخاب شده بود اطلاعاتم کامل بود تمام تاپیک ها رو هم خونده بودم والان در مورد ایروان چیز خاصی نمیدونم چون چیز زیادی واقعا وجود نداره البته برای سال های قبل رو مطالعه کردم ولی از اونجاییکه حال مساعدی ندارم و سوال های متفرقه ایی دارم و استرس زیاد ، و وقت کم ، عاجزانه از شما میخوام به چند تا سوالم که برام پیش اومده و نمیتونم هر کدوم رو در جای مناسبش مطرح کنم خواهش میکنم جوابم رو در صورت دونستن پاسخ بدهید
1/ برای ایروان انتخاب دفتر پستی نداریم ؟
2/ ارسال 15 روزه زودتر مدارک رو نداریم؟
3/ مدارک تمام سفارت ها یکیه؟ مثلا مدارک ایروان چیز اضافه تری نمیخواد؟
4/ حتما باید در ایروان سیمکارت بخریم ؟ چون یه جا خوندم سفارت آمریکا تو ایروان ازمون شماره موبایل میخواد! سیمکارت همراه اول اونجا کار میکنه؟
5/ دکتر مدیکال رو چه واکسن هایی حساسه؟ البته ما کارت زردمون کامله بجز آنفولانزا
6/ فقط باید به دکتر ایمیل بزنیم؟ مثل آنکارا یه ماه مونده به مصاحبه باید وقت بگیریم؟اگه از الان ایمیل بزنیم مشکلی پیش میاد ؟ چون ما میخواستیم زودتر برا بلیط اقدام کنیم چون مصاحبه ما تو نوروز هستش و احتمال پرشدن پروازها خیلی زیاده (امروز هم از چند تا آژانس پرسیدیم) .
ببخشید که سوال های زیادی پرسیدم. واقعا حال مناسبی ندارم که بتونم در مورد ایروان تحقیق کنم ممنون میشم اگه سوالاتم رو جواب کامل بدید. باتشکر
سلام دوست عزیز نگران نباش به نظر من ایروان هم کم هزینه تره هم گیر کمتری میدن همان پست مدارک به آنکارا خودش 250 تومن هزینه جلو افتادید اگر سوالی بود بفرمایید من 2 هفته دیگر مصاحبه دارم.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum
بخدا این تغییر سفارت انقدر به من و همسرم استرس وارد کرده که خدا میدونه . بخدا چند روز پیش هم از استرس زیاد مشکل معده پیدا کردم وچند روزی تو بیمارستان بودم...
دوست عزیز تبریک بابت در یافت نامه دوم
اصلن نگران نباشید مطمین باشید که صلاح تو این بوده که مصاحبه شما در ایروان انجام بشه.
درمورد سوالاتتون که دوستان جواب دادند فقط چند تا نکته رو هم من اضافه میکنم
در مورد سیم کارت همونجا توی فرودگاه میتونید از اپراتو ر ویوا سل تهیه کنید که خیلی از نظر هزینه ای به صرفه هست . چون سیم کارت ایرانسل توی ارمنستان هزینش زیاد میشه . و مورد دیگه اینکه اینترنت روی سیم کارتهای اونچا خیلی با کیفیت هست .
مورد بعدی در مورد گرفتن وقت از دکتر هست که از طریق ایمیل میتونید وفت بگیرید و هم از طریق موبایل منشی دکتر که فارسی هم کاملن مسلط هستند
شماره موبایلش این هست(333 047 96 00374). البته از سفرنامه های بچه های سال گذشته پیدا کردم خودم تماس نگرفتم امیدوارم تغییری نکرده باشه. از بچه های امسال اگه کسی تماس گرفته لطفا راهنمایی کنه.
موفق باشید منتظر خبرا ویزای یک ضربتون هستیم و یک سفرنامه پر و پیمون
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum
سلام
مصاحبه ما 2 مارچ هست و قصد داریم زمینی با اتوبوس بریم.
میشه اطلاعات ترمینال مربوطه رو بدید؟ و اینکه میشه از تبریز رفت ارمنستان؟

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، sam11 ، mandikhanum
(2015-01-25 ساعت 15:29)goldfish_729 نوشته:  سلام
مصاحبه ما 2 مارچ هست و قصد داریم زمینی با اتوبوس بریم.
میشه اطلاعات ترمینال مربوطه رو بدید؟ و اینکه میشه از تبریز رفت ارمنستان؟

Sent from my GT-P3100

سلام
تعاونی دیدار سیر و رویال سفر از تهران میبره ایروان،
از تبریز هم میدونم میره(خودم تلفنی صحبت کردم)ولی اسم تعاونی یادم نیست.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، t_arian_n ، m.ghoreishi
(2015-01-25 ساعت 10:01)k1_m_1358 نوشته:  
اصلن نگران نباشید مطمین باشید که صلاح تو این بوده که مصاحبه شما در ایروان انجام بشه.
.....

من با شماره 0037494408992 با منشی دکتر صحبت کردم. 10 روز پیش
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-01-25 ساعت 16:39)h_researcher نوشته:  
.....

پس این شماره موثق تر هست چون گفتم من خودم صحبت نکردم واین شماره رو از سفرنامه های بچه های پارسال برداشتم. ممنون
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، t_arian_n ، mandikhanum
سلام دوستان
میخواستم بدونم تو سفارت ایروان هم میشه ۳۳۰ دلار مصاحبه رو همونجا تو سفارت قبل از مصاحبه داد؟
یا باید از اینجا پرداخت کنیم.ممنون میشم بچه هایی که رفتن مصاحبه جوابمو بدن
تشکر کنندگان:
(2015-01-25 ساعت 20:28)ehsan1984 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم تو سفارت ایروان هم میشه ۳۳۰ دلار مصاحبه رو همونجا تو سفارت قبل از مصاحبه داد؟
یا باید از اینجا پرداخت کنیم.ممنون میشم بچه هایی که رفتن مصاحبه جوابمو بدن

ربطی به محل سفارت نداره و حتما باید داخل سفارت پرداخت بشه!
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-01-25 ساعت 01:15)behjat نوشته:  
من چون سفارتم آنکارا انتخاب شده بود اطلاعاتم کامل بود تمام تاپیک ها رو هم خونده بودم والان در مورد ایروان چیز خاصی نمیدونم چون چیز زیادی واقعا وجود نداره البته برای سال های قبل رو مطالعه کردم ولی از اونجاییکه حال مساعدی ندارم و سوال های متفرقه ایی دارم و استرس زیاد ، و وقت کم ، عاجزانه از شما میخوام به چند تا سوالم که برام پیش اومده و نمیتونم هر کدوم رو در جای مناسبش مطرح کنم خواهش میکنم جوابم رو در صورت دونستن پاسخ بدهید
1/ برای ایروان انتخاب دفتر پستی نداریم ؟
2/ ارسال 15 روزه زودتر مدارک رو نداریم؟
3/ مدارک تمام سفارت ها یکیه؟ مثلا مدارک ایروان چیز اضافه تری نمیخواد؟
4/ حتما باید در ایروان سیمکارت بخریم ؟ چون یه جا خوندم سفارت آمریکا تو ایروان ازمون شماره موبایل میخواد! سیمکارت همراه اول اونجا کار میکنه؟
5/ دکتر مدیکال رو چه واکسن هایی حساسه؟ البته ما کارت زردمون کامله بجز آنفولانزا
6/ فقط باید به دکتر ایمیل بزنیم؟ مثل آنکارا یه ماه مونده به مصاحبه باید وقت بگیریم؟اگه از الان ایمیل بزنیم مشکلی پیش میاد ؟ چون ما میخواستیم زودتر برا بلیط اقدام کنیم چون مصاحبه ما تو نوروز هستش و احتمال پرشدن پروازها خیلی زیاده (امروز هم از چند تا آژانس پرسیدیم) .
ببخشید که سوال های زیادی پرسیدم. واقعا حال مناسبی ندارم که بتونم در مورد ایروان تحقیق کنم ممنون میشم اگه سوالاتم رو جواب کامل بدید. باتشکر
سلام دوست عزیز نگران نباش به نظر من ایروان هم کم هزینه تره هم گیر کمتری میدن همان پست مدارک به آنکارا خودش 250 تومن هزینه جلو افتادید اگر سوالی بود بفرمایید من 2 هفته دیگر مصاحبه دارم.

سلام دوست گرامی اصلا استرس برای چی ؟ وقتی که شما اونجا تشریف ببرید تازه متوجه میشوید چه آرامشی دارد
مدیکال راحتتر از همه جاها ی دیگر
سفارت .چون درخواست اونجا کمتره شما راحتتر پذیرش میشید
یک ماه قبل رفتن ایمیل به دکتر بزنید
دفتر پستی ندارد . ارسال مدارک نمیخواهد.مدارکها یکیه.شما سیمکارت بخری به نفعته .چون رومینگ گرونه.فقط باید به دکتر ایمیل بزنید.اصلا نگران نباش.
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum
سلام؛
دوستان برای گواهی تمکن مالی سفارت ارمنستان گردش حساب میخواد یا موجودی؟؟ چون سفارت انتخابی من هم آنکارا بوده ولی عوضش کردن و شده ایروان و اطلاعات دقیقی ندارم.
ببخشید من بلد نیستم امضا رو اضافه کنم تا اطلاعات رو بذارم/ کیس نامبر من ۴XXX و دو روز پیش هم نامه دومم اومده

ممنونم
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-01-25 ساعت 22:53)Marmad نوشته:  سلام؛
دوستان برای گواهی تمکن مالی سفارت ارمنستان گردش حساب میخواد یا موجودی؟؟ چون سفارت انتخابی من هم آنکارا بوده ولی عوضش کردن و شده ایروان و اطلاعای ت دقیقی ندارم.
ببخشید من بلد نیستم امضا رو اضافه کنم تا اطلاعات رو بذارم/ کیس نامبر من ۴XXX و دو روز پیش هم نامه دومم اومده

ممنونم

دوست عزیز مانده مهم است گردش حساب نمی خوان
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: Marmad ، behjat ، hilda60 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-01-25 ساعت 19:25)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-01-25 ساعت 16:39)h_researcher نوشته:  
.....

پس این شماره موثق تر هست چون گفتم من خودم صحبت نکردم واین شماره رو از سفرنامه های بچه های پارسال برداشتم. ممنون

بله این شماره درسته. این منشی تو وایبر هم هستن ما دیشب تو وایبر با ایشون حرف زدیم البته اسم ایشون خانوم جنیس هستش گفت دیگه خانوم لوسی نیست. خیلی هم قشنگ فارسی صحبت میکنن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، BardiyaSeVen ، m.ghoreishi ، sam11 ، mandikhanum
مثل اینکه تعداد خیلی از بچه ها یی که میخوان برن ارمنستان کمه. ماشالله تاپیک ارمنستان شیش هفت تا پیج بیشتر نیست ...
کلا همین دوستانی که اینجا هستیم همه با هم سوار یه اتوبوس میشیم میریم ایروان بعد چون تعدادمون هم کمه . همه با هم ویزای یک ضرب میگیریم برمیگردیم.
بعد میایم برای بچه های 2016 مینویسیم پارسال باهم دسته جمعی رفته بودیم ایروان
......
دور از شوخی ... همه با هم برای همدیگه دعا کنیم....
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، litho ، behjat ، ARSAMNEW ، mehrdadmab ، m.ghoreishi ، bia2mob ، sam11 ، fa15 ، mandikhanum
(2015-01-29 ساعت 01:38)hilda60 نوشته:  مثل اینکه تعداد خیلی از بچه ها یی که میخوان برن ارمنستان کمه. ماشالله تاپیک ارمنستان شیش هفت تا پیج بیشتر نیست ...
کلا همین دوستانی که اینجا هستیم همه با هم سوار یه اتوبوس میشیم میریم ایروان بعد چون تعدادمون هم کمه . همه با هم ویزای یک ضرب میگیریم برمیگردیم.
......
اخه متاسفانه بعضی از دوستان هم که مصاحبه رفتن کم لطفی کردند یه سفرنامه کوچیک هم ننوشتن. تقریبن اطلاعات در مورد ارمنستان امسال صفره.
امیدوارم که دوستانی که از این به بعد میرن کم لطفی نکنند.
مطمینم که امسال ارمنستان می ترکونه و بالاترین امار ویزا رو خواهد داشت .
بگین ایشالا و با کلی انرژی مثبت بریم جلو.

تشکر کنندگان: litho ، hilda60 ، behjat ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، bia2mob ، fa15
(2015-01-29 ساعت 06:44)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-01-29 ساعت 01:38)hilda60 نوشته:  مثل اینکه تعداد خیلی از بچه ها یی که میخوان برن ارمنستان کمه. ماشالله تاپیک ارمنستان شیش هفت تا پیج بیشتر نیست ...
......
اخه متاسفانه بعضی از دوستان هم که مصاحبه رفتن کم لطفی کردند یه سفرنامه کوچیک هم ننوشتن. تقریبن اطلاعات در مورد ارمنستان امسال صفره.
امیدوارم که دوستانی که از این به بعد میرن کم لطفی نکنند.
مطمینم که امسال ارمنستان می ترکونه و بالاترین امار ویزا رو خواهد داشت .
بگین ایشالا و با کلی انرژی مثبت بریم جلو.
ایشالله.
بله واقعا . اطلاعات در مورد ارمنستان کمه.
ما که صد درصد سفرنامه رو مینویسیم اگه زنده بمونیم. حداقل یکم کمک حال بچه های آینده باشه.
ایشالله تا سیزده به در سفرنامه رو مینویسم. اخرشم مینویسم
این بود سفرنامه من و همسرم به ایروان با دوتا ویزای یک ضرب ...... ایشالله
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، m.ghoreishi ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان