کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
مشکلی نیست دوست عزیز
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 00:00)Mahmood129 نوشته:  مشکلی نیست دوست عزیز

ممنون بابت پاسختون
یک سوال دیگه هم داشتم
طبق جدول زمانبندی که دیدم فکر کنم بتونم بین مدت اعلام نتایج تا مصاحبه سربازی هم برم تا مشکلی برای خروج از کشور برام پیش نیاد ؟؟سربازیم 21 ماه هست . به نظرتون میشه یا من اشتباه کردم تو محاصبه؟ Big Grin
یعنی 21 ماه فرصت دارم بینش یا نه ؟ من اول اسفند امسال اعزام میشم
تشکر کنندگان:
اول از همه دوست عزیز اسم سایت های دیگه را اینجا نگذارید پست شما ویرایش شد

ببینید شما اگر اینشالا قبول بشید اردیبهشت جوابتون میات
حال بستگی داره به شماره کیس شما از مهر 94 شروع میشه مصاحبه ها و تا شهریور ماه ادامه داره !!!
معلوم نیست شما کیست چنده !!!
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: vahidbaq
(2014-10-31 ساعت 00:29)Mahmood129 نوشته:  اول از همه دوست عزیز اسم سایت های دیگه را اینجا نگذارید پست شما ویرایش شد

ببینید شما اگر اینشالا قبول بشید اردیبهشت جوابتون میات
حال بستگی داره به شماره کیس شما از مهر 94 شروع میشه مصاحبه ها و تا شهریور ماه ادامه داره !!!
معلوم نیست شما کیست چنده !!!
خبر نداشتم دیگه نمیذارم Shy
بعد اینکه میشه مصاحبه رو عقب انداخت ؟ تا چقدر میشه مصاحبه رو عقب انداخت ؟
تشکر کنندگان:
همه آرزوشونه مصاحبه رو جلو بندازن. شما تو فکری عقب بندازیش!؟
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 00:54)vahidbaq نوشته:  همه آرزوشونه مصاحبه رو جلو بندازن. شما تو فکری عقب بندازیش!؟

آخه میخوام تا بشه سربازی رو برم . وگرنه باید باز از بهمن برم دانشگاه تا بتونم با گواهی اشتغال خارج بشم
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 00:58)mohamad3893 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 00:54)vahidbaq نوشته:  همه آرزوشونه مصاحبه رو جلو بندازن. شما تو فکری عقب بندازیش!؟

آخه میخوام تا بشه سربازی رو برم . وگرنه باید باز از بهمن برم دانشگاه تا بتونم با گواهی اشتغال خارج بشم
دوست عزیز شما ثبت نام انجام بدین
ایشاله بعد از قبولی می تونید تاریخ مصاحبه عقب بندازین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sami.parsi
سلام دوستان
یه سوال داشتم اگه میشه سریع جواب بدید ممنونتون میشم

بعد از ثبت نام متوجه شدم جای اسم و فامیل رو عکس نوشتم ، حالا باید چیکار کنم تا تصحیح بشه؟
راهی هست؟؟

پیشاپیش ممنون
تشکر کنندگان: sami.parsi
(2014-10-31 ساعت 02:04)arefsteps نوشته:  سلام دوستان

بعد از ثبت نام متوجه شدم جای اسم و فامیل رو عکس نوشتم ، حالا باید چیکار کنم تا تصحیح بشه؟
راهی هست؟؟

پیشاپیش ممنون
انشاالله بعد از قبولی مکاتبات خودتو با کنتاکی انجام میدی و فرمی که باید پر کنی اصلاح میکنی

در حال حاضر هیچکاری نمیتونی بکنی
تشکر کنندگان: arefsteps ، sami.parsi ، mohammad.maleki
(2014-10-31 ساعت 02:04)arefsteps نوشته:  سلام دوستان

راهی هست؟؟

پیشاپیش ممنون

انشالله بعد قبولی قابل حله ... اصلا نگران نباش..

التماس دعا.
.
.
.
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 00:19)mohamad3893 نوشته:  

ممنون بابت پاسختون
یک سوال دیگه هم داشتم
طبق جدول زمانبندی که دیدم فکر کنم بتونم بین مدت اعلام نتایج تا مصاحبه سربازی هم برم تا مشکلی برای خروج از کشور برام پیش نیاد ؟؟سربازیم 21 ماه هست . به نظرتون میشه یا من اشتباه کردم تو محاصبه؟ Big Grin

سلام دوست عزیز من سال های قبل که ثبت نام انجام دادم مثل شما به این موضوع فکر کرده بودم مخصوصا سال قبل که در حین سربازیم نتایج اعلام شد و خب من دیدم قبول نشدم.ولی قبلش به این موضوع فکر کرده بودم که اگه قبول شم چیکار کنم که من گزینه تحصیل رو انتخاب کرده بودم که در صورت قبولی بتونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم و اینطوری مشکل خروج از کشور نداشته باشمWink
حالا شما که اسفند میرین فکر کنم موقع اعلام نتایج آموزشیتون تموم شده و و قراره بعد اون 19 ماه خدمت کنید(البته بدون داشتن کسری سربازی)و این زمان زیادی است و احتمالش به نظر من اگه صفر نباشه خیلی کمه که بتونید بعد اتمام سربازی به مصاحبه برید.حالا خود سربازی نیست بعد تموم شدنش 2 ماه اینا طول میکشه کارتتون بیاد تازه بعدش درخواست پاسپورت بدید و اینجوریم نیست که شما تاریخ مصاحبه رو هرچقدر که خواستید عقب بندازید.بسته به اینکه دیپلمید یا لیسانس می تونید همین سال یا سال بعد کنکور بدید و درصورت قبولی با تحصیل و گرفتن معافیت تحصیلی مشکل خروجتونو حل کنیدWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 10:11)Hadi_20 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 00:19)mohamad3893 نوشته:  

ممنون بابت پاسختون
یک سوال دیگه هم داشتم

سلام دوست عزیز من سال های قبل که ثبت نام انجام دادم مثل شما به این موضوع فکر کرده بودم مخصوصا سال قبل که در حین سربازیم نتایج اعلام شد و خب من دیدم قبول نشدم.ولی قبلش به این موضوع فکر کرده بودم که اگه قبول شم چیکار کنم که من گزینه تحصیل رو انتخاب کرده بودم که در صورت قبولی بتونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم و اینطوری مشکل خروج از کشور نداشته باشمWink
حالا شما که اسفند میرین فکر کنم موقع اعلام نتایج آموزشیتون تموم شده و و قراره بعد اون 19 ماه خدمت کنید(البته بدون داشتن کسری سربازی)و این زمان زیادی است و احتمالش به نظر من اگه صفر نباشه خیلی کمه که بتونید بعد اتمام سربازی به مصاحبه برید.حالا خود سربازی نیست بعد تموم شدنش 2 ماه اینا طول میکشه کارتتون بیاد تازه بعدش درخواست پاسپورت بدید و اینجوریم نیست که شما تاریخ مصاحبه رو هرچقدر که خواستید عقب بندازید.بسته به اینکه دیپلمید یا لیسانس می تونید همین سال یا سال بعد کنکور بدید و درصورت قبولی با تحصیل و گرفتن معافیت تحصیلی مشکل خروجتونو حل کنیدWink

آره بیخیال سربازی میشم پس Big Grin
فعلا که باید منتظر مون قبول میشیم یا نه SadBig Grin
ممنون از راهنماییتون .
تشکر کنندگان:
[quote='mohamad3893' pid='561162'

آره بیخیال سربازی میشم پس :D
فعلا که باید منتظر مون قبول میشیم یا نه :(:D
ممنون از راهنماییتون .
[/quote]

به شدت توصیه می کنم به خاطر لاتری از هیچ کار زندگیتون عقب نیفتید.
we fight for a better life
تشکر کنندگان: battosai ، sami.parsi
دوستان گرامی من از برندگان لاتاری 2014 هستم ولی متاسفانه پس از صرف هزینه های زیاد(سفر به دبی -ترجمه-هزینه مصاحبه هزینه مدیکال (دوبار))موفق به گرفتن ویزا نشدم به علت اینکه بک گراند چک ایرانیها طول میکشه ویا سقف زمانی تمام میشه و یا سقف عددی تعداد ویزا این اتفاق واسه تقریبا 1300 1400 نفر از ایرانیا اتفاق افتاد به عبارت ساده تر ایرانیها واسه لاتاری دوبار نیاز به شانس دارن اول قبولی در لاتاری و بعد هم شانس گرفتن ویزا که خیلی از نظر روحی و روانی هم اثرات سو روی انسان و خانواده میذاره کماهی که ما الان هم درگیرش هستیم فقط میخاستم بگم دو نوع اشتباه در پر کردن فرمها غیرقابل برگشته:
1-اگر نام اعضا خانواده کامل پر نشه مثلا واسه فرزند فرم پر نشه
2- از سهمیه منطقه دیگه استفاده شه یعنی اون قسمتی که باید دستش نزنیم eligibility based on رو نام کشور دیگه بزنید
من خودم انواع و اقسام اشتباهها رو داشتم قبل از مصاحبه به افیسر میگید اشتباهها رو تصحیح میکنید و بعد قسم میخورید و مصاحبه شروع میشه پس به هیچ عنوان نگران اشتباههای غیر از این دو مورد نباشید
در اخر از خدا میخام اگر قراره کسی ویزا نگیره به هیچ عنوان قبول نشه چون واقعا تحملش سخته
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: sami.parsi ، sad_sad ، arash1392
(2014-10-31 ساعت 14:40)alimomen نوشته:  دوستان گرامی من از برندگان لاتاری 2014 هستم ولی متاسفانه پس از صرف هزینه های زیاد(سفر به دبی -ترجمه-هزینه مصاحبه هزینه مدیکال (دوبار))موفق به گرفتن ویزا نشدم به علت اینکه بک گراند چک ایرانیها طول میکشه ویا سقف زمانی تمام میشه و یا سقف عددی تعداد ویزا این اتفاق واسه تقریبا 1300 1400 نفر از ایرانیا اتفاق افتاد به عبارت ساده تر ایرانیها واسه لاتاری دوبار نیاز به شانس دارن اول قبولی در لاتاری و بعد هم شانس گرفتن ویزا که خیلی از نظر روحی و روانی هم اثرات سو روی انسان و خانواده میذاره کماهی که ما الان هم درگیرش هستیم فقط میخاستم بگم دو نوع اشتباه در پر کردن فرمها غیرقابل برگشته:
1-اگر نام اعضا خانواده کامل پر نشه مثلا واسه فرزند فرم پر نشه
2- از سهمیه منطقه دیگه استفاده شه یعنی اون قسمتی که باید دستش نزنیم eligibility based on رو نام کشور دیگه بزنید
من خودم انواع و اقسام اشتباهها رو داشتم قبل از مصاحبه به افیسر میگید اشتباهها رو تصحیح میکنید و بعد قسم میخورید و مصاحبه شروع میشه پس به هیچ عنوان نگران اشتباههای غیر از این دو مورد نباشید
در اخر از خدا میخام اگر قراره کسی ویزا نگیره به هیچ عنوان قبول نشه چون واقعا تحملش سخته

داداش خودتو نگران نکن ایشالا سال های آینده .
میشه یکم درباره اینکه تعدادی از ایرانیها موفق به دریافت ویزا نمیشن توضیح بیشتری بدین؟؟ربطی به دیر یا زود بودن مصاحبه داره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان