کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
تو فرم مثلا جای اسمتو اشتباه بنویسی یا اشتباه های کوچیک بکنی مثلا تاریخ تولدتو اشتباه کنی باز شرکت داده میشی تو قرعه کشی؟ اگه بار چندم ثبت نام کردنمون باشه چی مقایسه میکنن ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 18:54)justin bieber نوشته:  تو فرم مثلا جای اسمتو اشتباه بنویسی یا اشتباه های کوچیک بکنی مثلا تاریخ تولدتو اشتباه کنی باز شرکت داده میشی تو قرعه کشی؟ اگه بار چندم ثبت نام کردنمون باشه چی مقایسه میکنن ؟

اگه تاریخ , اسم اشتباه زدین بعد از قبولی قابل حل شدنه ...

اما اگر چند بار ثبت نام کنید حذف میشید متاسفانه..

التماس دعا
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 19:01)sami.parsi نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 18:54)justin bieber نوشته:  تو فرم مثلا جای اسمتو اشتباه بنویسی یا اشتباه های کوچیک بکنی مثلا تاریخ تولدتو اشتباه کنی باز شرکت داده میشی تو قرعه کشی؟ اگه بار چندم ثبت نام کردنمون باشه چی مقایسه میکنن ؟

التماس دعا

نه مثلا اسمتو جابه جا بنویسی مقایسه می کنن با فرم پر شده سال قبل ؟
تشکر کنندگان: sami.parsi
(2014-10-31 ساعت 19:08)justin bieber نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 19:01)sami.parsi نوشته:  

التماس دعا

نه مثلا اسمتو جابه جا بنویسی مقایسه می کنن با فرم پر شده سال قبل ؟

درود.

خیر دوست عزیز.. مشکلی نداره... نگران نباشید

التماس دعا ...

.
.
.
تشکر کنندگان:
درود و صد درود

یک سوال فَنی دارم ;

اگر کَسی در لاتاری قبول شد ، انتخاب سفارت خانه ( آنکارا - ابوظبی - ایروان و ... ) با خود شخص می باشد یا خیر ؟

یعنی اگر فرد قبول شد می تونه تصمیم بگیره ترکیه بره یا اونها تعیین میکنند و اگر اونها تعیین میکنند میشه تغییرش داد یا خیر !

متشکّرم
تشکر کنندگان:
يه سوال
اگر بچه شش ماهش باشه چطور بايد عكس بگيريم !!

تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 21:00)alarma نوشته:  درود و صد درود

یک سوال فَنی دارم ;

اگر کَسی در لاتاری قبول شد ، انتخاب سفارت خانه ( آنکارا - ابوظبی - ایروان و ... ) با خود شخص می باشد یا خیر ؟

یعنی اگر فرد قبول شد می تونه تصمیم بگیره ترکیه بره یا اونها تعیین میکنند و اگر اونها تعیین میکنند میشه تغییرش داد یا خیر !

متشکّرم

بله دوست عزيز ، خودتون مي تونيد انتخاب كنيد

تشکر کنندگان: sami.parsi ، alarma
(2014-10-31 ساعت 21:00)alarma نوشته:  درود و صد درود

یک سوال فَنی دارم ;

متشکّرم
در حالت اولیه(رویت نامه قبولی ) که بصورت پیش فرض است یکی از این 3 سفارت برای شما انتخاب شده
که شما می تونید در هنگام پر کردن فرمها محل سفارت تغییر بدین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alarma ، abbas41 ، Rock ، vahidbaq
دوستان سلام

دوروز دیگه مهلت ثبت نام لاتاری تمام میشه . به منظور ترافیک بالا درسایت DV دوستان که ثبت نام نکردن سریع اقدام کنند با تشکر.
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: Rock ، Sam2014
سلام دوستان دقیقا چقدر تا پایان مهلت مونده ؟
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 16:18)ali258 نوشته:  سلام دوستان دقیقا چقدر تا پایان مهلت مونده ؟

درود

دو روز دیگر ثبت نام به پایان میرسد ...
سایت لاتاری در این چند روز از ترافیک بالایی برخوردار است..

هرچه سریعتر برای ثبت نام اقدام کنید

التماس دعا .. تو دعاهاتون منو هم یاد کنید
.
.
.
تشکر کنندگان: abas_kashan
(2014-10-31 ساعت 21:10)rainbow21 نوشته:  يه سوال

دوستان كسي نيست جواب بده Sad

تشکر کنندگان: ramaya
(2014-11-02 ساعت 12:34)rainbow21 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 21:10)rainbow21 نوشته:  يه سوال

دوستان كسي نيست جواب بده Sad

ببرید عکاسی ، خودشون می دونن چطور باید عکس بگیرن
من برای بچه ام وقتی 4 ماهش بود همین کار رو کردم
تشکر کنندگان:
Our State Department Web site for the 2016 Diversity Visa program (DV-2016) is now open. The entry submission period for DV-2016 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 1, 2014 to 12:00PM EDT (GMT -4) on November 3, 2014. The entry form will only be available for submission during this period and this period only. Entries will NOT be accepted through the U.S. Postal Service
تارنمای وزارت امور خارجه برای سال 2016 برنامه ویزای تنوع فرهنگی (DV-2016) در حال حاضر باز است. دوره تسلیم ورود برای DV-2016 است از ساعت 12:00 PM EDT (GMT -4) در 2014 اکتبر 1 12:00 PM EDT (GMT -4) در 3 نوامبر، 2014. فرم تنها برای ارسال مقاله در طول این دوره فقط و فقط این دوره است. مطالب از طریق خدمات پستی ایالات متحده پذیرفته نمی شود
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: dv2016
سلام دوستان گلم تورو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه..سوالم اینه که آیا شرکت در لاتاری آمریکا تاثیر منفی داره برای دریافت ویزا توریستی آمریکا؟ممنون میشم جواب بنده را بدید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان