کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-09-21 ساعت 21:09)Vandadi نوشته:  سلام

ایا کسی که لاتاری 2015 قبوا شده و اکتبر برای مصاحبه میره ایا می تونه 2016 شرکت کنه ودر روند کلیرنس یا پروسه اداری مشکلی پیش نمی یادش؟

مشکلی نیست دوست عزیز ثبت نام کنید .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-09-21 ساعت 21:15)k1_m_1358 نوشته:  دوستان يه سوال كسي كه متولد ايران هست ولي سالهاست اروپا زندگي ميكنه و پاسپورت اروپايي داره ميتونه شركت كنه؟؟؟

بله دوست عزیز. یکی از شرایط ثبت نام اینه که محل تولد فرد واجد شرایط برای شرکت در لاتاری باشه حتی اگه اروپا باشه و اون کشور واجد شرایط نباشه از طریق محل تولد که ایران هست می تونه شرکت کنه.
we fight for a better life
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، battosai ، King Eagle ، alirezanz
سلام به همه
از دوستان خواهش میکنم به همون خدایی که میپرستید قسمتون میدم اگه توانایی و قصد رفتن ندارین ثبت نام نکنین بزارین اوناییکه نیاز دارن از این فرصت استفاده کننCool
من بار چهارمم هست که ثبت نام میکنم!خداکنه ایندفعه بشه
ااااااااای خدا یعنی میشه...؟Sad
تشکر کنندگان: hamid32 ، baran21 ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-22 ساعت 01:55)badboy666 نوشته:  سلام به همه
از دوستان خواهش میکنم به همون خدایی که میپرستید قسمتون میدم اگه توانایی و قصد رفتن ندارین ثبت نام نکنین بزارین اوناییکه نیاز دارن از این فرصت استفاده کننCool
منم کاملا با شما موافقم ولی متاسفانه بعضی ها فقط به برنده شدن فکر می کنند و بعد که ویزا می گیرن و در موقعیت واقعی قرار می گیرن ....Sad
امسال که نشد ، 2016 ثبت نام کنیم ببینیم این بار چی می شه! البته شدیدا تاکید می کنم به لاتاری تا لحظه ای که ویزا نگرفتین اهمیت زیادی ندین و سایر برنامه هاتون واسه مهاجرت رو هم پیش ببرین، اینو به عنوان تجربه می گمCool
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: hamid32 ، r.bazargan ، vahidbaq ، Death ‎Angel ، EmJay ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-22 ساعت 01:59)badboy666 نوشته:  من بار چهارمم هست که ثبت نام میکنم!خداکنه ایندفعه بشه
ااااااااای خدا یعنی میشه...؟Sad

این قضیه لاتاری واقعا روی احتمالات عجیب و غریبی بنا شده
کسانی توی همین فروم هستند که 10 یا 12 ساله با چندین شانس دارن شرکت میکنن و دریغ از یک کیس نامبر با شماره 9999 !
بعضی ها هم هستند که دفعه اولشون هستش؛ تازه اون هم دوستشون براشون ثبت نام کرده و خودشون خبر نداشتن ! ویزا هم میگیرن یک ضرب !

آره قضیه لاتاری اگر به شانس هم بستگی داشته باشه به روشی خودش رو نشون میده که آدم تو کار خدا میمونه.
یه چیزی هم که من تو قضیه لاتاری دیدم برنده شدن های خانوادگی بوده. مثلا دو تا خواهر و مادرشون در سه قرعه کشی پشت سرهم اسمشون درومده. یا همین امسال برا 2015 دو سه تا کیس خانوادگی داشتیم که همگی با لاتاری رفتن. دوباره اسم فامیلشون درومده.

ولی چیز مهمی که باید بدونیم؛ اینه که لاتاری یه شانس اضافه هستش.
به شخصه معتقدم که آدم باید زندگی عادی خودش رو بکنه و برنامه های خودش رو داشته باشه. حالا هر وقت برنده شد و ویزا گرفت که مسیرش رو عوض کنه نه اینکه تمام زندگی رو ول کنه فقط بخاطر لاتاری.
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
با آرزوی موفقیت برای همه اعضای مهاجرسرا
مصاحبه: 06 اوت 2014
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان: hamid32 ، baran21 ، meisam14 ، reasonable ، King Eagle ، alirezanz ، masoud768
سلام
من هم از 2014 جا موندم و نتونستم به ارزوم برسم... راستش خیلی ناراحت هستم و تصمیم نگرفتم که بازم شرکت کنم یا نه... چون بازیچه شدن تو این مورد برام گرون تموم شد... بچه ها به چیزایی که نمیشه روش دل بست امید نبندید چون بدجوری چوبش رو میخورید .
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان: hamid32 ، ffrfar ، feidom30 ، EmJay ، reasonable ، MEHR52 ، smart3461 ، King Eagle ، younes58 ، alirezanz
سلام دوستان

مگه امسال ثبت نام تاریخش فرق کرده؟

فکر کنم خیلی زود تاپیک باز شده...

واقعا الان ثبت نامه....؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 13:15)hamideftex2014 نوشته:  سلام
من هم از 2014 جا موندم و نتونستم به ارزوم برسم... راستش خیلی ناراحت هستم و تصمیم نگرفتم که بازم شرکت کنم یا نه... چون بازیچه شدن تو این مورد برام گرون تموم شد... بچه ها به چیزایی که نمیشه روش دل بست امید نبندید چون بدجوری چوبش رو میخورید .

سلام
یعنی شما با شماره کیس 13xx بعد از 10 11 ماه کللیر نشدید؟؟؟Cool
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: alirezanz ، Iaccept
دوستانی که میان اینجا فقط برای خودشون و بقیه آرزوی موفقیت می کنن دستشون درد نکنه؛ ولی به عنوان تاپیک و قوانین سایت هم دقت کنن.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: eagla
(2014-09-22 ساعت 00:50)fairy نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 21:15)k1_m_1358 نوشته:  دوستان يه سوال كسي كه متولد ايران هست ولي سالهاست اروپا زندگي ميكنه و پاسپورت اروپايي داره ميتونه شركت كنه؟؟؟

بله دوست عزیز. یکی از شرایط ثبت نام اینه که محل تولد فرد واجد شرایط برای شرکت در لاتاری باشه حتی اگه اروپا باشه و اون کشور واجد شرایط نباشه از طریق محل تولد که ایران هست می تونه شرکت کنه.

سلام . مگه شروع شده ...
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 15:45)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام . مگه شروع شده ...

سلام . هنوز نه . 4شنبه ی آینده شروع میشه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: lighter ، battosai ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-18 ساعت 11:57)tabim4 نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 11:10)hamid32 نوشته:  حدود 12 روز به ماه اکتبر (موعد آغاز ثبت نام لاتاری ) مانده اما این باعث تعجبه که هنوز هیچ خبری در مورد ثبت نام سال 2016 منتشر نشده.

بنده هم به سهم خودم امیدوارم که امسال کسانی که واقعا قصد و توانایی رفتن دارن ثبت نام کنند و ایشالا همه به اهداف خودشون برسن
بسیار حرف بجایی گفتی دوست عزیز با کمال تاسف باید بگم تجربه ویزاهای صادره و مهاجران شکست خورده و برگشته به ایران و یا بلاتکلیف و سرگردان در آمریکا نشان میدهد که حدود 60-70 درصد هموطنان ایرانی شرکت کننده در لاتاری یا اصلاً ظرفیت و توانایی رفتن را ندارند و یا اینکه قصد وانگیزه لازم را ندارند.و بدینگونه حق 30-40 درصد بقیه شرکت کنندگان را ضایع می کنند به عبارت دیگر شانس قبولی 30-40 درصد بقیه را به حداقل می رسانند.

البته برخی هم هستند که هم توانایی رفتن دارن و هم قصد رفتن اما فکر میکنن آمریکا بهشت موعوده و منتظر ایشون هستش!! میرن و با اولین ناملایمات سرخورده میشن و برمیگردن!! من خودم فعلا نه توانش را دارم نه شرایطشو! پس ثبت نام نمیکنم! و به مطالعه تجربیات مهاجران اکتفا میکنم!
(2014-09-21 ساعت 19:34)shanks نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 19:23)babak12 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 19:04)shanks نوشته:  نداشتن پاسپورت که مشکلی در ثبت نام نداره؟؟؟شماره ای چیزی ازش که نمیخوان؟؟

نه دوست عزیز مشکلی پیش نمی یاد ولی سعی کنید اسم و فامیل بصورت درست وارد کنید
که بعد از گرفتن پاسپورت اسم و فامیل اعلام شده در ثبت نام اولیه با مشخصات پاسپورت یکی باشه (البته بعد از قبول شدن به امید خدا)

ایا تعیین نوع حروف اسم و فامیل در پاس دست خود ما هست؟؟
ممکنه مثلا من تو ثبت نام بنویسم hasan بعد تو پاس حسن رو اینجور hassan بنویسن؟؟؟

البته تو فرمی که برای پاس پرمیکنید اسمتون به حروف لاتین را هم باید بنویسید ولی نهایتا این افسر مامور در پلیس+10هست که باید تاییدش کنه.مثلا برای خود من گیر داده بود که بجای y باید i باشه که منم اوکی دادم و همونو نوشت! (با اینکه در پاس بابام از حرف y استفاده شده)
تشکر کنندگان: shanks ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان