کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
ما هم به جمع منتظران پیوستیم، امیدوارم برنده بشیم ، ولی یادمون نره که چقدر درصد شانس هر نفر پایینه، کمتر از یک درصد Sad ولی خوب به هر حال امیدمون به خداست.
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: lighter ، King Eagle ، Lemony ، قصه گو ، meysamzr ، Sam2014 ، alirezanz ، jsmlz
منتظر موندن تا جواب با شانس یک درصدی کلی حرف حدیث اگر اما
تازه بعدش اگر قبول بشیم شروع راه پر پیچ و خم گرفتن ویزا باز هم شاید و اگر
در کل ارزو میکنم همه دوستان به ارزوشون برسن بتونن زنگی بهتری برای خودشون خانوادشون بسازن
به امید قبولی همه
تشکر کنندگان: King Eagle ، Lemony ، قصه گو ، babisondes ، alirezanz
(2014-10-02 ساعت 02:03)Nazem نوشته:  
[عکس: 5e9doyv1itxfpk69edb9.gif]

سلام عذرمیخوام هزینه ثبت نام چقدره؟
من
خانومم
رونیکا کوچولو
Cool
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-10-02 ساعت 18:00)hs6467 نوشته:  سلام عذرمیخوام هزینه ثبت نام چقدره؟
من
خانومم
رونیکا کوچولو
Cool

دوست عزیز ثبت نام هیچ هزینه ای نداره رایگانه مراقب باشید که بعضی عزیزان کلاش پول میگیرن و ثبت نام میکنن براتون و در اکثر مواقع درست هم ثبتنام نمیکنن براتون.اگر یه کم وقت بزارید و از تجارب رفقای این فروم استفاده کنید راحت خودتون ثبت نام میکنید
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: hs6467 ، storagemeter ، قصه گو ، mohsenmb ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
[/quote]

سلام عذرمیخوام هزینه ثبت نام چقدره؟
من
خانومم
رونیکا کوچولو
Cool
[/quote]

سلام دوست عزیز شما تو این آدرس بری البته احتمالا باید ثبت نام کنی و یدونه یوزر برای خودت درست کنی اینجا تمام مراحل ثبت نام رو به فارسی توضیح داده و به راحتی بدون اینکه پولی به کسی بدید ثبت نام خودتون رو انجام بدید.
http://visa.tmlive.tv/showthread.php?tid=19
موفق باشید و ما رو هم دعا کنید تا امسال ما هم برنده بشیم
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
من امروز برای خودم ثبت نام کردم و به نوعی منتقل شدم به صف منتظران اعلام نتایج و برای خانومم هم می خوام چند روز دیگه ثبت نام کنم تا شاید اینجوری شانسی هم داشته باشیم
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: قصه گو ، storagemeter ، babak12 ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 22:26)اشکان 3D نوشته:  دوستان روز شماری شروع شده از امروز....تا 1 May

امسال ٥ مِى نتايج رو اعلام ميكنن دوست عزيز
تشکر کنندگان: mrlzdh ، اشکان 3D ، قصه گو ، storagemeter ، feidom30 ، Sam2014 ، alirezanz ، jsmlz
214 روز و 16 ساعت و 40 دقیقه و 50 ثانیه
Wink
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
(2014-10-03 ساعت 03:49)reyhaneh_h نوشته:  214 روز و 16 ساعت و 40 دقیقه و 50 ثانیه
Wink

به عنوان برنده سال قبل توصیه میکنم که از الان تا اعلام نتایج دیگه تو سایت نیای که استرس قبول شدن یا نشدنو نداشته باشی و وقتی دیدی برنده شدی بیای واسه ادامه راه از دوستان با سابقه کمک بگیری . ما خودمون اول جون سایتو نگاه کردیم Big Grin
ارزویه موفقیت واسه همه میکنمSmileRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ffrfar ، babak12 ، King Eagle ، قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 15:25)zey نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 14:11)abas_kashan نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 14:03)zey نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 13:29)abas_kashan نوشته:  [quote='zey' pid='553510' dateline='1412153414']
سلام...من میخوام بدونم اگه کسی رو تو ایالات نداشته باشیم حذف میشیم؟؟؟؟ حتما باید آدرس کسی رو تو us بدیم؟؟؟ جواب بدین لطفا دوستان Sad
نه حذف نمیشی فقط باید گواهی تمکن مالی در مرحله مصاحبه داشته باشی نه الان و در رابطه با ادرس خود شرکت مهاجرسرا تبلیغش بالا هست کمکتون میکنه

شما فقط ثبتنام را درست انجام بده مراحل بعد راهنمایی هست Smile

تمکن مالی باید تا چه اندازه باشه.؟؟؟..من واسه اولین باره ک میخوام واسه خودم و همسرم ثبت نام کنم... اطلاعاتم کمه Sad Sad Sad Big Grin

اگر اشتباه نکنم درامد سالیانه یک آمریکایی بالای خط فقر (وضعیت عادی) که حدود 100 میلیون هست که اینم میشه بانک به بانک ریخت چند تا گواهی سپرده براش گرفت

جهت اطلاع دقیق تاپیک تمکن مالی سرچ کنید تمام اطلاعات نمایش داده میشه

میشه راهنماییم کنین که چه جوری پیداش کنم....من عضو جدیدمRolleyes
گمونم اگه تنها باشی حدود ۱۵۰۰۰ دلار و اگه دو نفر باشین ۱۹۰۰۰ دلار ، که از بانکهای دولتی میشه این نامه رو گرفت
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
گاهی ناگزیری،برای تولدی دوباره ،از خود بمیری .و دوباره برخیزی ،این بار قویتر و خردمندتر معمار زندگی خود باشید.
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
تشکر کنندگان: ffrfar ، babak12 ، storagemeter ، King Eagle ، قصه گو ، Danoosh ، alirezanz ، satin ، jsmlz
با سلام به دوستان من جای نام و نام خانوادگی رو جابجا زدم و ثبت نام کردم دنبال حذف یا اصلاح گشتم چیزی پیدا نکردم برای همین دوباره ثبت نام کردم .فکر می کنید کار درستی کردم ،مشکلی برام پیش نمی اد؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-03 ساعت 13:24)arash88 نوشته:  با سلام به دوستان من جای نام و نام خانوادگی رو جابجا زدم و ثبت نام کردم دنبال حذف یا اصلاح گشتم چیزی پیدا نکردم برای همین دوباره ثبت نام کردم .فکر می کنید کار درستی کردم ،مشکلی برام پیش نمی اد؟

دوست گرامی مشکلی نیست شما میتونید بعد از قبولی به امید خدا با kcc مکاتبه کنید و مشکل رو براشون توضیح بدید از طریق ایمیل و درستش کنید فقط هواستون باشه که در زمان چک کردن قبولیتون در ماه may هم نام و نام خانوادگی رو جابجا وارد کنید
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: قصه گو ، babak12 ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
سلام... علیرضا هستم... یه مسافر... Smile))
یعنی الان سه سالِ مسافرم... امسال سال چهارم من هستش... امیدوارم...
تشکر کنندگان: قصه گو ، babak12 ، King Eagle ، Danoosh ، alirezanz ، lighter ، jsmlz
سلام
اگر اطلاعات رو اشتباه وارد کنی امکان درست کردنش هست یا نه؟
تشکر کنندگان: jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان