کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-01 ساعت 12:31)babak12 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 11:58)samirasamira1010 نوشته:  سایت هنوز برای ثبت نام باز نشده درسته؟

بله
امشب ايشاله باز ميشه

بعد اگه قبول شیم مهر سال بعد می ریم مصاحبه درسته؟ به فرض که ویزا هم بگیریم تا شهریور 95 وقت داریم بریم امریکا درسته؟
تشکر کنندگان: قصه گو ، alirezanz
سلام مگه ثبت نام امروز نیست؟
تشکر کنندگان: abas_kashan ، alirezanz
(2014-10-01 ساعت 13:02)bahram_rashidi نوشته:  سلام مگه ثبت نام امروز نیست؟

امشب سایت باز میشه.
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-10-01 ساعت 13:02)bahram_rashidi نوشته:  سلام مگه ثبت نام امروز نیست؟

بله ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت ایران و 12 ظهر به وقت آمریکا
تشکر کنندگان: babak12 ، alirezanz ، jsmlz
سلام...من میخوام بدونم اگه کسی رو تو ایالات نداشته باشیم حذف میشیم؟؟؟؟ حتما باید آدرس کسی رو تو us بدیم؟؟؟ جواب بدین لطفا دوستان Sad
تشکر کنندگان: قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 13:20)zey نوشته:  سلام...من میخوام بدونم اگه کسی رو تو ایالات نداشته باشیم حذف میشیم؟؟؟؟ حتما باید آدرس کسی رو تو us بدیم؟؟؟ جواب بدین لطفا دوستان Sad
نه حذف نمیشی فقط باید گواهی تمکن مالی در مرحله مصاحبه داشته باشی نه الان و در رابطه با ادرس خود شرکت مهاجرسرا تبلیغش بالا هست کمکتون میکنه

شما فقط ثبتنام را درست انجام بده مراحل بعد راهنمایی هست Smile
تشکر کنندگان: lighter ، قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 12:54)samirasamira1010 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 12:31)babak12 نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 11:58)samirasamira1010 نوشته:  سایت هنوز برای ثبت نام باز نشده درسته؟

بله
امشب ايشاله باز ميشه

بعد اگه قبول شیم مهر سال بعد می ریم مصاحبه درسته؟ به فرض که ویزا هم بگیریم تا شهریور 95 وقت داریم بریم آمریکا درسته؟
تاریخ مصاحبه مرتبط هست با شماره کیس مندرج در برگ قبولی هر قدر کمتر باشد بعد از اعلام قبولی زودتر به مصاجبه میرید و هر چقدر دیرتر شاید اصلا برای مصاحبه دعوت نشده یا ویزا تمام شده باشه

مهلت پرواز به امریکا تو ویزا نوشته میشه ولی تا قبولیهای سال بعد امکان رفتن هست
تشکر کنندگان: samirasamira1010 ، قصه گو ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 13:20)zey نوشته:  سلام...من میخوام بدونم اگه کسی رو تو ایالات نداشته باشیم حذف میشیم؟؟؟؟ حتما باید آدرس کسی رو تو us بدیم؟؟؟ جواب بدین لطفا دوستان Sad

سلام دوست عزیز.
خیر ! ریجکت شما ربطی به نداشتن کسی در آنجا نداره. ولی خیلی عوامل دیگری هست که ممکن هست برای پرونده شما خظرساز باشه. به این مورد فکر نکنین اصلا.
موفق باشین.
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: babak12 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 13:29)abas_kashan نوشته:  
نه حذف نمیشی فقط باید گواهی تمکن مالی در مرحله مصاحبه داشته باشی نه الان و در رابطه با ادرس خود شرکت مهاجرسرا تبلیغش بالا هست کمکتون میکنه

تمکن مالی باید تا چه اندازه باشه.؟؟؟..من واسه اولین باره ک میخوام واسه خودم و همسرم ثبت نام کنم... اطلاعاتم کمه Sad Sad Sad Big Grin

(2014-10-01 ساعت 14:01)sunnyday نوشته:  

سلام دوست عزیز.
خیر ! ریجکت شما ربطی به نداشتن کسی در آنجا نداره. ولی خیلی عوامل دیگری هست که ممکن هست برای پرونده شما خظرساز باشه. به این مورد فکر نکنین اصلا.
موفق باشین.

ممنوووون
تشکر کنندگان: jsmlz
اگه الان پدر و مادرم رو ثبت نام نکنم به فرض برنده شدن و رفتن می تونم اونها رو ببرم یا الان حتما باید ثبت نام بشه؟
(2014-10-01 ساعت 14:03)zey نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 13:29)abas_kashan نوشته:  [quote='zey' pid='553510' dateline='1412153414']
سلام...من میخوام بدونم اگه کسی رو تو ایالات نداشته باشیم حذف میشیم؟؟؟؟ حتما باید آدرس کسی رو تو us بدیم؟؟؟ جواب بدین لطفا دوستان Sad

تمکن مالی باید تا چه اندازه باشه.؟؟؟..من واسه اولین باره ک میخوام واسه خودم و همسرم ثبت نام کنم... اطلاعاتم کمه Sad Sad Sad Big Grin

اگر اشتباه نکنم درامد سالیانه یک امریکایی بالای خط فقر (وضعیت عادی) که حدود 100 میلیون هست که اینم میشه بانک به بانک ریخت چند تا گواهی سپرده براش گرفت

جهت اطلاع دقیق تاپیک تمکن مالی سرچ کنید تمام اطلاعات نمایش داده میشه
تشکر کنندگان: قصه گو ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 14:10)samirasamira1010 نوشته:  اگه الان پدر و مادرم رو ثبت نام نکنم به فرض برنده شدن و رفتن می تونم اونها رو ببرم یا الان حتما باید ثبت نام بشه؟
بهترین کار ثبت نام آنها است هم از طرف مادر و هم از طرف پدر که دو شانس قرعه کشی است

در صورت برنده شده شما و عدم ثبت نام انها شما باید یک پروسه بسیار طولانی برای اوردن انها طی کنید البته با سیتیزن شدن (5 سال زندگی) بازهم طولانی است
تشکر کنندگان: قصه گو ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 14:10)samirasamira1010 نوشته:  اگه الان پدر و مادرم رو ثبت نام نکنم به فرض برنده شدن و رفتن می تونم اونها رو ببرم یا الان حتما باید ثبت نام بشه؟

اگر شما برنده بشین نمیتونین پدر و مادر و با خودتون ببرین و گرین کارت بگیرن. ولی اگر شما برین می تونن هرزگاهی بیان پیش شما.Big Grin
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 14:14)abas_kashan نوشته:  
بهترین کار ثبت نام آنها است هم از طرف مادر و هم از طرف پدر که دو شانس قرعه کشی است

در صورت برنده شده شما و عدم ثبت نام انها شما باید یک پروسه بسیار طولانی برای اوردن انها طی کنید البته با سیتیزن شدن (5 سال زندگی) بازهم طولانی است

اگه اون ها رو ثبت نام کنم و به هر دلیلی یکی یا هر دوی اونها نیان برای مصاحبه برای من چه اتفاقی می افته؟
ضمنا من برادرم دانشجوی ارشد هست و مشمول. می تونه ثبت نام کنه یا حتما به کارت پایان خدمت برای مصاحبه نیاز هست؟
(2014-10-01 ساعت 14:11)abas_kashan نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 14:03)zey نوشته:  
(2014-10-01 ساعت 13:29)abas_kashan نوشته:  [quote='zey' pid='553510' dateline='1412153414']

اگر اشتباه نکنم درامد سالیانه یک آمریکایی بالای خط فقر (وضعیت عادی) که حدود 100 میلیون هست که اینم میشه بانک به بانک ریخت چند تا گواهی سپرده براش گرفت

جهت اطلاع دقیق تاپیک تمکن مالی سرچ کنید تمام اطلاعات نمایش داده میشه

میشه راهنماییم کنین که چه جوری پیداش کنم....من عضو جدیدمRolleyes

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان