کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2014-10-27 ساعت 19:20)quf نوشته:  من میخواستم خودم سبت نام کنم ولی در قسمت ادرس لاین مشکل دارم با ادرس که ما مینویسیم فرق داره و اموزش تصویری هم فقط صفحه ی 1 داره ادامش پیدا نکردم
ادرس به چه صورت میشه ؟؟؟

اگر از آدرس پستی شخص دیگری استفاده می‌کنید در قسمت In Care of اسمش را بنویسید. اگر از آدرس پستی خودتان استفاده می‌کنید نیاز به نوشتن نام خود در این قسمت ندارید. در قسمت Address Line 1 و Address Line 2 آدرس خود را بنویسید. در قسمت City/Town اسم شهر و در قسمت District/County/Province/State اسم استان خود را بنویسید. کد پستی خود را از روی قبوض تلفن یا برق استخراج نمایید و آن را در قسمت Postal Code/Zip Code بنویسید. سپس کشور محل سکونت خود را از لیست انتخاب کنید.

مثال: تهران، خیابان آزادی ،خیابان طرشت ،خیابان 18، پلاک 24 کدپستی: 1387654321

Address Line 1: No. 24, 18rd Street

Address Line 2: Azadi Avenue, Tarasht Street

City/Town: Tehran

District/County/Province/State: Tehran

Postal Code: 1387654321

Country:IRAN

شما همچنین می توانید از اصطلاح های زیر برای نوشتن آدرس خود استفاده نمایید:
واحد: Unit
طبقه: Floor
شماره (پلاک): No
کوچه: Alley
بلوار: Blvd
خیابان: St
میدان: Sq
بزرگراه: Free Way
چهار راه: Cross
بعد از: After
قبل از: Before
جاده: Rd
جنب(نزدیک): Near
طبقه اول: First Floor
طبقه همکف: Ground Floor
ابتدای: First of
انتهای: End of
خیابان بزرگ: Ave
روبروی: In Front of
بن بست: Dead End
ساختمان: Building

در قسمت In Care of اگر برای دریافت نامه قبولی می خواهید از آدرس شخص دیگری استفاده کنید می بایست نام و نام خانوادگی شخص مجاز به دریافت نامه را در این قسمت وارد کنید
تشکر کنندگان: quf ، kaamiran
سلام دوستان من هر سال دارم ثبت نام می کنم ولی نمی دونم چرا به قسمت اسمم می رسم به شک میرسم
تو ثبت نام امیر رضا سلحشور رو چطوری باید وارد کنم.
تشکر کنندگان:
(2014-10-30 ساعت 23:59)camel_60 نوشته:  سلام دوستان من هر سال دارم ثبت نام می کنم ولی نمی دونم چرا به قسمت اسمم می رسم به شک میرسم

امیر رضا به عنوان اسم وسلحشور فامیلی(دقت کن اول فامیلی بعد اسم بعد میدل نیم رو ازت میخواد)
در قسمت اسم میانی هم تیک مریوطه رو بزن.
تو امضای من راهنمای فرم هست.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: sami.parsi ، camel_60
(2014-10-30 ساعت 23:59)camel_60 نوشته:  سلام دوستان من هر سال دارم ثبت نام می کنم ولی نمی دونم چرا به قسمت اسمم می رسم به شک میرسم

name : amir reza

family : selahshour
تشکر کنندگان: camel_60
سلام دوستان
یه سوال داشتم اگه میشه سریع جواب بدید ممنونتون میشم

بعد از ثبت نام متوجه شدم جای اسم و فامیل رو عکس نوشتم ، حالا باید چیکار کنم تا تصحیح بشه؟
راهی هست؟؟

پیشاپیش ممنون
تشکر کنندگان: sami.parsi
(2014-10-31 ساعت 02:07)arefsteps نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم اگه میشه سریع جواب بدید ممنونتون میشم

بعد از ثبت نام متوجه شدم جای اسم و فامیل رو عکس نوشتم ، حالا باید چیکار کنم تا تصحیح بشه؟
راهی هست؟؟

پیشاپیش ممنون

مشکلی نداره ..ایشاله بعد قبولی قابل حله ... نگران نباش.

التماس دعا .
.
.
.
تشکر کنندگان:
اقا فرق divorce با اون legally seprated چیه؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
با سلام. اگر زن و شوهری دارای دو فرزند باشند که یکی از آنها بالای 21 سال و دیگری کمتر از 21 سال دارد،به هنگام ثبت نام آیا باید فقط نام فرزند کمتر از 21 سال را ذکر کنند و تعداد فرزندان را 1 بزنند؟ آیا هم زن و هم شوهر میتوانند دو ثبت نام جداگانه سه نفره(خودشان و یک فرزند زیر 21 سال)انجام بدهند؟ آیا فرزند بالای 21 سال باید مستقل ثبت نام کند؟ ممنون Smile
تشکر کنندگان:
عرض بعدیم اینست که آیا میشود برای ثبت نام این خانواده ایمیل خودم را ، که خودم هم موقع ثبت نام جداگانه ام داده ام، بدهم؟ به تعدد و برای دوبار ثبت نام سه نفره ایشان و فرزند 21 ساله شان؟ اشکالی در یکی بودن ایمیل برای همه نیست؟یا باید برای هر ثبت نام ایمیل جداگانه ای به نام شخص ثبت نام کننده بسازم؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 07:03)ziba_a نوشته:  عرض بعدیم اینست که آیا میشود برای ثبت نام این خانواده ایمیل خودم را ، که خودم هم موقع ثبت نام جداگانه ام داده ام، بدهم؟ به تعدد و برای دوبار ثبت نام سه نفره ایشان و فرزند 21 ساله شان؟ اشکالی در یکی بودن ایمیل برای همه نیست؟یا باید برای هر ثبت نام ایمیل جداگانه ای به نام شخص ثبت نام کننده بسازم؟

خیر ایمیل هر شخص باید جدا باشد .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، ziba_a
ممنون از شما. و سوال قبلیم؟Smile
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 06:57)ziba_a نوشته:  با سلام. اگر زن و شوهری دارای دو فرزند باشند که یکی از آنها بالای 21 سال و دیگری کمتر از 21 سال دارد،به هنگام ثبت نام آیا باید فقط نام فرزند کمتر از 21 سال را ذکر کنند و تعداد فرزندان را 1 بزنند؟ آیا هم زن و هم شوهر میتوانند دو ثبت نام جداگانه سه نفره(خودشان و یک فرزند زیر 21 سال)انجام بدهند؟ آیا فرزند بالای 21 سال باید مستقل ثبت نام کند؟ ممنون Smile

سلام

یک باز زن به عنوان سرپرست میتونه ثبت نام بکنه و شوهر و فرزند زیر 21 سال را زیر مجموعه خانواده
یک باز مرد به عنوان سرپرست میتونه ثبت نام بکنه و زن و فرزند زیر 21 سال را زیر مجموعه خانواده قرار بده.
در هر دو حالت تعداد فرزند زیر 21 سال را وارد میکنند , و یعنی توی فرم تعداد فرزند را یک نفر ثبت میکنن.
وفرزند بالا ی 21 سال به صورت مستقل و فقط خودش رو باید ثبت نام بکنه
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ziba_a
(2014-11-02 ساعت 01:35)majid7 نوشته:  
(2014-11-01 ساعت 06:57)ziba_a نوشته:  با سلام. اگر زن و شوهری دارای دو فرزند باشند که یکی از آنها بالای 21 سال و دیگری کمتر از 21 سال دارد،به هنگام ثبت نام آیا باید فقط نام فرزند کمتر از 21 سال را ذکر کنند و تعداد فرزندان را 1 بزنند؟ آیا هم زن و هم شوهر میتوانند دو ثبت نام جداگانه سه نفره(خودشان و یک فرزند زیر 21 سال)انجام بدهند؟ آیا فرزند بالای 21 سال باید مستقل ثبت نام کند؟ ممنون Smile

سلام
بله میشود
یک باز زن به عنوان سرپرست میتونه ثبت نام بکنه و شوهر و فرزند زیر 21 سال را زیر مجموعه خانواده
یک باز مرد به عنوان سرپرست میتونه ثبت نام بکنه و زن و فرزند زیر 21 سال را زیر مجموعه خانواده قرار بده.
وفرزند بالا ی 21 سال به صورت مستقل و فقط خودش رو باید ثبت نام بکنه
با اجازه دوستان شما باید اسم همه فرزندان خوذ را بنویسید وگرنه حذف میشوید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 01:14)k1_m_1358 نوشته:  اقا فرق divorce با اون legally seprated چیه؟

جدا شده اید _ Divorce
متارکه (جدا به صورت قانونی)_Legally separated
متارکه قانونی بدین معناست که دادگاه رسما اعلام کرده که شما و همسرتان به طور قانونی جدا شده اید.
متارکه قانونی بدین معناست که همسر شما واجد شرایط مهاجرت به همراه شما نمی باشد
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 00:04)sami.parsi نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 19:20)quf نوشته:  من میخواستم خودم سبت نام کنم ولی در قسمت ادرس لاین مشکل دارم با ادرس که ما مینویسیم فرق داره و اموزش تصویری هم فقط صفحه ی 1 داره ادامش پیدا نکردم
ادرس به چه صورت میشه ؟؟؟

اگر از آدرس پستی شخص دیگری استفاده می‌کنید در قسمت In Care of اسمش را بنویسید. اگر از آدرس پستی خودتان استفاده می‌کنید نیاز به نوشتن نام خود در این قسمت ندارید. در قسمت Address Line 1 و Address Line 2 آدرس خود را بنویسید. در قسمت City/Town اسم شهر و در قسمت District/County/Province/State اسم استان خود را بنویسید. کد پستی خود را از روی قبوض تلفن یا برق استخراج نمایید و آن را در قسمت Postal Code/Zip Code بنویسید. سپس کشور محل سکونت خود را از لیست انتخاب کنید.

مثال: تهران، خیابان آزادی ،خیابان طرشت ،خیابان 18، پلاک 24 کدپستی: 1387654321

Address Line 1: No. 24, 18rd Street

Address Line 2: Azadi Avenue, Tarasht Street

City/Town: Tehran

District/County/Province/State: Tehran

Postal Code: 1387654321

Country:IRAN

شما همچنین می توانید از اصطلاح های زیر برای نوشتن آدرس خود استفاده نمایید:
واحد: Unit
طبقه: Floor
شماره (پلاک): No
بزرگراه: Free Way
چهار راه: Cross
بعد از: After
قبل از: Before
جاده: Rd
جنب(نزدیک): Near
طبقه اول: First Floor
طبقه همکف: Ground Floor
ابتدای: First of
انتهای: End of
خیابان بزرگ: Ave
روبروی: In Front of
بن بست: Dead End
ساختمان: Building

در قسمت In Care of اگر برای دریافت نامه قبولی می خواهید از آدرس شخص دیگری استفاده کنید می بایست نام و نام خانوادگی شخص مجاز به دریافت نامه را در این قسمت وارد کنید

نامه قبولی فقط از طریق سایت مربوطه قابل رویته و
برای هیچ آدرسی ارسال نمیشه.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان