کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
داداش حجم تا چه حد باید برا اپلود باشه ؟
و سینه ها رو زیاد گرفته ها
رفتم اون سایت لاتاری که برش بدم اما عکسم کلا خراب می شه
این ها اگر مشکلی نداره بفرستم بره
تشکر کنندگان:
دوستان الان این عکس بنده رفتم تو همون سایت لاتاری برش دادم .سینه هام خیلی زیاد بود و بیشتر برش دادم تا کله بیشتر معلوم باشه . فقط نمی دونم چرا بزرگ شده کیفیت کمی افت کرده و دور گوش و لباسم برش برش نمایانه .مشکلی نداره؟
سایز هم90 کیلوبایت شد الان همه چی درسته یا نه ؟
اگر مشکلی در عکس هست مخصوصا سر و شانه ها بگید که جور دیگه برش بدم که انشالله 100 درصد درست باشه
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان گرامی
این هم اطلاعات دقیق عکس دیجیتالی برای ثبت نام در لاتاری
منبع : سایت سفارت آمریکا به زبان فارسی
-------------------۲۰۱۶
ارائه عکس های دیجیتالی (تصویرهای دیجیتالی)

شما می توانید عکسهایتان را با استفاده از دوربین های دیجیتال یا اسکن ازعکسهای چاپ شده مادامی که این تصاویر مطابق مشخصات ترکیب بندی و فنی ذکر شده باشد، تهیه و ارائه نمایید. متقاضیان می توانند برای حصول اطمینان از مطابقت عکس با الزامات مورد نظر، پیش از ارائه فرم ثبت نام، مناسب بودن عکس های خود را با استفاده از پیوند موجود در تارنمای ویزای گونه گونی (E-DV) آزمایش کنند. این بخش حاوی معیارهای مربوط به تأیید عکس ها ازجمله مشخصات ترکیب بندی عکس ها و نمونه هایی از عکس های قابل قبول و غیر قابل قبول را در اختیارمتقاضیان می گذارد.

تصاویر ارائه شده می بایست دارای عمق تصویری ٢٤ بیت رنگ باشند. اگر شما از اسکنر استفاده می کنید قبل از اسکن تنظیمات آن را مطابق با ٢٤ بیت رنگ یا گزینه رنگهای حقیقی تنظیم کنید. دیگر الزامات مربوط به تصویر عبارتند از:

ویژگیهای ترکیب بندی عکس:

* وضعیت سر

# صورت فرد موضوع عکس باید مستقیماً رو به دوربین باشد.

# سر فرد نباید به طرف بالا، پایین یا چپ یا راست باشد.

# ارتفاع سر یا اندازه بخش صورت (از بالای سر، مشتمل بر موی سر، تا پایین چانه) باید بین ۵٠و ٦٩ درصد ارتفاع کل تصویر باشد. ارتفاع چشم (از پایین عکس تا خط چشم ها) باید بین ۵٦ و ٦٩ درصد ارتفاع تصویر باشد.

الگوی اندازه سر در تصویر دیجیتالی

نمونه هایی از الزامات عکس در بخش ویژگیهای تصویر تارنما موجود است.

* پس زمینه با رنگ خنثی

# برای عکسبرداری باید از پس زمینه خنثی کم رنگ استفاده شود.

* وضوح تصویر

# عکس باید دارای وضوح کامل باشد.

* زوائد تزیینی

# متقاضی نباید در عکس عینک آفتابی یا دیگر زوائدی که بخشی از صورت را می پوشانند، داشته باشد.

* پوشش سر و کلاه

#عکس های متقاضیانی که دارای پوشش سر یا کلاه هستند تنها در شرایطی پذیرفته می شوند که دلیلی اعتقادی یا مذهبی بر آن مترتب باشد؛ حتی در چنین شرایطی، این کلاه یا پوشش نمی بایست هیچ قسمتی از صورت متقاضی را بپوشاند. عکس هایی که متقاضیان در آنها دارای دست افزارهای قبیله ای یا کلاه های دیگر با ماهیت هایی غیردینی به سر دارند، پذیرفته نمی شود. عکس پرسنل نظامی و کارکنان شرکت های هوایی و دیگر افرادی که باید به دلایل حرفه ای کلاه بپوشند مورد پذیرش نیست.

ویژگیهای فنی تصاویر

گرفتن عکس جدید دیجیتالی. اگر بنا دارید عکس جدید دیجیتالی بگیرید دقت داشته باشید که عکستان دارای ویژگیهای زیر باشد.

قالب تصویری عکس (فرمت): فرمت تصویر باید در قالب دیجیتالی Joint Photographic Experts Group موسوم به (JPEG) باشد.

اندازه فایل تصویری: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ٢٤٠ کیلوبایت باشد.

رزولوشن (دقت رقومی) تصویر: فایل تصویری باید حداقل ٦٠٠ پیکسل (عرض) در ٦٠٠ پیکسل (ارتفاع) باشد. کلیه تصویرها باید به شکل مربع ارائه شوند، بدین معنی که ارتفاع عکس با عرض آن یکسان باشد.

ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ٢٤ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد. عکس های سیاه و سفید ٢٤ بیت یا تصاویر ٨ بیتی پذیرفته نمی شوند.

*اسکن کردن عکس. قبل از اسکن عکس های چاپ شده دقت داشته باشید که ترکیب بندی عکس مطابق آنچه گفته شد باشد. برای اسکن عکسهای چاپی از راهنمای زیر استفاده کنید.

رزولوشن (دقت رقومی) اسکنر: دقت رزولوشن باید حداقل ٣٠٠ نقطه بر اینچ (dpi) باشد.

قالب عکس: فرمت تصویر بایدJoint Photographic Experts Group (JPEG) باشد.

اندازه فایل: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ٢٤٠ کیلوبایت باشد.

درجه وضوح و ابعاد تصویر: ٦٠٠ در ٦٠٠ پیکسل.

ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی 24 بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد [متقاضیان توجه داشته باشند که عکس های سیاه و سفید، تک رنگ، یا طیف خاکستری پذیرفته نمی شوند[.
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: mr.amir007 ، storagemeter ، King Eagle ، Danoosh ، S0SHiANT
دوست عزیز
خودم می دونم مشخصات رو من الان دارم در سایتی که دوستان معرفی کردن عکس رو برش می دم
می گم این سایت که عکس رو بنده برش می دم درست هست عکسم الان که در پست بالا گذاشتم
و هم چنین 5 در 5 و 600 در 600 کرده دیگه درسته ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 16:06)mr.amir007 نوشته:  دوست عزیز
خودم می دونم مشخصات رو من الان دارم در سایتی که دوستان معرفی کردن عکس رو برش می دم
می گم این سایت که عکس رو بنده برش می دم درست هست عکسم الان که در پست بالا گذاشتم
و هم چنین 5 در 5 و 600 در 600 کرده دیگه درسته ؟

بله دوست گرامی
به اون مواردی که گفته در مورد عکس دقت کنید.
نگران نباشید درسته.
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
فقط کمی سرم از کادر رفته بیرون مشکلی نداره؟
لطفا سنحیده نظر بدید چون واقعا بیشتر از این تو کادر قرار دادن می ره بیرون..اگر واقعا مشکله بگید تا یه فکری کنم
فعلا این رو سیو کردم
تشکر کنندگان:
آقا کسی جواب ما رو نداد دلهره واسم درست کرده لطفا دوستان باتجربه جواب بدن
تشکر کنندگان: mr.amir007
(2014-10-09 ساعت 10:14)moxtar88 نوشته:  دوستان من عکسم رو تو همون خود سایت لاتاری کراپ کردم عکس رو تحویلم داد منم سیو کردم و همون رو واسه ثبت نام استفاده کردم الان که نگا میکنم میبینم شونه هام خیلی معلوم نیست البته قسمت پایین شونه هام و نسبت به اون عکس های قابل قبولی که خود سایت لاتاری گذاشته یخورده فرق میکنه، میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟؟ و اگه یه نفر اسمش دربیاد همون موقع عکسشو نگا میکنن اگه مشکل داشت همون موقع ردش میکنن یا بعدا که اومد مصاحبه؟ اصلا کلاً چه وقتی عکس ثبت نام رو چک میکنن؟ خواهشا راهنمایی کنید الان چند روزه استرس دارم

سلام دوست عزیز مشگل خواصی نیست اگر به امید خدا اسمتون درومد حتمی برید عکاسی بگید عکس پاس پورت بگیره اما واید بگیره یا مربع که شونهاتون کامل بیوفته همون عکس رو با مدارک میفرستید به عنوان عکس جدید مشگلی نیست.Big Grin
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: moxtar88
سلام به همه
از دوستان خواهش میکنم به همون خدایی که میپرستید قسمتون میدم اگه توانایی و قصد رفتن ندارین ثبت نام نکنین بزارین اوناییکه نیاز دارن از این فرصت استفاده کنن
تشکر کنندگان: moxtar88 ، Danoosh ، King Eagle
میثم جان الان واسه همه شده سرگرمی هرکی پا میشه زرت وزرت ثبت نام میکنه، هر ساله ایران بالاترین آمار شرکت کننده و قبولی رو داره اینجوری پبش بره چند سال آینده ایران رو کلا حذف میکنن مثل بنگلادش میشیم، پس فقط امیدوار باش که شانس بیاری ایرونی جماعت خواهش و قسم حالیمون نمیشه
تشکر کنندگان: Danoosh
(2014-10-11 ساعت 01:23)moxtar88 نوشته:  میثم جان الان واسه همه شده سرگرمی هرکی پا میشه زرت وزرت ثبت نام میکنه، هر ساله ایران بالاترین آمار شرکت کننده و قبولی رو داره اینجوری پبش بره چند سال آینده ایران رو کلا حذف میکنن مثل بنگلادش میشیم، پس فقط امیدوار باش که شانس بیاری ایرونی جماعت خواهش و قسم حالیمون نمیشه

سلام
بله... حتا(حتی) تابلوهای تبلیغاتی هم دیده شده
ولی در مورد حذف شدن ایران.... درصورتی که تعداد ویزا ها از حداکثر عبور کنه (فکر میکنم در طول 10 سال) اونوقت نام ایران حذف میشه, تا تعداد مهاجرها به تعادل برسه .....
از این بابت فعلن(فعلا) راحت باشه و 5-6 سال زمان هست
در ضمن..... لاتاری....شانسیه...اگر واقعن(واقعا) قصد مهاجرت دارید, بصورت موازی باید برای دیگر کشور ها هم اقدام کرد
البته امیدوارم شما امسال انتخاب بشید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-09 ساعت 16:53)mr.amir007 نوشته:  فقط کمی سرم از کادر رفته بیرون مشکلی نداره؟
لطفا سنحیده نظر بدید چون واقعا بیشتر از این تو کادر قرار دادن می ره بیرون..اگر واقعا مشکله بگید تا یه فکری کنم
فعلا این رو سیو کردم

سلام
عزیز جان روزه شک دار نگیر
توی خونتون یه دیوار سفید پیدا کن و با یه لیاس تیره بایست و با موبایل(کیفیت قابل قبول) یا دوریبن...یه عکس بگیر
فقط صاف باشه و بر اساس قوانین(شونه و گوش ها پیدا باشه...عینک و کلاه نداشته باشی... فیس خیلی عادی...)
بعدش هم با فوتوشاپ اندازه اش رو درست کن
دقیقن(دقیقا) همین کاری که من امروز میخام (میخوام) انجام بدم

خیلی راحته...فقط باید شرایط رو رعایت کرد و وسواس بخرج نداد

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: King Eagle
عکس سال قبل رو استفاده کنم
یا عکس جدید???
2014ASx1xx ابوظبی، 1 نفر، یکضرب،
تشکر کنندگان:
آقا یه جوان مرد پیدا بشه موضوع پس زمینه رو به طور کامل شفاف سازی کنه، اطلاعات خیلی ضد و نقیضه ، تمام نمونه عکس هایی که توی سایت موجوده پس زمینه خاکستری دارن یا اینکه پس زمینه دیوار هست، پس زمینه ای که با فوتوشاپ سفید ( دقت کنید دوستان سفید نه خاکستری) شده مورد قبول هست یا نه؟ یه جوان مردی که دوره های قبل با این شرایط برنده شده بیاد توضیح بده

یه جوون مرد نبود؟
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان:
(2014-10-11 ساعت 18:33)azimi1368 نوشته:  آقا یه جوان مرد پیدا بشه موضوع پس زمینه رو به طور کامل شفاف سازی کنه، اطلاعات خیلی ضد و نقیضه ، تمام نمونه عکس هایی که توی سایت موجوده پس زمینه خاکستری دارن یا اینکه پس زمینه دیوار هست، پس زمینه ای که با فوتوشاپ سفید ( دقت کنید دوستان سفید نه خاکستری) شده مورد قبول هست یا نه؟ یه جوان مردی که دوره های قبل با این شرایط برنده شده بیاد توضیح بده

یه جوون مرد نبود؟

داداش هم سن خودم عزیز اولا دوستانی که قبول شدن به ندررررررررررت به اینجا سر میزنن مگر مدیر شده باشن دوما دقت کنی نوشته ضمینه روشن نه فقط سفید مثلا صورتی خیلی روشن هم میشه و حتی خاکستری خیلی روشن سوما من خودم به شخصه توی این سه سال ندیدم کسی این حرکتو کرده باشه با فوتوشاپ و هیچ کجای فرم هم نخوندم که گفته باشه فوتوشاپ کردن پس ضمینه ایراد داره.
حالا من یه سوال از شما دارم وقتی عکس گرفتن نهایتا5000تومن خرج داره خداییشم چیزی نیست چرا شما اینقدر خودتو توی هول و ولا میندازی؟نمیخوای پول بدی یکی با دوربین یا موبایل بگیر
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان