کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
قسمت photo validator عکس رو از همه نظر چک ميکنه؟ اگه تأييد کنه عکس رو يعني هيچ مشکلي نداره؟
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 09:03)alm80 نوشته:  قسمت photo validator عکس رو از همه نظر چک ميکنه؟ اگه تأييد کنه عکس رو يعني هيچ مشکلي نداره؟
خیر دوست عزیز فقط از نظر ابعاد و حجم کنترل میکنه و سایر موارد که چهره به چه حالتی باید باشد را بررسی نمیکند

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: amir2640 ، alm80
(2014-10-15 ساعت 03:59)persian نوشته:  سلام دوستان من بسيار خسته از شركت كردنهاى متعدد ميخوام بدونم ميشه با عكس پارسال شركت كنم ؟؟؟؟؟؟
من خودم با یه عکس در دوسال پیاپی شرکت کردم و سال دوم برنده شدم. الانم برای بار سوم از همون عکس استفاده کردم
اگر عکستون شبیهتونه و تغییر خاصی نکردین و همچنین موازین عکس رو رعایت کرده اشکالی نداره

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: amir2640
(2014-10-15 ساعت 02:30)amir2640 نوشته:  سلام

میخواستم از دوستان عزیز بپرسم که ایا اگر کسی سالهایه قبل عکسی که برایه لاتاری اپلود میکرده از لحاظ تعداد پیکسل از نظر سایت غیر قابل قبول بوده و بعد هم با این وجود confirmation number رو دریافت کرده
ایا احتمالش هست که چون عکسی که داده بوده از لحاظ پیکسل مشکل داشته اصلا تویه لاتاری شرکتش نداده باشنش ؟ SadSadSad

با تشکر

کسی جواب سوال منو نمیدونست ؟!!
Sad
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 10:40)amir2640 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 02:30)amir2640 نوشته:  سلام

میخواستم از دوستان عزیز بپرسم که ایا اگر کسی سالهایه قبل عکسی که برایه لاتاری اپلود میکرده از لحاظ تعداد پیکسل از نظر سایت غیر قابل قبول بوده و بعد هم با این وجود confirmation number رو دریافت کرده
ایا احتمالش هست که چون عکسی که داده بوده از لحاظ پیکسل مشکل داشته اصلا تویه لاتاری شرکتش نداده باشنش ؟ SadSadSad

با تشکر

کسی جواب سوال منو نمیدونست ؟!!
Sad
اگر از پیکسل منظورتون رزولیشن عکس که 600*600 باید باشه هست خیر نمیشه انجام داد این کار رو
اما اگه کیفیت عکس هستش شماره تاییده داده میشه اما اگر عکس مطابق استاندارد هاشون نباشه پرونده از لیست قرعه کشی حذف میشه و در قرعه کشی شرکت داده نمیشه

تشکر کنندگان: amir2640
بچه ها اگه میشه یکی یه کمکی بکنه و بگه ابعاد عکس باید چند باشه؟ 6 در 6 یا 5 در 5؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 14:12)aghamilad نوشته:  بچه ها اگه میشه یکی یه کمکی بکنه و بگه ابعاد عکس باید چند باشه؟ 6 در 6 یا 5 در 5؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

معيار سانتي متري رو ول كنيد چون ارتفاع و عرض عكس رو با پيكسل بايد ايجاد كنيد نه با سانتي متر
1- اول عكس رو از فاصله 1 متري بگيرين با بالاترين رزوليشن با پس زمينه روشن
2- بعد با فتوشاپ در قسمت crop تنظيمات رو بزارين براي 600px در 600px با رزوليشين 300dpi و سپس سطح Level رو به روشنتر تنظيم كرده و عكس دلخواه رو ايجاد كنيد
3- قسمت 2 را طوري كراپ كنيد كه صورت شما حداكثر 50-69 درصد عكس را پوشش بده و چشماي شما از 70% ارتفاع عكس بالاتر نره
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: aghamilad ، HERMES7 ، storagemeter
(2014-10-05 ساعت 09:46)zeinabyousefi نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 05:17)Soap McTavish نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 22:50)azimi1368 نوشته:  آقا من به شدت نگران پس زمینه عکس هستم، پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردم ، کسی هست که پس زمینه عکسش رو با فوتوشاپ سفید کرده باشه و برنده شده باشه دوره های قبل؟
دوست عزیز
اگه عکست مشخصات لازم بر اساس فرم ثبت نام را داره نگران نباش. منظورم اینه که سرت مستقیم بدوریین باشه سایز و حجم عکست درست باشه. زیاد نگران سفید کردن پشت عکس نباش. من خودم با دوربین عکس گرفتم و با فتوشاپ درستش کردم.

واي چقدر بحث بابا بفرستيد باور نميكنيد من عكس ٤ سال پيشم رو فرستادم قبولم شدم بعدش بيني و عمل كردم فقط عكس توي سفارت خيلي خيلي مهمه تازه بهمن هم دارم ميرم ويزامم يك ضرب گرفتم هورا پس الكي جو نديد خيلي راحته فقط بايد شانس بيارين قبول بشين

(2014-10-05 ساعت 09:46)zeinabyousefi نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 05:17)Soap McTavish نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 22:50)azimi1368 نوشته:  آقا من به شدت نگران پس زمینه عکس هستم، پس زمینه رو با فوتوشاپ سفید کردم ، کسی هست که پس زمینه عکسش رو با فوتوشاپ سفید کرده باشه و برنده شده باشه دوره های قبل؟
دوست عزیز
اگه عکست مشخصات لازم بر اساس فرم ثبت نام را داره نگران نباش. منظورم اینه که سرت مستقیم بدوریین باشه سایز و حجم عکست درست باشه. زیاد نگران سفید کردن پشت عکس نباش. من خودم با دوربین عکس گرفتم و با فتوشاپ درستش کردم.

واي چقدر بحث بابا بفرستيد باور نميكنيد من عكس ٤ سال پيشم رو فرستادم قبولم شدم بعدش بيني و عمل كردم فقط عكس توي سفارت خيلي خيلي مهمه تازه بهمن هم دارم ميرم ويزامم يك ضرب گرفتم هورا پس الكي جو نديد خيلي راحته فقط بايد شانس بيارين قبول بشين

منم رفتم عکاسی عکس گرفتم حجمش 259 بود بعد کردمش 50 بعد ولید نشد کردمش 108 ولید شد به نظرتون عکسم دیگه اوکی هست؟
تشکر کنندگان:
اگر عکس رو خودتون و توی خونه گرفتین برای سفید کردن پس زمینه عکس اگر با فتوشاپ وارد نیستین کار کنین( مثل خودم ) میتونین عکستون رو از طریق این لینک با هر رنگ پس زمینه ای به پس زمینه سفید تغییر بدین. البته پس زمینه های مختلفی وجود داره توی این سایت که برای کار گرین کارت سفید رو ذکر کردم. فقط عکستون رو از قسمت choose انتخاب کنید یا اینکه اون رو بکشید و رها کنید در قسمتی که نوشته Drag and drop و بعد خودش کارشو بلده. خروجی رو با دو فرمت png و jpg برای دانلود میده و حتما jpg رو بگیرین. البته قبلش باید یه اکانت در عرض 2-3 دقیقه درست کنین که مجانی هم هست.
تشکر کنندگان:
[/quote]

منم رفتم عکاسی عکس گرفتم حجمش 259 بود بعد کردمش 50 بعد ولید نشد کردمش 108 ولید شد به نظرتون عکسم دیگه اوکی هست؟
[/quote]

اونجا که میگه عکس ولید هست فقط از نظر حجم عکس و پیکسل 600 در 600 میگه که اینها رو کامپیوتر میتونه بفهمه ولی درمورد ظاهر عکس و درست بودن اندازه ی سر و فوکوس و کنتراست و نور محیط و... نیاز به چک هست و اگر پیغام ولید رو دیدید به معنی درست بودن 100 درصد عکس نیست. مثلا منم امسال رزولوشن عکسم 530 بود در 600 که دیگه حال نداشتم و اعصابم خراب شده بود انقدر باهاش ور رفتم و کشیدمش به 600 در 600 که امیدوارم انقدر ضایع نباشه که متوجه بشن.
تشکر کنندگان: mehrsa4
حالا استرس گرفتم عکسو بفرستم یا نه .عکسو رفتم عکاسی گرفتم پس نباید مشکل داشته باشه ولی چون باپینت سایزشو تغییر دادم میترسم کیفیت استاندارد نباشه یکی کمک کنه

(2014-10-16 ساعت 22:46)mehrsa4 نوشته:  حالا استرس گرفتم عکسو بفرستم یا نه .عکسو رفتم عکاسی گرفتم پس نباید مشکل داشته باشه ولی چون باپینت سایزشو تغییر دادم میترسم کیفیت استاندارد نباشه یکی کمک کنه
تشکر کنندگان:
چراااااااا
jiva persia
تشکر کنندگان:
انقدر وسواس نسبت به عکس به خرج ندید
یادمه سال 2012 یکی از بچه ها دقیقه آخر ثبت نام یه عکسی خودش گرفته بود و بدون کار خاصی فقط سایز عکس رو تنظیم کرد و فرستاد و قبول شد/ این همه حساسیت شما سر عکس برای چیه خدا میدونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: mehrsa4
دوستان من عکس پاسپورتم برای 1 سال و نیم پیشه می تونم از اون استفاده کنم؟
عکس پاس و ثبت نام گرین کارد یکی نباشه مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 15:21)Majid_LA نوشته:  دوستان من عکس پاسپورتم برای 1 سال و نیم پیشه می تونم از اون استفاده کنم؟
عکس پاس و ثبت نام گرین کارد یکی نباشه مشکلی پیش میاد؟

سلام دوست عزیز شما حتی میتونی با گوشیتون به شرط اینکه استاندارد ها را رعایت کنی بگیری بفرستی هیچ مشکلی هم نیست اما به نظر من عکس 1.5 سال پیشتو نگذار .
در مورد سوال دومتون اصلا مشکلی نیسا عکس پاسپورت با این عکسی که ثبت نام میکنی یکی نباشه اصلا همچین چیزی نیست که گفته باشن باید یکی باشه
موفق باشی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان