کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-26 ساعت 19:16)babak12 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 17:46)sadra2015 نوشته:  سلام دوستان عزیز ومدیران محترم من سال قبل ویزایکضرب گرفتم ولی به همسرم ویزا نرسید میخواهم برم در آمریکاه اقدام کنم کسی میداند چه مدارکی باید ببرم وبعداز گرفتن گرین کارت میتوانم اقدام کنم لطفا مرا راهنمایی کنید ممنون

سلام دوست عزیز
این تاپیک مطالعه بفرمایید
و سئوالتون در اونجا مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید
موفق باشید

مدیر محترم BABAKعزیز نفرمودید در کدام تاپیک سوال کنم
تشکر کنندگان: reza.aa ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-10-27 ساعت 15:44)sadra2015 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 19:16)babak12 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 17:46)sadra2015 نوشته:  سلام دوستان عزیز ومدیران محترم من سال قبل ویزایکضرب گرفتم ولی به همسرم ویزا نرسید میخواهم برم در آمریکاه اقدام کنم کسی میداند چه مدارکی باید ببرم وبعداز گرفتن گرین کارت میتوانم اقدام کنم لطفا مرا راهنمایی کنید ممنون

سلام دوست عزیز
این تاپیک مطالعه بفرمایید
و سئوالتون در اونجا مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید
موفق باشید

مدیر محترم BABAKعزیز نفرمودید در کدام تاپیک سوال کنم
درود بر شما روی کلمه " تاپیک " در پاسخ بابک عزیز کلیک کنید لینک جدید باز می شود.

موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، reza.aa ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، alirezanz
دوستان اگه هنوز بلیت نگرفتید این پست رو بخونید و این آدرس ها رو امتحان کنید

خوب من مسیرم چون هیست،ن هست بیشتر رو این مسیر زوم کردم و واسه تاریخ جولای ۲۰۱۵ سرچ کردم

هواپیمایی های که از ایران واسه امریکا پرواز دارن اینها هستن

طیران الخلیج www.gulfair.com
قطر ایر ویز www.Qatarairways.com
امرتات www.emirates.com
آل ایتالیا www.alitalia.com
لوفتانزا www.luftansa.com
تورکیش www.turkishairlines.com

کی ال ام
و سایت های هم هست که میشه بصورت آنلاین و نیمه آنلاین ازشون خرید کرد
www.fly.co.uk این سایت ارزون ترین قیمت ها رو از تمام هواپیمایی ها ارایه میده از نظر قیمت واقعا عالی بود و تغریبا روی دوملیون پونصد واسه یک طرفه به هیوستون پرواز داشت

دوسایت ایرانی هم هست یکی www.soorati.com
که واقعا جالب بود دومی هم ساحل آبی بود که این نیمه آنلاینه
یکی از سایتهای که خیلی نظرم رو جلب کرد واسه قطر بود که پرداختش به ریال هست و فک کنم با کارتهای عضو شتاب هم بشه پرداخت کرد ،که واقعا خوبه
با این همه تفاصیر فک کنم هنوز هم باید راهی باشه از این ارزونتر پرید
بچه های با تجربه شما هم اطلاعاتتون رو رو کنید
من که از الان خودم رو مشغول کردم واسه سفر به امریکا بلکه این کلیرنس رو بدون مشکل پشت سر بزا
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
قربان Cheapoair.com رو فراموش نکنید. معمولا پایین ترین قیمت ها مربوط به این سایته.
من برای هیوستون یک طرفه قطری قیمت 680 دلار رو دیدم که از قیمت عنوان شده شما کمتره البته بسته به زمان پرواز هم داره و ممکنه مبلغ کمتر یا بیشتر بشه.
راستی رضا جان قراره همشهری بشیم در آینده میخوای صبر کن با هم بریم :دی

از https://www.google.com/flights/ هم میشه قیمت ها رو چک کرد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
راستی به شدت از خرید بلیط آمریکا با استفاده از کارت های اعتباری شرکت هایی که در اینترنت خدمات میدهند پرهیز کنید. اگر طرف کلاهبردار باشه میتونه بعد از خرید بلیط و دادن رسید به شما بلیط و اخذ مبلغ بلیط رو کنسل کنه . یکی از دوستان 2014 ای این کلاه گشاد سرش رفته و وقتی شما میفهمید که بار سفر رو بستید و معمولا زمان برای ویزا هم باقی نمونده و به جز ضرری که دادید مجبورید بلیط دقیقه نودی رو با قیمت چند برابر خرید کنید.
300-400 اضافه برای هر نفر واقعا به این ریسک می ارزه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
بنظر بنده با این شرایط اگر بلیط رو هم تهیه کردید حتما بعد از تحویل از آژانس با دفتر هواپیمایی شرکت هم چک بفرمایید.
از دو جهت بسیار خوب است. اول اینکه واقعا اطلاعات آژانس ها در مورد بار همراه و معطلی قابل اعتماد نیست و دوم از اصلی بودن بلیط مطمئن میشوید.
بهداد جان نظرات شما خیلی کارشناسی و موشکافانست

تریپ فردوسی پور در نود رو داری ، همه ریزه کاریا رو استادی ،

عاقا ما تا ویزامون صادر بشه شما اونور گریین کارتت رو گرفتی و داری داستان گرفتنش و اینکه یه هفت نشد اومد در خونتون رو مینویسی

راسی اگه شما هم واسه هیوستون میری که باید یه گروه اونور درست کنیم از بچه های لاتاری ، چون ۲۰۱۴ هم خیلی زیادن اونور

من که شخصا میخوام اونور یه دم و دستگاهی راه بندازم واسه استقبال از بچه های لاتاری اونور ، به صورت خیر خواهانه ، حداقل کاری که میشه کرد اینه مثلا هر ماه یه نفر به صورت رایگان لیدر بشه و یه چیزای شبیه این ، و پیدا کردن کار واسه تازه واردا ، که این خودش یه دنیا ارزش داره
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2014-10-29 ساعت 10:14)reza.aa نوشته:  بهداد جان نظرات شما خیلی کارشناسی و موشکافانست

تریپ فردوسی پور در نود رو داری ، همه ریزه کاریا رو استادی ،

عاقا ما تا ویزامون صادر بشه شما اونور گریین کارتت رو گرفتی و داری داستان گرفتنش و اینکه یه هفت نشد اومد در خونتون رو مینویسی

راسی اگه شما هم واسه هیوستون میری که باید یه گروه اونور درست کنیم از بچه های لاتاری ، چون ۲۰۱۴ هم خیلی زیادن اونور

من که شخصا میخوام اونور یه دم و دستگاهی راه بندازم واسه استقبال از بچه های لاتاری اونور ، به صورت خیر خواهانه ، حداقل کاری که میشه کرد اینه مثلا هر ماه یه نفر به صورت رایگان لیدر بشه و یه چیزای شبیه این ، و پیدا کردن کار واسه تازه واردا ، که این خودش یه دنیا ارزش داره

تاپیکش هست
شهر هیوستون ایالت تگزاس
اتفاقا بعضی دوستان هم هستند که خیلی عالی راهنمایی میکنند.
اما این که کسی وقتش رو اینطور اون ور آب رایگان بتونه بزاره بعید میدونم عملی باشه. با هر کسی که صحبت میکنم چه آشنا چه غیر آشنا اونقدر سرش شلوغه که وقت سر خاروندن نداره و حق هم دارند همه.
امیدوارم ما هم بریم و بفهمیمWink
دوستان نظرتون بابت این ایرلاین چیه؟
aeroflot.ru
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان: goliii ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-10-30 ساعت 03:53)amirhosein714 نوشته:  دوستان نظرتون بابت این ایرلاین چیه؟
aeroflot.ru

شرکت هواپیمایی روسیه Big Grin من باهاش پرواز کردم٬خوبه و قیمتش مناسب اما من از غذایی که تو پرواز میدن خوشم نیومد و الا هواپیماها همگی جدید و مدرن هستنSmile
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: A_A ، قصه گو ، sunflower00 ، goliii ، Mahboy ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، بابراس ، Alex 2014 ، amin arefi
(2014-10-28 ساعت 09:24)behdadK نوشته:  راستی به شدت از خرید بلیط آمریکا با استفاده از کارت های اعتباری شرکت هایی که در اینترنت خدمات میدهند پرهیز کنید. اگر طرف کلاهبردار باشه میتونه بعد از خرید بلیط و دادن رسید به شما بلیط و اخذ مبلغ بلیط رو کنسل کنه . یکی از دوستان 2014 ای این کلاه گشاد سرش رفته و وقتی شما میفهمید که بار سفر رو بستید و معمولا زمان برای ویزا هم باقی نمونده و به جز ضرری که دادید مجبورید بلیط دقیقه نودی رو با قیمت چند برابر خرید کنید.
300-400 اضافه برای هر نفر واقعا به این ریسک می ارزه

بهداد جان درست میگن دقیقا همین اتفاق برای یکی از دوستان من با بلیط امارات افتاد روز پرواز رفتن فرودگاه دیدن بلیط ها 3 روز بعد صدور کنسل شده
جدا از ضرر 30 میلیونی این خانواده ضربه روحی بدی خوردند دوستان این توصیه رو جدی بگیرید حتما بلیط رو از جای معتبر تهیه کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2014-10-30 ساعت 10:51)sm2015 نوشته:  
(2014-10-30 ساعت 03:53)amirhosein714 نوشته:  دوستان نظرتون بابت این ایرلاین چیه؟
aeroflot.ru

شرکت هواپیمایی روسیه Big Grin من باهاش پرواز کردم٬خوبه و قیمتش مناسب اما من از غذایی که تو پرواز میدن خوشم نیومد و الا هواپیماها همگی جدید و مدرن هستنSmile

ميشه از ايران دوستم با كارت اعتباريش برام پرداخت كنه؟
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان: maria2000 ، 1362amin1362 ، بابراس ، Alex 2014
(2014-10-30 ساعت 12:14)amirhosein714 نوشته:  
(2014-10-30 ساعت 10:51)sm2015 نوشته:  
aeroflot.ru

ميشه از ايران دوستم با كارت اعتباريش برام پرداخت كنه؟

بله اگر کارت ویزا یا مستر کارت داشته باشین از هر جای دنیا می تونید پرداخت کنید و بلیط را انلاین بخرید.سفر خوش Wink
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، maria2000 ، jupiterx ، smhh7441 ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-10-30 ساعت 10:59)ali3875 نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 09:24)behdadK نوشته:  راستی به شدت از خرید بلیط آمریکا با استفاده از کارت های اعتباری شرکت هایی که در اینترنت خدمات میدهند پرهیز کنید. اگر طرف کلاهبردار باشه میتونه بعد از خرید بلیط و دادن رسید به شما بلیط و اخذ مبلغ بلیط رو کنسل کنه . ........

بهداد جان درست میگن دقیقا همین اتفاق برای یکی از دوستان من با بلیط امارات افتاد روز پرواز رفتن فرودگاه دیدن بلیط ها 3 روز بعد صدور کنسل شده
........
درود بر دوستان
همچنین درمورد پرداخت 165 دلار هزینه گرین کارت هم این موضوع صادقه و باید خیلی مواظب باشید ...
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
سلام دوستان ما امروز بلیطمون را خریدیم .از شرکت klm با دو توقف در ابوذبی و امستردام در فرود گاه اتلانتا پیاده میشویم و ۲۰روز بعد با delta میرویم لوس انجلس .رفت و بر گشت ۳۸۵۰۰۰۰۰۰تومان تا امستردام با الاتحاد و از امستردام تا اتلانتا با klm بلیط را واسه ی اخر بهمن گرفتیم .
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان