کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-11-11 ساعت 15:24)elchin_f نوشته:  راستی دوستان لطفا خیلی برنامه ریزی کنید چون پروسه ای که دارید وارد اون میشین خیلی آسونه ولی 100% بدون برنامه ریزی سخترین کار دنیا ممکنه باشه و مشکلات ممکنه کمی اذیتتون بکنه . در بردن وسایل خیلی وسواس داشته باشید هر وسیله ای رو که دوست دارین رو نبرین و فقط اونایی که لازم دارین رو ببرین من الان 3 یا 4 باره چمدون هام رو چک کردم و خیلی چیزها رو حذف کردم چون تو مطالعات و سوالاتیکه از دوستان کردم دیدم خیلی چیزا خیلی ضروری نیست و در بعضی مواقع دستو پا گیر و شاید موجب اضافه بار بشه .

من زندگیم رو فعلا توی 2 تا چمدون 23 کیلویی و یک کری آن 8 کیلویی جمع کردم و یک کوله پشتی هم میخوام ببرم که فقط توش مدارکم رو بزارم .

موفق باشید دوستان
با تبریک فراوان به شما الچین عزیز که پرچمدار خوشبختها و موفقین 2015 هستی.....واقعا دست مریزاد....واقعا گرفتن ویزای یکضرب و رفتن با برنامه ریزی خیلی کیف داره.....دست راستت رو سرمون دوست عزیزShy
تشکر کنندگان: behjat ، r.bazargan ، قصه گو ، elchin_f ، ALIARAD ، MJAVADIAN ، sami_rg ، kimfar ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، nimanoush ، Alex 2014 ، 123a ، alirezanz
دوستانی که عازم سن خوزه هستند اگه راهنمایی خواستند من در خدمتم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، babak12 ، قصه گو ، behjat ، goliii ، atlantis770 ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Memolk ، Alex 2014 ، 123a ، alirezanz
لینک های اعلام ساک های مجاز و رایگان در هر ایرلاین:
http://www.cheapoair.com/travel/baggage-fees
http://airfare.cheapoair.com/baggage.asp
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
معرفی‌ یک سایت برای تمرین آئین نامه رانندگی‌ در ایالت های مختلف:
http://driving-tests.org
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2014-11-12 ساعت 10:22)rbrb-2015 نوشته:  معرفی‌ یک سایت برای تمرین آئین نامه رانندگی‌ در ایالت های مختلف:
http://driving-tests.org

باتشكر از دوست عزيزمون بابت معرفي اين سايت، براي مطالعه بيشتر ميتونيد از اين سايت استفاده كنيد ، اما اگر مي خواهيد در امتحان شركت كنيد و قبول بشيد از همون سايت رسمي راهنمايي و رانندگي dol كمك بگيريد و ايالت مورد نظر رو انتخاب كنيد، بعد از چند بار امتحان آزمايشي دادن از اونجايي كه سؤالات نود درصدشون دائم تكرار ميشن، هم ياد مي گيريد و هم امتحان اصلي رو با نمره ي بالا پاس مي كنيد.چون از همين ها سؤال مياد.يه پيشنهاد ديگه، همه ي ما توي ايران رانندگي كرديم، اما اگه بتونيد فقط يه جلسه ي يك ساعت و نيمه براي تمرين در شهر و آشنايي با قوانين و هم چنين لهجه ي خوشگل ممتحن !! بگيريد، عليرغم صد و نوزده دلار ناقابل، خيلي خوب ميشه.موفق باشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
(2014-10-10 ساعت 22:27)elchin_f نوشته:  سلام به دوستان عزیز

فکر کنم من و سحر اولین نفراتی باشیم که میریم آمریکا و اولین ورودی های لاتاری 2015 هستیم البته از مهاجر سرایی ها Tongue ایشالا تا 20 نوامبر پرواز میکنیم.

من یواش یواش کارهایی که داریم من و سحر انجام میدیم که بریم رو برای همه مینویسم که تمام دوستان بتونن راحت کارهاشون رو اکی کنن. ما قرار هست یک اقامت 4.5 ماهه داشته باشیم و برمیگردیم پس برنامه ریزی ما برای 4.5 ماهه تا زمان برگشت.

1. گرفتن بلیط :
دوستان عزیز من با چند آژانس هواپیمایی تماس گرفتم و قیمت ها تقریبا نجومی بود از 4/500/000 تومان شروع می شد الی مشاالله پـــــــــــس تصمیم گرفتیم خودمون اقدام کنیم برای گرفتن بلیط .
در تحقیقاتی که انجام دادم خرید بلیط آنلاین حداقل 300/000 تومان صرفه جویی هست ( حداقل گفتم ممکنه تا 1/000/000 تومان هم باشه بسته به خطوط هواپیمایی انتخابی شما)
ما قرار شده بلیط رو از خطوط هوایی Lufthansa بگیریم. از تهران به سانفرانسیسکو 42/000/000 تومان که پرداخت با ویزا کارت و توسط یکی از دوستان من انجام بشه.

بچه ها ببخشید برای تاخیری که در نوشتن و ویرایش داشتم من و سحر باهم بلیط ها رو گرفتیم با خطوط هوایی Lufthansa ولی با یک قیمت باورنکردنی ما رفت و برگشت رو نفری 660$ گرفتیم یعنی به قیمت 22/000/000 ریال نفری Big Grin در ادامه تحقیقات که انجام دادم دیدم به دلیل تحریم ایران خطوط هوایی Lufthansa تعداد بلیط کمتری به ایران تخصیص میده و به این دلیل مبالغ بالاتر میشه و کشوری مثل ترکیه با داشتن سهم بیشتر مبالغ با قیمت پایین تری فروخته میشه به همین دلیل من ترجیح دادم پروازم از ترکیه باشه و تقریبا با یک دنیا اختلاف . پس پرواز ما به این صورت برنامه ریزی شد ( تهران به استانبول با پرواز ماهان رفت و برگشت 9/140/000 ریال و استانبول به سانفرانسیسکو با Lufthansa با قیمت 660$ که به صورت آنلاین از سایت Lufthansa گرفتیم. ) هورااا البته من یک پرواز داخلی هم در آمریکا دارم که اونم از Lufthansa خریدم که با United انجام میشه و 281$ به دلایل خاصی ورود اولم رو از سانفرانسیسکو گرفتم و از لس آنجلس نگرفتم یکی اینکه با سحر جان همسفر باشیم چون اول ورود میره سن خوزه و بعد به هم ملحق میشیم Tongue و دلیل دیگه ......

برای خرید تمام خطوط رو چک کنید من برای 25 نوامبر بهترین بلیط رو گرفتم ولی همه خطوط رو چک کنیدشایدبتونیددربازه تاریخی که میخواید بهترین قیمت رو تو خطوط هواپیمایی مختلف پیدا کنید.

2. ثبت نام در USCIS
برای راحتی ما تازه وارد ها یک لینک HELP گذاشتن که من براتون میذارم که خیلی راحت بتونین اکانت خودتون رو ایجاد کنید و 165$ رو پرداخت کنید.
http://www.uscis.gov/sites/default/files...-guide.pdf

3. برنامه ریزی برای جمع آوری وسایل مورد نیاز
برای شروع یک زندگی جدید باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشیم تا بتونیم آدمهای خیلی موفقی باشیم پس بهتره همه چیز حساب شده باشه . باید بدونیم که میخوایم بریم اونجا چیکار میخوایم بکنیم درس بخونیم ؟ کار کنیم ؟ هر دو رو باهم انجام بدیم؟

اولین کار اینه که از خط هواپیمایی بپرسید که میتونید بار ببرید و نسبت به اون برنامه ریزی کنید.
دشت مريزاد. خيلي وقت گذاشتين واسه نوشتن سفرنامه ها که ما هم مي تونيم از اون ها استفاده کنيم. اميد وارم که کارهات رو براه، لبت خندان و دلت شاد باشد. موفق باشي.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: elchin_f ، Rooz ، sami_rg ، t_arian_n ، taba60 ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، alirezanz
elchin_f و سحر جان پیشنهاد من برای چند تیکه وسیله که اونجا پول خون آدمه و تو ایران خیلی ارزون
کابل یو اس بی و رابط های تلوزیون و اینجور دم و دستگاه ها البته شاید بعضی دوستان بگن فقط به درد آدمای فنی میخوره
اما یه کابل یو اس بی اپل اونجا چند ده دلاره و تو ایران ده هزارتومنیش هم پیدا میشه
اون هم به خاطر بحث مالیات هستش ،اینچیزا تو ایران از خود چین هم ارزونتره چون همش قاچاقه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، ofrfar ، laleht ، sahar63 ، sunflower00 ، goliii ، الیور ، Mahboy ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Memolk ، Alex 2014 ، 123a ، alirezanz
(2014-11-12 ساعت 08:22)ali3875 نوشته:  دوستانی که عازم سن خوزه هستند اگه راهنمایی خواستند من در خدمتم

سلام،خوبین؟ من عازم سن خوزه هستم.سوالم اینه از فرودگاه سانفرانسیسکو تا سن خوزه رو میخام با سوپر شاتل برم،اما رزرو نکردم.آیا رزرو ضروریه و اگه حدود کرایه رو هم بدونید خیلی ممنون میشم
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان: atlantis770 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، alirezanz
(2014-11-11 ساعت 15:18)elchin_f نوشته:  سلام به همه دوستان

من و سحر فکر کنم اولین نفراتی باشیم که ایران رو به سرزمین رویاها ترک میکنیم پرواز ما کمتر از 12 روز دیگس . من در پست 12# یکم اطلاعات رو تغییر دادم که قسمت مربوط به بلیط رو اینجا براتون میذارم شاید دوستان تنبلی کنن و برگشت به عقب براشون سخت باشه :d

بخشی از متن :

بچه ها ببخشید برای تاخیری که در نوشتن و ویرایش داشتم من و سحر باهم بلیط ها رو گرفتیم با خطوط هوایی Lufthansa ولی با یک قیمت باورنکردنی ما رفت و برگشت رو نفری 660$ گرفتیم یعنی به قیمت 22/000/000 ریال نفری .......... پس پرواز ما به این صورت برنامه ریزی شد ( تهران به استانبول با پرواز ماهان رفت و برگشت 9/140/000 ریال و استانبول به سانفرانسیسکو با Lufthansa با قیمت 660$ که به صورت آنلاین از سایت Lufthansa گرفتیم. ) هورااا البته من یک پرواز داخلی هم در آمریکا دارم که اونم از Lufthansa خریدم که با United انجام میشه و 281$ ......
درود بر شما و دوست و همسفر گرامی تان

انشاله با برنامه ریزی و انرژی فراوان کارهاتون را به پیش ببرید و به اهداف عالی تون برسید . فقط چند نکته مهم را فراموش نکنید و اونهم اینه :
1- شما بلیط تون را از چند قسمتی تهیه فرمودین بنابراین چمدان هاتون را در مقصد آخر تحویل نمی گیرید و این به این معنیه که در هر توقف باید چمدان هاتون را تحویل بگیرید و دوباره به کانتر جدید تحویل دهید و این یک مقدار زحمت داره و زمانبره. (خوشبختانه توقف یک دونه تو استانبول دارید ) پس مراقب باشید زمانبندی و برنامه ریزیتون دقیق باشه و زمان کافی برای این حرکت را داشته باشیدBig Grin
2- زمان توقف در استانبول به اندازه کافی باشه چون بعضاً ورودی از پرواز تهران تا خروجی به شهرهای آمریکا حتی درحالتی که بلیط یک پارچه باشه بیش از حد نرمال طول کشیده و این مطلب را کسانی که با ترکیش از تهران تا آمریکا تشریف بردن واقف هستند (از جمله یکی از دوستان صمیمی بنده ) وکلی معطل و اذیت شده بودند .
موفق و تندرست باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: sunflower00 ، goliii ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، smhh7441 ، 1362amin1362 ، nimanoush ، Alex 2014 ، alirezanz
(2014-11-13 ساعت 15:48)reza.aa نوشته:  elchin_f و سحر جان پیشنهاد من برای چند تیکه وسیله که اونجا پول خون آدمه و تو ایران خیلی ارزون
کابل یو اس بی و رابط های تلوزیون و اینجور دم و دستگاه ها البته شاید بعضی دوستان بگن فقط به درد آدمای فنی میخوره
اما یه کابل یو اس بی اپل اونجا چند ده دلاره و تو ایران ده هزارتومنیش هم پیدا میشه
اون هم به خاطر بحث مالیات هستش ،اینچیزا تو ایران از خود چین هم ارزونتره چون همش قاچاقه

مگه دور از جون شما ebay مرده که شما بخواید چند ده دلار پول بابت یه کابل بدید؟ هر چیزی معمولی یا عجیب غریب که حس کردید تو مغازه گرونه یا گیرتون نمیاد برید از ای بی بخرید. مثلا من اینجا گاز فندک پیدا نکردم از ای بی گرفتم. کابل یو اس بی 2 متری گرفتم 2.5 دلار یا شارژر یو اس بی کوچیک 2 آمپری 3.75 دلار. مثلا کنترل تلویزیون ما گم شد اصلیشو از ای بی گرفتم. خلاصه سعی کنید ارتباط معنوی با ای بی برقرار کنید که رستگار شوید.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
(2014-11-15 ساعت 17:00)Sam2014 نوشته:  

من و سحر فکر کنم اولین نفراتی باشیم که ایران رو به سرزمین رویاها ترک میکنیم پرواز ما کمتر از 12 روز دیگس . من در پست 12# یکم اطلاعات رو تغییر دادم که قسمت مربوط به بلیط رو اینجا براتون میذارم شاید دوستان تنبلی کنن و برگشت به عقب براشون سخت باشه :d

بخشی از متن :

بچه ها ببخشید برای تاخیری که در نوشتن و ویرایش داشتم من و سحر باهم بلیط ها رو گرفتیم با خطوط هوایی Lufthansa ولی با یک قیمت باورنکردنی ما رفت و برگشت رو نفری 660$ گرفتیم یعنی به قیمت 22/000/000 ریال نفری .......... پس پرواز ما به این صورت برنامه ریزی شد ( تهران به استانبول با پرواز ماهان رفت و برگشت 9/140/000 ریال و استانبول به سانفرانسیسکو با Lufthansa با قیمت 660$ که به صورت آنلاین از سایت Lufthansa گرفتیم. ) هورااا البته من یک پرواز داخلی هم در آمریکا دارم که اونم از Lufthansa خریدم که با United انجام میشه و 281$ ......
درود بر شما و دوست و همسفر گرامی تان

انشاله با برنامه ریزی و انرژی فراوان کارهاتون را به پیش ببرید و به اهداف عالی تون برسید . فقط چند نکته مهم را فراموش نکنید و اونهم اینه :
1- شما بلیط تون را از چند قسمتی تهیه فرمودین بنابراین چمدان هاتون را در مقصد آخر تحویل نمی گیرید و این به این معنیه که در هر توقف باید چمدان هاتون را تحویل بگیرید و دوباره به کانتر جدید تحویل دهید و این یک مقدار زحمت داره و زمانبره. (خوشبختانه توقف یک دونه تو استانبول دارید ) پس مراقب باشید زمانبندی و برنامه ریزیتون دقیق باشه و زمان کافی برای این حرکت را داشته باشیدBig Grin
2- زمان توقف در استانبول به اندازه کافی باشه چون بعضاً ورودی از پرواز تهران تا خروجی به شهرهای آمریکا حتی درحالتی که بلیط یک پارچه باشه بیش از حد نرمال طول کشیده و این مطلب را کسانی که با ترکیش از تهران تا آمریکا تشریف بردن واقف هستند (از جمله یکی از دوستان صمیمی بنده ) وکلی معطل و اذیت شده بودند .
موفق و تندرست باشید.

سلام
بطور کلی داشتن کانکشن حتما مستلزم دریافت اسبابها نیست.
بطور معمول وقتی آژانس و یا شرکتی برای یک مسیر بلیط چند کانکشن رو میده
این رو هم در نظر میگیره که باید شرکتهای هوایی همدیگر رو پوشش بدن که معمولا میدن.

البته باید زمان خرید بلیط مثلا تهران واشنگتن رو بگیرید که در اصل میشه چند تا کانکشن و شرکت هوایی قبلی هم مسئول رسوندن شما و اسبابهاتون به پرواز بعدی هست.
اما بهترین زمان بین دو پرواز (کانکشن) 3 تا 4 ساعته. برفرض اینکه پرواز بعدی رو بخاطر پرواز قبلیش کسی از دست داد ، حتما شرکتی که شما رو رسونده باید هزینه اقامت و تنظیم پرواز بعدی رو انجام بده.

(2014-11-15 ساعت 23:32)peymanmohajer نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 15:48)reza.aa نوشته:  elchin_f و سحر جان پیشنهاد من برای چند تیکه وسیله که اونجا پول خون آدمه و تو ایران خیلی ارزون

مگه دور از جون شما ebay مرده که شما بخواید چند ده دلار پول بابت یه کابل بدید؟ هر چیزی معمولی یا عجیب غریب که حس کردید تو مغازه گرونه یا گیرتون نمیاد برید از ای بی بخرید. مثلا من اینجا گاز فندک پیدا نکردم از ای بی گرفتم. کابل یو اس بی 2 متری گرفتم 2.5 دلار یا شارژر یو اس بی کوچیک 2 آمپری 3.75 دلار. مثلا کنترل تلویزیون ما گم شد اصلیشو از ای بی گرفتم. خلاصه سعی کنید ارتباط معنوی با ای بی برقرار کنید که رستگار شوید.
هزینه پستش چقدر شد؟
تشکر کنندگان: sunflower00 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، alirezanz
(2014-11-11 ساعت 12:57)ali3875 نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 09:32)sad_sad نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 15:58)reza.aa نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 04:35)peymanmohajer نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 22:28)reza.aa نوشته:  خوب من اومدم اینجا
یه چیزایی میدونم و یه چیزایی رو نه

مثلا یه ثایت هست که میشه به صورت کلی قیمت پروازها به آمریکا رو یک جا دید واسه خرید پیشنهاد نمیکنم چون فقط نمیدونم پایینترین هست یا نه www.sahelabi.com شما میتونید یه شمای کلی از قیمت ها ،مسیرهای موجود و تفاوت قیمت کلاس ها رو ببینید

و یه سوال از دوستان با تجربه ، آیا میشه بلیت یکطرفه گرفت یا نه؟؟ چون من میرم که بمونم و حالا حالا ها قصد برگشتن به ایران رو ندارم

برای سوال آخرتون، بله میشه. ما بلیط یکطرفه گرفتیم.

خیلی جالبه این آژانس های مسافرتی فقط به سود خودشون فکر میکنن
با این حرفی که شما شما زدید دیگه حساب کار دستم اومد
واسه من بهترهین حالت همین بلیت یکطرفه ست ، چون نیمخوام مداوم از آمریکا بیام ایران و برعکس دوستان که میخوان شش ماه ایران باشن و یک ماه آمریکا ،من میخوام شش ماه آمریکا باشم و یک ماه ایران ،
تو سایت ها بلیت یکطرفه رو تا قیمت دو ملیون و چهارصد هم دیدم که واسه افراد مثل من که دستمون کمی خالیه خیلی انتخاب خوبیه

من از یک فرد مطلع پرسیدم این سوال رو و جواب داد که فقط بعد از داشتن گرین کارت میشه بلیط یک طرفه گرفت و برای اولین ورود حتما باید بلیط دوطرفه تهیه کنیم پیشنهاد من اینه که بیشتر تحقیق کنید که بابت اینکه صرفه جویی کنید تو هزینه ها خدایی نکرده متحمل ضرر زیاد نشید،باز هم دوستمون که بلیط یکطرفه گرفتن اگر بگن که واسه اولین ورودشون بوده یا نه مسئله خیلی روشن تر میشه

نه اصلا اینطور نیست من بدون گرین کارت سپتامبر بهمراه همسر و فرزندم رفتیم آمریکا
برای خودم بلیط دوسره وبرای همسر و فرزندم بلیط یک سره گرفتم و هیچ محدودیتی در این زمینه نبود
سلام
درسته اما ویزای توریستی بلیط دو طرفه میخواد.

کسی که برای گرین کارت میخواد بره ویزاش مهاجرتیه پس میتونه بلیط یکطرفه بگیره.
همینطور ویزاهای دانشجویی ( مثل مهاجرتیه)
یکمثال بزنم.
وقتی بلیطی رو به مقصد یکی از کشورهایی که ویزا میخواد رو میگیرید همون موقع شماره ویزاتون رو توی سایت وارد میکنند که توسط مامور شرکت هوایی که بلیطش رو دارید تو فرودگاه کنترل میشه و مسئولیت سوار کردن مسافر بدون ویزا بگردن شرکت هست.

اما در مورد سود جویی آژانسها فقط اینو بگم یکی پشت تلفن یک قیمتی خیلی خوبی رو بهم داد وقتی رفتم که پول رو بدم گفت قیمت تغییر کرده . (تا اونجا که میتونید از خود دفاتر اصلی بگرید مثل قطری ، ترکیش ایرلاین و ....)
تشکر کنندگان: sunflower00 ، Mahboy ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، alirezanz
(2014-11-16 ساعت 00:31)daniel_b نوشته:  

من و سحر ... باشه :d

بخشی از متن :

بچه ها ببخشی....
درود بر باشید.

سلام
بطور کام بده.

(2014-11-13 ساعت 15:48)reza.aa نوشته:  elchin_f و سحر ...

مگه دور از ... شوید.
هزینه پستش چقدر شد؟
این قیمتا قیمت تموم شده ست که نوشتم یعنی کل هزینه ای که در نهایت میپردازید. مثلا کابل یو اس بی رو قیمت میداد یک و خورده ای هزینه پست یک و خورده ای که جمعا شد اونقدر.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
تشکر کنندگان: سیمین راد ، aaraam ، moqadam ، Mahboy ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، smhh7441 ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-11-16 ساعت 05:59)peymanmohajer نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 00:31)daniel_b نوشته:  

من و سحر ... باشه :d

بخشی از متن :

بچه ها ببخشی....
درود بر باشید.

سلام
بطور کام بده.

(2014-11-13 ساعت 15:48)reza.aa نوشته:  elchin_f و سحر ...

مگه دور از ... شوید.
هزینه پستش چقدر شد؟
این قیمتا قیمت تموم شده ست که نوشتم یعنی کل هزینه ای که در نهایت میپردازید. مثلا کابل یو اس بی رو قیمت میداد یک و خورده ای هزینه پست یک و خورده ای که جمعا شد اونقدر.
اخه من خودم خواستم از ebay و amazon خرید کنم ولی مجموع قیمت پستش و خود کالا و قیمت بازار فرقی نمیکرد. فکر کنم زیر 25 دلار خرید هزینه پست رو باید پردخت کنید. (البته شرکت تا شرکت فرق میکنه)

یعنی قیمت 3 تا 4 دلاری که گفتید خیلی پاینه.
در کل از نظر من خرید کم از ebay مقرون بصرفه نیست.
تشکر کنندگان: t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
دوستان شما با برنده شدن در لاتاری همینجوری 500000 دلار جلو هستید
اینهمه برای 10-20 دلار چونه نزنید تورو خدا
نمیگم بی رویه و بدون حساب کتاب خرج کنید ولی حداقل برای چیزای پیش پا افتاده اینهمه مته به خشخاش نذارید لطفا
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان