کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2016-03-04 ساعت 11:19)USIMMIGRANT نوشته:  
(2016-03-04 ساعت 04:01)sinar نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 16:58)USIMMIGRANT نوشته:  سلام دوست عزيز
منم تست دادم و بهم گفتن لازم نيست mmr را بزني چون بدنم به mmr مقاوم بود Big Grin

قبلا زده بودید؟اگه نزدید به نظرم بزنید
من بچه كه بودم اوريون گرفتم، به خاطر همين بدنم مقاومه. واسه همه همين طوره. كسايي كه بيماري اوريون و سرخك را در بچگي گرفتن توي آزمايش خون نشون ميده و ديگه لازم نيست واكسنشو بزنن و توي كارت زرد واسه اين دسته افراد مهرشو ميزنن.  Wink

مرسی از همه بابت راهنمایی هاتون، من قبلا نزده بودم ولی از بیماریها آبله مرغان و سرخچه گرفتم. اگه همین جوری کارت زرد رو مهر می کنن که دستشونم درد نکنه
تشکر کنندگان:
(2016-03-05 ساعت 14:05)shimad نوشته:  
(2016-03-04 ساعت 11:19)USIMMIGRANT نوشته:  
(2016-03-04 ساعت 04:01)sinar نوشته:  قبلا زده بودید؟اگه نزدید به نظرم بزنید
من بچه كه بودم اوريون گرفتم، به خاطر همين بدنم مقاومه. واسه همه همين طوره. كسايي كه بيماري اوريون و سرخك را در بچگي گرفتن توي آزمايش خون نشون ميده و ديگه لازم نيست واكسنشو بزنن و توي كارت زرد واسه اين دسته افراد مهرشو ميزنن.  Wink

مرسی از همه بابت راهنمایی هاتون، من قبلا نزده بودم ولی از بیماریها آبله مرغان و سرخچه گرفتم. اگه همین جوری کارت زرد رو مهر می کنن که دستشونم درد نکنه

همين جوري هم نيس، وقتي بدن به يه بيماري مقاومه ديگه واكسنشو به آدم نميزنن، و اين مهر نشان دهنده زدن واكسن يا مقاوم بودن است. در واقع اگر هم mmr را واسه شما مهر نكنن، روز معاينه پزشكي، پزشك از روي آزمايش خون شما ميفهمد كه بدن شما به mmr مقاومه، و او هم دليلي بر زدن اين واكسن نميبيند.
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: shimad ، nimashariat ، golia
سلام دوستان من دو تا بچه 4 و 11 ساله دارم برای مرکز  nmc دبی واکسن مننژیت برای خودمون یا بچه ها لازمه؟
تشکر کنندگان:
سلام
واکسن TD چند نوبت باید زده بشه ? محل مصاحبه ابوظبی
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز آیا کسی با وجود فرزند بالای 11 سال ،ظرف یکماه گذشته آزمایش پزشکی رو پیش دکتر شوکلا انجام داده چون یکی از دوستان تایپیک کلیرنس گفته اند که جهت واکسن گارداسیل 680 درهم پرداخته که اجباری بوده ،ما هم به هر داروخونه ای زنگ میزنیم ندارن لطفا دوستان زودتر راهنمای فرمایید چون ما یکشنبه اینده میخواهیم برای آزمایشات پزشکی بریم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 11:36)a4542 نوشته:  دوستان عزیز آیا کسی  با وجود فرزند بالای 11 سال ،ظرف یکماه گذشته آزمایش پزشکی رو پیش دکتر شوکلا انجام داده چون یکی از دوستان تایپیک کلیرنس گفته اند که جهت واکسن گارداسیل 680 درهم پرداخته که اجباری بوده ،ما هم به هر داروخونه ای زنگ میزنیم ندارن لطفا دوستان زودتر راهنمای فرمایید چون ما یکشنبه اینده میخواهیم برای آزمایشات پزشکی بریم.

داروخانه هلال احمر داره فقط دختر بین 11 تا 19 قیمت 270000 تومان است
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-03-06 ساعت 15:55)mtaghimomeni نوشته:  
(2016-03-06 ساعت 11:36)a4542 نوشته:  دوستان عزیز آیا کسی  با وجود فرزند بالای 11 سال ،ظرف یکماه گذشته آزمایش پزشکی رو پیش دکتر شوکلا انجام داده چون یکی از دوستان تایپیک کلیرنس گفته اند که جهت واکسن گارداسیل 680 درهم پرداخته که اجباری بوده ،ما هم به هر داروخونه ای زنگ میزنیم ندارن لطفا دوستان زودتر راهنمای فرمایید چون ما یکشنبه اینده میخواهیم برای آزمایشات پزشکی بریم.

دوست عزیزم ممنون از راهنمایی شما ولی دوستی که بهتون گفتم،گفتند هم به پسر و هم به دخترشون تزریق شده.آیا شما کسی رو سراغ دارید که مدیکالش پیش دکتر شوکلا بوده و به پسر بالای 11 سالش تزریق نشده باشه.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 10:10)mtaghimomeni نوشته:  سلام دوستان من دو تا بچه 4 و 11 ساله دارم برای مرکز  nmc دبی واکسن مننژیت برای خودمون یا بچه ها لازمه؟

دوست عزیز ما دو بچه 11 و 6 ساله داشتیم که واکسن مننزیت نزدند البته ما اینجا به پسرم واکسن مننژیت زدیم ببخشی اصلا حواسم نبود.اما دقت بفرمایید حتما سه مرحله tdو دو مرحلهmmrدر کارت واکسن داشته باشید برای دختر من تاریخ واکسن ام ام ار موقع تولدش ،یک هفته قبل از تولدش خورده بود که دکتر شوکلا با وجود جرو بحثی که با هاش کردیم یه واکسن ام ام ار به دخترم تزریق کرد به قیمت 120 درهم.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: golia
سلام دوستان اگر جواب تست انتي بادي ابله مرغان منفي باشه بايد واكسن بزنيم؟؟؟؟هزينه واكسن ابله مرغان تو دبي چقدر هست؟
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 18:40)a4542 نوشته:  
(2016-03-06 ساعت 15:55)mtaghimomeni نوشته:  

دوست عزیزم ممنون از راهنمایی شما ولی دوستی که بهتون گفتم،گفتند هم به پسر و هم به دخترشون تزریق شده.آیا شما کسی رو سراغ دارید که مدیکالش پیش دکتر شوکلا بوده و به پسر بالای 11 سالش تزریق نشده باشه.
این واکسن برای پیشگیری از سرطان رحم بوده و فقط به دختران از 11 سالگی تا قبل از اولین تماس جنسی زده میشود و اصلا به جنس مذکر تزریق نمیشود این اطلاعات را در شبکه اینترنت می توانید ببینید
تشکر کنندگان: golia
دوستان من الان به اداره بهداشت رفتم جهت واکسن گارد سیل و مرحله دوم واکسن آنفلونزا به هیچ عنوان حاضر به تایید نشدند.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
مدیران محترم لطفا جواب بدید ما واکسن آنفلوآنزا رو 20 شهریور ماه تزریق کردیم و 23 اسفند میخواهیم برای مدیکال مجدد اقدام کنیم ایا تزریق مجدد این واکسن لازم است.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2016-03-07 ساعت 14:20)a4542 نوشته:  مدیران محترم لطفا جواب بدید ما واکسن آنفلوآنزا رو 20 شهریور ماه تزریق کردیم و 23 اسفند میخواهیم برای مدیکال مجدد اقدام کنیم ایا تزریق مجدد این واکسن لازم است.

خير لازم نيست شما همون كارت زرد رو مجدد درخواست بديد پروندتون موجود هست نيازي نيست
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من با شماره کیس بالای7000 هنوز اقدام به زدن هیچ واکسنی نکردم،به نظرتون از کی شروع کنم؟خواستم اول کارنت بشیم بعدش سوراخ سوراخ شیم!!!
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان:
(2016-03-07 ساعت 22:40)K.ONE نوشته:  سلام دوستان.من با شماره کیس بالای7000 هنوز اقدام به زدن هیچ واکسنی نکردم،به نظرتون از کی شروع کنم؟خواستم اول کارنت بشیم بعدش سوراخ سوراخ شیم!!!
سلام
بنظر من از دو سه روز اینده شروع کنید چون واسه هپاتیت وقت کم میارید حداقل هپاتیت رو بزنید چون سه مرحلس
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: sahar2016 ، K.ONE

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان