کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2016-03-07 ساعت 22:10)Interuniversal نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 14:20)a4542 نوشته:  مدیران محترم لطفا جواب بدید ما واکسن آنفلوآنزا رو 20 شهریور ماه تزریق کردیم و 23 اسفند میخواهیم برای مدیکال مجدد اقدام کنیم ایا تزریق مجدد این واکسن لازم است.

خير لازم نيست شما همون كارت زرد رو مجدد درخواست بديد پروندتون موجود هست نيازي نيست

دوست عزیز ایا شما اطمینان دارید که واکسن انفلوانزا نیاز نیست چون مدت اثر این واکسن فقط یکسال است.واکسن گارداسیل چطور؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2016-03-08 ساعت 09:52)a4542 نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 14:20)a4542 نوشته:  مدیران محترم لطفا جواب بدید ما واکسن آنفلوآنزا رو 20 شهریور ماه تزریق کردیم و 23 اسفند میخواهیم برای مدیکال مجدد اقدام کنیم ایا تزریق مجدد این واکسن لازم است.

خير لازم نيست شما همون كارت زرد رو مجدد درخواست بديد پروندتون موجود هست نيازي نيست

دوست عزیز ایا شما اطمینان دارید که واکسن انفلوانزا نیاز نیست چون مدت اثر این واکسن فقط یکسال است.واکسن گارداسیل چطور؟
والا ما نه آنفلونزا زديم نه بهمون زدن كسي هم نگفت چرا نزديد(تازه ما آنكارا بوديم و سختگير تر از همه جا هم هست)
شما براي اطمينان بيشتر بهتره از اونجايي كه ميخوايد كارت زرد و دوباره بگيريد سوال بفرمائيد بهتر جواب قانع كننده بهتون ميدن
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Siamak ، matin.sh ، golia

دوست عزیز مصونیت واکسن آنفولانزا 6 ماهه نه یک سال، البته که برای خود من هم این سوال هست که آیا با وجود تمام شدن دوره ی 6 ماهه ی واکسن آنفولانزا، برای تمدید مدیکال نیازی به تزریق مجدد واکسن آنفولانزا هست یا خیر؟
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

تشکر کنندگان: nimashariat ، sahar2016
دوستان من آزمایش تست آنتی بادی آبله مرغان (تیتر واریسلا)رو دادم. آیا باید ببرم پاستور که داخل کارت زرد وارد کنه؟؟
کیس نامبر:**2016AS000057/رویت قبولی:5 May/ ارسال فرم: 10 May/کارنت شدن:February 8/تعداد افراد:۱ نفر/ نامه ی دوم:February 22
/تاریخ مصاحبه:April 14/ محل سفارت:YEREVAN/دریافت ویزا:18 April/دریافت گرین کارت:May 20/اولین ورود به آمریکا:19 April/مقصد:CA/
تشکر کنندگان:
(2016-03-11 ساعت 02:26)alfa_a_h نوشته:  دوستان من آزمایش تست آنتی بادی آبله مرغان (تیتر واریسلا)رو دادم. آیا باید ببرم پاستور که داخل کارت زرد وارد کنه؟؟

بله ببرید تا وارد کنن در ضمن خود جواب تست رو هم همراه با خودتون ببرید و همراه با کارت زرد به پزشک سفارت ارائه بدید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: sepidar ، aminooo ، golia
(2016-03-08 ساعت 22:41)cupcake نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 22:10)Interuniversal نوشته:  خير لازم نيست شما همون كارت زرد رو مجدد درخواست بديد پروندتون موجود هست نيازي نيست

دوست عزیز مصونیت واکسن آنفولانزا 6 ماهه نه یک سال، البته که برای خود من هم این سوال هست که آیا با وجود تمام شدن دوره ی 6 ماهه ی واکسن آنفولانزا، برای تمدید مدیکال نیازی به تزریق مجدد واکسن آنفولانزا هست یا خیر؟
دوست عزیز
مصونیت واکسن آنفلونزا 6 ماهه است ولی چون در اواخر شهریورماه تزریق میگردد و تا آخر زمستان مصونیت ایجاد میکند دوره ی تزریق آن یکساله محسوب میگردد.
موفق باشید
F4 Category
PD 2008
Case No. ABD2010 ******
تشکر کنندگان: cupcake ، sahar2016
(2016-03-08 ساعت 11:02)Interuniversal نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 22:10)Interuniversal نوشته:  خير لازم نيست شما همون كارت زرد رو مجدد درخواست بديد پروندتون موجود هست نيازي نيست

والا ما نه آنفلونزا زديم نه بهمون زدن كسي هم نگفت چرا نزديد(تازه ما آنكارا بوديم و سختگير تر از همه جا هم هست)
شما براي اطمينان بيشتر بهتره از اونجايي كه ميخوايد كارت زرد و دوباره بگيريد سوال بفرمائيد بهتر جواب قانع كننده بهتون ميدن

من دیروز صبح انستیتوپاستور تجریش-شریعتی بودم، خانم دکتر گفتن نیازی به دریافت مجدد کارت زرد نیست، ما اسکن کارت های قبلی مون رو نگه داشتیم، ایشون گفتن با توجه به اینکه شما اونجا(دکتر اونگان) پرونده دارید با ارائه همون تصویرکارت زرد و برگه سیاه و سفیدی که همراه با سی دی تحویل گرفته بودید مدیکال تمدید میشه.
موفق باشید Smile
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

تشکر کنندگان: golia ، sahar2016
سلام دوستان
چند سوال برام پیش اومده هرکی جواباشو میدونه ممنون میشم کمک کنه...
1.برای مدیکال مجدد کسایی که بچه همراه دارند باز هم باید 3-4 روز زود تر واسه مدیکال اقدام کنند؟
2.این واکسن HPV که انگار جدیدا اجباری شده توی ایران کجا میشه زد؟ بعد چطوری میتونیم بهشون نشون بدیم که زدیم؟؟توی همون کارت زرد وارد میکنن؟سن هم مهمه؟مل سنه خاصیه؟؟
ممنون
کيس نامبر: ‎2016AS1***‎
تعداد افراد: 4 نفر
کنسولگری: ‎Abu Dhabi‎ (تغییر کنسول گری از طرفkcc)
تاریخ مصاحبه : 29 oct
برنده: همسرم
خودم : سربازی س ، كار آزاد
آپدیت ها: 1 نوامبر ، 25ژانویه ، 13 و 14 مارچ ، 16 مارچ برای همسرم و خودم ، 20 اپریل همسرم
کلیر:  
سفر به آمریکا: ‎
تشکر کنندگان: nimashariat
(2016-03-08 ساعت 22:41)cupcake نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 09:52)a4542 نوشته:  [quote='Interuniversal' pid='696881' dateline='1457372404']

[/quote

تا اونجا که بنده اطلاع دارم واکسن انفولانزا رو بیشتر برای فصل پاییز و زمستان سختگیری میکنن و در فصل بهار و تابستان انچنان گیر نمیدن...برای همین یکساله میدونن واکسن انفولانزا رو
بعدشم اگه دکتر سفارت بخواد گیر بده شما هیچ راهه فراری ندارین جز پرداخت پول.... به قول معروف سر گردنه هست و شما تو اون دو روز مونده به وقت مصاحبه نمیتونی ریسک کنی و با دکتر بحث کنی
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-03-12 ساعت 22:03)aref_ra نوشته:  سلام دوستان
1.برای مدیکال مجدد کسایی که بچه همراه دارند باز هم باید 3-4 روز زود تر واسه مدیکال اقدام کنند؟
2.این واکسن HPV که انگار جدیدا اجباری شده توی ایران کجا میشه زد؟ بعد چطوری میتونیم بهشون نشون بدیم که زدیم؟؟توی همون کارت زرد وارد میکنن؟سن هم مهمه؟مل سنه خاصیه؟؟
ممنون
دوست عزیز من روز شنبه پسر 12 ساله ام رو به کلینیک پاستور بردم و واکسن گارداسیل رو تزریق کردن.روی کارت زردی هم که اداره بهداشت صادر کرده بود تایید کردن حال باید بریم nmcو ببینیم برخورد دکتر شوکلا چیست.خانم دکتر کلینیک پاستور گفتن اعتبار واکسن انفلونزا یکسال است و نیازی به تزریق مجدد نیست.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: sepidar
(2016-03-14 ساعت 09:34)a4542 نوشته:  
(2016-03-12 ساعت 22:03)aref_ra نوشته:  سلام دوستان
ممنون
دوست عزیز من روز شنبه پسر 12 ساله ام رو به کلینیک پاستور بردم و واکسن گارداسیل رو تزریق کردن.روی کارت زردی هم که اداره بهداشت صادر کرده بود تایید کردن حال باید بریم nmcو ببینیم برخورد دکتر شوکلا چیست.خانم دکتر کلینیک پاستور گفتن اعتبار واکسن انفلونزا یکسال است و نیازی به تزریق مجدد نیست.

سلام دوست عزیز.
به امید اینکه به زودی در تمام جهان صلح و آرامش باشه .... من یک پسر 6 ساله دارم هفته پیش پاستور بودم که کارت زرد بگیرم.. چون مصاحبه ما ماه اپریله واکسن آنفلونزا لازم نیست. دکتر گفت مخصوص فصوله سرده.. یک ماه مانده به تاریخ مصاحبه، به سایت دکتر برید و مشخصاتتون رو بدین خودشون چهار روز یا کمتر یا بیشتر رو برای فرزندتون اعلام میکنن و بهتون با یک ایمیل وقتتون رو اعلام می کنن. ما هم بر اساس وقتی که دکتر به هر سه مون دادن، کارهای سفرمون رو شروع کردیم. به امید ویزای یکضرب.
تشکر کنندگان: sahar2016 ، nimashariat
سلام دوستان HPVچیه؟ گارداسیل چیه؟مگه جدیدا اعلام شده؟؟؟!!
The lord will provide
تشکر کنندگان:
با سلام
ما واکسن tdرو طبق گفته شبکه بهداشت مثل اینکه قبلا تزریق کردیم البته در ۲مرحله، بنده در سال۷۵و۸۰ و همسرم در سال۷۷و ۸۶. حال با این منوال میخواستم بدونم آیا باز هم نیاز به تزریق هست یا نه،از نظر زمانی یا مرحله ای
پیشاپیش با تشکر از جواب شما.
The lord will provide
تشکر کنندگان:
با سلام
من دیروز رفتم بیمارستان nmc برای معاینات پیش دکتر شوکلا کل هزینه 525 درهم شد و نکته ای که باید توجه کنید اینه که 5 عدد عکس میخواد که هیچ یک از دوستان بهش اشاره نکردن

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: Siamak
دوستان سلام
یک سوال برام پیش آمده.

مصاحبه بنده تاریخ 13 اردیبهشت است در آنکارا.
پس باید برای 10 اردیبهشت نزد دکتر برم برای تست های پزشکی.
در تاریخ 22 فروردین مرحله دوم تزریق واکسن هپاتیت B من است که در کارت زرد هم یاداشت شده.

مشکلی که دارم این است که در سایت دکتر آمده است که یکماه قبل از سفر نباید واکسنی تزریق کرده باشم.
الان موندم چیکار کنم!
واکسن را تزریق کنم یا نه!

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان