کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
Photo 
(2016-05-07 ساعت 12:11)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 10:58)boss نوشته:  سلام

خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
من زمان ثبت نام، محل سکونت رو آمریکا زدم، در حالی ایران بودم،
یعنی فک میکردم اگه یه آدرس تو آمریکا بدم راحتر و سریع تر میتونم پست ها رو دریافت کنم
به همین خاطر محل مصاحبه ی من شده کنتاکی ‎!!!‎
فرم دی اس ‎260‎ رو هم نگاه میکنم، تو قسمت شروع، نوشته:

‎Based on your country of residence at the time you submitted your DV lottery entry, you are currently residing in the United States.‎

‎Do you want to adjust status without leaving the United States?‎
‎Yes, send my case to USCIS.‎
No, ‎I want to return abroad and be interviewed in‎
که من با فرض اینکه این رو بعدا درست میکنم، ‎continue‎ زدم. (گزینه پیش فرض گزینه ی اول بود)
امروز من متوجه این اشتباه شدم و الان هم میبینم فرم دی اس 260، این قسمتش تغییر نمیکنه.
میخواستم بدونم، چیکار میشه کرد؟ آیا بحث آنلاک کردن میاد وسظ؟ آخه من هنوز فرم ‎260‎ رو سابمیت نکردم.
مرسی

فرم رو که تا آخر پر کنید میتونید محل مصاحبه رو عوض کنید

مرسی از راهنماییتون

من همین الان تا مرحله ریویو رفتم، ولی بازم هیچ آپشنی ندیم برای تغییر سفارت پیدا نکردم و همچنان امکان عوض کردن سفارت وجود ندارد

لطفا عکس رو ببینید :

http://imgh.us/Capture_5171.png
تشکر کنندگان:
ايا از دوستان كسي هست يا ميشناسيد كه با نامبر ٦٠٠٠ به بالا ويزا دريافت كرده باشن؟؟!
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 13:42)boss نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:11)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 10:58)boss نوشته:  سلام

خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
من زمان ثبت نام، محل سکونت رو آمریکا زدم، در حالی ایران بودم،
یعنی فک میکردم اگه یه آدرس تو آمریکا بدم راحتر و سریع تر میتونم پست ها رو دریافت کنم
به همین خاطر محل مصاحبه ی من شده کنتاکی ‎!!!‎
فرم دی اس ‎260‎ رو هم نگاه میکنم، تو قسمت شروع، نوشته:

‎Based on your country of residence at the time you submitted your DV lottery entry, you are currently residing in the United States.‎

‎Do you want to adjust status without leaving the United States?‎
‎Yes, send my case to USCIS.‎
No, ‎I want to return abroad and be interviewed in‎
که من با فرض اینکه این رو بعدا درست میکنم، ‎continue‎ زدم. (گزینه پیش فرض گزینه ی اول بود)
امروز من متوجه این اشتباه شدم و الان هم میبینم فرم دی اس 260، این قسمتش تغییر نمیکنه.
میخواستم بدونم، چیکار میشه کرد؟ آیا بحث آنلاک کردن میاد وسظ؟ آخه من هنوز فرم ‎260‎ رو سابمیت نکردم.
مرسی

فرم رو که تا آخر پر کنید میتونید محل مصاحبه رو عوض کنید

مرسی از راهنماییتون

من همین الان تا مرحله ریویو رفتم، ولی بازم هیچ آپشنی ندیم برای تغییر سفارت پیدا نکردم و همچنان امکان عوض کردن سفارت وجود ندارد

لطفا عکس رو ببینید :

http://imgh.us/Capture_5171.png

عکس که متاسفانه باز نشد ولی شما  در اخر فرم از قسمت ‎Location‎ دوباره می تونید محل مصاحبه عوض کنید ، خودم این کار رو کردم بعد از قسمت ریویو بود فکر کنم
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: boss
کسی میدونه اگه فرزند زمان ثبت نام لاتری زیر 21 باشه، ولی تا روز مصاحبه 21 رو رد کنه، آیا هنوز صلاحیت داره یا نه؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
دوستان، اگه کسی سربازی اصلا نرفته باشه و مدرکی هم نداشته باشه (یعنی اصلا نظام وظیفه بهش مدرک نمیدن)، چیکار باید کنه؟
به طور کلی مدارکی که با خودمون رو سفارت میبریم و نگه میدارن، یا همون لحظه پسش میدن؟
مرسی
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 11:51)boss نوشته:  دوستان، اگه کسی سربازی اصلا نرفته باشه و مدرکی هم نداشته باشه (یعنی اصلا نظام وظیفه بهش مدرک نمیدن)، چیکار باید کنه؟
به طور کلی مدارکی که با خودمون رو سفارت میبریم و نگه میدارن، یا همون لحظه پسش میدن؟
مرسی

اونجا میدونن که سربازی اجباری هست و آگه کسی سربازی نرفته باشه دو موضوع هست یا به سن سربازی نرسیده و یا معاف شده ، اگه معاف شده که ترجمه و اصل کارت معافیت لازمه و آگه به سن سربازی نرسیده باشه که خوب مدرکی نمیخواد ، آفیسر ترجمه مدارک رو پیش خودش نگه میدارد و اصل رو بر میگردونه
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
با سلام
خانم بنده برنده کیس میباشد و با توجه به اینکه همسر بنده در زمان تکمیل کردن فرم ها برای لاتاری باردار نبوده اند و این موضوع در حدود 3تا4ماه بعد اتفاق افتاده
سوال بنده این است که این موضوع در کیس ما مشکلی ایجاد نمی کند؟
و سوال بعدی با توجه به کامنت های دوستان بچه ما در حدود اواخر مردادماه هست ومن اگه الان فرم هارو پر کنم و بفرستم آیا اون موقع می تونم اسم بچه مون رو به کیس اضافه کنم آیا باید در خواست آنلاک بدیم و بعد اسم اضافه و قسمت not startedپر کنیم و یا بزاریم وقتی رفتیم سفارت اونجا اعلام کنیم
امکان هست بنده رو راهنمایی بفرمایید
با تشکر
تشکر کنندگان:
دوستان، اگه یکی از فرزندان در زمان ثبت نام زیر 21 باشه و در زمان مصاحبه، 21 رو رد کنه، آیا هنوز به عنوان فرزند زیر 21 محسوب میشه؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 21:20)boss نوشته:  دوستان، اگه یکی از فرزندان در زمان ثبت نام زیر 21 باشه و در زمان مصاحبه، 21 رو رد کنه، آیا هنوز به عنوان فرزند زیر 21 محسوب میشه؟
با سلام دوست عزیز با عرض معذرت و ناراحتی فراوان ملاک تصمیم گیری برای شما زمان و روز مصاحبه است و فرزند شما رو ریجکت میکنن بخاطر اینکه سنش بالای 21 سال میره
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,495)
(2016-05-09 ساعت 14:53)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 21:20)boss نوشته:  دوستان، اگه یکی از فرزندان در زمان ثبت نام زیر 21 باشه و در زمان مصاحبه، 21 رو رد کنه، آیا هنوز به عنوان فرزند زیر 21 محسوب میشه؟
با سلام دوست عزیز با عرض معذرت و ناراحتی فراوان ملاک تصمیم گیری برای شما زمان و روز مصاحبه است و فرزند شما رو ریجکت میکنن بخاطر اینکه سنش بالای 21 سال میره

ممنونم از اینکه پاسخ دادین، اگه در روز مصاحبه همچنان 1 ماه دیگه وقت داشته باشن تا 21 ساله بشن، آیا باز هم امکانش هست که بهش ویزا ندن؟ مثلا فرض کنید که ایشون وارد کلیرنس 4 ماهه بشن ...

مرسی
تشکر کنندگان:
این متنی که براتون میذارم دقیقا ترجمه دستورالعمل شرکت در لاتاری 2017 هست(از سایت وزارت امور خارجه آمریکا):
فرزندان متاهل شما و فرزندانی که بیشتر از ٢١ سال سن دارند، نمی‌توانند در درخواست قرعه کشی شما نام نویسی شوند. اما، قانون محافظت از وضعیت فرزندان، در برخی شرایط فرزندان را در مقابل از دست دادن شرایط لازم برای دریافت ویزا بواسطه افزایش سن (رد شدن از مرز ٢١ سال) محافظت می کند. اگر فرم ثبت نام شما برای شرکت در قرعه کشی قبل از ٢١ سالگی فرزندنتان ارسال شود، و قبل از صدور ویزا فرزند شما به ٢١ سالگی برسد، قوانین مربوط به افراد زیر ٢١ سال در مورد فرزند شما صادق می شود.
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
سلام
خسته نباشید
من برنده شدم و کیس نامبرم 400 هستش . سوالم در خصوص نامزدم هستش
اگر الان عقد کنیم و ایشون رو به فرم 260 اضافه کنم , افیسر به ما شک نمی کنه که ازدواج صوری باشه ؟ بهتر نیست که من تنهایی اقدام کنم , شاید گرفتم و بعدش برم و واسه ایشون اقدام کنم ؟
هر چند این مساله برای هر دوی ما قابل تحمل نیست

ممنون از پاسخگوییتون
تشکر کنندگان:
من به راهنماييتون نياز دارم . كسي پاسخگو نيست ؟
تشکر کنندگان:
سلا دوستان کیس نامبر من حدود ‎5400‎ هست کارم ازاده و فوق لیسانس دارم اگه به خاطر خدمت سربازی تو بیمارستان نیرو هوایی apبخورم به نظرتون تا مهر که پایان لاتاری هست کارم ردیف میشه؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 23:16)soso1 نوشته:  سلام
خسته نباشید
من برنده شدم و کیس نامبرم 400 هستش . سوالم در خصوص نامزدم هستش
اگر الان عقد کنیم و ایشون رو به فرم 260 اضافه کنم , افیسر به ما شک نمی کنه که ازدواج صوری باشه ؟ بهتر نیست که من تنهایی اقدام کنم , شاید گرفتم و بعدش برم و واسه ایشون اقدام کنم ؟
هر چند این مساله برای هر دوی ما قابل تحمل نیست

ممنون از پاسخگوییتون

در پست های قبلی دوستان به این سوال جوا ب دادن
شما میتونید قبل از سابمیت کردن فرمDS-260 عقد کنید و فرم رو هم برای همسرتون پر کنید و در سفارت هم باید برای افیسر ثابت کنید که ازدواجتون صوری نبوده
باید ایمیل ها و پیام ها و عکسای چند سال اخیر رو با خودتون به سفار ببرید برای اثبات
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: soso1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان