کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام دوستان عزیز
از برندگان لاتاری امسال 2017 هستم
خواهش میکنم راهنمایی کنید بنده رو گیج شدم Sad
برای پر کردم فرم 260 در قسمت permanent adress از من میخواد آدرس جایی که میخوام توو آمریکا زندگی کنم رو بنویسم...در صورتی که من هنوز محل زندگیم مشخص نیست که!!از طرفی آدرسی میخواد برای ارسال گرین کارد که برای اون،آدرس یکی از آشناهامون رو میخوام بدم...اما حالا سوال من اینه!توو قسمتی که آدرس جایی که قراره زندگی کنم رو ازم خواسته،چی بزنم؟؟خالی هم اگر بزارمش نمیره مرحله بعد Sad
از طرفی تجربه های افراد سالای قبل رو خوندم دیدم توو این قسمت از اونا سوال شده ‎"Do you have an address in the United States where you
intend ‎to live?" در صورتی که از من اصلا همچین سوالی نمیپرسه که من پاسخ منفی بدم و یک راست آدرس جایی برای زندگی رو میخواد!!‎میخوام ببینم برای همه همینطوریه؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 15:32)yalda b نوشته:  ايا از دوستان كسي هست يا ميشناسيد كه با نامبر ٦٠٠٠ به بالا ويزا دريافت كرده باشن؟؟!

بله یکی از دوستان من 2013 کیس 6000 یک ضرب ویزا گرفت
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: yalda b
(2016-05-13 ساعت 22:30)mostafa2017 نوشته:  من برنده لاتاری ۲۰۱۷ هستم،
حالا سوال من اینه:
۱- در بخش وضعیت تحصیلی‌ و کاری در زمان حاضر، من به عنوان اولین شغل گفتم Student هستم. آیا لازمه به عنوان شغل دوم هم بیان کنم که Reserch Assistant در دانشگاه هستم؟
۲- در بخش وضعیت تحصیلی‌ و کاری در گذشته، آیا لازم هست کار در آزمایشگاه خصوصی بیمارستان دولتی رو ذکر کنم؟ (نگرانیم از دولتی بودن بیمارستان هست، هرچند آزمایشگاه دست بخش خصوصی بود، بیمه‌ بودم ۱ سال). دیگر بیمارستان خصوصی چطور که کارآموز بودم(بیمه‌ هم نبودم)؟؟
۳- تو پرکردن بخشهای سربازی دوستان نظرات متفاوتی داشتند . من اینطور پر کردم، آیا این طور درسته؟
۴- خود نوشتن Medical Technician سوالات بیشتری رو براشون پیش بیاره. مثلا من که Microbiology خوندم، پس Medical Technician چیه!؟ نظر دوستان چیه؟
۵- اگه طبق این پیشنهاد آخری بنویسم، پس کجا باید بنویسم سپاه خدمت کردم؟ آیا همون که نوشتم Second Lieutenant خودش گویای موضوع هست و مشکلی‌ نداره؟
۶- برای ذکر کردن دیپلم، شروع دیپلم باید شروع سال اول دبیرستان باشه یا شروع سال سوم دبیرستان؟
- و آیا تاریخ شروع و پایان پیش دانشگاهی هم باید جداگانه نوشته بشه یا پایان پیش دانشگاهی به عنوان پایان تاریخ دیپلم باید نوشته بشه؟
۷- در قسمت چه شغلی‌ رو می‌خوام در US ادامه بدم پیشنهاد دوستان چیه؟ چون گفته شده که Student رو انتخاب نکنم، چون ممکن برا آفیسر این سوال پیش بیاد به خاطر گرون بودن تحصیل، هزینه دانشگاه رو چطور میخوام بدم. Research رو هم انتخاب نکنم چون خیلی‌ نامفهومه و گستردست. پیشنهاد دادند که بگم تو حوزهٔ رشته خودم میخوام کار کنم. نظر دوستان چیه؟

دوست عزیز بنده نظر شحصی خودم رو که بر اساس مطالعه شرایط و سفرنامه های دوستان در سه سال گذشته هست رو در مورد سوالات شما میدم:
1 - اولین شغل Student کافی هست چون شما ویزای تحصیلی مالزی رو دارین.
2 - مورد کاری که کارآموز بودین نیاز به مطرح شدن نداره. با توجه به اینکه شما خدمت رفتین و پروسه کلیرنس شامل حال شما میشه پس بهتره سابقه بیمارستان دولتی که بیمه بودین و قابل استعلام هست رو بنویسید.
3 - نمیدونم . (عناوین روی کارت پایان خدمت شما با اطلاعاتی که وارد میکنید همخونی داشته باشه)
4 - نمیدونم . (هر کدوم کم اهمیت تر هست رو بنویسید)
5 - نمیدونم
6 - شروع دیپلم باید شروع سال اول دبیرستان باشه و پایان دیپلم باید پایان پیش دانشگاهی باشه.
7 - در مورد رشته های مرتبط با پزشکی تعدادی تاییدیه میگیرن که بدون طی کردن آموزش های اونجا اقدام به کار کردن در زمینه رشته خودتون نکنید.
Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent? Yes No
Are you a health care worker seeking to perform such work in the United States but have not yet received certification from the Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools or from an equivalent approved independent credentialing organization? Yes No
با توجه به این گزینه ها به نظر میرسه مطرح کردن کار در زمینه شغلی خودتون خلاف مقررات هست و بدون داشتن گواهینامه اونجا نمیتونید کار کنید. به نظر من با توجه به شهر مقصد کالجی که نیاز دارین برای شروع به کار از اونجا مدرک بگیرین رو پیدا کنید و تو جواب این سوال بنویسید دانشجو کالج x . از تاپیک رشته های پزشکی در این مورد میتونید استفاده کنید.
تمام این موارد نظر شخصی منه دوست عزیز و امیدوارم با بررسی هایی که دارین انجام میدین بهترین پاسخ رو برای سوالاتون انتخاب کنید.
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2016-05-13 ساعت 21:47)soso1 نوشته:  دوستان ميشه بقرماييد ادرس ايران رو بايد چطوري توي فرم نوشت ؟ مثلا ادرس زير چي ميشه ؟
خيابان بهشتيً، كوچه سوم ، پلاك ٨

سلام دوست عزیز.
به این صورت.
No.8, sevom alley, beheshti st.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
تشکر کنندگان: soso1
(2016-05-15 ساعت 13:05)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 21:47)soso1 نوشته:  دوستان ميشه بقرماييد ادرس ايران رو بايد چطوري توي فرم نوشت ؟ مثلا ادرس زير چي ميشه ؟

سلام دوست عزیز.
به این صورت.
No.8, sevom alley, beheshti st.

با سلام
دوست عزیز
No. 8 , Third Alley , Beheshti Avenue
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
تشکر کنندگان: soso1
سلام دوستان، وقتتون بخیر. من برنده ۲۰۱۷ هستم و سوالم رو تو فروم همنام مربوط به سال ۲۰۱۷ پرسیدم ولی خب اونجا هنوز پا نگرفته و تجربه بچه ها هم زیاد نیست، ممنون میشم راهنماییم کنید که سوتی ندم..

من سالها قبل دانشگاه رشته مهندسی الکترونیک قبول شدم، سه چهار ترم هم رفتم ولی درس نمیخوندم، بعد ول کردم و کلا مجموع واحدهای پاس کرده ام انقدر کم بود که هیچ مدرکی به من ندادن و الان همچنان دیپلمه و پیش دانشگاهی ام.

از طرفی موقع ثبت نام لاتاری به نظرم منطقی اومد که مدرکم رو بزنم همین دیپلم و پیش دانشگاهی، چون مدرکی از دانشگاه ندارم جز یه ورقه ریز نمرات از دروس عمومی و پایه!

حالا می خواستم ببینم تو فرم DS-260 تو بخش محلهای تحصیل و مدارک و .. باید به این مدتی که دانشگاه رفتم و مدرکی نگرفتم اشاره کنم یا کلا نیازی نیست؟ نکنه باید some university coursesبزنم؟ اگه اینطوری هست اون موقع ثبت نام که دیپلم زدم یعنی باعث میشه پرونده ام به مشکل بخوره؟ چون بیشتر بوده تحصیلاتم؟
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان:
یه سوال دارم
من پارسال فرم ۲۶۰ رو پر کردم فرستادم
الان میخواستم چک کنم دوباره ببینم تاریخ ها رو درست زدم میبینم اطلاعات تحصیلیمو نشون نمیده اصلا...همه چیز هست جز اطلاعات تحصیلی
میشه اساتید راهنمایی کنین
خیلی اورژانسی هست
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
با سلام

۱- شغل همسر من روانشناس و مشاور در کلینیک سوء مصرف مواد( که همون ترک اعتیاده) در قسمت شغل بهتره social science رو از لیست انتخاب کنم یا با انتخاب Other یکی از گزینه های:

روانشناس در کلینیک سوء مصرف مواد (Psychologist at substance abuse treatment clinic)

یا

مشاور در کلینیک مشاوره (Consultant in consulting clinic)

را بنویسم

۲- شغل همسر من روانشناس و مشاور در کلینیک سوء مصرف مواد( که همون ترک اعتیاده)، هست حالا توی فرم ds-620 کدوم یک از حالات زیر باعث میشه که شغل ایشون نیاز به کلیر شدن پیدا کنه؟

الف- روانشناس در کلینیک سوء مصرف مواد (Psychologist at substance abuse treatment clinic) : دقیقا کاری که انجام می دن

ب- مشاور در کلینیک مشاوره (Consultant in consulting clinic) : یک بیان کلی و نه دقیق از شغلشون !!! البته مشاوره های خانواده و ... نیز توسط ایشون انجام میشه در همین کلینیک

شما پیشنهاد میدید که کدوم رو بنویسیم الف که کاملا حقیقت رو میگه و یا ب که حقیقت رو بدون جزئیات دقیق میگه

۳- آیا با توجه به کارشون که در رابطه با ترک اعتیاد هست این نقطه نظر منفی به حساب نمیاد ؟ و باعث AP نمیشه؟

سپاسسسسسسسسسس فراوان
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 17:38)sabmn نوشته:  با سلام

۱- شغل همسر من روانشناس و مشاور در کلینیک سوء مصرف مواد( که همون ترک اعتیاده) در قسمت شغل بهتره social science رو از لیست انتخاب کنم یا با انتخاب Other یکی از گزینه های:

روانشناس در  کلینیک سوء مصرف مواد (Psychologist at substance abuse treatment clinic)

یا

مشاور در کلینیک مشاوره (Consultant in consulting clinic)

را بنویسم

۲- شغل همسر من روانشناس و مشاور در کلینیک سوء مصرف مواد( که همون ترک اعتیاده)، هست حالا توی فرم ds-620 کدوم یک از حالات زیر باعث میشه که شغل ایشون نیاز به کلیر شدن پیدا کنه؟

الف- روانشناس در  کلینیک سوء مصرف مواد (Psychologist at substance abuse treatment clinic) : دقیقا کاری که انجام می دن

ب- مشاور در کلینیک مشاوره (Consultant in consulting clinic) : یک بیان کلی و نه دقیق از شغلشون !!! البته مشاوره های خانواده و ... نیز توسط ایشون انجام میشه در همین کلینیک

شما پیشنهاد میدید که کدوم رو بنویسیم الف که کاملا حقیقت رو میگه و یا ب که حقیقت رو بدون جزئیات دقیق میگه

۳- آیا با توجه به کارشون که در رابطه با ترک اعتیاد هست این نقطه نظر منفی به حساب نمیاد ؟ و باعث AP نمیشه؟

سپاسسسسسسسسسس فراوان
سلام دوست عزیز شما همون مشاوره منظورم قسمت ب هست رو بنویسید بهتره موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
می خواستم بپرسم آیا این موضوع که کلیرنس برای رشته های پزشکی و داروسازی بیشتر طول می کشه صحت داره؟ آیا داشتن مدرک از این رشته ها مشکل ایجاد می کنه؟
تشکر کنندگان:

No. 8, Third alley, Beheshti street
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 21:46)mostafa2017 نوشته:  دوستان

من برنده لاتاری ۲۰۱۷ هستم. گفتم شاید دوستان اینجا تجربه بیشتری داشته باشند و سوالمو اینجا بپرسم.

من تو آزمایشگاه بیمارستان دولتی کار کردم. آزمایشگاه دست پیمانکار خصوصی بود که وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی بود. حالا به نظر شما، من اسم شرکت خصوصی رو بزنم تو فرم و تو قسمت توضیحات بگم که آزمایشگاه تو بیمارستان دولتی بود؟ یا از اول بزنم بیمارستان دولتی؟ (من زیر ۱ سال اونجا کار کردم و بیمه‌ بودم). ممنون میشم جوابتونو بدونم.

(چون خوندم کلیرنس کار دولتی بیشتر از خصوصی طول میکشه، برا همین شک کردم به این که فقط بگم بیمارستان دولتی، یا بگم که آزمایشگاهش دست بخش خصوصی بود)

ممنونم
سلام دوست عزیز ضمن تبریک شما از کجا میدونی که کلیرنس کدوم بیشتر هست؟؟؟؟؟؟؟
شما جایی که برات بیمه رد کرده بزن همین و اسم شرکتو بگو محل خدمت هم همون بیمارستان رو بزنن.
موفق باشی.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
(2016-05-16 ساعت 14:45)mostafa2017 نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 11:36)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 21:46)mostafa2017 نوشته:  دوستان

من برنده لاتاری ۲۰۱۷ هستم. گفتم شاید دوستان اینجا تجربه بیشتری داشته باشند و سوالمو اینجا بپرسم.

من تو آزمایشگاه بیمارستان دولتی کار کردم. آزمایشگاه دست پیمانکار خصوصی بود که وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی بود. حالا به نظر شما، من اسم شرکت خصوصی رو بزنم تو فرم و تو قسمت توضیحات بگم که آزمایشگاه تو بیمارستان دولتی بود؟ یا از اول بزنم بیمارستان دولتی؟ (من زیر ۱ سال اونجا کار کردم و بیمه‌ بودم). ممنون میشم جوابتونو بدونم.

(چون خوندم کلیرنس کار دولتی بیشتر از خصوصی طول میکشه، برا همین شک کردم به این که فقط بگم بیمارستان دولتی، یا بگم که آزمایشگاهش دست بخش خصوصی بود)

ممنونم
سلام دوست عزیز ضمن تبریک شما از کجا میدونی که کلیرنس کدوم بیشتر هست؟؟؟؟؟؟؟
شما جایی که برات بیمه رد کرده بزن همین و اسم شرکتو بگو محل خدمت هم همون بیمارستان رو بزنن.
موفق باشی.

بسیار بسیار ممنون از جواب شفاف شما.

۱- میشه لطف کنین بفرمایید که، تلفن شرکت رو باید بدم (من تو شرکت کار نکردم و این شرکت پیمانکار بودش) یا تلفن آزمایشگاه رو که کار کردم.

نگرانیم از اینه که زنگ بزنن شرکت و بپرسن که من اونجا کار کردم یا نه، که به احتمال زیاد جواب منفی‌ خواهد بود. برا همین نمیدونم کدوم تلفن رو باید بزنم و آیا تو قسمت توضیحات باید چیزی رو توضیح بدم یا نه. (من تو توضیحات نوشتم تو بیمارستان دولتی کار کردم تحت نظارت این شرکت خصوصی و شرح وظایفمو گفتم)

۲- و به عنوان آخرین سوال می‌تونم بپرسم، اینطور که قسمت سربازی رو پر کردم صحیح هستش؟ (من تو کلینیک سپاه خدمت کردم، آمپول زدن، پانسمان و ....):

Branch of Service:
Mandatory Military Service

Rank/Position:
Second Lieutenant

Military Specialty:
Medical Technician in Clinic
Mandatory Military Service من اینو نمیدونم چی هست
ولی بقیه رو درست پر کردین.
مسئله بعدی شما باید اسم سوپروایزتون رو هم بدین پس تلفن جایی رو بدین که شما رو میشناسن.
و اینکه تلفنم بزنن خیلی محال هست یا لااقل برای من اینگونه نبود.
بعد دوست عزیز اصلاً بحث کلیرنس معلوم نمیکنه کدوم زودتر هست و کدام دیرتر.
اصلاً به اینها توجه نکنید
موفق باشید.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 14:52)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 14:45)mostafa2017 نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 11:36)ho_tasha نوشته:  سلام دوست عزیز ضمن تبریک شما از کجا میدونی که کلیرنس کدوم بیشتر هست؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشی.

بسیار بسیار ممنون از جواب شفاف شما.

۱- میشه لطف کنین بفرمایید که، تلفن شرکت رو باید بدم (من تو شرکت کار نکردم و این شرکت پیمانکار بودش) یا تلفن آزمایشگاه رو که کار کردم.

نگرانیم از اینه که زنگ بزنن شرکت و بپرسن که من اونجا کار کردم یا نه، که به احتمال زیاد جواب منفی‌ خواهد بود. برا همین نمیدونم کدوم تلفن رو باید بزنم و آیا تو قسمت توضیحات باید چیزی رو توضیح بدم یا نه. (من تو توضیحات نوشتم تو بیمارستان دولتی کار کردم تحت نظارت این شرکت خصوصی و شرح وظایفمو گفتم)

۲- و به عنوان آخرین سوال می‌تونم بپرسم، اینطور که قسمت سربازی رو پر کردم صحیح هستش؟ (من تو کلینیک سپاه خدمت کردم، آمپول زدن، پانسمان و ....):

Branch of Service:

Rank/Position:
Second Lieutenant

Military Specialty:
مسئله بعدی شما باید اسم سوپروایزتون رو هم بدین پس تلفن جایی رو بدین که شما رو میشناسن.
موفق باشید.

Ho-tasha عزیز سلام من فرم با مدرک تحصیلی پر میکنم مدرکم ارشد هست.فعلا بیکارم چون داشتم برا دکترا میخوندم ازتون سوالی داشتم اینکه من میخام سوابق کاریمو پر نکنم که قبلا کجا کار میکردم چون فیلد تحصیلاتو پر کردم بنظر شما لازم هست؟.مضاف براینکه باید سوابق و مدارکشو پیدا کنم و تایید و ترجمه کنم. چون فکر میکنم پر کردن سوابق شغلی برای افرادی که از فیلد سابقه کار استفاده میکنند.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 14:58)mostafa2017 نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 14:52)ho_tasha نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 14:45)mostafa2017 نوشته:  بسیار بسیار ممنون از جواب شفاف شما.

Branch of Service:

Rank/Position:
Second Lieutenant

Military Specialty:
موفق باشید.

ممنونم
Mandatory Military Service خدمت وظیفه اجباری هستش .
درسته، اسم و فامیلشو نوشتم. پس با این حساب تلفن آزمایشگاه بیمارستان رو میدم، تو توضیحات هم میگم بیمارستان دولتی بوده. پیمانکار که از اونجا رفته، امیدوارم هنوز سوپروایزر اونجا باشه و به یاد بیار منو.
آقا من نمیفهمم چه گیری دادی هی بیمارستان دولتی بوده شما هرچی دوست داری بنویس.
دوست عزیز شما شماره آفیستو بدین همون جایی که براش کار میکردی چون اونها بالاخره میدونن که چه کسی رو استخدام کردن
بعد هم اونقدر به دویلتی یا غیر دولتی بودن حساس نباشید از هر کامهتون هی میگید که تو توضیحات مینویسم که دولتی بوده اونها میدونن که همه چی تو این مملکت دولتیه اگر هم دولتی نباشه یهجوری به دولت متصل میشه پس نگران نباشید صادقانه بنویسید به اندازه بنویسید. با فکر و درست بنویسید.
مسئله بعدی هم اونجا نباید بنویسید که خدمت وظیفه اجباری بلکه باید یگانی که خدمت کردین رو بنویسید چون اونها 100% درصد میدونن که شما رفتی خدمت اجباری.
یعنی بنویس نیروی زمینی ارتش
نیروی هوایی ارتش و غیره.
موفق باشید.
لازم هم نیست تو توضیحات خدمتت بنویسی خدمت اجباری و یه ویرگول بزاری بنویسی بیمارستان دولتی بوده. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان